کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-08-02 ساعت 16:15)saam2122 نوشته:  با سلام
به من این جواب زیر رو دادن. آیا این به معنی اینه که کارنت شده کیسم؟
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

نخیر به این معنی هست که مدارک شما رسیده و در پروسه قرار گرفته ...و باید از 15 آگوست به بعد به ادرسی که گفتن سر بزنید ببینید کارنت شدید یا خیر...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
الان توی اون ویزا بولتن برای آگوست 2013 بولتنش رو گذاشتن ولی خیلی مبهمه
شما دیدید؟
ممنون
تشکر کنندگان:
کسی این بولتن رو خونده؟
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6028.html

آیا مربوط به برندگان 2014 میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-08-02 ساعت 17:30)saam2122 نوشته:  کسی این بولتن رو خونده؟
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6028.html

آیا مربوط به برندگان 2014 میشه؟

دوست خوبم این مربوط به آخرین کارنتی های 2013 میشه. از 10 تا 15 آگوست اولین ویزا بولتن مربوط به 2014 میاد که توی نوشته های بالای جدول نوشته DV-2014 applicant . و مال ماه اکتبر هست. کم مونده دیگهBig Grin
تشکر کنندگان: ojee ، maryam_fo ، feel ، SOLTANI11 ، USA2014 ، saam2122 ، mehdikhosro ، kiana11
سلام به همه دوستان.من تازه عضواين سايت شدم وازنظرات ارزنده شمانهايت استفاده روميبرم.واقعاسپاس.سوالم اينه اگه ايميلي كه توفرم اعلام ميكنيم يه دفعه بلايي سرش بيادمثلامسدودبشه(اتفاقي كه اخيرابراي يكي ازايميلهاي من وچندتاازدوستام افتاد)چكاربايدكرد؟ازاعلام نتيجه قرعه كشي وبعدش بيخبرميمونيم نه؟بالاخره ممكنه اتفاق بيفته
تشکر کنندگان: ali99sh
(2013-08-03 ساعت 11:38)eli az نوشته:  سلام به همه دوستان.من تازه عضواين سايت شدم وازنظرات ارزنده شمانهايت استفاده روميبرم.واقعاسپاس.سوالم اينه اگه ايميلي كه توفرم اعلام ميكنيم يه دفعه بلايي سرش بيادمثلامسدودبشه(اتفاقي كه اخيرابراي يكي ازايميلهاي من وچندتاازدوستام افتاد)چكاربايدكرد؟ازاعلام نتيجه قرعه كشي وبعدش بيخبرميمونيم نه؟بالاخره ممكنه اتفاق بيفته

خیر شما خودتون هم برای مرحله بعدی میتونید سایت بولتن ویزا رو و سپس صفخه رویت قبولیتون رو 2باره چک کنید و از زمان و مکان مصاحبه تون باخبر بشید و بعد در مصاحبه ایمیل جدید بدین. در ضمن با هر ایمیلی که باهاشون مکاتبه کنید اگر اطلاعات کیستون داخلش باشه بهتون جواب میدن و میل تون رو ریپلای میکنند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، EKAM ، گلپری ، kiana11 ، ابی22
(2013-08-03 ساعت 22:59)ara.y نوشته:  مدارک من در تاریخ 16 جولای با پست د اچ ال به ک سی سی رسیده یک هفته پیش یک ایمیل برای گرفتن تائیده وصول مدارک ام به ک سی سی زدم و فقط جواب اتوماتیک همون لحظه دریافت کردم الان بعداز گذشت یک هفته هیچ جوابی دریافت نکردم حالا با چی کار کنم؟ دوباره باید ایمیل بفرستم یا باز هم صبر کنم؟
جواب ایمیلی که برای من فرستاده شده:
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at http://www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at http://www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED

دوست عزیز صبور باشین کارهای پایانی 2013 ها در حال انجام شدن هست و سرشون شلوغه.
خیلی ها هنوز بعد گذشت 4-5 هفته تاییده نگرفتن.
پس خودتون رو در گیر تاییده نکنید و منتظر کارنت شدن باشید.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: ojee ، kiana11 ، ابی22
(2013-08-04 ساعت 21:44)گلپری نوشته:  سلام من مدارکم رو فرستادم 20می ولی جواب دریافت نکردم همچنان صبر کنم.....

اگر با پست فرستادین ایمیل بزنید و درخواست تایید کنید. اگر ایمیل زدین قبلا این بار تماس تلفنی بگیرین....
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: kiana11 ، ابی22 ، گلپری
سلام بر دوستان عزیز 2014

امیدوارم همگی خوب باشید و این راه را تا آخر به خوبی و بدون استرس به پیش ببرید....فراموش نکنید که دقت در ارسال مدارک و صحیح پر کردن فرم های مربوطه یکی از رمزهای موفقیت شما خواهد بود...حتما مشخصاتی را که وارد فرم ها کرده اید قبل از ارسال چند بار با پاسپورت خود چک کنید که مغایرتی نداشته باشد و چنانچه مغایرت داشته و بعد از ارسال فهمیده اید صد درصد با اداره مهاجرت مکاتبه کنید و اشتباهات خود را تصحیح فرمائید.......موفق باشید
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maryam_fo ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، kiana11 ، USA2014 ، .YAS
(2013-08-04 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 21:44)گلپری نوشته:  سلام من مدارکم رو فرستادم 20می ولی جواب دریافت نکردم همچنان صبر کنم.....

اگر با پست فرستادین ایمیل بزنید و درخواست تایید کنید. اگر ایمیل زدین قبلا این بار تماس تلفنی بگیرین....

من هم اوایل جون مدارکم فرستادم و تو سایت تی پی جی دیدم که آخرین وضعیتو نوشته has signed by Mr/Ms .T CAMPBELL on 14/06/2013
6 هفته بعد ایمل زدم به کی سی سی اما جواب داد چون حجم مدارک دریافتی زیاده فعلا نمیتواند که تایید کند که مدارک را دریافت کرده یا نه .دوباره ایمیل زدم که دیگه جواب ندادن .همین الان هم تلفن زدم همه اطلاعات ازم پرسید ولی آخرسرهم نگفت که مدارک و گرفته یا نه . الان چی کار کنم ؟ مدارک ایمیل کنم ؟پیشنهادتون چیه ؟
شماره کیس : 2014AS00005XXX
تاریخ فرستادن فرم ها : June,16 ,2014
روش فرستادن فرم ها : TNT Courier
تاریخ کارنت شدن کیس : Feb,2014
نامه دوم : Feb.,12,2014
تاریخ مصاحبه : هفته آخر آوریل
سفارت : آنکارا بود فرستادن ایروان
تاریخ گرفتن ویزا : آوریل 2014 یک ضرب Big Grin
تاریخ ورود به آمریکا : تاقبل از اکتبر 2014
مقصد نهایی : احتمال زیاد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2013-08-06 ساعت 01:22)عسلبانو نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 21:51)aghaghia نوشته:  

من هم اوایل جون مدارکم فرستادم و تو سایت تی پی جی دیدم که آخرین وضعیتو نوشته has signed by Mr/Ms .T CAMPBELL on 14/06/2013
6 هفته بعد ایمل زدم به کی سی سی اما جواب داد چون حجم مدارک دریافتی زیاده فعلا نمیتواند که تایید کند که مدارک را دریافت کرده یا نه .دوباره ایمیل زدم که دیگه جواب ندادن .همین الان هم تلفن زدم همه اطلاعات ازم پرسید ولی آخرسرهم نگفت که مدارک و گرفته یا نه . الان چی کار کنم ؟ مدارک ایمیل کنم ؟پیشنهادتون چیه ؟
وقتی پست میگه رسده حتما رسیده جای نگرانی نداره، صبر کنید، فقط صبر...
تشکر کنندگان: kiana11 ، ghafari88 ، USA2014
من فرم 230 را با اطلاعات شغل جديدم آپديت كردم و براشون ايميل كردم و امروز بعد از 13 روز تائيديه كنتاكي مبني بر دريافت اون فرم به دستم رسيد :
The information you provided will be included in your case file for review.
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: USA2014
(2013-08-06 ساعت 08:37)hamid.eng نوشته:  من فرم 230 را با اطلاعات شغل جديدم آپديت كردم و براشون ايميل كردم و امروز بعد از 13 روز تائيديه كنتاكي مبني بر دريافت اون فرم به دستم رسيد :
The information you provided will be included in your case file for review.

سلام
آیا تغییرات آپدیت شده حتما باید به به اطلاع kcc رسانده بشه، یا میشه فرم های آپدیت شده رو بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه به محل مصاحبه پست کنیم و با خود ببریم، یعنی با kcc مکاتبه نکنیم؟
از برندگان سال های قبل کسی بوده که بعدا کار رو انجام داده باشه و به مشکلی برنخورده باشه و برگه سفید گرفته باشه؟
با تشکر
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان:
بچه ها ببخشید من بی ربط وارد این تاپیک شدم.از بچه های 2013 هستم که منتظر کلیر شدنم.خیییییلییی دلم میخاد زودت کلیر بشم .امید وارم همتون یک ضری ویزا تون رو بگیرید و به آرزو هاتون برسید.این وضعیت اصلا حس خوبی نیست.دعا کنید زودتر کلیر بشم.Sad
تشکر کنندگان: kiana11 ، آلیس-1980
(2013-08-06 ساعت 11:40)آیدا اس نوشته:  بچه ها ببخشید من بی ربط وارد این تاپیک شدم.از بچه های 2013 هستم که منتظر کلیر شدنم.خیییییلییی دلم میخاد زودت کلیر بشم .امید وارم همتون یک ضری ویزا تون رو بگیرید و به آرزو هاتون برسید.این وضعیت اصلا حس خوبی نیست.دعا کنید زودتر کلیر بشم.Sad
برات آرزوی خوب خوب دارم.ایشاله که به زودی کلیر شی و این خبر خوب رو به ما هم بگی و خوشحالمون کنی.کم کم این انتظار تموم میشه غصه نخور.
تشکر کنندگان: آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان