کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
کواسپانسر رو دقیق نمیدونم چجوری ها هست اما میدونم خاله ی بنده که اسپانسر ما و یکی دیگه از فامیل ها بود برای 1 نفر هم دعوت نامه فرستاده بود که ذقیقا همه مون هم با هم رفتیم سفارت و همه هم با هم بعد از یکسال کلیر شدیم و همه هم با هم رفتیم امریکا (البته با فاصله کوتاه 2 هفته تا 1 ماه) پس در اخر اینطوری شد که اسپانسر ما اسپانسر 2 خانواده (8 نفر ) و یک فرد شده بود که در کل میشه 9 نفر و اینطوری که من از حرف های خاله ام دستگیرم شد میتونست اسپانسر کل فامیل هم بشه اگر میخواست.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
سلام
اول از همه دوستان تقاضا میکنم که امضاهای خودتونو درست کنین و نتایج و روند لاتاری را ازش پاک کنید و به جایش روند جدید ویزا های خانوادگی را بنویسید که وقتی اینجا میایم یا سوال کسی را میخوایم پاسخ بدیم بدونیم جریان از چه قراره!
دوم در پاسخ اون دوستمون باید بگم اسپانسر شدن بستگی به درآمد و دارایی فرد داره . معمولا در فرم های مالیاتی w2 مشخص میشه و کسی که امکانات کافی داشته باشه میتونه اسپانسر چند نفر بشه. ضمن اینکه فرستادن دعوتنامه برای ویزای توریستی با اسپانسر شدن برای ویزای مهاجرتی تفاوت اساسی دارند!
سوم ...
سوم نداریم ، همگی سلامت باشید!
Smile
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
فرنود عزیز من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم که مجبور شدم بدون همسرم به همراه دختر کوچولوم بیام آمریکا. ضمن همدردی با شما به عنوان یه مادر ، میخوام بگم که شرایط چه واسه شما که موندید و چه واسه ما که اینجا هستیم واقعا سخته و چه بسا شرایط اینجا واسه امثال بنده و همسر شما با وجود سختی کار و مسئولیت بچه ،بد تر هم هست. شما هم دلتون رو قوی کنید با توکل به خدا و بجای تردید، بیشتر باعث دلگرمی همسر و بچه هاتون باشید که بتونن دوری شما رو تحمل کنن....خدا بزرگه میدونم دوری فرزند خیلی سخته ولی محکم باشید و افکارمنفی رو دور بریزید و به آینده روشن بچه هاتون فکر کنید.
پاسخ
سلام به همه دوستان
خیلی وقت بود مهاجر سرا سر نزده بودم،جالبه میبینم این تاپیک کلی رونق گرفته،خدا از سر تقصیرات باعث و بانیش نگذره....
Big GrinBig GrinBig Grin
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
(2015-01-13 ساعت 10:28)Nina1 نوشته:  فرنود عزیز من یکی از برندگان لاتاری 2014 هستم که مجبور شدم بدون همسرم به همراه دختر کوچولوم بیام آمریکا. ضمن همدردی با شما به عنوان یه مادر ، میخوام بگم که شرایط چه واسه شما که موندید و چه واسه ما که اینجا هستیم واقعا سخته و چه بسا شرایط اینجا واسه امثال بنده و همسر شما با وجود سختی کار و مسئولیت بچه ،بد تر هم هست. شما هم دلتون رو قوی کنید با توکل به خدا و بجای تردید، بیشتر باعث دلگرمی همسر و بچه هاتون باشید که بتونن دوری شما رو تحمل کنن....خدا بزرگه میدونم دوری فرزند خیلی سخته ولی محکم باشید و افکارمنفی رو دور بریزید و به آینده روشن بچه هاتون فکر کنید.

نينا جان. ممنون از همدلي تون. فعلاً كه كاري جز صبوري و توكل به خدا نداريم. اميدوارم همسر شما هم هر چه زودتر به شما و دختركوچولوتون بپيونده.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، romance33 ، smpf ، Shahabpk ، pari pari ، hamid_fs3 ، alvan ، sam11 ، Nina1 ، alireza51
خدمت همه دوستان و منتظران سلام عرض میکنم،
خواستم بپرسم کسی تا حالا اپرو نشده؟
از قدیم گفتن: مرگ سخت است، لیک سختر از انتظار نیست، خدای مهربون خودش کمک همه مون باشه...
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
سلام دوستان. آیا میشه با پاسپورت مهر ورود خورده که میگن تا یکسال در حکم گرین کارته، مکررا به us وارد و خارج شد؟لطفا راهنمایی کنید. میخوام ببینم برای خانوادم که گرین کارتشون به uscis برگشت خورده و مجددا خانمم درخواست ارسال کرده ، بلیط برگشت بگیرم؟ و اگه نیاز به حضور خودش برای پیگیری باشه میتونه با همون ویزای مهر خورده دوباره وارد بشه؟ لطفا جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، sam11 ، alvan ، Shahabpk ، پدی ، Farnood1234 ، alireza51
(2015-01-14 ساعت 23:04)mahdi9557 نوشته:  سلام دوستان. آیا میشه با پاسپورت مهر ورود خورده که میگن تا یکسال در حکم گرین کارته، مکررا به us وارد و خارج شد؟لطفا راهنمایی کنید. میخوام ببینم برای خانوادم که گرین کارتشون به uscis برگشت خورده و مجددا خانمم درخواست ارسال کرده ، بلیط برگشت بگیرم؟ و اگه نیاز به حضور خودش برای پیگیری باشه میتونه با همون ویزای مهر خورده دوباره وارد بشه؟ لطفا جواب بدید

بله دوست عزیز ویزای ایشون از زمان ورودشون یکسال اعتبار داره و میتونن دوباره با همون برگردن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، sam11 ، amjad ، sce ، alvan ، parsush ، حاجی واشنگتن ، Shahabpk ، پدی ، جواد حبيبي ، mahdi9557 ، alireza51
(2015-01-09 ساعت 12:09)Farnood1234 نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 03:05)parsush نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز.... عرضی نداشتم فقط اینکه به سمع و نظرتون برسونم که ما فعلا داریم نقل مکان میکنیم به تورنتو... ویزای کانادا رو گرفتیم و میریم اونجا همچنان به حالت موقت زنوگی میکنیم تا بولتن ویزا به ما برسه.... امیدوارم برای همه هر چی بهتره پیش بیاد

وقتي دامنه انتخاب ما در مهاجرت بيشتر ميشه ممكنه كه به قول قديمي ها اين شاخه اون شاخه كنيم و اصل هدف دچار اخلال بشه.
به هر حال اميدوارم آينده قشنگي براتون رقم بخوره موفق باشيد
lمرسی فرنود خان. بله متاسفانه این روند خیلی داره کند پیش میره و ما مجبوریم یک سالی کانادا بمونیم تا اقلا کارنت بشیم. دائم المهاجر به من میگن! پروژه بعدی آمریکای جنوبیه! Wink
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، pari pari ، alvan ، Shahabpk ، پدی ، romance33 ، Farnood1234 ، smpf ، sam11 ، جواد حبيبي ، alireza51
دوستان لطفا برین این لینک را که مربوط به کار ما هست ببینید و امضا کنید یا از همسرتون که تو آمریکا هست بخواین لینک را ببیند و در صورت لزوم امضا کند، بلکه یه فرجی در کار هممون ایجاد بشه. این لینک دولتی و متعلق به کاخ سفید است. دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید که تعداد امضاها بیشتر بشه.
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...e/FnkYHq2w
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
(2015-01-16 ساعت 07:35)شهلا 1346 نوشته:  دوستان لطفا برین این لینک را که مربوط به کار ما هست ببینید و امضا کنید یا از همسرتون که تو آمریکا هست بخواین لینک را ببیند و در صورت لزوم امضا کند، بلکه یه فرجی در کار هممون ایجاد بشه. این لینک دولتی و متعلق به کاخ سفید است. دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید که تعداد امضاها بیشتر بشه.
https://petitions.whitehouse.gov/petitio...e/FnkYHq2w

دوست خوبم در مورد نحوه امضاش ميتوني يك كم توضيح بدي ؟ اين صفحه براي من در ايران با ارور باز ميشه لطفاً يك كم توضيح بده كه آيا ميتونيم نفرات بيشتري امضا كني ؟ بعني هم من و هم همسرم كه الان امريكاست ؟ يا فقط من كه جاماندم امضا كنم ؟
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، smpf ، alvan ، sam11 ، جواد حبيبي ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
من خودم هر چی اسم و فامیل و ایمل دم دستم بود تو سایت وارد کردم .
اسم و فامیل و ایمل را میپرسه و بعد هم تایید میکنید
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Farnood1234 ، romance33 ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-01-17 ساعت 06:35)شهلا 1346 نوشته:  من خودم هر چی اسم و فامیل و ایمل دم دستم بود تو سایت وارد کردم .
اسم و فامیل و ایمل را میپرسه و بعد هم تایید میکنید

سلام عزيزم با اين آدرسي كه شما داديد در قسمت home من يك سايتي را پيدا كردم كه ظاهراً هر كسي كه ميخواد براي كاخ سفيد و پرزيدنت اوباما عربضه بنويسه ، اطلاعات خودش را پر ميكنه و در آخر ميتونه موضوع عريضه اش را در چند خط بنويسه و ارسال كنه. من مشخصات همسرم را پر كردم چون اطلاعات و آدرس و شماره تلفن امريكا را ميخواست و سوال ميكرد كه كدام ايالت هستيد. بعد كه اطلاعات را وارد كردم شرح مشكل را در چند خط نوشتم و ازسال كردم. اما آنچيزي كه شما فرموديد كه فقط اسم و ايميل ميخواست را متاسفانه پيدا نكردم ، كه بتونيم امضاهاي بيشتري وارد كنيم البته بايد بگم كه آدرس شما را با فيلتر شكن تونستم باز كنم. و به صورت عادي باز نميشد
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alvan ، جواد حبيبي ، smpf ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان من الان حدود 2 ماه که مدارک همسرم رو پست کردم وحدود یک هفته بعد نامه ی 729 امد ولی از اون تاریخ هیچ خبر دیگری نشد . دوستنان لطفا بگید ایا من باید کاری کنم وچقدر باید منتظر مراحل بعد باشم اصلا مرحله بعد باید چه کار کنم .ممنوگ از شما دوستان خوب
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، Farnood1234 ، romance33 ، USA2014 ، smpf ، alireza51
سلام دوستان. امروز با يكي از آژانس هاي مسافرتي براي گرفتن ويزاي توريستي تماس گرفتم. ايشان گفتند با وجود داشتن پرونده مهاجرتي باز هم ٥٠ درصد احتمال گرفتن ويزاي توريستي هست ( تمامي آژانس هاي قبلي به من گفته بودند كه هاي ريسك است و ٩٩ درصد ويزاي توريستي با شرايط من نخواهند داد )
اما اين آژانس ميگه با گرفتن مبلغ ٢٢٠ دلار فرمهايم را طوري پر ميكند كه ويزاي توريستي من را بگيرد.
به نظر شما اين ريسك را بكنم ؟ در ضمن گفت با ١٠٠ هزارتومان اضافه ميتراند وقت سفارت ارجنت برام بگيره ( چون تركيه و دوبي تا مارچ و مي وقت مصاحبه اش پر است ) البته ايشان ٣٥ هزارتومان هم براي مشاوره در پر كردن فرم طلب ميكنند. يعني حدود ٨٠٠ هزارتومان بايد بدهم تا فقط وقت سفارت و فرم را بگيرم. حالا هزينه سفر هم هست.
اگر اميدي به گرفتن ويزا و ديدن بچه هام باشه مشكلي نيست.
لطفاً راهنماييم كنيد. ممنونم
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk ، USA2014 ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان