کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-08-12 ساعت 20:44)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 20:14)naftoonbazoft1 نوشته:  باسلام
مجبورم با توجه اینکه kccبعد از هفتاد روز تایید نکرده رسیدن فرم ها رو ایمیل بشون بزنم میشه متن ایمیل و فرمت اندازه عکس و فرم ها رو بگین که واسه بار دوم بفرستم ممنونم

توصیه میکنم نکنید این کارو و جای نگرانی نیست و اندکی صبر پیشه کنید تا 2013 ها تموم بشن بعد.

دوست عزیز منم شرایط شمارو دارم هنوز بعد از ۲ ماه تاییدیه نگرفتم امروزدوباره زنگ زدم به ک سی سی گفت تا ۱۵ روز باید صبر کنیم ..اندکی صبر سحر نزدیک است
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، naftoonbazoft1 ، poopak16 ، FMANIS ، .YAS
(2013-08-12 ساعت 20:05)spv نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا من فرمها را تکمیل کردم میخوام ایمیل کنم یک متن نامه برای ارسال فرمها میخواستم ممنون میشم ار کمک دوستان

دوست عزیز، صفحات اولیه تاپیک رو بخونید به جوابتون میرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، FMANIS ، EKAM ، ojee
(2013-08-12 ساعت 21:11)amaka747 نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 20:44)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-12 ساعت 20:14)naftoonbazoft1 نوشته:  باسلام
مجبورم با توجه اینکه kccبعد از هفتاد روز تایید نکرده رسیدن فرم ها رو ایمیل بشون بزنم میشه متن ایمیل و فرمت اندازه عکس و فرم ها رو بگین که واسه بار دوم بفرستم ممنونم

توصیه میکنم نکنید این کارو و جای نگرانی نیست و اندکی صبر پیشه کنید تا 2013 ها تموم بشن بعد.

دوست عزیز منم شرایط شمارو دارم هنوز بعد از ۲ ماه تاییدیه نگرفتم امروزدوباره زنگ زدم به ک سی سی گفت تا ۱۵ روز باید صبر کنیم ..اندکی صبر سحر نزدیک است

من هم مثل شما هستم .
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: naftoonbazoft1 ، ojee ، .YAS
سلام به همگی.من فرمها را با پست TNT چند ماه پیش فرستادم و تاییدیه از پست ایران گرفتم که مدارک به دستشون رسیده ولی الان به نظر شما لازم هست ایمیل برای kcc بفرستم یا نه؟در ضمن من چند تا اشکال تو فرمهای ثبت نام اولیه داشتم که تو فرمهای سری دوم اصلاح کردم .من نمی دونم الان همه اینها را با 1 ایمیل پی گیری کنم یا 2 تا نامه جدا(یکی واسه رسیدن مدارک و یکی دیگه واسه اصلاح اشتباهات)؟؟؟ممنون اگر راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: .YAS
(2013-08-13 ساعت 11:25)behdist نوشته:  سلام به همگی.من فرمها را با پست TNT چند ماه پیش فرستادم و تاییدیه از پست ایران گرفتم که مدارک به دستشون رسیده ولی الان به نظر شما لازم هست ایمیل برای kcc بفرستم یا نه؟در ضمن من چند تا اشکال تو فرمهای ثبت نام اولیه داشتم که تو فرمهای سری دوم اصلاح کردم .من نمی دونم الان همه اینها را با 1 ایمیل پی گیری کنم یا 2 تا نامه جدا(یکی واسه رسیدن مدارک و یکی دیگه واسه اصلاح اشتباهات)؟؟؟ممنون اگر راهنمایی کنید.

سلام
فعلا صبر کن سرشون خلوت بشه بعد جدا جدا از طریق ایمیل پیگیری کن.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: behdist ، Mohammad Ahmadi ، .YAS
(2013-08-12 ساعت 20:05)spv نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا من فرمها را تکمیل کردم میخوام ایمیل کنم یک متن نامه برای ارسال فرمها میخواستم ممنون میشم ار کمک دوستان
دوست عزیز من اینو زدم وتایدیه هم گرفتم :
Dear Sir /Madam ,

Thanks a lot for your attention and guidance.

As enclosed ,you can find all inquiries according to explained at the site . I kindly ask you let me have confirmation of receiving all what you need completely, especially from documents point of view .
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، .YAS
(2013-08-13 ساعت 23:25)mechanicalengineer نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا من فرمها را تکمیل کردم میخوام ایمیل کنم یک متن نامه برای ارسال فرمها میخواستم ممنون میشم ار کمک دوستان
Case Number: 2014AS0000xxxx
Principal Applicant Name: x, xx
Date of birth: x/x/x
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To Whom It May Concern

Please find attached forms, including DSP-122, DS-230, DS-230-Continue, photographs and barcode sheet related to above mentioned case number.
Also, please kindly acknowledge receipt of this email and attached files. I would be appreciated if you inform me the completion and admission of my documents for the resume of Visa processing.
‪I look forward to your kind reply.
Sincerely yours;
your name

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، .YAS
Dear Sir / Madam

To Whom It May Concern
I attached my forms (DSP-122 and DS-230), photograph and barcode sheet to this email.
Please If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria
I look forward to hearing from you
Sincerely yours
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: 5ina ، FMANIS ، ojee ، .YAS
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

لطفا درصورت امکان منرا راهنمایی فرمائید چگونه سفارتم را از انکارا به ابوظبی برای مصاحبه تفییر دهم .

سپاس فراوان
Smile
تشکر کنندگان:
(2013-08-15 ساعت 00:27)FMANIS نوشته:  با سلام خدمت شما دوستان گرامی

لطفا درصورت امکان منرا راهنمایی فرمائید چگونه سفارتم را از انکارا به ابوظبی برای مصاحبه تفییر دهم .

سپاس فراوان
Smile
دوست عزیز شما باید به تاپیک تغییر زمان و محل مصاحبه مراجعه کنید نه اینجا، لطفا در انتخاب تاپیک برای مطرح کردن سوالاتتون بیشتر دقت کنید، تاپیک مورد نطر صفحه حدود 18-20 رو بخونید به جوابتون میرسید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: FMANIS ، KIMIA2005 ، EKAM ، آلیس-1980 ، ojee
با سلام چند روز پیش از kcc برای من یه ایمیل اومد که فرم 122 صفحه دوم را امضا نکرده بودم خلاصه تکمیل کردما با ایمیل مجددا فرستادم امروز برام یه ایمیل اومده با این مضمون
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
این یعنی تکمیل هست آخه میخواستم تلفنی جویا بشم
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
(2013-08-15 ساعت 12:57)alirezaghodrat نوشته:  با سلام چند روز پیش از kcc برای من یه ایمیل اومد که فرم 122 صفحه دوم را امضا نکرده بودم خلاصه تکمیل کردما با ایمیل مجددا فرستادم امروز برام یه ایمیل اومده با این مضمون

اره دوست عزیز حله مدارکتون برای بررسی در پروندتون قرارگرفته..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS
(2013-08-15 ساعت 14:21)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 12:57)alirezaghodrat نوشته:  با سلام چند روز پیش از kcc برای من یه ایمیل اومد که فرم 122 صفحه دوم را امضا نکرده بودم خلاصه تکمیل کردما با ایمیل مجددا فرستادم امروز برام یه ایمیل اومده با این مضمون

سلام.. پس چرا به من جواب نمی دن!!!!! Sad
من می خواستم یک سری تغییرات در فرم ایجاد کنم، یعنی آپدیتش کنم. به kcc ایمیل زدم که آیا نیازه فرم های آپدیت شده رو براشون بفرستم یا مساله ای نیست که فقط به محل مصاحبه فرستاده بشه، اما جوابی نگرفتم.
به نظر شما نیازه دوباره باهاشون مکاتبه کنم؟ یا این که کافیه که صرفاً فرم های آپدیت شده رو تنها به محل مصاحبه ارسال کنم؟
از قبول شدگان قبلی بودند که حتی بدون تاییده kcc این کار رو انجام داده باشند و مشکلی هم پیش نیومده باشه؟
چون تو قسمت مدارک مورد نیاز سفارت آنکارا دیده بودم که اگه فرماتون آپدیت شده باشه، اونا رو براشون ارسال کنیم، اما حرفی در مورد تاییدیه kcc گفته نشده بود!
به هر حال منتظر راهنمایی شما هستم
با تشکر
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

(2013-08-15 ساعت 14:28)نسرین ظ نوشته:  

من می خواستم یک سری تغییرات در فرم ایجاد کنم، یعنی آپدیتش کنم. به kcc ایمیل زدم که آیا نیازه فرم های آپدیت شده رو براشون بفرستم یا مساله ای نیست که فقط به محل مصاحبه فرستاده بشه، اما جوابی نگرفتم.
به نظر شما نیازه دوباره باهاشون مکاتبه کنم؟ یا این که کافیه که صرفاً فرم های آپدیت شده رو تنها به محل مصاحبه ارسال کنم؟
از قبول شدگان قبلی بودند که حتی بدون تاییده kcc این کار رو انجام داده باشند و مشکلی هم پیش نیومده باشه؟
چون تو قسمت مدارک مورد نیاز سفارت آنکارا دیده بودم که اگه فرماتون آپدیت شده باشه، اونا رو براشون ارسال کنیم، اما حرفی در مورد تاییدیه kcc گفته نشده بود!
با تشکر

دوست عزیز با توجه به اینکه شما در این دوره ی کارنتی ها هستید اگه اشکالاتتون اساسی نیست یعنی متغایر با ثبت نام اولیتون نیست و صرفا مربوط به فرمها می شه ، می تونید فرمهای آپدیت شده را هم به همراه باقی مدارک به سفارت ارسال کنید. ولی اگر kcc جواب داد که چه بهتر، اشکالاتی که در فرمها هست و مغایرتی با ثبت نام ندارد مشکلی در کارتان ایجاد نمی کند و شما کافیست با در جریان قرار دادن kcc و آیدیت کردن فرمها ، فرمهای اصلاح شده را در روز مصاحبه با خودتان ببرید و قبل از قسم خوردن بگید که من این فرمها رو قبول دارم و امضاء می کنم.
تشکر کنندگان: FMANIS ، aghaghia ، .YAS ، nedaba
(2013-08-15 ساعت 14:51)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-08-15 ساعت 14:28)نسرین ظ نوشته:  

با تشکر

دوست عزیز با توجه به اینکه شما در این دوره ی کارنتی ها هستید اگه اشکالاتتون اساسی نیست یعنی متغایر با ثبت نام اولیتون نیست و صرفا مربوط به فرمها می شه ، می تونید فرمهای آپدیت شده را هم به همراه باقی مدارک به سفارت ارسال کنید. ولی اگر kcc جواب داد که چه بهتر، اشکالاتی که در فرمها هست و مغایرتی با ثبت نام ندارد مشکلی در کارتان ایجاد نمی کند و شما کافیست با در جریان قرار دادن kcc و آیدیت کردن فرمها ، فرمهای اصلاح شده را در روز مصاحبه با خودتان ببرید و قبل از قسم خوردن بگید که من این فرمها رو قبول دارم و امضاء می کنم.

سلام. ممنون از پاسخ شما
جهت اطلاع، از مواردی که می خواستم تغییر بدم، آدرس آیتم 11 مربوط به شخصی که در آمریکاست (برای ارسال گرین کارت) ، بعدیشم اضافه کردن یک سری اطلاعات مربوط به پیشینه تحصیلات قبل از لیسانس بود، چون تو فرم اولی فقط لیسانس رو نوشته بودم، بعدش مدارک فنی و حرفه ای. خواستم تو فرم آپدیت شده مدارک قبل از اون رو هم بنویسم. هر چند میدونم برای اونا مهم نیست. به هر حال می خواستم این تغییرات منظور بشه. یا طبق تجارب شما، اصلا لزومی داره که تحصیلات قبل از لیسانس رو هم بنویسم؟ (دبیرستان-راهنمایی-دبستان) به نظر شما این موارد جزو اشکالات اساسی محسوب میشه؟
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: .YAS ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان