کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-08-04 ساعت 21:44)گلپری نوشته:  سلام من مدارکم رو فرستادم 20می ولی جواب دریافت نکردم همچنان صبر کنم.....

شما اگر با پست فرستادین نگران نباشید. همین که پست تایید کنه رسیده حتما رسیده... اکثر دوستانی که با پست فرم ها رو فرستادن دیر جواب گرفتن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ojee ، poopak16 ، زری وحدتی
دوستان سلام وقتی با کی سی سی می خواییم تماس تلفنی بگیریم باید حتما انگلیسی صحبت کنیم یعنی اصلا افیسر فارسی زبان ندارند؟
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، زری وحدتی
(2013-08-10 ساعت 18:19)arash12 نوشته:  دوستان سلام وقتی با کی سی سی می خواییم تماس تلفنی بگیریم باید حتما انگلیسی صحبت کنیم یعنی اصلا افیسر فارسی زبان ندارند؟

بله باید انگلیسی صحبت کنید.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی
سلام دوستان. بنده 11تیراز طریق پست آرامکس مطلع شدم فرمها تحویل مامور کنسولگری گردید و تا امروز 3 بار ایمیل زدم مطمئن بشم مدارکم رسیده یا نه جوابی دریافت نشد . حالا از شما دوستان عزیز خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید چکار کنم خیالم راحت بشه مدارک رسیده یا نه؟
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی ، .YAS
(2013-08-10 ساعت 18:45)Mehrdad48 نوشته:  سلام دوستان. بنده 11تیراز طریق پست آرامکس مطلع شدم فرمها تحویل مامور کنسولگری گردید و تا امروز 3 بار ایمیل زدم مطمئن بشم مدارکم رسیده یا نه جوابی دریافت نشد . حالا از شما دوستان عزیز خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید چکار کنم خیالم راحت بشه مدارک رسیده یا نه؟

دوست عزیز می تونی تماس تلفنی بگیری ولی منم هنوز منتظرم طول میکشه.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی ، .YAS
سلام دوستان
من یه 2-3 هفته ای میشه که به کی سی سی ایمیل زئم و سوال پرسیدم هم با فرمت مخصوص و هم بدون مشخصات ولی جواب ندادن به نظرتون چرا؟
آیا جایی واسه نگرانی هست؟
ضمناً من مدارکما ایمیل کردم.
2014AS0000012XX
تعداد افراد کیس: 2نفر
تاریخ و نوع ارسال فرمهای سری اول: از طریق ایمیل ودر 30 می 2013
تاریخ پاسخ از KCC: هفته بعد (7 june )
مقصد: فعلاً شیکاگو
تاریخ کارنت: سری اول اول اول Big Grin
تاریخ نامه دوم: 13 سپتامبر 2013 Big Grin
تاریخ مصاحبه: 19 نوامبر 2013
کلیرنس: 29 می
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، .YAS
(2013-08-10 ساعت 22:54)hamedapple نوشته:  سلام دوستان
من یه 2-3 هفته ای میشه که به کی سی سی ایمیل زئم و سوال پرسیدم هم با فرمت مخصوص و هم بدون مشخصات ولی جواب ندادن به نظرتون چرا؟

اصلا جای نگرانی نیست.
صبر کنید کارای 2013 و کلیر شدنشون تموم بشه بعد یه ایممیل برنید یا تلفنی جویا بشین.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، KIMIA2005 ، زری وحدتی ، ojee ، .YAS
(2013-08-10 ساعت 22:54)hamedapple نوشته:  سلام دوستان

نگران نباش دوست عزیز صبر داشته باش جوابتو خواهند داد ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، ojee ، .YAS
تا ۳ روز دیگه کارنتیهای ۲۰۱۴ رو اعلام میکنن ولی من هنوز جواب تاییدیه فرمام که ۲ ماه پیش با د اچ ال فرستادم هنوز نیومده چند بارم ایمیل زدم ولی جوابی نیومد جز همون ایمیل معروف که ۶ تا ۸ هفته صبر کنید. الان دیگه از ۸ هفته هم بیشتر شده .اضطراب دارم میگم نکنه فرما مو که فرستادم گم کرده باشنBig Grin اکه اینجوره تا وقت هست دوباره بفرستم البته ایندفعه با ایمیلCool
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: زری وحدتی ، .YAS
(2013-08-12 ساعت 07:23)amaka747 نوشته:  تا ۳ روز دیگه کارنتیهای ۲۰۱۴ رو اعلام میکنن ولی من هنوز جواب تاییدیه فرمام که ۲ ماه پیش با د اچ ال فرستادم هنوز نیومده چند بارم ایمیل زدم ولی جوابی نیومد جز همون ایمیل معروف که ۶ تا ۸ هفته صبر کنید. الان دیگه از ۸ هفته هم بیشتر شده .اضطراب دارم میگم نکنه فرما مو که فرستادم گم کرده باشنBig Grin اکه اینجوره تا وقت هست دوباره بفرستم البته ایندفعه با ایمیلCool

بهتره یکبار هم تماس تلفنی بگیرید...
تشکر کنندگان: ojee
(2013-08-12 ساعت 09:21)aghaghia نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 07:23)amaka747 نوشته:  تا ۳ روز دیگه کارنتیهای ۲۰۱۴ رو اعلام میکنن ولی من هنوز جواب تاییدیه فرمام که ۲ ماه پیش با د اچ ال فرستادم هنوز نیومده چند بارم ایمیل زدم ولی جوابی نیومد جز همون ایمیل معروف که ۶ تا ۸ هفته صبر کنید. الان دیگه از ۸ هفته هم بیشتر شده .اضطراب دارم میگم نکنه فرما مو که فرستادم گم کرده باشنBig Grin اکه اینجوره تا وقت هست دوباره بفرستم البته ایندفعه با ایمیلCool

۱۰ روز پیش گرفتم .یه خانمی با لهجه بسیارغلیظ آمریکایی صحبت کرد تنها چیزی که فهمیدم این بود که ۲ هفته دیگه تماس بگیرم آخر سرهم نگفت گرفته فرما رو گرفته یا نه Sad
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، .YAS
(2013-08-12 ساعت 09:48)amaka747 نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 09:21)aghaghia نوشته:  

۱۰ روز پیش گرفتم .یه خانمی با لهجه بسیارغلیظ آمریکایی صحبت کرد تنها چیزی که فهمیدم این بود که ۲ هفته دیگه تماس بگیرم آخر سرهم نگفت گرفته فرما رو گرفته یا نه Sad

دوست عزیز بنظم بفرست ضرر نداره چون بعدا میتونی به این امیلت با تاریخش استناد کنی و گرنه بسته پستی که فرستادی اگه نگرفته باشند ادعایی روش نیست ولی ایمیلو نمیشه بگه نگرفته چون اتو ریپلای داره پس بزن حتما
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS
سلام به دوستان مهاجرسرا من فرمها را تکمیل کردم میخوام ایمیل کنم یک متن نامه برای ارسال فرمها میخواستم ممنون میشم ار کمک دوستان
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: .YAS
باسلام
مجبورم با توجه اینکه kccبعد از هفتاد روز تایید نکرده رسیدن فرم ها رو ایمیل بشون بزنم میشه متن ایمیل و فرمت اندازه عکس و فرم ها رو بگین که واسه بار دوم بفرستم ممنونم
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
(2013-08-12 ساعت 20:14)naftoonbazoft1 نوشته:  باسلام
مجبورم با توجه اینکه kccبعد از هفتاد روز تایید نکرده رسیدن فرم ها رو ایمیل بشون بزنم میشه متن ایمیل و فرمت اندازه عکس و فرم ها رو بگین که واسه بار دوم بفرستم ممنونم

توصیه میکنم نکنید این کارو و جای نگرانی نیست و اندکی صبر پیشه کنید تا 2013 ها تموم بشن بعد.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان