کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
میخواستم بدونم از بچه های 2013 کسی هست که اصلا تاییدیه مدارک نگرفته باشه
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، FMANIS ، زری وحدتی
دوستان لطفا کسی میدونه منظورشون ازاین ایمیل دقیقاچیه

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 01:41).YAS نوشته:  میخواستم بدونم از بچه های 2013 کسی هست که اصلا تاییدیه مدارک نگرفته باشه
بله برادر من سال قبل تاییده نگرفت ،کارنت شد ، مصاحبه رفت والان در کشور حاصلخیز است . تاییده نگرفتن دلیل بر کارنت نشدن ونرفتن به مصاحبه نیست .بچه ها چند نفر این تاییدیه را گرفته اند برای همه باب شده این تاییده را بگیرند واصلا جز مراحل کارنیست وانگارباب شده هر کس نگیرد رفوزه شده است که اینطور نیست
تشکر کنندگان: aghaghia ، .YAS ، ojee ، زری وحدتی
RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 04:28)alirezaghodrat نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.

گم نشده گفته فرم 122 ناقصه و صفحه دوم فرم 122 را که بایستی امضا میکردی و تاریخ میزدی فراموش کردی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: alirezaghodrat ، .YAS ، kiana11 ، ojee ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 07:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 04:28)alirezaghodrat نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴

گم نشده گفته فرم 122 ناقصه و صفحه دوم فرم 122 را که بایستی امضا میکردی و تاریخ میزدی فراموش کردی
ممنون از جوابتون فرم هام آماده شد میشه راهنمایی کنید ایمیل با جه عنوانی بدم
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، زری وحدتی
با سلام دوستان کسی راجب این موضوع می دونه؟
copy of the csc appointment confirmation and passport pickup receipt.
قسمت اولش نوشته کپی قرار ملاقات رو از سایت CSC بگیرید ولی قسمت دومش راجب رسید برداشت پاسپورته من منظورشون رو نفهمیدم.
این نوشته که براتون گذاشتم لیست یکی از مدارکی که سفارت ترکیه زمان مصاحبه ازتون می خواد.لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاع داره بگه.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
(2013-08-07 ساعت 14:06)arash12 نوشته:  با سلام دوستان کسی راجب این موضوع می دونه؟
قسمت اولش نوشته کپی قرار ملاقات رو از سایت CSC بگیرید ولی قسمت دومش راجب رسید برداشت پاسپورته من منظورشون رو نفهمیدم.
این نوشته که براتون گذاشتم لیست یکی از مدارکی که سفارت ترکیه زمان مصاحبه ازتون می خواد.لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاع داره بگه.

شما باید در سایت CSC ثبت نام کنید که شامل اطلاعات پاسپورتتون و محل دفتر پستیی هست که مایلید ویزاتون رو اونجا دریافت کنید، پیک آپ هم معنی گرفتن و دریافت کردن پاسپورتتون رو میده اینجا... چند دفتر پستی در سایت سفارت آنکارا مشخص شده که میتونید یکیشون رو انتخاب کنید. این کار باید نزدیک به مصاحبه انجام بدین. در امضای آقای محمد فضلی از دوستان 2013 اطلاعت کاملی در مورد ثبت نام CSC و غیره وجود داره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kiana11 ، ojee ، آلیس-1980 ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 12:54)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 07:24)KIMIA2005 نوشته:  

ممنون از جوابتون فرم هام آماده شد میشه راهنمایی کنید ایمیل با جه عنوانی بدم

The missing Data of my DSP-122 form
در ضمن میل خودشون رو ریپلای کنید که علاوه بر توضیحات شما بدونند چی ازتون خواستن... فقط عنوان رو عوض کنید.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: alirezaghodrat ، KIMIA2005 ، ojee ، زری وحدتی
دوستان سلام
دقیقاً دو هفته است که مدارکم رو با ایمیل ارسال کردم ولی هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم. می خوام زنگ بزنم تلفنی جویا بشم. فقط یه سوال: از چه ساعت تا چه ساعتی به وقت ایران میتونم تماس بگیرم. اگه کسی اطلاعی داره لطف کنه به من بگه. ممنون میشم
زنده باشید
(2013-08-07 ساعت 15:57)samoelson نوشته:  دوستان سلام
دقیقاً دو هفته است که مدارکم رو با ایمیل ارسال کردم ولی هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم. می خوام زنگ بزنم تلفنی جویا بشم. فقط یه سوال: از چه ساعت تا چه ساعتی به وقت ایران میتونم تماس بگیرم. اگه کسی اطلاعی داره لطف کنه به من بگه. ممنون میشم
زنده باشید

2 هفته که مدت زمان زیادی نیست ولی اگر میخواین زنگ بزنید عصر حدود ساعت 7 تماس بگیرید.
برای اگاهی از زمان در کنتاکی در گوگل سرچ کنید: ?what time is in Kentucky now
ساعت دقیق رو براتون میزنه.
تشکر کنندگان: kouroshd ، ojee ، saam2122 ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 14:30)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 14:06)arash12 نوشته:  با سلام دوستان کسی راجب این موضوع می دونه؟

شما باید در سایت CSC ثبت نام کنید که شامل اطلاعات پاسپورتتون و محل دفتر پستیی هست که مایلید ویزاتون رو اونجا دریافت کنید، پیک آپ هم معنی گرفتن و دریافت کردن پاسپورتتون رو میده اینجا... چند دفتر پستی در سایت سفارت آنکارا مشخص شده که میتونید یکیشون رو انتخاب کنید. این کار باید نزدیک به مصاحبه انجام بدین. در امضای آقای محمد فضلی از دوستان 2013 اطلاعت کاملی در مورد ثبت نام CSC و غیره وجود داره...
سلام
مگه زمان مصاحبه (قرار ملاقات) از طریق سایتی که اولین بار قبولی ما اعلام شد، مشخص نمی شه؟ ما که می تونیم از اونجا پرینت بگیریم! مگه نمی شه؟
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

(2013-08-07 ساعت 19:59)نسرین ظ نوشته:  

سلام
مگه زمان مصاحبه (قرار ملاقات) از طریق سایتی که اولین بار قبولی ما اعلام شد، مشخص نمی شه؟ ما که می تونیم از اونجا پرینت بگیریم! مگه نمی شه؟

دوست عزیز گفتم برای دریافت ویزا نه قرار مصاحبه. کسانی که در انکارا و ابوظبی مصاحبه میشن و ویزا دریافت میکنن باید از طریق این سامانه دفتر پست محل دریافت ویزاشون رو اعلام کنند که باید از قبل انجام داده باشن و روز مصاحبه به افیسر تحویل بدن پرینتش رو... البته بعدش هم میشه ولی اونجوری کارتون سریعتر پیش میره.
تشکر کنندگان: ojee ، نسرین ظ ، kiana11 ، Sara_lphmkf ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 20:13)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 19:59)نسرین ظ نوشته:  

سلام

دوست عزیز گفتم برای دریافت ویزا نه قرار مصاحبه. کسانی که در انکارا و ابوظبی مصاحبه میشن و ویزا دریافت میکنن باید از طریق این سامانه دفتر پست محل دریافت ویزاشون رو اعلام کنند که باید از قبل انجام داده باشن و روز مصاحبه به افیسر تحویل بدن پرینتش رو... البته بعدش هم میشه ولی اونجوری کارتون سریعتر پیش میره.

سلام
متوجه شدم. ممنونBig Grin.. اما اگه امکان داره در مورد مراحل ثبت نام، لطفا توضیح بدید. به اون آدرسی که بالا در مورد آقای محمد افضلی اشاره کردید نتونستم دسترسی پیدا کنم. یک سایت دیگه باز میشه!!
متشکرم
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: .YAS ، گلپری ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 21:09)نسرین ظ نوشته:  سلام
متوجه شدم. ممنونBig Grin.. اما اگه امکان داره در مورد مراحل ثبت نام، لطفا توضیح بدید. به اون آدرسی که بالا در مورد آقای محمد افضلی اشاره کردید نتونستم دسترسی پیدا کنم. یک سایت دیگه باز میشه!!
متشکرم

دوست عزیز بایستی توی همون صفحه پایین صفحهDOWNLOAD FILE را کلیک کرده و فایل مربوطه رو دانلود کنید و مطالعه بفرمایید

گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: .YAS ، نسرین ظ ، ojee ، گلپری ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان