کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
دوستان کسی می دونه نامه تمکن مالی تا چند وقت اعتبار داره؟ 3ماه باشه قابل قبول هست؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2013-05-13 ساعت 17:30)mahsa3017 نوشته:  دوستان کسی می دونه نامه تمکن مالی تا چند وقت اعتبار داره؟ 3ماه باشه قابل قبول هست؟

معمولا یکماه قبل رو میگیرین .

ولی خیلی از دوستان تا 5-6 ماه قبل رو هم بردن .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
سلام دوستان،

دو تا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون می شم:

1- گرفتن تمکن مالی از بانک توسعه صادرات مشکلی نداره؟؟؟

2- تاریخ افتتاح حساب مهم است ؟؟؟( چون من می خوام تازه حساب باز کنم و پرینت تمکن مالی بگیرم.)

مرسی
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
(2013-05-15 ساعت 10:10)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان،

2- تاریخ افتتاح حساب مهم است ؟؟؟( چون من می خوام تازه حساب باز کنم و پرینت تمکن مالی بگیرم.)

مرسی

نه تاریخ افتتاح مهم نیست . اگه میخوای تازه حساب باز کنی توی یکی از بانک های خصوصی مثل پاسارگاد باز کن . گواهی که میدن خیلی شکیل تر و سریع تر میدن !
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: amir82 ، a.jahangiri ، parastoo500 ، hushmandco ، Danoosh ، sadeghi897 ، Ehsan1358 ، saeid-ss ، mohssen
(2013-05-15 ساعت 13:19)ali_kh نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 10:10)a.jahangiri نوشته:  سلام دوستان،

مرسی

نه تاریخ افتتاح مهم نیست . اگه میخوای تازه حساب باز کنی توی یکی از بانک های خصوصی مثل پاسارگاد باز کن . گواهی که میدن خیلی شکیل تر و سریع تر میدن !

بانک سینا هم من گرفتم خیلی شکیل هست و ارز1226 هم زده و بدون کارمزد
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: گل نهال ، a.jahangiri ، parastoo500 ، hushmandco ، Ehsan1358 ، saeid-ss
حساب مالی منوهمسرمو همزمان برای گرفتن مانده حساب ازبانک اقدام کنم که شک نکنن به حسابمون؟
راستش یکیمون داریم میخوایم یه جوری هم توی حساب اون یکی بزاریم که بشه برای هردونفرتمکن مالی گرفت به نظرتون هردوروبافاصله بگیرم یاهمزمان ؟
تشکر کنندگان: Ehsan1358
(2013-05-15 ساعت 22:11)negar_karimi6 نوشته:  حساب مالی منوهمسرمو همزمان برای گرفتن مانده حساب ازبانک اقدام کنم که شک نکنن به حسابمون؟
راستش یکیمون داریم میخوایم یه جوری هم توی حساب اون یکی بزاریم که بشه برای هردونفرتمکن مالی گرفت به نظرتون هردوروبافاصله بگیرم یاهمزمان ؟

مال من ناخواسته با چند روز اختلاف شد و مشکلی هم پیش نیومد یعنی ریسکش پایینه فعلا. اگر میتونین همزمان بگیرین چه بهتر ولی اگر هم نشد و یا اینکه از این جیب به اون جیب میخواین کنین و چاره ای هم ندارین، ریسک کنین. البته عرض کردم ریسکش پایینه . من و همسرم و یکی از دوستانم و همسرش با اختلاف گواهی گرفتیم.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: Danoosh ، sadeghi897 ، Ehsan1358 ، saeid-ss
سلام دوستان.لطفا من رو راهنمایی کنید .گواهی تمکن ما از بانک تجارته.روی یه برگ A4 که بالای اون اسم و آرم بانک تجارت به رنگ آبی و فارسی نوشته شده.نام دارنده حساب و مبلغ به لاتین هست و پایین برگه مهربانک و امضای رئیس بانک هست به نظرتون اونجا قبول می کنند این گواهی رو؟

رشته ای بر گردنم افکنده دوست
می کشد هر جا که خاطرخواه اوست
تشکر کنندگان: hushmandco ، Ehsan1358
(2013-05-16 ساعت 13:17)nyayesh نوشته:  سلام دوستان.لطفا من رو راهنمایی کنید .گواهی تمکن ما از بانک تجارته.روی یه برگ A4 که بالای اون اسم و آرم بانک تجارت به رنگ آبی و فارسی نوشته شده.نام دارنده حساب و مبلغ به لاتین هست و پایین برگه مهربانک و امضای رئیس بانک هست به نظرتون اونجا قبول می کنند این گواهی رو؟

بله. یکی از برگه های تمکن ما از بانک تجارت بود. تازه یه برگه که اندازه استانداردی نداشت از این برگه های بیخودی که توش صورتحساب مشتری رو پرینت میکنن. یه آرم کمرنگ بانک تجارت هم سمت راستش بود. یه نوشته با پرینتر سوزنی! اندازه 3 سانت در 5 سانت ریز ریز روش بود که اسم و مبلغ موجودی رو به ریال ذکر کرده بود.
یه سری علائم نا مفهوم که مخفف یه سری اصطلاحات بانکی لابد بودن هم توش به چشم میخورد.
خلاصه تا جایی که من دیدم بیخود ترین و بی کلاس ترین گواهی رو بانک تجارت میده که البته سفارت قبول کرد.
در مقابلش از بانک ملت هم گواهی گرفتم، نامه با سربرگ به زبان انگلیسی و کلی توضیحات و ... این کجا و اون کجا..
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: shaso ، amir82 ، parastoo500 ، nyayesh ، Ehsan1358 ، saeid-ss ، ramin_red
(2013-05-16 ساعت 14:33)hushmandco نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 13:17)nyayesh نوشته:  سلام دوستان.لطفا من رو راهنمایی کنید .گواهی تمکن ما از بانک تجارته.روی یه برگ A4 که بالای اون اسم و آرم بانک تجارت به رنگ آبی و فارسی نوشته شده.نام دارنده حساب و مبلغ به لاتین هست و پایین برگه مهربانک و امضای رئیس بانک هست به نظرتون اونجا قبول می کنند این گواهی رو؟

بله. یکی از برگه های تمکن ما از بانک تجارت بود. تازه یه برگه که اندازه استانداردی نداشت از این برگه های بیخودی که توش صورتحساب مشتری رو پرینت میکنن. یه آرم کمرنگ بانک تجارت هم سمت راستش بود. یه نوشته با پرینتر سوزنی! اندازه 3 سانت در 5 سانت ریز ریز روش بود که اسم و مبلغ موجودی رو به ریال ذکر کرده بود.
یه سری علائم نا مفهوم که مخفف یه سری اصطلاحات بانکی لابد بودن هم توش به چشم میخورد.
خلاصه تا جایی که من دیدم بیخود ترین و بی کلاس ترین گواهی رو بانک تجارت میده که البته سفارت قبول کرد.
در مقابلش از بانک ملت هم گواهی گرفتم، نامه با سربرگ به زبان انگلیسی و کلی توضیحات و ... این کجا و اون کجا..

ما هم از بانک پاسارگاد گرفتیم خیلی باکلاس بود تازه یه لوگوی نقره ای خوشگل هم داشت Big Grin
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: parastoo500 ، hushmandco ، sadeghi897 ، storagemeter ، Ehsan1358 ، saeid-ss

دوستان ما هم از بانك ملت تمكن گرفتيم روي يك برگه آچهار بدون آرم و ساده دادند و مهر فارسي زدند و يك امضا داره به نظرتون براي سفارت قابل قبوله؟
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: Ehsan1358 ، saeid-ss
(2013-05-17 ساعت 02:12)eghtesad نوشته:  

دوستان ما هم از بانك ملت تمكن گرفتيم روي يك برگه آچهار بدون آرم و ساده دادند و مهر فارسي زدند و يك امضا داره به نظرتون براي سفارت قابل قبوله؟

بانک ملت قاعدتا تو سربرگ رنگی و انگلیسی میده
به نظر من از یکی دوتا بانک ملت استعلام بگیر
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: گل نهال ، eghtesad ، Ehsan1358 ، saeid-ss
میشه لطف کنیدبرای مانده حساب به بانک میریم دقیقا بگیم چی میخوایم و برای کجاکه حالیشون بشه ؟ وایاخودشون ترجمه شده میدن؟

آیا 100میلیون اونم فقط به حساب برنده اصلی کافیه برای دونفر؟
تشکر کنندگان: Ehsan1358
(2013-05-17 ساعت 08:13)negar_karimi6 نوشته:  میشه لطف کنیدبرای مانده حساب به بانک میریم دقیقا بگیم چی میخوایم و برای کجاکه حالیشون بشه ؟ وایاخودشون ترجمه شده میدن؟

دوستان خوبم

من نه اسپانسر داشتم و نه سند خونه و نه موجودی قابل ملاحظه ای و یک کیس سه نفره بودیم

ولی امروز ویزارو یکضرب گرفتیم

راحت تر از اونی که فکر می کنید ..همه چی به خوبی پیش میره...
تشکر کنندگان: amir82 ، sadfar ، iman63ir ، sadeghi897 ، mlo ، hushmandco ، Ali.US ، Ehsan1358 ، saeid-ss ، ali.agha
(2013-05-17 ساعت 14:38)afshinghwink نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 08:13)negar_karimi6 نوشته:  میشه لطف کنیدبرای مانده حساب به بانک میریم دقیقا بگیم چی میخوایم و برای کجاکه حالیشون بشه ؟ وایاخودشون ترجمه شده میدن؟

دوستان خوبم

من نه اسپانسر داشتم و نه سند خونه و نه موجودی قابل ملاحظه ای و یک کیس سه نفره بودیم

ولی امروز ویزارو یکضرب گرفتیم

راحت تر از اونی که فکر می کنید ..همه چی به خوبی پیش میره...
به به
خیلی مبارک باشه

برید قسمت ارزی یا رئیس بانک و بگین مانده حساب انگلیسی با مهر برجسته
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، negar_karimi6 ، Ehsan1358 ، saeid-ss

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان