کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام به همه!من یک ماه و نیم پیش به KCC ایمیل زدم مبنی بر تایید رسیدن فرم ها و اونها هم با ایمیل معروف 6الی 8 هفته دیگه دوباره میل بزنید جوابمو دادن!
امروز دوباره بهشون ایمیل زدم و این جواب اتو ریپلای برام اومد :
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

حالا چی کار کنم به نظرتون؟ البته فرم هامو با DHL فرستادم و اونجا ثبت شده که رسیده!
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان:
(2013-07-29 ساعت 14:04)raihaneh.az90 نوشته:  سلام به همه!من یک ماه و نیم پیش به KCC ایمیل زدم مبنی بر تایید رسیدن فرم ها و اونها هم با ایمیل معروف 6الی 8 هفته دیگه دوباره میل بزنید جوابمو دادن!
امروز دوباره بهشون ایمیل زدم و این جواب اتو ریپلای برام اومد :
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

حالا چی کار کنم به نظرتون؟ البته فرم هامو با DHL فرستادم و اونجا ثبت شده که رسیده!

نگران نباشید اگر پست میگه رسیده حتما رسیده، اگر کیس نامبرتون پایین نیست بذارین چند هفته دیگه 2باره باهاشون مکاتبه کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، raihaneh.az90
(2013-07-29 ساعت 01:28)Niyousha نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 00:54)ali99sh نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 00:32)Niyousha نوشته:  سلام
بچه كسي هست كه هنوز از kcc تاييديه نگرفته باشه؟؟؟؟؟
آره...
من با پست فرستادم و هنوز هم تائیدیه نگرفتم!
فقط ایمیل زدم و اونها هم گفتن فرمت تاریخ تولدم اشتباهه بعد دوباره میل زدم گفتن 6 هفته دیگه جواب میدن، بعد دیگه ایمیل نزدم!
يعني فرماتون چك كردن و بعد از چك كردن گفتن فرمت تاريخ تولدتون اشتباهه؟
نه... تو درخواست رسید مدارک که کردم میگه کل اطلاعاتتونو بدین، منم دادم:
کیس نامبر، اسم و فامیل و تاریخ تولد.
فقط اشتباه کردم تاریخ تولد رو سال نوشتم یعنی YYYY . جواب داده که باید DDMMYYYY باشه در غیر اینصورت جواب نمیدن.
همین
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان:
(2013-07-29 ساعت 17:00)ali99sh نوشته:  
آره...
فقط ایمیل زدم و اونها هم گفتن فرمت تاریخ تولدم اشتباهه بعد دوباره میل زدم گفتن 6 هفته دیگه جواب میدن، بعد دیگه ایمیل نزدم!
فقط اشتباه کردم تاریخ تولد رو سال نوشتم یعنی YYYY . جواب داده که باید DDMMYYYY باشه در غیر اینصورت جواب نمیدن.
همین
واي من خيلي بيتابي ميكنم ، خدا اين روزامو ببينه كاري كنه هم بي دردسر كارنت بشم هم يك ضرب ويزا بگيرم .Smile
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: محبت ، ali99sh ، ojee ، .YAS
(2013-07-29 ساعت 18:58)Niyousha نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 17:00)ali99sh نوشته:  
آره...
همین
واي من خيلي بيتابي ميكنم ، خدا اين روزامو ببينه كاري كنه هم بي دردسر كارنت بشم هم يك ضرب ويزا بگيرم .Smile
اتفاقاً اصلاً نباید بیتابی و استرس داشته باشی، یکم مراحل بچه های سالهای گذشترو بخون... همه پذیرفته شدن و رفتن و مخصوصاً تائید میکنن که نه الان و نه روز مصاحبه خودتونو اذیت نکنین. ولی من بیشتر نگران بعدش هستم!
البته هیچ تجربه ای تو لاتاری و مراحلش ندارم، از همین بچه های اینجا همه چیزو شنیدم.
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان: ghafari88 ، USA2014 ، .YAS

منم با پست tnt فرستادم ولی هنوز جواب نگرفتم از کنتاکی اما پست 5 روز بعد از تحویل من جواب داده که مدارک من رسیده
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: Niyousha ، .YAS
(2013-07-30 ساعت 14:04)feel نوشته:  

منم با پست tnt فرستادم ولی هنوز جواب نگرفتم از کنتاکی اما پست 5 روز بعد از تحویل من جواب داده که مدارک من رسیده

سلام بله منم هنوز جواب نگرفتم البته 2 بار ایمیل زدم گفتن 6 تا 8 هفته طول میکشه.فکر کنم باید صبر کنیم.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ojee ، Niyousha
سلام بچه ها خسته نباشید
یه سوال ببخشید میگم من در تاریخ June 10, 2013 این حواب رو از KCC دریافت کرد:
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
الان تقریبا نزدیک دو ماه میشه این ایمیل رو گرفتم،سوال این که باید کار خواصی انجام بدم؟باید ایمیل بدم و صحت مدارک رو برسی کنم؟یا منتظر بمونم واسه ایمیل مصاحبه؟ اگه میشه بگید چکار کنم.
تشکر کنندگان:
(2013-07-30 ساعت 19:35)ebi1988 نوشته:  سلام بچه ها خسته نباشید
یه سوال ببخشید میگم من در تاریخ June 10, 2013 این حواب رو از KCC دریافت کرد:
The information you provided will be included in your case file for review.
الان تقریبا نزدیک دو ماه میشه این ایمیل رو گرفتم،سوال این که باید کار خواصی انجام بدم؟باید ایمیل بدم و صحت مدارک رو برسی کنم؟یا منتظر بمونم واسه ایمیل مصاحبه؟ اگه میشه بگید چکار کنم.

خیر دوست عزیزکار خاصی رو نباید انجام بدید شما اولین مرحله رو با موفقیت پشت سر گذاشتید اطلاعات شما برا بررسی در پرونده اتون قرار گرفته بایستی منتظر کارنت شدن و نامه دوم باشید در این مدت هم پیگیر تهیه و ترجمه مدارک واسه مصاحبه و گواهی موجودی حساب و تقویت زبانتون باشید ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: love_everlife ، kiana11 ، ojee ، USA2014 ، .YAS
(2013-07-30 ساعت 14:16)arash12 نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 14:04)feel نوشته:  

سلام بله منم هنوز جواب نگرفتم البته 2 بار ایمیل زدم گفتن 6 تا 8 هفته طول میکشه.فکر کنم باید صبر کنیم.
خوب فكر كنم دوستاني كه قبل از Jun مداركشون رو فرستادن همه تاييديه گرفتن ، اونايي كه تاييديه نگرفتن اكثرا بعد از Jun و با پست مداركشونو فرستادن كه اونا هم ايشالا تاييديشون به زودي ميگيرن .
تشکر کنندگان: ali99sh ، .YAS
(2013-07-31 ساعت 00:48)Niyousha نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 14:16)arash12 نوشته:  سلام بله منم هنوز جواب نگرفتم البته 2 بار ایمیل زدم گفتن 6 تا 8 هفته طول میکشه.فکر کنم باید صبر کنیم.
خوب فكر كنم دوستاني كه قبل از Jun مداركشون رو فرستادن همه تاييديه گرفتن ، اونايي كه تاييديه نگرفتن اكثرا بعد از Jun و با پست مداركشونو فرستادن كه اونا هم ايشالا تاييديشون به زودي ميگيرن .

اگه اشتباه نکنم یک جا خوندم که ممکنه تاییدیه مدارک هم اصلا نیاد ولی کارنت بشن و نامه دوم واسشون بیاد...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، Niyousha ، ghafari88 ، .YAS
(2013-07-31 ساعت 00:54)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 14:16)arash12 نوشته:  سلام بله منم هنوز جواب نگرفتم البته 2 بار ایمیل زدم گفتن 6 تا 8 هفته طول میکشه.فکر کنم باید صبر کنیم.

اگه اشتباه نکنم یک جا خوندم که ممکنه تاییدیه مدارک هم اصلا نیاد ولی کارنت بشن و نامه دوم واسشون بیاد...

اين نامه دوم از چه طريقي قراره برسه به دستمون؟ پست يا ايميل؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 02:06)Niyousha نوشته:  

اين نامه دوم از چه طريقي قراره برسه به دستمون؟ پست يا ايميل؟
ایمیل و همون صفحه که چک کردید که برنده شدید. اون صفحه بارکد از بین میره و نامه دوم جایگزین میشه کامفیگریشن کد هاتون رو نگه دارید اون موقع به درد میخوره Smile
تشکر کنندگان: ali99sh ، آلیس-1980

طبق تماسهای متعددی که با kcc داشتم یک بار همین جواب رو به من دادند ...
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .یه سوال داشتم حدود سه هفته پیش این نامه از kccواسه من اومده نمیدونم باید چه کار کنم دوباره نامه بزنم یا منتظر بمونم ؟لطفا کمک کنید.ممنون

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Privacy/PII
This email is UNCLASSIFIED.
شماره کیس: 2014AS3xx
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ مصاحبه: 15 دسامبر 2013
دریافت ویزا: 17 دسامبر 2013
تاريخ اولين ورود: 10 آوريل 2014
مقصد اول : هيوستون تگزاس
مقصد دوم: لاس وگاس نوادا

مرد باش و پاي در راه بنه
راه خود گويدت چون بايد كرد
تشکر کنندگان: