کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2013-04-08 ساعت 14:43)lionking نوشته:  سلام به همگی! یه سوال دارم.
آیا برای افراد متاهل آیا برای هر دو نفر لازم است که (پرینت حساب) گرفته شود و یا درخواست کننده اصلی پرینت حسابی به نام خودش را نشان دهد کافی است؟ و اینکه حداقل میزان پول به دلار یا یورو چقدر باید برای دو نفر باشد؟
ممنون از راهنمایتون!

کسی جواب سوال منو نمیده؟ تورو خدا؟!!!
تشکر کنندگان:
(2013-04-09 ساعت 02:35)lionking نوشته:  
آیا برای افراد متاهل آیا برای هر دو نفر لازم است که (پرینت حساب) گرفته شود و یا درخواست کننده اصلی پرینت حسابی به نام خودش را نشان دهد کافی است؟ و اینکه حداقل میزان پول به دلار یا یورو چقدر باید برای دو نفر باشد؟
ممنون از راهنمایتون!

سلام دوست عزيز.
منم كيسم مثل شماست.2نفره.دارم 70 تا قرض ميگيرم اول تو حساب خودم موجودي بگيرم بعد 50 تا انتقال بدم به حساب همسرم و از اونم بگيرم.ولي به نظر مي آد يه 100 تايي كافي باشه.اين بستگي به پول شما داره.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: saeid-ss
من تمکن 92 واسه دونفرودریک روز ازدوشعبه متفاوت گرفتم چون شعبه بانکی خودم پاسارگادبود دوسال پیش بازکرده بودم اما همسرم یک هفته پیش بود
معمولا بانکها وبیشترکارمندها اطلاع زیادی ازنامه تاییدیه مانده حساب ندارندمن یک پرینت ازنمونه نامه ای که یکی ازدوستان درسایت مهاجرسراگذاشته بود
گرفتم وبه کارمندبانک نشون دادم تازه متوجه منظورمن شد وبا کمک رییس بانک تونست فرم نامه پیداکنه وصادرکنه اگر بتونیدیک پرینت ازنمونه نامه که اون دوست عزیزتو همین تاپیک گذاشته بگیریدوببیریدخیلی سریع کارشما انجام میشه اگربانک یا کارمندبانک اعتراض کردندکه این فرم ازکجا آوردید میتونیدبگید
که این فرم آژانس مسافرتی که میخواددرخواست ویزابده داده تا مثل این فرم صادربشه.قبل ازپاسارگادبانک صادرات رفتم اما اصلا متوجه نشدند ودرنهایت گفتند
که ما میفرستیم شعبه مرکزی و3یا 4 روزبعدصادرمیشه ونرخ ارزهم درج نمیشه .حدسم این بود که شعبه که من رفتم باعرض معذرت یک کمی شاسکول بودند
وحالیشون نبوداگرمیخواهیدازصادرات نامه بگیریدپیشنهادمن اینه که از اینجا یه پرینت بگیریدhttp://www.bsi.ir/Services-Introduction-FX-Other-services-Account-confirmation/default.bsiبعددرخواست بدید.خودتون درگیرواسترس بیخودی ایجادنکنید.من قصدم این بود که سندخونه وزمین که به اسم خودمه ترجمه کنم وببرم اما این فکرهم درذهنم ایجادشد این همه مدارک مالی ممکنه خودش یکی ازعوامل ایجادکننده fbi چک امنیتی باشه جون آفیسرمطمنا باخودش این سنجش داره که یک نفرکه 4سال میره سرکار چطوری میتونه این همه پول جمع کنه وشاید ذهنش به این سمت بره که شایدبابرادران ازمابهترسرکارداره وتغذیه میکنه.بنابراین ترجیح دادم که دیگه سندترجمه نکنم .این قسمت آخرنظر منه وتجربه دوستان نیست هرکسی میتونه موافق ویامخالف این موضوع باشه.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: shimoda ، el333 ، sadeghi897 ، storagemeter ، niko ، sorena ، saeid-ss
(2013-04-09 ساعت 11:13)elima1980 نوشته:  من تمکن 92 واسه دونفرودریک روز ازدوشعبه متفاوت گرفتم چون شعبه بانکی خودم پاسارگادبود دوسال پیش بازکرده بودم اما همسرم یک هفته پیش بود
معمولا بانکها وبیشترکارمندها اطلاع زیادی ازنامه تاییدیه مانده حساب ندارندمن یک پرینت ازنمونه نامه ای که یکی ازدوستان درسایت مهاجرسراگذاشته بود
گرفتم وبه کارمندبانک نشون دادم تازه متوجه منظورمن شد وبا کمک رییس بانک تونست فرم نامه پیداکنه وصادرکنه اگر بتونیدیک پرینت ازنمونه نامه که اون دوست عزیزتو همین تاپیک گذاشته بگیریدوببیریدخیلی سریع کارشما انجام میشه اگربانک یا کارمندبانک اعتراض کردندکه این فرم ازکجا آوردید میتونیدبگید
که این فرم آژانس مسافرتی که میخواددرخواست ویزابده داده تا مثل این فرم صادربشه.قبل ازپاسارگادبانک صادرات رفتم اما اصلا متوجه نشدند ودرنهایت گفتند
که ما میفرستیم شعبه مرکزی و3یا 4 روزبعدصادرمیشه ونرخ ارزهم درج نمیشه .حدسم این بود که شعبه که من رفتم باعرض معذرت یک کمی شاسکول بودند
وحالیشون نبوداگرمیخواهیدازصادرات نامه بگیریدپیشنهادمن اینه که از اینجا یه پرینت بگیریدhttp://www.bsi.ir/Services-Introduction-FX-Other-services-Account-confirmation/default.bsiبعددرخواست بدید.خودتون درگیرواسترس بیخودی ایجادنکنید.من قصدم این بود که سندخونه وزمین که به اسم خودمه ترجمه کنم وببرم اما این فکرهم درذهنم ایجادشد این همه مدارک مالی ممکنه خودش یکی ازعوامل ایجادکننده fbi چک امنیتی باشه جون آفیسرمطمنا باخودش این سنجش داره که یک نفرکه 4سال میره سرکار چطوری میتونه این همه پول جمع کنه وشاید ذهنش به این سمت بره که شایدبابرادران ازمابهترسرکارداره وتغذیه میکنه.بنابراین ترجیح دادم که دیگه سندترجمه نکنم .این قسمت آخرنظر منه وتجربه دوستان نیست هرکسی میتونه موافق ویامخالف این موضوع باشه.
مشکلی نیست شما اگر لازم دیدید سند خالی هم یکی می تونید ببرید نیاز داشتید، چون اون ها افیسر فارسی دارن اوضاع و شرایط ایران واقعن خوب واردن.
پول زیاد البته مشکل زا نیست ولی خوب اگر بپرسه یا باید بگی به ارث بهم رسیده یا بگی چه طور در اوردی در ضمن معمولا هم نمی پرسن پول از کجا آوردی
اگر تمکن مالی شما کافی است(که فکر می کنم با توجه به مطالعات تون کافی باشه ) نیاز به هیچ چیز دیگه ای نیست خیالتون راحت
کلا برای سفارت همه سعی کنن مدارک و اطلاعات کافی رو ارائه بدن نه کمتر نه بیشتر، به نظرم کار عاقلانه ای کردین ، منتظریم که بیایید و هورا بکشید CoolCoolCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: storagemeter ، sce ، asal1907 ، elima1980 ، saeid-ss
(2013-04-09 ساعت 09:10)sce نوشته:  
ممنون از راهنمایتون!

سلام دوست عزيز.
منم كيسم مثل شماست.2نفره.دارم 70 تا قرض ميگيرم اول تو حساب خودم موجودي بگيرم بعد 50 تا انتقال بدم به حساب همسرم و از اونم بگيرم.ولي به نظر مي آد يه 100 تايي كافي باشه.اين بستگي به پول شما داره.

سلام، خیلی ممنون از پاسخت
ببین شما برا محکم کاری پرینت دو تا حساب میخوای ببری؟ یا اینکه جایی خوندی یا قانونی هست که باید این کار بکنی؟ بازم ممنون
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-04-10 ساعت 14:30)lionking نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 09:10)sce نوشته:  
ممنون از راهنمایتون!

سلام دوست عزيز.
سلام، خیلی ممنون از پاسخت
ببین شما برا محکم کاری پرینت دو تا حساب میخوای ببری؟ یا اینکه جایی خوندی یا قانونی هست که باید این کار بکنی؟ بازم ممنون
باید برای خانواده ها پول بیشتری باشه در حساب و به همین دلیل افرادی که پول کمتری دارند دو حسابی این کار رو انجام می دن و معمول هم هست البته یکی از حساب ها معمولا کمتر پول می زارن که تابلو نشه
همین
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: sce ، Niushagh ، saeid-ss
سوال آخر و ختم کلام.
آقا من کلا با هزار بدبختی تونستم 60 تا جور کنم.امروز یه نامه 40 تایی به نام همسرم از بانک پاسارگاد گرفتم.شنبه هم میخوام یه نامه 60 تایی از بانک پاسارگاد واسه خودم که برنده اصلی هستم بگیرم و برم به امید خدا.دیگه نتونستم به کسی رو بزنم خدایی.یه سند خونه هم دارم که به ارزش 140 تا ترجمه شده.
کافیه ؟
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-04-11 ساعت 23:28)sce نوشته:  سوال آخر و ختم کلام.
آقا من کلا با هزار بدبختی تونستم 60 تا جور کنم.امروز یه نامه 40 تایی به نام همسرم از بانک پاسارگاد گرفتم.شنبه هم میخوام یه نامه 60 تایی از بانک پاسارگاد واسه خودم که برنده اصلی هستم بگیرم و برم به امید خدا.دیگه نتونستم به کسی رو بزنم خدایی.یه سند خونه هم دارم که به ارزش 140 تا ترجمه شده.
کافیه ؟
ما هم همین کارو کردیم با این تفاوت که هردو تمکن رو در یک روز از دو شعبه متفاوت گرفتیم . به امید خدا تا ببینیم چی میشه سند رو هم میبریم و اگر بهمون گیر داد توضیح میدیم که بیشتر پولمون در قالب دارایی ها مونه که تا قبل رفتن اب میشه
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: sce ، sadeghi897 ، saeid-ss
(2013-04-12 ساعت 10:04)سمانه777 نوشته:  
کافیه ؟
ما هم همین کارو کردیم با این تفاوت که هردو تمکن رو در یک روز از دو شعبه متفاوت گرفتیم . به امید خدا تا ببینیم چی میشه سند رو هم میبریم و اگر بهمون گیر داد توضیح میدیم که بیشتر پولمون در قالب دارایی ها مونه که تا قبل رفتن اب میشه
شما ظاهرا یه هفته زودتر از مامصاحبه داری.رفتی و اومدی حتما به من اطلاع بده.باشه ؟ممنون میشم.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: سمانه777 ، saeid-ss
ببخشید بچه ها می خواستم بدونم اگه اسپانسر نداشته باشیم به غیر تمکن مالی که از بانک میگیریم فرم خاصی و باید پر کنیم که روز مصاحبه ببریم؟؟
تشکر کنندگان: sce
(2013-04-13 ساعت 15:03)lvlatarsack نوشته:  ببخشید بچه ها می خواستم بدونم اگه اسپانسر نداشته باشیم به غیر تمکن مالی که از بانک میگیریم فرم خاصی و باید پر کنیم که روز مصاحبه ببریم؟؟
خیر دوست عزیز هیچ فرم خاصی نباید پر کنید .. همون برگۀ موجودیه حساب که از بانک می گیرید کافیه ..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: lvlatarsack ، sadeghi897 ، rezagh ، sce ، saeid-ss
کافیه ؟
کافیه فقط به دو تا مورد دقت کنید
اول جای خیلی گرون نگید که قراره برید زندگی کنید،مثلا نیو یورک
و در ضمن نگید که بعد از ورود قراره که درس بخونید، بگید کار می کنم اول بعد از یکی دو سا ل نیاز دیدم درس می خونم
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: NarcisJ ، sce ، saeid-ss
(2013-04-13 ساعت 15:49)sadeghi897 نوشته:  
کافیه ؟
کافیه فقط به دو تا مورد دقت کنید
اول جای خیلی گرون نگید که قراره برید زندگی کنید،مثلا نیو یورک
و در ضمن نگید که بعد از ورود قراره که درس بخونید، بگید کار می کنم اول بعد از یکی دو سا ل نیاز دیدم درس می خونم
ای بابا.دل خوشی داری صادقی جون.
ما همن تو ایرانم به زور می تونیم یه جای متوسط زندگی کنیم.اونطرف که جای خودش.بماند که ما لیاقت بیشتر از اینارو داریم.
ضمنا ممنون از راهنماییت.راستشو بخوای دور و ور درس خوندن رو خط کشیدم.اگه عمری باقی باشه می خوام این چند صباح باقی مانده رو کار کنم و همشو بخورم.والا.............Big Grin
ضمنا من امروز از شعبه بوشهر(تجارت) درخواست موجودی دادم.گفتن تا بره تهران و بیاد یه ده روزی طول میکشه.میخوام بدم یه نفر دستی ورداره بیاره تهران واسم بگیره.به نظرتون یه روزه کارش میشه ؟گرفتار نکنین این بیچاره رو.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Danoosh ، saeid-ss
(2013-04-13 ساعت 17:46)jacob نوشته:  با سلام خدمت دوستان
بعضی از دوستان گفتند داشتن حساب بانکی بهتر از داشتن اسپانسر است؟ میشه لطف کنید مذایا و معایب هر یک را بگید؟

با تشکر

در صورت استفاده از اسپانسر امکان استفاده از برخی امکانات د-و-ل-ت اونجا چند وقتی از شما سلب میشه.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: Solmazzz ، sce ، saeid-ss
سلام دوستان، من اكر سهام شركت داشته باشم و از حساب جاري شركت كه مدير عامل هم خودم هستم تمكن مالي بكيرم ، سند ملك لازم هست ؟؟؟ يا نه ؟؟ حساب جاري به نام شركت هست ولي به اسم خودمه ؟؟ حالا افيسر شك نميكنه به كردش مالي ؟؟؟ يا از يه حساب ديكه تمكن بكيرم در حد 50 ميليون ؟؟ راستش تابيك هاي دوستان رو خوندم ترديد داشتم كدوم راه راحتتره ، ممنون
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان