کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-07-25 ساعت 11:07)kiana11 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 08:20)maryam_fo نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 03:15)kiana11 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 02:08)Niyousha نوشته:  
(2013-07-24 ساعت 08:48)hamid.eng نوشته:  دوست عزيز
من تا به حال دوبار به كنتاكي ايميل زدم و هر دو دفعه كمتر از يك هفته جواب دادند...
كه دفعه دوم چهار روز پيش بود و امروز كه ايميلمو چك كردم، ايميلشون اومده بود....
اگر خيلي وقته كه فرستادي و هيچ گونه جوابي نگرفتي به نظر من حتماً تلفني پيگير ماجرا باش...و يا يه ايميل ديگه بفرست و قضيه رو جويا شو...
دو بار زنگ زدم ولي هنوز سيستمشون چيزي نشون نميده، همش ميگن ٦-٨ هفته بعد تماس بگيريد
سلام دوست من کی سی سی هر ایمیلی را که غیراز دریافت جواب تاییده رسیدن مدارک باشد را ۴ تا ۶ روزه جواب می دهد ولی برای تاییده رسیدن مدارک چون همه این تاییده را می خواهند سر شان بسیار شلوغ است واگر با پست معمولی فرستاده باشی که خیلی بیشتر ،چون بایستی اول وارد سیستم خود کنند بعد به شما جواب دهند .البته بعضا کسانی که با ایمیل مدارک را فرستاده اند بصورت بسیار نادر جواب را زود می گیرند که خیلی خوش شانس هستند ولی در حالت کلی همان زمان ۶ تا ۸ هفته طول می کشد الان فکر کنم رسیده باشند به جواب ایمیلهای که ۱۰ جون برای انها ارسال شده که اصلا نگران نباشید خیلی ها منتظرندWink

من هم که با پست فرستادم همین مشکل رو دارم الان 7 هفته هست که فرستادم اما خبری نیست دیگه باید چه قدر صبر کنم ؟ 3 بار هم زنگ زدم ...
سلام دوست من خیلی از افرادی که با ایمیل هم فرستادند منتظر هستند .انشالله ایمیل دریافت رسید به کی سی سی داده ای دیگر ؟ چون اگر ندادی انها به شما جواب نمی دهند .وبه صرف ارسال مدارک انها به شما جواب تاییده نمی فرستند

بله 2 بار هم میل دادم اما خبری نیست .... Sad
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، ojee
[quote='reza16' pid='382264' dateline='1374871571']
سلام به همه دوستان ، من یک سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ، شوهر من توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه که این کار را توی فرم قید کردیم ولی علاوه بر اون کار سه سالی هست که پروانه کسب هم گرفته وبه شغل ازاد هم مشغول هست ولی چون میخواستیم دو کار همزمان را قید نکنیم فقط کار دولتی را قید کردیم حالا احتیاج هست که یک ایمیل بزنیم و کار ازاد را هم اطلاع بدیم ?یا امکان داره بوسیله کد ملی که بعدا میخوان بفهمند ما پروانه کسب داشتیم و نگفتیم.?ضمنا اسم من توی لاتاری در اومده نه شوهرم،
تشکر کنندگان: noobnoobi ، زری وحدتی
سلام مشكل من اينه كه بعد از اسم همسرم اسم پدر شرهرم أمده بعد از إرسال مدارك أوليه kccdv أعلام كرد كه اطلاعات مغايرت داره من الآن بأيد چي كار كنم ؟چه مكاتبه أي و با چه متني ؟ تو رو خدا اگه كسي مي تؤنه كمكم كنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-27 ساعت 19:21)SAHAR TAHERKHANI نوشته:  سلام مشكل من اينه كه بعد از اسم همسرم اسم پدر شرهرم أمده بعد از إرسال مدارك أوليه kccdv أعلام كرد كه اطلاعات مغايرت داره من الآن بأيد چي كار كنم ؟چه مكاتبه أي و با چه متني ؟ تو رو خدا اگه كسي مي تؤنه كمكم كنه؟

دوست عزیز همون اشتباهی که من کردم شما هم کردین تو قسمت Middle Name اسم پدرم رو زدم الانم نمیدونم به مشکلی میخورم یا نه منم خیلی استرس دارم ایشالا که چیزی نمیشه دوستان اگه کسی ایده ایداره لطفا بگه خیلی حس بدیه البته من توضیح بدم که من در ثبت نام اولیه این اشتباه رو کردم ولی در ارسال مدارکم توضیح دادم که اسم صحیح من چی هست و یک صفحه کپی رنگی از پاسپورتم رو هم فرستادم .من یک سوال هم از شما داشتم که kccچطور به شما اعلام کرد لطفا بگین من هم در جریان باشم یعنی بهتون ایمیل زد و گفت در ضمن مدارکتون رو با ایمیل فرستادین یا پست و وکی فرستادین و کی به شما جواب دادن برای من خیلی مهم است لطفا جواب بدید دوست عزیز
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: زری وحدتی
دوست عزيز من بعد از إرسال مدارك با TNT به kcc متوجه اشتباهم شدم . يعني بعد از فرستادن مدارك من يك ايميل زدمً براي پيگيري. Kcc بعد از دو هفته أعلام مغايرت كرد.
تشکر کنندگان: feel ، ghafari88 ، زری وحدتی
سلام من 24 ژوئن برام ايميل اومد با عنوان زير و الان يك ماه ميگذره ولي نتيجه رو به من اعلام نكردن بنظر شما من ايميل بزنم بهشون نتيجه رو بگيرم يا نه ؟خيلي نگرانم كه آيا ردم كردن يا مورد قبولشون واقع شدم . Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
[font=Tahoma]به اميد تغيير زندگي[/font]Rolleyes
كيس نامبر : ***2014AS7 مصاحبه : ابوظبي تاريخ رويت نامه قبولي : 1 مي
تشکر کنندگان: زری وحدتی
نگران نباشین. رد شدن توی این داستان اصلا وجود نداره .
این ایمیل خیلی روتین هست و توش نوشته که فرمهای شما توسط KCC دریافت شدن و در جریان پرونده شما قرار داده خواهند شد. برای مصاحبه هم باید ویزا بولتن رو چک کنین که طبق کیس نامبرتون تاریخ کارنت شدن کیستون فرق می کنه ... خلاصه یعنی همه چی OK هست و باید منتظر بمونین ...
راستی بهتره که الان که 10 تا ارسال دارین، امضاتون رو درست کنین که دوستان بهتر کمکتون کنن...
موفق باشین.
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: noobnoobi ، زری وحدتی ، USA2014 ، aghaghia ، محبت ، ojee
(2013-07-28 ساعت 10:25)firouz mah نوشته:  سلام من 24 ژوئن برام ايميل اومد با عنوان زير و الان يك ماه ميگذره ولي نتيجه رو به من اعلام نكردن بنظر شما من ايميل بزنم بهشون نتيجه رو بگيرم يا نه ؟خيلي نگرانم كه آيا ردم كردن يا مورد قبولشون واقع شدم . Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.
شما تاییده گرفتین و نگران نباشید و دنبال ترجمه مدارک و واکسیناسیون باشید
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، USA2014 ، محبت ، ojee
(2013-07-27 ساعت 18:10)reza16 نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 01:16)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان ، من یک سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ، شوهر من توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه که این کار را توی فرم قید کردیم ولی علاوه بر اون کار سه سالی هست که پروانه کسب هم گرفته وبه شغل ازاد هم مشغول هست ولی چون میخواستیم دو کار همزمان را قید نکنیم فقط کار دولتی را قید کردیم حالا احتیاج هست که یک ایمیل بزنیم و کار ازاد را هم اطلاع بدیم ?یا امکان داره بوسیله کد ملی که بعدا میخوان بفهمند ما پروانه کسب داشتیم و نگفتیم.?ضمنا اسم من توی لاتاری در اومده نه شوهرم،
به نظر من بهتره اعلام نکنید. چون فقط کیس خودتون رو شلوغ میکنیدو احتمال کلیرشدن طولانی رو بیشتر اما اگر این شغل ازاد خیلی شغل مهمی بوده مثلا کارهای وارداتی و غیره حتما اعلام کنید تا بعدا بهتون نگن چرا اون رو اعلام نکردید.
و نکته بعدی اینکه شما برنده هستید پس حساسیت زیادی روی همسرتون ندارن.بازم هرطور خودتون میدونید.

(2013-07-27 ساعت 21:58)feel نوشته:  [quote='SAHAR TAHERKHANI' pid='382547' dateline='1374936665']
سلام مشكل من اينه كه بعد از اسم همسرم اسم پدر شرهرم أمده بعد از إرسال مدارك أوليه kccdv أعلام كرد كه اطلاعات مغايرت داره من الآن بأيد چي كار كنم ؟چه مكاتبه أي و با چه متني ؟ تو رو خدا اگه كسي مي تؤنه كمكم كنه؟

دوست عزیز همون اشتباهی که من کردم شما هم کردین تو قسمت Middle Name اسم پدرم رو زدم الانم نمیدونم به مشکلی میخورم یا نه منم خیلی استرس دارم ایشالا که چیزی نمیشه دوستان اگه کسی ایده ایداره لطفا بگه خیلی حس بدیه البته من توضیح بدم که من در ثبت نام اولیه این اشتباه رو کردم ولی در ارسال مدارکم توضیح دادم که اسم صحیح من چی هست و یک صفحه کپی رنگی از پاسپورتم رو هم فرستادم .من یک سوال هم از شما داشتم که kccچطور به شما اعلام کرد لطفا بگین من هم در جریان باشم یعنی بهتون ایمیل زد و گفت در ضمن مدارکتون رو با ایمیل فرستادین یا پست و وکی فرستادین و کی به شما جواب دادن برای من خیلی مهم است لطفا جواب بدید دوست عزیز
سلام
نگران نباشید دوستان این گون اشتباهات باعث ریجکت شدن کیس نمیشود. فقط کافی است شما فرم ها رو درست پر کنید وبفرستید ولی برای اعلام رسیدن و سایر مکاتبات با kcc باید همان مشخصاتی اشتباه رو وارد کنید.
حتما با kcc مکاتبه کنید و بگید که این اشتباه رخ داده .
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: USA2014 ، aghaghia ، محبت ، ojee ، feel
(2013-07-28 ساعت 10:48)noobnoobi نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 10:25)firouz mah نوشته:  سلام من 24 ژوئن برام ايميل اومد با عنوان زير و الان يك ماه ميگذره ولي نتيجه رو به من اعلام نكردن بنظر شما من ايميل بزنم بهشون نتيجه رو بگيرم يا نه ؟خيلي نگرانم كه آيا ردم كردن يا مورد قبولشون واقع شدم . Thank you for your inquiry.

شما تاییده گرفتین و نگران نباشید و دنبال ترجمه مدارک و واکسیناسیون باشید
این یه متن مشخص انگلیسیه و راحته .تا الان همه چی آروووومه واستون .اصلا استرس نداشته باشید من الان 2 ماهه منتظرم کی سی سی این جوابو بهم بده تا خیالم راحت شه اون وقت شما!!Big Grin
تشکر کنندگان: محبت ، ojee
سلام
بچه كسي هست كه هنوز از kcc تاييديه نگرفته باشه؟؟؟؟؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: Mehrdad.48
(2013-07-29 ساعت 00:32)Niyousha نوشته:  سلام
آره...
من با پست فرستادم و هنوز هم تائیدیه نگرفتم!
فقط ایمیل زدم و اونها هم گفتن فرمت تاریخ تولدم اشتباهه بعد دوباره میل زدم گفتن 6 هفته دیگه جواب میدن، بعد دیگه ایمیل نزدم!
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Niyousha
(2013-07-28 ساعت 14:00)زری وحدتی نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 18:10)reza16 نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 01:16)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان ، من یک سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بگه ، شوهر من توی یه بیمارستان دولتی کار میکنه که این کار را توی فرم قید کردیم ولی علاوه بر اون کار سه سالی هست که پروانه کسب هم گرفته وبه شغل ازاد هم مشغول هست ولی چون میخواستیم دو کار همزمان را قید نکنیم فقط کار دولتی را قید کردیم حالا احتیاج هست که یک ایمیل بزنیم و کار ازاد را هم اطلاع بدیم ?یا امکان داره بوسیله کد ملی که بعدا میخوان بفهمند ما پروانه کسب داشتیم و نگفتیم.?ضمنا اسم من توی لاتاری در اومده نه شوهرم،
به نظر من بهتره اعلام نکنید. چون فقط کیس خودتون رو شلوغ میکنیدو احتمال کلیرشدن طولانی رو بیشتر اما اگر این شغل ازاد خیلی شغل مهمی بوده مثلا کارهای وارداتی و غیره حتما اعلام کنید تا بعدا بهتون نگن چرا اون رو اعلام نکردید.
و نکته بعدی اینکه شما برنده هستید پس حساسیت زیادی روی همسرتون ندارن.بازم هرطور خودتون میدونید.
از روي كد ملي متوجه داشتن پروانه كسب نميشن؟
(2013-07-27 ساعت 21:58)feel نوشته:  [quote='SAHAR TAHERKHANI' pid='382547' dateline='1374936665']

سلام
نگران نباشید دوستان این گون اشتباهات باعث ریجکت شدن کیس نمیشود. فقط کافی است شما فرم ها رو درست پر کنید وبفرستید ولی برای اعلام رسیدن و سایر مکاتبات با kcc باید همان مشخصاتی اشتباه رو وارد کنید.
حتما با kcc مکاتبه کنید و بگید که این اشتباه رخ داده .
تشکر کنندگان:
(2013-07-29 ساعت 00:54)ali99sh نوشته:  
آره...
من با پست فرستادم و هنوز هم تائیدیه نگرفتم!
فقط ایمیل زدم و اونها هم گفتن فرمت تاریخ تولدم اشتباهه بعد دوباره میل زدم گفتن 6 هفته دیگه جواب میدن، بعد دیگه ایمیل نزدم!
يعني فرماتون چك كردن و بعد از چك كردن گفتن فرمت تاريخ تولدتون اشتباهه؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان:

من من من ..... البته در جریانی که ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: Niyousha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان