کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-08-07 ساعت 21:36)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 21:09)نسرین ظ نوشته:  سلام
متوجه شدم. ممنونBig Grin.. اما اگه امکان داره در مورد مراحل ثبت نام، لطفا توضیح بدید. به اون آدرسی که بالا در مورد آقای محمد افضلی اشاره کردید نتونستم دسترسی پیدا کنم. یک سایت دیگه باز میشه!!
متشکرم

دوست عزیز بایستی توی همون صفحه پایین صفحهDOWNLOAD FILE را کلیک کرده و فایل مربوطه رو دانلود کنید و مطالعه بفرمایید

گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا

سلام
اطلاعات جامعی بود. مرسی. اما در مورد انتخاب محل پست، اطلاع دارید کدوم یک از آدرس ها نزدیک تر به محل مصاحبه است؟! تابحال دوستان یا افراد قبول شده قبلی در این مورد چیزی گفتند؟
ممنون
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: ojee ، kiana11 ، زری وحدتی
(2013-08-07 ساعت 14:36)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 12:54)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 07:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 04:28)alirezaghodrat نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.

گم نشده گفته فرم 122 ناقصه و صفحه دوم فرم 122 را که بایستی امضا میکردی و تاریخ میزدی فراموش کردی
ممنون از جوابتون فرم هام آماده شد میشه راهنمایی کنید ایمیل با جه عنوانی بدم

The missing Data of my DSP-122 form
در ضمن میل خودشون رو ریپلای کنید که علاوه بر توضیحات شما بدونند چی ازتون خواستن... فقط عنوان رو عوض کنید.

ممنون از راهنمایی تون فرم 122 را باز فرستادم اما دوباره یه اشتباه دیگه کردم اونجایی که امضا کردما تاریخ روزا نزدم تاریخ تولدما زدم به نظرتون دوباره فرما بفرستم با تاریخ اصلاح شده
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: ojee ، kiana11 ، .YAS ، زری وحدتی
(2013-08-08 ساعت 15:14)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 07:24)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 04:28)alirezaghodrat نوشته:  RE: سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۴
بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.

گم نشده گفته فرم 122 ناقصه و صفحه دوم فرم 122 را که بایستی امضا میکردی و تاریخ میزدی فراموش کردی

در ضمن میل خودشون رو ریپلای کنید که علاوه بر توضیحات شما بدونند چی ازتون خواستن... فقط عنوان رو عوض کنید.

ممنون از راهنمایی تون فرم 122 را باز فرستادم اما دوباره یه اشتباه دیگه کردم اونجایی که امضا کردما تاریخ روزا نزدم تاریخ تولدما زدم به نظرتون دوباره فرما بفرستم با تاریخ اصلاح شده

بله دوست عزیز دوبازه بفرستید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: alirezaghodrat ، kiana11 ، ojee ، زری وحدتی
(2013-08-08 ساعت 19:48)aghaghia نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 15:14)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 07:24)KIMIA2005 نوشته:  گم نشده گفته فرم 122 ناقصه و صفحه دوم فرم 122 را که بایستی امضا میکردی و تاریخ میزدی فراموش کردی

بله دوست عزیز دوبازه بفرستید...

واقعا ازتون تشکر میکنم دوست عزیز وجود شما دراین تاپیک ودر تمام تاپیک های مهاجرسرا بسیار با ارزشه دلم نیومد فقط از گذینه تشکر استفاده کنم به امید موفقیت شما و تمام بروبچ مهاجرسرا
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: kiana11 ، aghaghia ، ojee ، ghafari88 ، .YAS ، زری وحدتی
با سلام و تشکر از راهنماییهای دوستان عزیز

توی فرم های ارسالی اولیه سفارت را آنکارا زدم، حالا حدود 2 ماهی از ارسال فرم های اولیه گذشته و می خوام سفارت را از آنکارا به ایروان تغییر بدم... دوستان کسی می دونه چه متنی را باید برای کی سی سی ارسال کنم و تقاضامو مطرح کنم؟
آیا برای تغییر سفارت دیر نشده؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، زری وحدتی
(2013-08-08 ساعت 23:28)ssara نوشته:  با سلام و تشکر از راهنماییهای دوستان عزیز

توی فرم های ارسالی اولیه سفارت را آنکارا زدم، حالا حدود 2 ماهی از ارسال فرم های اولیه گذشته و می خوام سفارت را از آنکارا به ایروان تغییر بدم... دوستان کسی می دونه چه متنی را باید برای کی سی سی ارسال کنم و تقاضامو مطرح کنم؟
آیا برای تغییر سفارت دیر نشده؟

به این پست مراجعه کنید. فکر نمی کنم دیر شده باشه، فوقش یه مدت کوتاه مصاحبه تون عقب میفته...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ojee ، ssara
(1970-01-17 ساعت 02:41)aghaghia

[quote='arash12 نوشته:  
با سلام دوستان کسی راجب این موضوع می دونه؟
copy of the csc appointment confirmation and passport pickup receipt.
قسمت اولش نوشته کپی قرار ملاقات رو از سایت CSC بگیرید ولی قسمت دومش راجب رسید برداشت پاسپورته من منظورشون رو نفهمیدم.
این نوشته که براتون گذاشتم لیست یکی از مدارکی که سفارت ترکیه زمان مصاحبه ازتون می خواد.لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاع داره بگه.

شما باید در سایت CSC ثبت نام کنید که شامل اطلاعات پاسپورتتون و محل دفتر پستیی هست که مایلید ویزاتون رو اونجا دریافت کنید، پیک آپ هم معنی گرفتن و دریافت کردن پاسپورتتون رو میده اینجا... چند دفتر پستی در سایت سفارت آنکارا مشخص شده که میتونید یکیشون رو انتخاب کنید. این کار باید نزدیک به مصاحبه انجام بدین. در امضای آقای محمد فضلی از دوستان 2013 اطلاعت کاملی در مورد ثبت نام CSC و غیره وجود داره...
با سلام بر شما
من خودم درخبرهای سفارت آمریکا در آنکارا خوندم که دیگه نیازی به ثبت نام در csc نیستش. (تاریخ خبر 10 می 2013 بود و گفته که از جولای 2013 دیگه نیازی به ثبت نام نیستش).
با توجه به اینکه case number ما399 ، خواهش میکنم اگه خبر جدیدی دارید با ذکر منبع خبر و تاریخ آن ارسال نمایید.
با تشکر
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان: kiana11 ، ojee ، .YAS ، زری وحدتی
(2013-08-09 ساعت 00:06)rava نوشته:  

[quote='arash12 نوشته:  
قسمت اولش نوشته کپی قرار ملاقات رو از سایت CSC بگیرید ولی قسمت دومش راجب رسید برداشت پاسپورته من منظورشون رو نفهمیدم.
این نوشته که براتون گذاشتم لیست یکی از مدارکی که سفارت ترکیه زمان مصاحبه ازتون می خواد.لطفا اگه کسی از این موضوع اطلاع داره بگه.

شما باید در سایت CSC ثبت نام کنید که شامل اطلاعات پاسپورتتون و محل دفتر پستیی هست که مایلید ویزاتون رو اونجا دریافت کنید، پیک آپ هم معنی گرفتن و دریافت کردن پاسپورتتون رو میده اینجا... چند دفتر پستی در سایت سفارت آنکارا مشخص شده که میتونید یکیشون رو انتخاب کنید. این کار باید نزدیک به مصاحبه انجام بدین. در امضای آقای محمد فضلی از دوستان 2013 اطلاعت کاملی در مورد ثبت نام CSC و غیره وجود داره...
با سلام بر شما
من خودم درخبرهای سفارت آمریکا در آنکارا خوندم که دیگه نیازی به ثبت نام در csc نیستش. (تاریخ خبر 10 می 2013 بود و گفته که از جولای 2013 دیگه نیازی به ثبت نام نیستش).
با توجه به اینکه case number ما399 ، خواهش میکنم اگه خبر جدیدی دارید با ذکر منبع خبر و تاریخ آن ارسال نمایید.
با تشکر
https://usvisa-info.com/en-tr/selfservic...rant_visas
آدرس مورد نظر در بالا برای استفاده دوستان ارسال میگردد.
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان: aghaghia ، kiana11 ، ojee ، .YAS ، زری وحدتی
(2013-08-09 ساعت 00:06)rava نوشته:  

[quote='arash12 نوشته:  

با سلام بر شما
با تشکر

متاسفانه من اطلاعات جدیدی ندارم، ولی اگر خبر جدیدی بود حتما در سایت منعکس میشه..
تشکر کنندگان: kiana11 ، ojee
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه من مدارکمو 20mayبا ایمیل فرستادم تنها جوابی که دادن اینه

To

F J

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

Tammy

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
حالا من باید چیکار کنم آیا این جواب کافیه
ممنون میشم اگه راهنمایی دقیقی منو بکنید
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی
(2013-08-09 ساعت 02:10).YAS نوشته:  دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه من مدارکمو 20mayبا ایمیل فرستادم تنها جوابی که دادن اینه

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

حالا من باید چیکار کنم آیا این جواب کافیه
ممنون میشم اگه راهنمایی دقیقی منو بکنید

این میل به معنای تایید رسید مدارک شماست و گفتن که اطلاعاتی که دادین در کیستون لحاظ میشه برای بررسی. بله این جواب کافیه و برای همه همین جواب میاد...
در حال حاضر کار خاصی لازم نیست انجام بدین در این مورد، منتظر کارنت شدن کیستون باشید و در این مدت دنبال واکسیناسیون، جمع آوری مدارک لازم برای مصاحبه و ترجمه شون باشید.
به زودی کارنتی های نوبت اول مشخص میشن و همینطور زمان مصاحبه شون.
تشکر کنندگان: .YAS ، ojee ، زری وحدتی
دوستان اگه منو یک راهنمایی کنید ممنون میشم میگن کیس نامبر های تا ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ فقط کارنت میشن میگن سال قبل هم همینطور بوده آیا کسی اطلاع داره که سال قبل تا چه شماره هایی کارنت شدن؟
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
(2013-08-09 ساعت 13:22)arash12 نوشته:  دوستان اگه منو یک راهنمایی کنید ممنون میشم میگن کیس نامبر های تا ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ فقط کارنت میشن میگن سال قبل هم همینطور بوده آیا کسی اطلاع داره که سال قبل تا چه شماره هایی کارنت شدن؟

دوست عزیز این مسئله صحت نداره، برای لاتاری 2013 همه کیس ها کارنت شدن و به مصاحبه رفتند(کیس های بالای 10 هزار هم بودند) و هنوز هم یه تعدادی باقی موند که دارند به مصاحبه میرند ...
تازه امسال شماره های بالا هم وجود داره که پارسال نبود و شماره شما تقریبا حد وسط هست، نگران نباشید...
(2013-08-09 ساعت 13:22)arash12 نوشته:  دوستان اگه منو یک راهنمایی کنید ممنون میشم میگن کیس نامبر های تا ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ فقط کارنت میشن میگن سال قبل هم همینطور بوده آیا کسی اطلاع داره که سال قبل تا چه شماره هایی کارنت شدن؟

دوست عزیز شما برای اینکه از منبع موثقی برای اینکه متوجه بشید هر سال تا چه شماره ای کارنت شدن استفاده کنید بهتره به بولتن ویزا مراجعه کنید ظمنا تمام شماره هایی که برنده شدند کارنت می شن . و تمام کسایی که فرمهای 122 و 230 رو فرستادند به مصاحبه دعوت می شن . Big Grin شاد باشید.
تشکر کنندگان: ojee ، 5ina ، زری وحدتی
دوست عزیزی که برای من پیام خصوصی با موضوع تاییدیه فرستادین، پیام خصوصیتون بسته است، نمیتونم بهتون در پیام خصوصی جواب بدم.
جواب شما: فرم هاتون رو ایمیل کردین؟ چه مدتیه؟اگر با ایمیل فرستادین بهتون جواب میدن شاید طول بکشه ولی جواب میدن. لازم نیست الکی هزینه پست بدین اگر کیس نامبرتون زیر 2000 نیست باز هم صبر کنید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان