کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2015-09-13 ساعت 16:49)alireza51 نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 16:01)dream.land نوشته:  علیرضای عزیز من خودم حدود ۲ ماه پیش اقدام کردم برای ویزای توریستی در دوبی‌ ولی‌ ریجکت شدم
به من گفتند که چون پرونده مهاجرتی داری نمیتونیم به شما ویزا بدیم و باید صبر کنید که کارتون از طریقه همسرتون انجام بشه
کسانی‌ رو میشناسم که اقدام کردند و تونستند ویزا بگیرند
همش به شانس و متقاعد کردن آفیسر بستگی داره
به نظر من ریسکه ولی‌ یه ریسک خوب که ارزش داره هر کسی‌ بخواد شانسشو امتحان کنه
شانستونو امتحان کنید و اگر هر کمک و راهنمایی خواستید من در خدمتتونم
خیلی احساس خوشبختی می کنم که شما دوستان را دارم.
جناب Dream.land یکم شرایط نسبت به دوماه پیش عوض شده است.
حالا که قانون سعی داره روند پروسسه مهاجرت را بهبود بخشد شاید تو دادن ویزای توریستی برای کسانی که پرونده مهاجرت دارند هم تغییراتی صورت گرفته باشد.
حالا که تو جدول دوم از نظر تاریخ کارنتیم، من قصد دارم بعد یکم تحقیق اگر درصد کمی هم شانس موفقیت داشته باشد امتحان کنم، اگر قطعی شد نتیجه را تو سایت می زارم.
اگر از دوستان هم کسی از این به بعد و طی همین یکی دوماه آینده اقدام کرد به بقیه خبر بدهد.
موفق باشید.
---------------------
تاریخ تقریبی کارنت شدن

سلام عليرضا جان ، ببين چيزي كه واضح و مشخص هست اگر بنا به چك خوردن و مرحله كليرنس باشه فرقي نميكنه چه ويزاي توريستي باشه و چه ويزاي مهاجرتي ، پس اگه قرار باشه به ماها چك بزنن كه به احتمال زياد ميزنن فقط اختلاف اين دو پروسه واسه ما همين ٤ تا ٥ ماه اينده ميشه، كه تازه شايد ٣ ماه از اينم منتظر نوبت مصاحبه واسه ويزاي توريستي باشي
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، hamid_fs3 ، جواد حبيبي ، alvan ، پدی ، dream.land ، rezahoorjandi ، wayfarer ، alireza51
عليرضاي عزيز ؛ قبل از هر جيزي بايد بگم كه من شما را به عنوان يكي از پر تلاش ترين ، صادق ترين و مهربانترين افراد اين تاپيك تقديس ميكنم و از اينكه در اين گروه هستيد خيلي خوشحالم. چون هميشه بهترين اخبار و اميدبخش ترين اخبار و صد البته موثق ترين اخبار را از شما شنيدم و خيلي خوشحالم كه هنوز اميدوارانه براي كنار خانراده بودن تلاش ميكنيد
من شرايط شما را كاملاً درك ميكنم. چون همسر و فرزندان من هم امريكا هستند و با اين تفاوت كه بچه هاي من در تابستان سه ماهي پيشم بودند و روحي تازه كردم و براي آگوست و شروع مدارس رفتند در حاليكه تا آنجا كه شما نوشته بوديد و من خبر دارم دختر دردانه شما به ايران نيامد و شما را از لذت ديدار مجددش محروم كرد. و من ميفهمم كه تمامي تلاش شما براي يك لحظه در كنار آنها بودن چقدر قابل تقديره و اصلاً قصد نا اميد كردنتون را ندارم. زيرا كه شما هميشه سرچشمه اميدواري به اين گروه مخصوصاً به من بوديد
من خودم سه ماه پيش به صورت انلاين اقدامات گرفتن ويزاي توريستي را انجام دادم. اما براي گرفتن وقت سفارت با آقاي حسيني كه در همين مهاجرسرا شماره اش هست تماس گرفتم و اون گفت هيچ تضميني براي دادن ويزا به شما نيست و احتمالش تقريباً صفر است و در ضمن گفت كه نزديكترين زمان براي وقت مصاحبه را براي ارديبهشت و خرداد ميتونست برام بگيره.
من با وجوديكه هنوز اپروو هم نشدم اما با پيش بيني هاي شما خيلي خوش بينم كه ژانريه و فوريه امريكا هستم
حتي وقتي همسرم از الان بليط بازگشت بچه هام را براي تعطيلات ژانويه رزرو كرد بهش به شوخي گفتم شايد ژانويه مصاحبه داشته باشم يعني تا اين حد به حرف شما ايمان دارم.
دم از دو سال نزنيد. ما يك جورايي شديم پيرو و شما شدي پيشوا.
شما كه اينو بگي ما ورمونتي هاي اپروو نشده بايد روي دو سال نيم و سه سال فكر كنيم
توريستي هم اگه بخواييد باز اگه كليرنس بخوري همون ميشه
خرج اضافيه. من كه پروسه توريستي را به كلي فراموش كردم. با وجودي كه هنوز پرينت صفحه آخر درخواست ويزاي توريستي از ابوظبي را كه به صورت انلاين زدم دارم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام

اگر دقت کنید پیرو تغییرات جدید در بولتن و ابلاغ اجرای دستورات اوباما در این رابطه، مطالب جدید نوشته شده است.
در ضمن خود من تا مطمئن نشوم این تغییرات تا حد تسهیل در صدور ویزای توریستی در سفارت ها اثر دارد، اقدامی نمی کنم.
در ضمن تمام آمار و ارقام پیش بینی به جای خود هستند و تمام پیش بینی ها تا اینترویو است.
منتها همان طور که قبلا هم نوشته ام نگرانی من برای بعد آن است.
هیچ پیش بینی برای بعد اینترویو نمی توان کرد.
هر گونه خبر در رابطه با این موضوعات جدید متعاقبا در سایت اعلام می شود.
پیش بینی ورود بازماندگان لاتاری 2014، کماکان در صورت کیلیر نخوردن بتدریج از اول بهار 95 خواهد بود.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alvan ، پدی ، reasonable ، smpf ، dream.land ، Farnood1234 ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-13 ساعت 23:13)alireza51 نوشته:  سلام

اگر دقت کنید پیرو تغییرات جدید در بولتن و ابلاغ اجرای دستورات اوباما در این رابطه، مطالب جدید نوشته شده است.
در ضمن خود من تا مطمئن نشوم این تغییرات تا حد تسهیل در صدور ویزای توریستی در سفارت ها اثر دارد، اقدامی نمی کنم.
در ضمن تمام آمار و ارقام پیش بینی به جای خود هستند و تمام پیش بینی ها تا اینترویو است.
منتها همان طور که قبلا هم نوشته ام نگرانی من برای بعد آن است.
هیچ پیش بینی برای بعد اینترویو نمی توان کرد.
هر گونه خبر در رابطه با این موضوعات جدید متعاقبا در سایت اعلام می شود.
پیش بینی ورود بازماندگان لاتاری ۲۰۱۴، کماکان در صورت کیلیر نخوردن بتدریج از اول بهار 95 خواهد بود.
موفق باشید.
علیرضای عزیز
من اطمینان دارم که زودتر از پیش بینی شما همه ما و از جمله دوستانی که هنوز اپرو نشدند به مصاحبه می روند برای بعد از آن بهتر است از الان نگران نباشیم چون کاملا به فرد وابسته است ولی از جمع دوستان قبلی اکثرا حدود 2 الی سه ماه کلیر شدند و فقط یک نفر طولانی شده است لذا بهتره که روی داشتن یک تعطیلات خوب با خانواده در عید نوروز حساب باز کنیم.
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، pari pari ، پدی ، reasonable ، smpf ، dream.land ، Farnood1234 ، rezahoorjandi ، wayfarer
(2015-09-13 ساعت 23:20)جواد حبيبي نوشته:  علیرضای عزیز
من اطمینان دارم که زودتر از پیش بینی شما همه ما و از جمله دوستانی که هنوز اپرو نشدند به مصاحبه می روند برای بعد از آن بهتر است از الان نگران نباشیم چون کاملا به فرد وابسته است ولی از جمع دوستان قبلی اکثرا حدود ۲ الی سه ماه کلیر شدند و فقط یک نفر طولانی شده است لذا بهتره که روی داشتن یک تعطیلات خوب با خانواده در عید نوروز حساب باز کنیم.
مرکز ورمونتی ها که دیگه نباید نگران باشن چون با این تغییرات جدید پروسه آنها به صورت فشرده انجام و زود به ما می رسند.(شایدهم جلو بزنن)
جناب حبیبی امیدوارم یک آفیسر خوب به ما بخوره نه مثل اون خاک بر سرهای پارسالی.
در ضمن عمرا زودتر از پیش بینی من کسی بره مصاحبهBig Grin
پاسخ
سلام دوستان.
خیلی خوشحال شدم دیدم این تاپیک بالاخره زنده شد و امید بهش برگشته.
حقیقتا من سر زدم که ببینم دقیقا بعد از پرداخت 120 دلار چیکار باید بکنم؟ که با انبوهی از اطلاعات مختلف مواجه شدم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم. تو سایت خود NVC زده شده بعد از paid شدن باید فرم260 رو پرکنی ولی هنوز برای من فرم 260 فک کنم باز نشده چون نمیتونم پیداش کنم ! ولی باز از طرفی وقتی میرم بخش کمک همون رسید پرداخت رو میخونم میینم زده فرمهای مالی و اسپانسر رو جمع کن و سابمیت کن ! یعنی چی؟ منظور اینکه میشه هردوتاش رو باهم پیش برد؟ میشه یه نفر دقبق فرایند رو مرحله به مرحله توضیح بده که بعد از پرداخت 120 ذقیق چیگار باید بکنیم؟ من یادمه یه جا خوندم تو همین تاپیک ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم ! لینک پیج رو هم بدید اوکیه.یا شماره صفحه ای که اینا توش بود.
مرسی
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 00:52)زری وحدتی نوشته:  سلام دوستان.
حقیقتا من سر زدم که ببینم دقیقا بعد از پرداخت 120 دلار چیکار باید بکنم؟ که با انبوهی از اطلاعات مختلف مواجه شدم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم. تو سایت خود NVC زده شده بعد از paid شدن باید فرم260 رو پرکنی ولی هنوز برای من فرم 260 فک کنم باز نشده چون نمیتونم پیداش کنم ! ولی باز از طرفی وقتی میرم بخش کمک همون رسید پرداخت رو میخونم میینم زده فرمهای مالی و اسپانسر رو جمع کن و سابمیت کن ! یعنی چی؟ منظور اینکه میشه هردوتاش رو باهم پیش برد؟ میشه یه نفر دقبق فرایند رو مرحله به مرحله توضیح بده که بعد از پرداخت 120 ذقیق چیگار باید بکنیم؟ من یادمه یه جا خوندم تو همین تاپیک ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم ! لینک پیج رو هم بدید اوکیه.یا شماره صفحه ای که اینا توش بود.
مرسی
سلام
امسال قضیه یکم فرق کرده و زودتر دارن مدارک رو جمع می کنن.
کسانی که پرداخت و فرم 261 را بعد از 24 ژولای پر و ارسال کرده اند هنوز 325دلار و فرم 260 براشون باز نشده است.
اگر پرداخت 120دلار رو انجام دادید و کاورشیت براتون آمده، زود مدارک اسپانسری بفرستید.
اگر امضاتون تا اینجا درسته شما را به جدول وضعیت دوستان در سایت اضافه کنم؟

در ضمن تایپیک تازه زنده نشده استWink، الان بیش از شش ماهه که آنقدر تو این تایپیک گردو خاک کردیم که از آمریکا قابل رویت است.Big Grin
برعکس گذشته توضیحات علاوه بر نوشتاری، تصویری هم شده است.

موفق باشید.
پاسخ
آقاي عليرضا من خيلي اميدوارم همه ما در مصاحبه ويزاي بكضرب بگيريم. چون دولت امريكا انرژي اضافه براي دو بار چك كردن ما نداره
در لاتاري ما همه كلير شديم ولي متاسفانه كيس نامبر به اتمام رسيد
آخرين پاسخ ايميل ما اين بود ؛
Dear inquirer,

Please be advised that unfortunately we don’t have visa numbers any more.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، alvan ، reasonable ، smpf ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، wayfarer ، pari pari ، hamid_fs3
(2015-09-14 ساعت 01:23)Farnood1234 نوشته:  آقاي عليرضا من خيلي اميدوارم همه ما در مصاحبه ويزاي بكضرب بگيريم. چون دولت امريكا انرژي اضافه براي دو بار چك كردن ما نداره
سلام
ماشالله همه چیزشون بروکراسی داره در حد تیم ملی.
یک قبض آب و برق مثل ایران بی دردسر نمیشه پرداخت کرد، برای پرداختش هم بجز چک بخواهی بدی یکی دو دلاری اضافه باید بدی.
کاغذ بازیشون مصیبته.
تا مصاحبه که مشکلی دیده نمی شود و تمام پیش بینی ها که بر منطق دستورات اوباما از چند ماه پیش نوشته شده یکی پس از دیگری محقق شده است.
خدا بعدشو بخیر کنه.

یاد این پست به خیر
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 00:52)زری وحدتی نوشته:  سلام دوستان.
بدون شرح!!! Rolleyes

[عکس: 14424221501.jpg]
پاسخ
دوستان عزیز سلام. من با دو فرزندم درلاتاری 2014 گرین کارت گرفته ودر امریکازندگی میکنیم و برای همسرم که به او ویزا ندادند درخواست نموده ام و امروز کیس ایشون باز شده و باید 120 دلار را پرداخت نمایم(فرم ds261) و برای دو فرزندم که گرین کارت دارند هم اشتباها عنوان accompany با همسرم ذکر شده و قسمت پرداختشان فعال است. اولا سوالم این است که برای رفع این اشتباهشان باید چکارکنم و ثانیا در کجا میتوانم برای انچام ادامه مراحل اطلاعات دقیق بگیرم؟ برای پرکردن اپلیکیشن و ادامه؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، dream.land ، wayfarer ، smpf
سلام به همه دوستان، من هم برای ویزای توریستی اقدام کردم و آبان ماه میرم دوبی و نتیجه را بهتون اطلاع میدم.
اما مشکل الان من چیز دیگس : دوستان که پروندشونو ورمونت ثبت کردن و الان به کالیفرنیا رفته تا به حال نتیجه ای از کالیفرنیا به دستشون رسیده؟ کسی میدونه که تا کی باید منتظر اپروو شدن بمونیم ؟
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 08:28)mehrdad1348 نوشته:  دوستان عزیز سلام. من با دو فرزندم درلاتاری ۲۰۱۴ گرین کارت گرفته ودر آمریکازندگی میکنیم و برای همسرم که به او ویزا ندادند درخواست نموده ام و امروز کیس ایشون باز شده و باید 120 دلار را پرداخت نمایم(فرم ds261) و برای دو فرزندم که گرین کارت دارند هم اشتباها عنوان accompany با همسرم ذکر شده و قسمت پرداختشان فعال است. اولا سوالم این است که برای رفع این اشتباهشان باید چکارکنم و ثانیا در کجا میتوانم برای انچام ادامه مراحل اطلاعات دقیق بگیرم؟ برای پرکردن اپلیکیشن و ادامه؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز
این مشکل برای تعدادی از دوستان هم وجود داشت نیاز به انجام کاری نیست خودشان در ادامه تصحیح می کنند ضمنا برای ادامه کار چنانچه صفخات همین تاپیک را مطالعه کنید اطلاعات مورد نیاز را پیدا می کنید
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51 ، wayfarer ، smpf
(2015-09-14 ساعت 08:56)bobo_ir نوشته:  سلام به همه دوستان، من هم برای ویزای توریستی اقدام کردم و آبان ماه میرم دوبی و نتیجه را بهتون اطلاع میدم.
اما مشکل الان من چیز دیگس : دوستان که پروندشونو ورمونت ثبت کردن و الان به کالیفرنیا رفته تا به حال نتیجه ای از کالیفرنیا به دستشون رسیده؟ کسی میدونه که تا کی باید منتظر اپروو شدن بمونیم ؟
سلام
به نظرم دیگه به کسایی که تو جدول دوم کارنت هستن ویزای توریستی میدن
چون آفیسر می دونه چه بده چه نده متقاضی بین شش ماه تا یکسال دیگه آمریکاست و کارش قطعی انجام میشه.
نتیجه اقدام شما برای بقیه دوستان در این مقطع می تونه مهم باشه.
من با آژانس همیشگیمون تماس گرفتم درجریان این تغییرات نبودن و هنوزم میگن احتمالش خیلی پایینه.
در رابطه با پرونده هم نگران نباش
همانطور که کلی معطلتون کردن به همان اندازه جلو می اندازنتون
انشالله توریستی جور شد برو پیش بچه ها زندگی کن تا کارات جور شه
من نظرم اینه هر موردی که به نظرت رو رای آفیسر بهتر اثر دارد را اول مطرح کن تا اگر زمان کم بود اصلی ها را گفته باشی
تو پیام خصوصی قبل رفتن هماهنگ شو
موفق باشی عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، dream.land ، wayfarer ، smpf ، pari pari
(2015-09-14 ساعت 09:10)جواد حبيبي نوشته:  [quote='mehrdad1348' pid='660582' dateline='1442203097']
دوستان عزیز سلام. من با دو فرزندم درلاتاری ۲۰۱۴ گرین کارت گرفته ودر آمریکازندگی میکنیم و برای همسرم که به او ویزا ندادند درخواست نموده ام و امروز کیس ایشون باز شده و باید 120 دلار را پرداخت نمایم(فرم ds261) و برای دو فرزندم که گرین کارت دارند هم اشتباها عنوان accompany با همسرم ذکر شده و قسمت پرداختشان فعال است. اولا سوالم این است که برای رفع این اشتباهشان باید چکارکنم و ثانیا در کجا میتوانم برای انچام ادامه مراحل اطلاعات دقیق بگیرم؟ برای پرکردن اپلیکیشن و ادامه؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز
این مشکل برای تعدادی از دوستان هم وجود داشت نیاز به انجام کاری نیست خودشان در ادامه تصحیح می کنند ضمنا برای ادامه کار چنانچه صفخات همین تاپیک را مطالعه کنید اطلاعات مورد نیاز را پیدا می کنید
[/qجناب آقای حبیبی
با nvc تماس بگبرید و اطلاع دهید حتما این کار را انجام دهید خودشان به علت مشغله زیاد مجدد بررسی نمی کنن. مال پرونده ما هم مشکل مشابه شما داره اطلاع دادیم 40 روز طول می کشه تا بررسی و اصلاح کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51 ، جواد حبيبي ، dream.land ، wayfarer ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان