کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان عزیز من بعداز زدن ایمیل امروز اینویس نامبر رو گرفتم برای انخاب agent فرم ds261 را باید پر کنم مراحل پر کردنشو کسی داره منو راهنمایی کنه
؟
ممنون می شم
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alireza51 ، جواد حبيبي ، wayfarer ، reasonable ، smpf ، alvan ، hamid_fs3
ایجنت باید ساکن آمریکا باشه آدرسشو می خواد؟
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، wayfarer ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، alvan
(2015-09-14 ساعت 10:49)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان عزیز من بعداز زدن ایمیل امروز اینویس نامبر رو گرفتم برای انخاب agent فرم ds261 را باید پر کنم مراحل پر کردنشو کسی داره منو راهنمایی کنه
ممنون می شم
سلام
ابتدا صفحات 160 به بعد را مطالعه کنید.
به صورت کامل و مصور توضیح داده شده است.
اگر بعد مطالعه نتیجه نگرفتید پست بزنید.
موفق باشید.
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 10:55)alireza51 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 10:49)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان عزیز من بعداز زدن ایمیل امروز اینویس نامبر رو گرفتم برای انخاب agent فرم ds261 را باید پر کنم مراحل پر کردنشو کسی داره منو راهنمایی کنه
ممنون می شم
سلام
ابتدا صفحات 160 به بعد را مطالعه کنید.
به صورت کامل و مصور توضیح داده شده است.
اگر بعد مطالعه نتیجه نگرفتید پست بزنید.
موفق باشید.

باشه ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، جواد حبيبي ، wayfarer ، reasonable ، smpf ، alvan ، hamid_fs3
(2015-09-14 ساعت 08:56)bobo_ir نوشته:  سلام به همه دوستان، من هم برای ویزای توریستی اقدام کردم و آبان ماه میرم دوبی و نتیجه را بهتون اطلاع میدم.
اما مشکل الان من چیز دیگس : دوستان که پروندشونو ورمونت ثبت کردن و الان به کالیفرنیا رفته تا به حال نتیجه ای از کالیفرنیا به دستشون رسیده؟ کسی میدونه که تا کی باید منتظر اپروو شدن بمونیم ؟
سلام آقا آرش،
پرونده من هم که منتقل شده فقط زده دریافت شد.
On September 4, 2015, we received your Form I-130, Immigrant Petition for Relative, Fiance(E), or Orphan, Receipt Number EAC1590****, at your local office. If you move, go to www.uscis.gov/addresschange to give us your new mailing address.
امید به خدا زودتر اپروو بشیم Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 10:03)مهسا20132013 نوشته:  
(2015-09-14 ساعت 09:10)جواد حبيبي نوشته:  [quote='mehrdad1348' pid='660582' dateline='1442203097']
دوستان عزیز سلام. من با دو فرزندم درلاتاری ۲۰۱۴ گرین کارت گرفته ودر آمریکازندگی میکنیم و برای همسرم که به او ویزا ندادند درخواست نموده ام و امروز کیس ایشون باز شده و باید 120 دلار را پرداخت نمایم(فرم ds261) و برای دو فرزندم که گرین کارت دارند هم اشتباها عنوان accompany با همسرم ذکر شده و قسمت پرداختشان فعال است. اولا سوالم این است که برای رفع این اشتباهشان باید چکارکنم و ثانیا در کجا میتوانم برای انچام ادامه مراحل اطلاعات دقیق بگیرم؟ برای پرکردن اپلیکیشن و ادامه؟ ممنونم راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز
این مشکل برای تعدادی از دوستان هم وجود داشت نیاز به انجام کاری نیست خودشان در ادامه تصحیح می کنند ضمنا برای ادامه کار چنانچه صفخات همین تاپیک را مطالعه کنید اطلاعات مورد نیاز را پیدا می کنید
[/qجناب آقای حبیبی
با nvc تماس بگبرید و اطلاع دهید حتما این کار را انجام دهید خودشان به علت مشغله زیاد مجدد بررسی نمی کنن. مال پرونده ما هم مشکل مشابه شما داره اطلاع دادیم 40 روز طول می کشه تا بررسی و اصلاح کنند.
سلام و تشکر از راهنمایی شما
با توجه به اینکه مدارک را ارسال کرده ام و در کلیه فرم ها نیز این موضوع سوال شده و پاسخ داده شده است به نظر من خودشون اصلاح می کنند
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، wayfarer ، rezahoorjandi ، reasonable ، smpf ، alvan
من از اين جدول اول و جدول دومي كه ميگيد سر در نميارم. توي بولتين ويزا دو تا جدول اعلام كردند ؟
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alireza51 ، wayfarer ، rezahoorjandi ، smpf ، alvan
(2015-09-14 ساعت 13:46)Farnood1234 نوشته:  من از اين جدول اول و جدول دومي كه ميگيد سر در نميارم. توي بولتين ويزا دو تا جدول اعلام كردند ؟

جدول اول كه مثل سابق مربوط به كساني هست كه در اكتبر كارنت ميشن.
جدول دوم استراتژي جديد اداره مهاجرت براي نظم دادن به ارسال مدارك مربوط به تكميل پرونده هاست. يعني طبق اون جدول مثلا براي f4 فقط كساني ميتونن اقدام به تكميل پرونده هاشون كنن كه PD اونها قبل از FEB2004 باشه.
پاسخ
(2015-09-14 ساعت 13:46)Farnood1234 نوشته:  من از اين جدول اول و جدول دومي كه ميگيد سر در نميارم. توي بولتين ويزا دو تا جدول اعلام كردند ؟

لطفا پست اینجانب در ابتدای صفحه 184 را مطالعه نمایید
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51 ، Farnood1234 ، dream.land ، wayfarer ، rezahoorjandi ، reasonable ، smpf ، alvan
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد Financial Documents
کو اسپانسر ما سیتی زن امریکاس و بازنشسته بوینگ و الان داره تو یه شرکت خصوصی کار میکنه و درامدشم بالاست.
و ما با هم هیچ نسبته فامیلی هم نداریم از دوستامون هست.
حالا ما باید چه فرم هایی رو پر کنیم ؟البته من مهاجر سرا رو مطالعه کردم .من خودم اسپانسر هستم و باید فرم i.864 پر کنم و قسمت های مربوط به مالی رو خالی بزارم .آیا کو اسپانسر هم باید دوباره این فرم پر کنه ؟
Affidavit of Support............................. همون انواع فرم های i.864 دیگه درسته؟
IRS Tax Transcript............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Federal Income Tax Returns................. ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Form W2............................................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Evidence of income............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of relationship............................. ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of U.S. status............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Social Security Earnings Statement...... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of assets.......................................؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
میشه منو کمی در این مورد راهنمایی کنید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، جواد حبيبي ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، alvan ، hamid_fs3 ، wayfarer
با سلام
براي شما دوستان كه به ما انرژي و آرامش ميديد بهترين ها رو آرزو دارم.
يه سوال:
از اين دو تا فرم كدوم رو بايد انتخاب كرد؟
[عکس: jkucs9o11phr5vxk9gqs.jpg]
و
[عکس: 6vnf0589todzld8huapg.jpg]
آيا فرم دوم براي كسي كه همسرش تو امريكا مشغول به كاره مناسب تر نيست؟
ممنون ميشم دوستان مطلع رفع ابهام كنند.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، alvan ، hamid_fs3 ، wayfarer
(2015-09-14 ساعت 14:46)rahelejam نوشته:  سلام دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد Financial Documents
کو اسپانسر ما سیتی زن آمریکاس و بازنشسته بوینگ و الان داره تو یه شرکت خصوصی کار میکنه و درامدشم بالاست.
و ما با هم هیچ نسبته فامیلی هم نداریم از دوستامون هست.
حالا ما باید چه فرم هایی رو پر کنیم ؟البته من مهاجر سرا رو مطالعه کردم .من خودم اسپانسر هستم و باید فرم i.864 پر کنم و قسمت های مربوط به مالی رو خالی بزارم .آیا کو اسپانسر هم باید دوباره این فرم پر کنه ؟
Affidavit of Support............................. همون انواع فرم های i.864 دیگه درسته؟
IRS Tax Transcript............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Federal Income Tax Returns................. ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Form W2............................................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Evidence of income............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of relationship............................. ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of U.S. status............................... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Social Security Earnings Statement...... ؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
Proof of assets.......................................؟؟این و باید از کجا دریافت کرد؟
میشه منو کمی در این مورد راهنمایی کنید ؟
سلام دوست عزیز
اسپانسر هم باید فرم I864 را جداگانه تکمیل نماید در خصوص مدارک نیز کاملا بستگی به وضعیت شما و اسپانسر دارد که به صورت دقیق در لینک ذیل توضیح داده شده
http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html
بنده نیز کاملا در صفحات قبل این تاپیک در یک پست توضیح داده ام ضمنا شایان ذکر است که تکمیل فرم I864 نیاز به دقت و خواندن دستورات تکمیل آن را دارد
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، alvan ، wayfarer ، rk20000
(2015-09-14 ساعت 15:39)رامین اهوازی نوشته:  با سلام
براي شما دوستان كه به ما انرژي و آرامش ميديد بهترين ها رو آرزو دارم.
يه سوال:
از اين دو تا فرم كدوم رو بايد انتخاب كرد؟
[عکس: jkucs9o11phr5vxk9gqs.jpg]
و
[عکس: 6vnf0589todzld8huapg.jpg]
آيا فرم دوم براي كسي كه همسرش تو امريكا مشغول به كاره مناسب تر نيست؟
ممنون ميشم دوستان مطلع رفع ابهام كنند.
سلام دوست عزیز
بستگی به میزان درآمد همسر دارد چنانچه درآمد از حد اعلام شده در poverty guideline 2015 بالاتر باشد شما نیاز به joint sponsor ندارید و می توانید از فرم دوم استفاده کنید در غیر این صورت ، همسر و joint sponsor هر دو باید به صورت جداگانه فرم اول را تکمیل کنند.
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
سلام
دوستان 2014، انشالله که همه کسانی که فرم 261 و واریز 120دلار را انجام داده اند مدارک اسپانسری را فرستاده و یا در حال تکمیل وارسال هستند.
در چند روز آینده تایپیک شاهد حضور جاماندگان لاتاری 2015 خواهد بود و یکم ترافیک بالا می رود.
به نظرم کلیه مباحث به صورت توضیحی و تصویری در صفحات 160 به بعد داده شده است.
در کل باز هم اگر سوالی هست در همین هفته مطرح و پرونده اسپانسری را ببندید.

عزیزانی هم که هنوز اپرو و وارد مراحل نشده اند به محض واجد شرایط شدن هر گونه کمک در رابطه با فرم ها نیاز داشتند همانطور که دوستان قبلا اعلام آمادگی کردن، همه دست به دست هم از این مرحله هم گذر می کنیم.
مخصوصا اینکه زمان برای این عزیزان محدود است.

پشاپیش مقدم عزیزان 2015 را گرامی می داریم.
ما 2014 ها خوش شانس بودیم، انشالله برای 2015ها وضع بهتر از دوره ما باشد.
پاسخ
سلام دوستان عزیز
من مهرتاش هستم و با اینکی قبلا عضو بوده ام اما به تازگی به این سایت مراجعه نکردم
سوالی دارم که شاید تکراری باشه من هم از بازماندگان لاتاری 2014 هستم و همسرم طی سفر به امریکا برای من اقدام کرده
پایوریتی دیت من 5 نوامبر 2014 و رسیپت دیت 6 نوامبر 2014 است
من تا کنون هیچ دعوت نامه یا ایمیل یا پیغامی برای تکمیل مدارک یا پرداخت نداشتم
آیا کاری هست که باید انجام بدم با همچنان صبر کنم برای پاسخ از اداره مهاجرت
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alireza51 ، reasonable ، smpf ، Farnood1234 ، alvan ، rezahoorjandi ، wayfarer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان