کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان منم 21 جون نامم به صورت پستی بدستشون رسیده ولی هنوز جوابش نیومده چون گفتین همه کسانی که در ماه جون فرستادن جوابشون اومده می خواهم ببینم باید چیکار کنم؟اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 07:33)shahin_1359 نوشته:  سلام دوستان .یه سوال داشتم حدود سه هفته پیش این نامه از kccواسه من اومده نمیدونم باید چه کار کنم دوباره نامه بزنم یا منتظر بمونم ؟لطفا کمک کنید.ممنون

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.

نیازی به ایمیل مجدد نیست چون دوباره همین جواب رو می دهند ..... فقط باید صبر کنید .. برای من هم 1 ماه پیش این ایمیل آمده که خواسته 6 تا 8 هفته منتظر باشید ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: sejz ، ojee ، USA2014 ، آلیس-1980
(2013-07-31 ساعت 08:46)arash12 نوشته:  سلام دوستان منم 21 جون نامم به صورت پستی بدستشون رسیده ولی هنوز جوابش نیومده چون گفتین همه کسانی که در ماه جون فرستادن جوابشون اومده می خواهم ببینم باید چیکار کنم؟اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم.

من تو کل پست ها همچین جوابی ندیدم ...اصلا این طور نیست ... چندین کیس سراغ دارم که هنوز نگرفتن و حتی زودتر از شما فرستادن مثل خود من .... 6 تا 8 هفته صبر کنید ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: sejz ، USA2014 ، ojee ، آلیس-1980
(2013-07-31 ساعت 08:46)arash12 نوشته:  سلام دوستان منم 21 جون نامم به صورت پستی بدستشون رسیده ولی هنوز جوابش نیومده چون گفتین همه کسانی که در ماه جون فرستادن جوابشون اومده می خواهم ببینم باید چیکار کنم؟اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم.

ما كه زودتر از شما فرستاديم همچنان منتظريم
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS
سلامی گرم به همه عزیزان مهاجر سرا که بانهایت حوصله جوابمون میدن ... راستش چند روزی هست که فرمها رو ایمیل کردم و حتی اوتو ریپلای هم گرفتم , اما با وجود اینکه بیش تر تاپیکها رو خوندم , در همین تاپیک هم دیده بودم که گوشه سمت راست بالای ایمیلی که به kccمیفرستیم باید کیس نامبر و اسم و ... بنویسیم , باز فراموش کردم Sadبنویسم ,ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟ میخواستم یه ایمیل دیگه بفرستم , که بنظرم کار درستی نیومد ... نظرتون چیه ؟
تشکر کنندگان: .YAS
(2013-07-31 ساعت 12:27)HodHod Golestani نوشته:  سلامی گرم به همه عزیزان مهاجر سرا که بانهایت حوصله جوابمون میدن ... راستش چند روزی هست که فرمها رو ایمیل کردم و حتی اوتو ریپلای هم گرفتم , اما با وجود اینکه بیش تر تاپیکها رو خوندم , در همین تاپیک هم دیده بودم که گوشه سمت راست بالای ایمیلی که به kccمیفرستیم باید کیس نامبر و اسم و ... بنویسیم , باز فراموش کردم Sadبنویسم ,ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟ میخواستم یه ایمیل دیگه بفرستم , که بنظرم کار درستی نیومد ... نظرتون چیه ؟

هیچ اتفاقی نمیفته دوست عزیز اینا همش واسه محکم کاریه، دوستان دیگری هم بودن که ننوشتن، تاییدیه هم گرفتن، نگرانی نداره.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: HodHod Golestani ، USA2014 ، ojee
دوستان یعنی ممکنه به همه جواب ندن؟یا شاید کسانی که با پست می فرستن براشون جواب نمی یاد؟کسی هست با پست فرستاده باشه جواب گرفته باشه؟
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
(2013-05-02 ساعت 13:26)sinamn نوشته:  همون طور که جناب امیر خان گفتن !توی subject ایمیل نه، توی متن اصلی ایمیل،
اول از همه مینویسی مثلا :

‪Case Number: 2014AS0000xxxx
‪Principal Applicant Name: ‪MOHAJER, AMIR
‪Date of Birth: ‪Jan 1, 1975

و توی تنظیمات متن روی قسمت کادر قرمز کلیک میکنی.
[عکس: align%20left%20case%20number.png]
بعد متن ایمیلتو مینویسی و آخرش چون رسمی مینویسی و طرفو نمیشناسی :

I look forward to hearing from you
Sincerely yours

سلام
من نتونستم تاپیک مربوط به سوالم را پیدا کنم، ناگزیر در این قسمت سوالم رو مطرح می کنم.
همونطور که می دونیم تعداد اسامی اعلام شده سه برابر ظرفیت پذیرش است. می خواستم بدونم، بعد از اینکه فرم های اولیه رو به کی سی سی ارسال کردیم و بعد تاییده دریافت را گرفتیم، آیا همه اسامی اعلام شده کارنت میشن و زمان مصاحبه براشون تایید می شه و ردی یا قبولی در اونجا معلوم میشه؟ یا این که قبل از 15 اوت احتمال این است که نامه ردی برای کسی از طرف کی سی سی فرستاده بشه و اصلا وارد مرحله بعد نشن؟
با تشکر
(2013-07-31 ساعت 16:43)نسرین ظ نوشته:  سلام
من نتونستم تاپیک مربوط به سوالم را پیدا کنم، ناگزیر در این قسمت سوالم رو مطرح می کنم.
همونطور که می دونیم تعداد اسامی اعلام شده سه برابر ظرفیت پذیرش است. می خواستم بدونم، بعد از اینکه فرم های اولیه رو به کی سی سی ارسال کردیم و بعد تاییده دریافت را گرفتیم، آیا همه اسامی اعلام شده کارنت میشن و زمان مصاحبه براشون تایید می شه و ردی یا قبولی در اونجا معلوم میشه؟ یا این که قبل از 15 اوت احتمال این است که نامه ردی برای کسی از طرف کی سی سی فرستاده بشه و اصلا وارد مرحله بعد نشن؟
با تشکر

همه به مصاحبه دعوت میشن و در اونجا قبول شدن یا رد شدن کیس مشخص میشه...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: نسرین ظ ، ojee ، USA2014
(2013-07-31 ساعت 18:47)aghaghia نوشته:  
با تشکر

از بچه هاي مهاجرسرا كسي بوده كه تو مصاحبه رد بشه؟ دلايلشون براي رد كردن بعضي از كيسها چي هست؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
(2013-07-31 ساعت 20:10)Niyousha نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 18:47)aghaghia نوشته:  
با تشکر

از بچه هاي مهاجرسرا كسي بوده كه تو مصاحبه رد بشه؟ دلايلشون براي رد كردن بعضي از كيسها چي هست؟

بله بوده دوست عزیز.
عمدتاً دلیل رد شدن کیس ها به اشتباهات فردی افراد مربوط بوده.
فاحش ترین آن ها، اشتباه در انتخاب کشور محل تولد و سکونت و در نتیجه قرار گرفتن در سهیمه قاره ای دیگر؛ اشتباه و فراموشی در ثبت افراد مربوط به کیس مانند فرزندان و مسائلی از این دست بوده.
زیاد فکر خودتون رو درگیر این موضوعات نکنید.
موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ojee ، KIMIA2005 ، Niyousha ، ali99sh ، .YAS
سلام
واسه تاییدیه گرفتن فرمت تاریخ تولد باید به صورت ddmmyy باشه ?من زمانی که ایمیل زدم بخ صورت mmddyyنوشتم اخه تو فرم های ثبت نامی هم به همین صورت بود
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 12:14)Niyousha نوشته:  

ما كه زودتر از شما فرستاديم همچنان منتظريم

سلام به شما
من 7 جون مدارکم به دستشون رسیده اما هنور جواب ندادن تقریبا 8 هفته میشه زیاد نگران نباش زنگ زدم گفتن تو این ود هفته تازه شروع میکنیم مدارکی که از اول جون رسیده رو بررسی می کنیم
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: ojee ، USA2014
(2013-08-02 ساعت 00:14)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام
واسه تاییدیه گرفتن فرمت تاریخ تولد باید به صورت ddmmyy باشه ?من زمانی که ایمیل زدم بخ صورت mmddyyنوشتم اخه تو فرم های ثبت نامی هم به همین صورت بود

همون ماه/روز/سال درسته.
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، ojee ، .YAS
با سلام
به من این جواب زیر رو دادن. آیا این به معنی اینه که کارنت شده کیسم؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
تشکر کنندگان: diam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان