کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-07-08 ساعت 09:24)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 08:38)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، بالاخره اجازه ورود به سایت Ceac رو به ما دادند، الان باید فرم Ds-261 یا همون فرم ایجنت رو پر کنیم
ما هنوز منتظر اپروو. ???
چرا واسه من و فرنود خانم اپروو نمیشه؟؟؟
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Farnood1234 ، pari pari ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2015-07-09 ساعت 12:00)rezahoorjandi نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 09:24)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 08:38)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، بالاخره اجازه ورود به سایت Ceac رو به ما دادند، الان باید فرم Ds-261 یا همون فرم ایجنت رو پر کنیم
ما هنوز منتظر اپروو. ???
چرا واسه من و فرنود خانم اپروو نمیشه؟؟؟

چون همسران اين دوستان از كاليفرنيا اقدام كردند و مداركشون در مركز كاليفرنياست
اما همسران ما از جنوب امريكا مدارك را پست كردند و پرونده ما مركز ورمونت است.
مركز ورمونت توي چارت پروسسش را كه نگاه كنيد تا تاريخ ٣٠ آپريل تازه مدارك تا ١ سبتامبر را بررسي كرده. در واقع اين مركز ٨ ماه تعطيل بوده و پرونده عقب مانده دارد. يعني حالا حالا ها هم بايد منتظر باشيم.
اينكه وضعيت ما هيچ تكاني نخورده را به uscis نامه زدم. اما جوابشان اين است كه شما كه هنوز كارنت نشديد. پس نگران نباشيد.
البته با تحليلي كه عليرضاي عزيز كرد خيلي خوشحالم كه حاج واشنگتن عزيز نامه ds261 را روئت كرده. اين يعني كارنت شدن حداكثر تا شش ماه آينده است و مجبورند حداكثر ظرف دو سه ماه آينده به پرونده ما هم رسيدگي كنند.
از قديم گفتند اگه چراغ همسايه ات روشن شد خوشحال باش چون نورش خانه تو را هم روشن ميكنه.
حاجي جون تبريك. دل ما روشن شد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام
چطور میشه من مدارکم از تگزاس ارسال شده و پروندم مستقیم رفته کالیفرنیا و در حال حاضر هم ایجنت رو تعریف کردم.؟؟ در حالی که بعضی از دوستان مرکز دیگه ای هستند.
F2Aبازمانده لاتاری 2014, ارسال مدارک Oct 2014, تاریخ Priority date: 27 Oct 2014 , اپرو: 11March 2015, دریافت کیس نامبرو اینویس نامبر(تلفنی) :2015june10 ، تکمیل فرم 261: 2015july07 , دریافت ایمیل کیس نامبر و اینویس نامبر: 15July2015 , پرداخت 120$: 2015 21July ، دریافت ایمیل پرداخت 325$: 22July 2015 و پرداخت 325$: 26July2015، تکمیل فرم 260: 2015Aug05
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، smpf ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-09 ساعت 14:38)مرلی نوشته:  سلام
چطور میشه من مدارکم از تگزاس ارسال شده و پروندم مستقیم رفته کالیفرنیا و در حال حاضر هم ایجنت رو تعریف کردم.؟؟ در حالی که بعضی از دوستان مرکز دیگه ای هستند.

ديگه اين از بدشانسي ما بوده كه مداركمون را فرستادند ورمونت. همسر من از كاروليناي جنوبي مدارك ما را فرستاده. متاسفانه مدارك ما را به ورمونت فرستادند كه بسيار روند كندي داره. اصلاً روحيه ما را خراب كرده. هر دوستي كه خبري از پيشرفت روند پرونده اش ميده از يك طرف براش خوشحال ميشيم و كمي دلمون روشن ميشه كه پس كار ٢٠١٤ اي ها هم داره پيش ميره از يك طرف روح برادران مركز ورمونت را مورد عنايت قرار ميديم كه اينقدر بي خيال پرونده ي ما هستند و بعد ١٠ ماه هيچ اتفاقي براي ما نيفتاده
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، smpf ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم که تقاضای انتقال پرونده از مرکز ورمونت بدن و پرونده هارو بفرستن فنیکس، خدارو گواه میگیرم که هر حرکتی که تو پرونده خودمون میشه اول غصه شماهارو میخوریم که این عزیزان الان تو چه حالین؟ خدای مهربون کمک همه موجدات هستی باشه، بخصوص ما جا مونده ها که خیلی دلتنگ عزیزانمون هستیم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، pari pari ، پدی ، smpf ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-09 ساعت 15:07)hamid_fs3 نوشته:  به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم که تقاضای انتقال پرونده از مرکز ورمونت بدن و پرونده هارو بفرستن فنیکس، خدارو گواه میگیرم که هر حرکتی که تو پرونده خودمون میشه اول غصه شماهارو میخوریم که این عزیزان الان تو چه حالین؟ خدای مهربون کمک همه موجدات هستی باشه، بخصوص ما جا مونده ها که خیلی دلتنگ عزیزانمون هستیم.

انتقال پروتده هم خودش زمانبر ميشه. با اين چلمن هايي كه توي ورمونت نشستند من ميترسم كلاً پرونده مون نابود و گم و گور بشه. ديگه سرنوشت ما اين بوده ديگه. اينقدر كه دوستان مهاجرسرا نگران هستند ، همسرم نگران نيست و معتقده اين پروسه زمان خودش را داره و بايد روندش را طي كنه. بعله. اينجورياست كه اونجورياست ??
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، behjat ، alvan ، pari pari ، smpf ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
[quote='hamid_fs3' pid='634594' dateline='1436438270']
به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم که تقاضای انتقال پرونده از مرکز ورمونت بدن و پرونده هارو بفرستن فنیکس،

حميد عزيز من الان چك كردم ديدم كه ما كلاًچهار تا مركز داريم
(كاليفرنيا ، نپراسكا ،تگزاس. ، ورمونت.) اين مركزي كه شما گفتيد اصلاً وجود نداره
ميشه بفرماييد كجاست ؟
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
(2015-07-09 ساعت 16:13)Farnood1234 نوشته:  [quote='hamid_fs3' pid='634594' dateline='1436438270']
به همه دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم که تقاضای انتقال پرونده از مرکز ورمونت بدن و پرونده هارو بفرستن فنیکس،

حميد عزيز من الان چك كردم ديدم كه ما كلاًچهار تا مركز داريم
(كاليفرنيا ، نپراسكا ،تگزاس. ، ورمونت.) اين مركزي كه شما گفتيد اصلاً وجود نداره
ميشه بفرماييد كجاست ؟

ضمن عرض سلام، دوست خوبم فنیکس همون کالیفرنیاست که ما هم از همونجا اقدام کردیم، لطفا بعد از مطالعه و تحقیق توسط دوستان با تجربه اقدام به این کار بکنید، واقعا ناراحتی و نگرانی همه دوستان برامون مهمه، امیدوارم هر چه زودتر گره از مشکلتون باز بشه و نور امید به زندگی همه مون بتابه.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، حاجی واشنگتن ، smpf ، Farnood1234 ، wayfarer ، rezahoorjandi ، alireza51
دوستان گرام سلام و ممنون
نظر حاجی تون اینه که خیلی نگرانی به دلتون راه ندین، پرونده های شما هم به موقع ش استارت می خوره،
فقط با سرعت بیشتری انجام میشه و یا در نهایت به مرکز کالیفرنیا انتقال میدن،
در هر صورت نوبت های مصاحبه ما رو فقط و فقط و فقط تاریخ تشکیل پرونده(pd) مشخص میکنه،
یعنی الان اگه پرونده ما زودتر کامپلیت بشه که برامون نون و آب که نمیشه، باید سماغ بمکیم! تا کارنت شیم!
به قول یکی از دوستان وقتی نون از تنور بیاد بیرون به همه می رسه، چه تکی چه چند تایی!!!
خوش باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، Farnood1234 ، alvan ، reasonable ، smpf ، wayfarer ، pari pari ، پدی ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام به همه
دوستانی که پرونده هاشون طول میکشه تا اپروو بشه. خصوصا ورمونت! حتما یک چیزی کم داره! بشینین یکبار با دقت هر چی فرستادین را چک کنین. اگه لازم شد کپی مدارک یا حتی فرم 130 را هم از اول پر کنید بفرستید. اگر همه چی کامل هست زنگ بزنید (بتیشنر خودش) بهشون و هر چی دلتون خواست بگید! نترس اون با من! اصلا فکر نکنید که ممکنه لج کنن پرونده تون رو عقب بندازن! یکبار هم ایمیل بزنید به NVC و ازشون بخواهید که از uscis (نگید ورمونت) پیگیر پرونده تون بشه!
بعضی مراکز خیلی تنبل تشریف دارن تا زنگ نزنی باهاشون دعوا نکنی کارتو راه نمیندازن. خود من جونم بالا اومد تا اپروو شدم. الکی 6 ماه طولش دادن! اونم بعد از اینکه خانمم بالاخره زنگ زد و کلی گرد و خاک راه انداخت! دوستانی که همسرشون (پتیشنر) در آمریکا زندگی میکنه، کار میکنه و مالیات میده حق داره هر چی دلش میخواد بگه! وظیفشونه کارتونو راه بندازن!
ورمونت کارمند نداره. همه قراردادی کار میکنن. یک سیاه قلمبه ست،(وقتی برسی اینجا میفهمی منظور من از سیاه قلمبه چیه!) نشسته تو خونه 6-7 تا بچه هم دور و برشن یکی هم تو شکمشه، از بابا هاشونم خبری نیست! هر وقت موفق بشه بچه ها رو بخوابونه یک نگاهی به پرونده ها میندازه! بعد هم نگاه میکنه ببینه سفیدی یا سیاهی؟ اگه سفید باشی که هیچی... مگه رئیسش زنگ بزنه فحشش بده! الان اینجا سیاه ها نژاد پرست تر از سفید ها هستند!
زنگ بزنید!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2015-07-10 ساعت 16:26)Shahabpk نوشته:  سلام به همه
دوستانی که پرونده هاشون طول میکشه تا اپروو بشه. خصوصا ورمونت! حتما یک چیزی کم داره! بشینین یکبار با دقت هر چی فرستادین را چک کنین. اگه لازم شد کپی مدارک یا حتی فرم 130 را هم از اول پر کنید بفرستید. اگر همه چی کامل هست زنگ بزنید (بتیشنر خودش) بهشون و هر چی دلتون خواست بگید! نترس اون با من! اصلا فکر نکنید که ممکنه لج کنن پرونده تون رو عقب بندازن! یکبار هم ایمیل بزنید به NVC و ازشون بخواهید که از uscis (نگید ورمونت) پیگیر پرونده تون بشه!
بعضی مراکز خیلی تنبل تشریف دارن تا زنگ نزنی باهاشون دعوا نکنی کارتو راه نمیندازن. خود من جونم بالا اومد تا اپروو شدم. الکی ۶ ماه طولش دادن! اونم بعد از اینکه خانمم بالاخره زنگ زد و کلی گرد و خاک راه انداخت! دوستانی که همسرشون (پتیشنر) در آمریکا زندگی میکنه، کار میکنه و مالیات میده حق داره هر چی دلش میخواد بگه! وظیفشونه کارتونو راه بندازن!
ورمونت کارمند نداره. همه قراردادی کار میکنن. یک سیاه قلمبه ست،(وقتی برسی اینجا میفهمی منظور من از سیاه قلمبه چیه!) نشسته تو خونه ۶-۷ تا بچه هم دور و برشن یکی هم تو شکمشه، از بابا هاشونم خبری نیست! هر وقت موفق بشه بچه ها رو بخوابونه یک نگاهی به پرونده ها میندازه! بعد هم نگاه میکنه ببینه سفیدی یا سیاهی؟ اگه سفید باشی که هیچی... مگه رئیسش زنگ بزنه حرف زشتش بده! الان اینجا سیاه ها نژاد پرست تر از سفید ها هستند!
زنگ بزنید!
دوست عزيز. شما ديگه چرا اين حرف را ميزنيد؟ سفيد و سياه .....؟؟؟؟!!!!!!!
سايتشون را كه نگاه كنيد ميبينيد كه تا اول سپتامبر٢٠١٤ را بررسي كردند يعني هنوز نوبت اكتبر. نوامبر نرسيده كه بررسي كنه كه مثلا ً مدارك ما كسري داشته باشه.
من به uscis هم ايميل زدم. گفت تا زمان كارنت شما خيلي ديگه مونده و جاي نگراني نيست. به nvc هم ايميل زدم. گفته كه هنوز پرونده تون به دست ما نرسيده و در مركز ورمونت است يعني همه اين راهها را رفتم
اين مركز با بولتين ويزا جلو ميره. سه ماه مووده به اينكه ما كارنت بشيم ميزاره توي دنده و استارت ميزنه.
اينكه بخواهيم گرد و خاك كنيم كاري از پيش نميره.
پيگيري تلفني و ايميل اداري و مودبانه مسلماً نتيجه بخش هست. اما گرد و خاك كردن كار من و همسرم نيست.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، hamid_fs3 ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
15 DEC 2013
Bullitein for this month
يعني ٣٧ روز جلو رفت.
واقعاً اينا خسته نشن اينقدر زحمت ميكشند ????
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
بولتن ویزا بروز شد:
گروه F2A به مدت 37 روز جلو رفت.

[عکس: 2r9p1bag157ro7m2vgb.jpg]
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تبریک به دوستان کارنت شده.آقا دستا بالا ببینیم این دوستان تازه خوشبخت شده کیا هستند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
سلام دوستان. امیدوارم همگی خوب و خوش باشید و البته صبور! چند سوال داشتم.
۱- ما با وجوده اینکه درخواست تغییر سفارت از ابوظبی به مونترال داده بودیم ولی باز هم مصاحبه برای ما ابوظبی گذاشتن. برای گرفتن وقت دکتر من ایمیل دکترهای اونحا رو پیدا نکردم فقط تلفن بود میشه لطفا راهنمایی کنین.
۲-از ما پلیس چک امارات خواستن!!!! شوهر من اضلا امارات زندگی نکرده. باید ببریم و از کجا بگیریم حالا؟!!!
۳- من الان پیشه همسرم کانادا هستم. جند روز قبل از مصاحیه آمریکا باشم به نطرتون و اینکه شوهرم سوالهای در مورد من رو چحوری جواب بده ؟ ( مثلا بگه من ۶ ماهه کانادام یا هیچی نگه ؟)
مرسی از همه کسایی که این مدت همراهیمون کردن و بیدریغ کمکمون کردن. بخصوص شهاب و پدی و شقایق عزیز.
ماهی بالاخره داره میرسه به دمش!
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، rezahoorjandi ، reasonable ، alvan ، USA2014 ، smpf ، wayfarer ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان