کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-07-09 ساعت 14:27)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 12:00)rezahoorjandi نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 09:24)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 08:38)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، بالاخره اجازه ورود به سایت Ceac رو به ما دادند، الان باید فرم Ds-261 یا همون فرم ایجنت رو پر کنیم
ما هنوز منتظر اپروو. ???
چرا واسه من و فرنود خانم اپروو نمیشه؟؟؟

چون همسران اين دوستان از كاليفرنيا اقدام كردند و مداركشون در مركز كاليفرنياست
اما همسران ما از جنوب امريكا مدارك را پست كردند و پرونده ما مركز ورمونت است.
مركز ورمونت توي چارت پروسسش را كه نگاه كنيد تا تاريخ ٣٠ آپريل تازه مدارك تا ١ سبتامبر را بررسي كرده. در واقع اين مركز ٨ ماه تعطيل بوده و پرونده عقب مانده دارد. يعني حالا حالا ها هم بايد منتظر باشيم.
اينكه وضعيت ما هيچ تكاني نخورده را به uscis نامه زدم. اما جوابشان اين است كه شما كه هنوز كارنت نشديد. پس نگران نباشيد.
البته با تحليلي كه عليرضاي عزيز كرد خيلي خوشحالم كه حاج واشنگتن عزيز نامه ds261 را روئت كرده. اين يعني كارنت شدن حداكثر تا شش ماه آينده است و مجبورند حداكثر ظرف دو سه ماه آينده به پرونده ما هم رسيدگي كنند.
از قديم گفتند اگه چراغ همسايه ات روشن شد خوشحال باش چون نورش خانه تو را هم روشن ميكنه.
حاجي جون تبريك. دل ما روشن شد
مرسی از شما دوستان خوب، واقعا اگر نور خونه دوستان نبود ما در ظلمت و تاریکی دق میکردیم. امید به خدا همه چیز درست میشه Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، Farnood1234 ، reasonable ، alvan ، pari pari ، USA2014 ، smpf ، جواد حبيبي ، wayfarer ، alireza51
(2015-07-09 ساعت 14:44)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 14:38)مرلی نوشته:  سلام
چطور میشه من مدارکم از تگزاس ارسال شده و پروندم مستقیم رفته کالیفرنیا و در حال حاضر هم ایجنت رو تعریف کردم.؟؟ در حالی که بعضی از دوستان مرکز دیگه ای هستند.

ديگه اين از بدشانسي ما بوده كه مداركمون را فرستادند ورمونت. همسر من از كاروليناي جنوبي مدارك ما را فرستاده. متاسفانه مدارك ما را به ورمونت فرستادند كه بسيار روند كندي داره. اصلاً روحيه ما را خراب كرده. هر دوستي كه خبري از پيشرفت روند پرونده اش ميده از يك طرف براش خوشحال ميشيم و كمي دلمون روشن ميشه كه پس كار ٢٠١٤ اي ها هم داره پيش ميره از يك طرف روح برادران مركز ورمونت را مورد عنايت قرار ميديم كه اينقدر بي خيال پرونده ي ما هستند و بعد ١٠ ماه هيچ اتفاقي براي ما نيفتاده
همسر من هم کارولینای شمالی هست و از اونجا اقدام کرده. کارولیناها خیلی هم جنوب نیستند، بیشتر سمت شرق آمریکا محسوب میشه تا جنوب، ولی به هرحال فرقی نمیکنه مهم اینه که پرونده هامون رفته ورمونت و به قول شما کارمندهای چلمنشون کار نمیکنن و ماهارو در نگرانی و استرس فروبردن. خدا خوبشون کنه Wink
بجا مانده از لاتاری 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، reasonable ، alvan ، pari pari ، USA2014 ، smpf ، جواد حبيبي ، alireza51
دوستان سلام،ببخشيد من يه سوْال دارم ،من از اين ويزا بولتن خانوادگي زياد سر در نميارم،الان تا چه شماره اي كارنت شده؟؟شماره كيس ما20156280 هستش،البته حدودي نوشتم و دو رقم اخر رو ننوشتم،به نظرتون حدودا اين شماره كي كارنت ميشه؟؟خيلي ممنونم اگه راهنمايي بفرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، rezahoorjandi ، alvan ، smpf ، alireza51
سلام
من تو ویزا بولتن اگوست ،فقط سه روز کم آوردم
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
پاسخ
(2015-07-11 ساعت 11:27)Karensh نوشته:  دوستان سلام،ببخشيد من يه سوْال دارم ،من از اين ويزا بولتن خانوادگي زياد سر در نميارم،الان تا چه شماره اي كارنت شده؟؟شماره كيس ما20156280 هستش،البته حدودي نوشتم و دو رقم اخر رو ننوشتم،به نظرتون حدودا اين شماره كي كارنت ميشه؟؟خيلي ممنونم اگه راهنمايي بفرماييد
اگر كيس شما لاتاري باشه شماره كيس شما بايد چيزي مثل اين باشد : 2015as00006280
در اين صورت شما در ماه آگوست كارنت شده ايد. چون كيس لاتاري در بولتين ويزاي اين ماه تا 7650 كارنت شده
توصيه ميكنم به تاپيك مربوط به خودتان مراجعه كنيد. لاتاري ٢٠١٥ اونجا كارنتي ها و كليرنس و خلاصه تاپيك كربوط به شما هست و تمام دوستان هم قطار ميتونند راهنماييتون كنند
اين تاپيك مربوط به بازماندگان لاتاري است كه از طريق همسرشان به روش مهاجرت خانوادگي برايشان اقدام شده كارنت شدن ما در جدول f2a است و با شما فرق ميكند. ما بر اساس تاريخ درخواست كارنت ميشويم و شما بر اساس شماره كيس نامبر.
كافيه به آدرس زير مراجعه كنيد و در قسمت asia كنترل كنيد ببينيد شماره كيس شما رسيده يا نه
http://www.travel.state.gov/content/visa...-2015.html
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2015-07-11 ساعت 16:55)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 11:27)Karensh نوشته:  دوستان سلام،ببخشيد من يه سوْال دارم ،من از اين ويزا بولتن خانوادگي زياد سر در نميارم،الان تا چه شماره اي كارنت شده؟؟شماره كيس ما20156280 هستش،البته حدودي نوشتم و دو رقم اخر رو ننوشتم،به نظرتون حدودا اين شماره كي كارنت ميشه؟؟خيلي ممنونم اگه راهنمايي بفرماييد
در اين صورت شما در ماه آگوست كارنت شده ايد. چون كيس لاتاري در بولتين ويزاي اين ماه تا 7650 كارنت شده
توصيه ميكنم به تاپيك مربوط به خودتان مراجعه كنيد. لاتاري ٢٠١٥ اونجا كارنتي ها و كليرنس و خلاصه تاپيك كربوط به شما هست و تمام دوستان هم قطار ميتونند راهنماييتون كنند
اين تاپيك مربوط به بازماندگان لاتاري است كه از طريق همسرشان به روش مهاجرت خانوادگي برايشان اقدام شده كارنت شدن ما در جدول f2a است و با شما فرق ميكند. ما بر اساس تاريخ درخواست كارنت ميشويم و شما بر اساس شماره كيس نامبر.
كافيه به آدرس زير مراجعه كنيد و در قسمت asia كنترل كنيد ببينيد شماره كيس شما رسيده يا نه
http://www.travel.state.gov/content/visa...-۲۰۱۵.html
دوست عزيز خيلي ممنونم از توضيحات شما اما كيس ما هم كيس خانوداگي مربوط به ٢٠١٤هستش كه از طريق i130 اقدام و اپروو شده،
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، wayfarer ، alvan ، reasonable ، alireza51
(2015-07-11 ساعت 17:10)Karensh نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 16:55)Farnood1234 نوشته:  
http://www.travel.state.gov/content/visa...-۲۰۱۵.html
دوست عزيز خيلي ممنونم از توضيحات شما اما كيس ما هم كيس خانوداگي مربوط به ٢٠١٤هستش كه از طريق i130 اقدام و اپروو شده،

بنابراين بايد در همان سايت بالا توي قسمت f2a را نگاه كنيد كه فعلاً تا تازيخ ١٥ دسامبر ٢٠١٣ اپروو شده اند. شما تاريخ pd تون را كه بدونيد ( اكثر ٢٠١٤ اي ها حدود اكتبر و نوامبر 2014 فرم i130 را پر و ارسال كرده اند ) يعني الان در حدود ١٠ تا ١١ ماه ديگه تا نوبت اكتبر و نوامبر ٢٠١٤ بشه.
اليته اگر اين تاريخ يكماه يكماه پيش بره. اما اگر خوش بينانه پيش بره و ٤٥ روز تا دو ماه جلو بيفته حدود ٦ تا ٨ ماه ديگه ما كارنت ميشيم
اميدوارم كه از ماه ديگه واقعاً اين وضعيت يك تكون اساسي بخوره.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
دوستان سلام؛
اخطار اخطار اخطار
دوستانی که فرم DS-261 رو پر کردن و کامپلیت شدن، یادشون باشه به هیچ عنوان دوباره وارد فرم شون نشن و روی دکمه "کامپلیت" کلیک نکنن!
کارتون عقب می افته و پرونده دوباره بررسی میشه
ما گفتیما، نگین نگفتی!!!
منتظر باشین تا Fee یا همون پرداخت اول آزاد بشه
موفق باشین

پاسخ
..........................................
پاسخ
Shahabpk :
سلام به همه
دوستانی که پرونده هاشون طول میکشه تا اپروو بشه. خصوصا ورمونت! حتما یک چیزی کم داره! بشینین یکبار با دقت هر چی فرستادین را چک کنین. اگه لازم شد کپی مدارک یا حتی فرم 130 را هم از اول پر کنید بفرستید. اگر همه چی کامل هست زنگ بزنید (بتیشنر خودش) بهشون و هر چی دلتون خواست بگید! نترس اون با من! .....
Farnood1234 :
دوست عزيز. شما ديگه چرا اين حرف را ميزنيد؟ سفيد و سياه .....؟؟؟؟!!!!!!!
سايتشون را كه نگاه كنيد ميبينيد كه تا اول سپتامبر٢٠١٤ را بررسي كردند يعني هنوز نوبت اكتبر. نوامبر نرسيده كه بررسي كنه كه مثلا ً مدارك ما كسري داشته باشه.
من به uscis هم ايميل زدم. گفت تا زمان كارنت شما خيلي ديگه مونده و جاي نگراني نيست. به nvc هم ايميل زدم....

سلام به سرکار خانم فرنود و جناب آقای شهاب و سایر دوستان.
در تصویری که از صفحه مانبندی مرکز ورمونت گذاشتم ، در قسمتی که برچسب شماره 2 درج کرده ام تاریخ درج گزارش را میبینید که 30 آوریل است و در قسمتی که برچسب 3 درج کرده ام اول سپتامبر 2014 خورده. یعنی در تاریخ 30 آوریل امسال یعنی 9 ام خرداد آخرین پرونده ی رسیدگی شده ، پرونده های ارسالی تا تاریخ اول سپتامبر بوده است. لذا با احتساب گذشت یک ماه و یازده روز از تاریخ گزارش قاعدتا باید پرونده ها تا 11 نوامبر بررسی شده و به ان وی سی ارسال شده باشد! اما همونطور که می بینید در تصویر بعدی که گزارش یو اس سی آی اس خودم را گرفته ام هنوز هم کیس من که در 27 اکتبر ثبت شده اپروو نشده است!!! یعنی باید در یو اس سی ای اس را گل گرفت!!!

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، Farnood1234 ، alvan ، smpf ، reasonable ، alireza51
(2015-07-12 ساعت 12:44)bobo_ir نوشته:  ******************************************************
Shahabpk :
سلام به همه
دوستانی که پرونده هاشون طول میکشه تا اپروو بشه. خصوصا ورمونت! حتما یک چیزی کم داره! بشینین یکبار با دقت هر چی فرستادین را چک کنین. اگه لازم شد کپی مدارک یا حتی فرم 130 را هم از اول پر کنید بفرستید. اگر همه چی کامل هست زنگ بزنید (بتیشنر خودش) بهشون و هر چی دلتون خواست بگید! نترس اون با من! .....
Farnood1234 :
سايتشون را كه نگاه كنيد ميبينيد كه تا اول سپتامبر٢٠١٤ را بررسي كردند يعني هنوز نوبت اكتبر. نوامبر نرسيده كه بررسي كنه كه مثلا ً مدارك ما كسري داشته باشه.
من به uscis هم ايميل زدم. گفت تا زمان كارنت شما خيلي ديگه مونده و جاي نگراني نيست. به nvc هم ايميل زدم....

در تصویری که از صفحه مانبندی مرکز ورمونت گذاشتم ، در قسمتی که برچسب شماره ۲ درج کرده ام تاریخ درج گزارش را میبینید که 30 آوریل است و در قسمتی که برچسب ۳ درج کرده ام اول سپتامبر ۲۰۱۴ خورده. یعنی در تاریخ 30 آوریل امسال یعنی ۹ ام خرداد آخرین پرونده ی رسیدگی شده ، پرونده های ارسالی تا تاریخ اول سپتامبر بوده است. لذا با احتساب گذشت یک ماه و یازده روز از تاریخ گزارش قاعدتا باید پرونده ها تا 11 نوامبر بررسی شده و به ان وی سی ارسال شده باشد! اما همونطور که می بینید در تصویر بعدی که گزارش یو اس سی آی اس خودم را گرفته ام هنوز هم کیس من که در 27 اکتبر ثبت شده اپروو نشده است!!! یعنی باید در یو اس سی ای اس را گل گرفت!!!
من امروز يك ايميل ديگه به uscis زدم و از كندي روند كار در مركز ورمونت شكايت كردم و خواستار انتقال مداركم به مركز كاليفرنيا شدم. البته بعيد ميدونم كه اونا هم با درخواست من فوري مدارك را بفرستند كاليفرنيا. اما شايد در وضعيتشون يك تكاني بدهند.
با مستندات يادآوري كردم كه ساير مراكز ظرف ٥ ماه به تقاضا ها رسيدگي ميكنند. اما مركز ورمونت بسيار كند است. نوشتم كه وقتي ايميل هم ميزنيم دائماًتاكيد ميكنيد كه بولتين ويزا هنوز تاريخ ما را اعلام نكرده و جاي نگراني نيست. در حاليكه ظاهراًمركز ورمونت رسيدگي به پرونده هايش را براي زماني گذاشته كه نزديك به كارنت شدن تاريخ ما است.
از دوستاني كه مركز ورمونت هستند و هنوز به تقاضاشون مثل من رسيدگي نشده خواهش ميكنم كه به uscis ايميل بزنند و از روند كار ورمونت شكايت كنند شايد ترتيب اثري داده بشه.
من خودم نوشتم كه چنانچه وضعيت كار ورمونت خيلي busy است كه فرصت رسيدگي به پرونده هاي ما را ندارد لطفاً پرونده من را به مركز كاليفرنيا منتقل كنيد
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alvan ، reasonable ، USA2014 ، alireza51
(2015-07-12 ساعت 14:43)Farnood1234 نوشته:  
(2015-07-12 ساعت 12:44)bobo_ir نوشته:  ******************************************************
Shahabpk :
سلام به همه
Farnood1234 :

در تصویری که از صفحه مانبندی مرکز ورمونت گذاشتم ، در قسمتی که برچسب شماره ۲ درج کرده ام تاریخ درج گزارش را میبینید که 30 آوریل است و در قسمتی که برچسب ۳ درج کرده ام اول سپتامبر ۲۰۱۴ خورده. یعنی در تاریخ 30 آوریل امسال یعنی ۹ ام خرداد آخرین پرونده ی رسیدگی شده ، پرونده های ارسالی تا تاریخ اول سپتامبر بوده است. لذا با احتساب گذشت یک ماه و یازده روز از تاریخ گزارش قاعدتا باید پرونده ها تا 11 نوامبر بررسی شده و به ان وی سی ارسال شده باشد! اما همونطور که می بینید در تصویر بعدی که گزارش یو اس سی آی اس خودم را گرفته ام هنوز هم کیس من که در 27 اکتبر ثبت شده اپروو نشده است!!! یعنی باید در یو اس سی ای اس را گل گرفت!!!
من امروز يك ايميل ديگه به uscis زدم و از كندي روند كار در مركز ورمونت شكايت كردم و خواستار انتقال مداركم به مركز كاليفرنيا شدم. البته بعيد ميدونم كه اونا هم با درخواست من فوري مدارك را بفرستند كاليفرنيا. اما شايد در وضعيتشون يك تكاني بدهند.
با مستندات يادآوري كردم كه ساير مراكز ظرف ٥ ماه به تقاضا ها رسيدگي ميكنند. اما مركز ورمونت بسيار كند است. نوشتم كه وقتي ايميل هم ميزنيم دائماًتاكيد ميكنيد كه بولتين ويزا هنوز تاريخ ما را اعلام نكرده و جاي نگراني نيست. در حاليكه ظاهراًمركز ورمونت رسيدگي به پرونده هايش را براي زماني گذاشته كه نزديك به كارنت شدن تاريخ ما است.
از دوستاني كه مركز ورمونت هستند و هنوز به تقاضاشون مثل من رسيدگي نشده خواهش ميكنم كه به uscis ايميل بزنند و از روند كار ورمونت شكايت كنند شايد ترتيب اثري داده بشه.
من خودم نوشتم كه چنانچه وضعيت كار ورمونت خيلي busy است كه فرصت رسيدگي به پرونده هاي ما را ندارد لطفاً پرونده من را به مركز كاليفرنيا منتقل كنيد
فرنود خانم به این آدرس ایمیل زدید؟ من هم ایمیل بزنم بلکه تکونی به خودشون بدهند. Vermont Service Center: vsc.ncscfollowup@dhs.gov
بجا مانده از لاتاری 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، wayfarer ، smpf ، reasonable ، USA2014 ، alireza51
(2015-07-12 ساعت 18:20)rezahoorjandi نوشته:  [quote='Farnood1234' pid='636041' dateline='1436696009']
[quote='bobo_ir' pid='635995' dateline='1436688885']
Shahabpk :
سلام به همه
Farnood1234 :

[
فرنود خانم به این آدرس ایمیل زدید؟ من هم ایمیل بزنم بلکه تکونی به خودشون بدهند. Vermont Service Center: vsc.ncscfollowup@dhs.gov
نه. من به uscis ايميل زدم. به هر سه تا ايميلي كه ازش داشتم. اما به اين آدرسي هم كه شما گذاشتيد الان يك فوروارد ميكنم. اتفاقاً فايل اكسلي كه دوستمون شماره گذاري و هايلايت كرده بود هم ضميمه كردم. چون خيلي دليل مستند خوبي بود كه از ٣٠ مارچ تا حالا فايلشون روي اول سپتامبر مونده
من به اين آدرس ها ايميل زدم
nvcinquiry@state.gov
usvisa@state.gov
LockboxSupport@uscis.dhs.gov
بالاخره يكي اش درسته و جواب ميده.
شما هم بعد از توضيحاتتون اون فايل اكسلي كه وضعيت پروسس مركز ورمونت را نشان ميده را ضميمه ايميل كنيد. من نوشتم مه ساير مراكز شما فرم i130 را ماكزيمم ٥ ماه پروسس ميكنند در حاليكه ورمونت الان ١٠ ماهه كه داكيومنت هاي ما را پروسس و اپروو نكرده. و من مايلم بدونم علت اين تاخير چيه ؟ و من چطور ميتونم پرونده ام را به مركز كاليفرنيا منتقل كنم. ؟
خلاصه امروز دوتا نامه زدم. يكي قبلي ، يكي هم اين فايل اكسل ورمونت را ضميمه كردم
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، reasonable ، alireza51
(2015-07-12 ساعت 18:20)rezahoorjandi نوشته:  [quote='Farnood1234' pid='636041' dateline='1436696009']
Shahabpk :
سلام به همه
Farnood1234 :

[
نه. من به uscis ايميل زدم. به هر سه تا ايميلي كه ازش داشتم. اما به اين آدرسي هم كه شما گذاشتيد الان يك فوروارد ميكنم. اتفاقاً فايل اكسلي كه دوستمون شماره گذاري و هايلايت كرده بود هم ضميمه كردم. چون خيلي دليل مستند خوبي بود كه از ٣٠ مارچ تا حالا فايلشون روي اول سپتامبر مونده
nvcinquiry@state.gov
usvisa@state.gov
شما هم بعد از توضيحاتتون اون فايل اكسلي كه وضعيت پروسس مركز ورمونت را نشان ميده را ضميمه ايميل كنيد. من نوشتم مه ساير مراكز شما فرم i130 را ماكزيمم ٥ ماه پروسس ميكنند در حاليكه ورمونت الان ١٠ ماهه كه داكيومنت هاي ما را پروسس و اپروو نكرده. و من مايلم بدونم علت اين تاخير چيه ؟ و من چطور ميتونم پرونده ام را به مركز كاليفرنيا منتقل كنم. ؟
خلاصه امروز دوتا نامه زدم. يكي قبلي ، يكي هم اين فايل اكسل ورمونت را ضميمه كردم ف
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، rezahoorjandi ، alireza51
Shahabpk :
سلام به همه
Farnood1234 :

[
نه. من به uscis ايميل زدم. به هر سه تا ايميلي كه ازش داشتم. اما به اين آدرسي هم كه شما گذاشتيد الان يك فوروارد ميكنم. اتفاقاً فايل اكسلي كه دوستمون شماره گذاري و هايلايت كرده بود هم ضميمه كردم. چون خيلي دليل مستند خوبي بود كه از ٣٠ مارچ تا حالا فايلشون روي اًول سپتامبر مونده
nvcinquiry@state.gov
usvisa@state.gov
خلاصه امروز دوتا نامه زدم. يكي قبلي ، يكي هم اين فايل اكسل ورمونت را ضميمه كردم ف
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان