کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-09-13 ساعت 19:05)Shahabpk نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 18:13)poni نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 17:50)Shahabpk نوشته:  خیلی مشکله که آدم در این مورد نظر قطعی بده! از من با تاکید کارت پایان خدمت رو خواستن! اگر افسر کنسولی ازت بپرسه چرا غیبت کردی چه جوابی میخوای بدی؟ چون با ایران رابطه کنسولی مستقیم ندارند نمیشه نظر قطعی داد! هیچ قانون یا پروتوکل همکاری این وسط وجود نداره! اما از من میشنوی سربازی رو برو! اینکار هم تکلیفتو با سفارت روشن میکنه و هم دولت ایران . حساب کن فقط این دو سال نیست! بعد ها هم که میخوای برای دیدن خانواده به ایران بیای دچار مشکل نمیشی!

خودم بار ها به این نتیجه می رسم بعدش دوباره به یه نتیجه ی دیگه! هی فکر می کنم هنوز نتونستم خودم رو با یه نتیجه ی خاص قانع کنم. این سربازی هم شده دردسر. ایران ول کنه بقیه بی خیال نمی شن. بساطی ها

میدونم دلت نمیخواد بری سربازی دکتر جان!
راستش اره. با رفتنش مشکلی ندارم. اگه امریه بگیرم 24 ماه درس می دم تو یه دانشگاه. اگر هم که نگیرم که 21 ماه حالا یا کمتر سربازم. خودم ترجیح می دم که امریه نگیرم زود تموم شه! مشکلم با 2 سال اتلاف وقتشه. انگار تو برزخی نه پاسپورت داری نه هیچی. ای بابا تو سن 31 سالگی برم، تموم شه می شم 33 سال. دیگه چی مونده که بخوام تو خدمت یاد بگیرم . اه
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، manamilad ، ali_gh ، mehdi didam ، smpf ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-09-12 ساعت 15:06)Shahabpk نوشته:  درست 3 سال پیش یک همچین روزی ،. . .
سه سال گذشت و وقتی به این فکر میکنم که خانمم چه سختی هایی رو با شجاعت تحمل کرد. . .
اشک تو چشمام جمع میشه! پیش خودم فکر میکنم چکار کنم که جبران بشه؟ آیا اصلا ممکنه جبران کرد!؟
بالاخره تمام شد . آره! تمام شد! و این تازه خودش یک شروع دیگه است!
اگه بدونین دخترم چطوری داره شادی میکنه!؟

همه این تلاشها به خاطر بچه هامونه . . . خدا کنه همیشه شاد باشه در کنار پدر و مادر خوب و فداکارش
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
(2014-09-13 ساعت 01:07)Shahabpk نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 18:40)arenfard نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 15:06)Shahabpk نوشته:  درست 3 سال پیش یک همچین روزی ، یعنی 12 سپتامبر 2011 متوجه شدم که همسر و دخترم باید بدون من باقی راه رو ادامه بدهند! از همون روز شروع کردم به مطالعه کردن که ببینم چه کاری میشه انجام داد! در همین احوال بود که با مهاجر سرا هم آشنا شدم. سه سال گذشت و وقتی به این فکر میکنم که خانمم چه سختی هایی رو با شجاعت تحمل کرد تا امروز من این یک تکه ویزا رو بدون دردسر توی پاسپورتم ببینم اشک تو چشمام جمع میشه! پیش خودم فکر میکنم چکار کنم که جبران بشه؟ آیا اصلا ممکنه جبران کرد!؟ بالاخره تمام شد . آره! تمام شد! و این تازه خودش یک شروع دیگه است!

درود
نمي دونم اون روز(سال ٢٠١١) فكر ميكرديد كه ٣ سال طول بكشه. ولي الأن گذشته. تبريك و درود بر صبرتان
بله . اون موقع ویزا بولتن کمی کمتر از 5 سال رو نشون میداد! البته 2 ماه 2 ماه پیش میرفت . ولی قوانین مثل الان نبود . خانمم که رفت درخواست بده ازش فیش حقوقی و گواهی پرداخت مالیات خواستند. در حالی که الان شما میتونی به محض ورود به خاک آمریکا درخواست بدی! مجبور شد بره دنبال کار بگرده و تقریبا 5 ماه هم طول کشید تا بتونه درخواست بده! همه این قوانین از سپتامبر 2013 تغییر کرد . ویزا بولتن یکدفعه یکسال و نیم پیشروی کرد و من کارنت شدم. دو ماه بعد شماره کیسم اومد!

درود
من كلي از شما و همسرتان واسه همسر گفتم و خودم هم خيلي فكر كردم. سخته ولي داريم قانع مي شيم كه همسر
مهربونم ( و واقعا فداكار) با پسرمون بره و بمونه
اميدوارم كه بتونيم أين روزگارو سپري كنيم
اگه تو اين تاپيك موندين كه از راهنماي شما با تجربه ها استفاده خواهيم كرد
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، manamilad ، ali_gh ، Nooshinsalamat ، پدی ، mehdi didam ، smpf ، pari pari ، زری وحدتی ، alireza51
(2014-09-13 ساعت 21:17)arenfard نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 01:07)Shahabpk نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 18:40)arenfard نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 15:06)Shahabpk نوشته:  درست 3 سال پیش یک همچین روزی ، یعنی 12 سپتامبر 2011 متوجه شدم که همسر و دخترم باید بدون من باقی راه رو ادامه بدهند! از همون روز شروع کردم به مطالعه کردن که ببینم چه کاری میشه انجام داد! در همین احوال بود که با مهاجر سرا هم آشنا شدم. سه سال گذشت و وقتی به این فکر میکنم که خانمم چه سختی هایی رو با شجاعت تحمل کرد تا امروز من این یک تکه ویزا رو بدون دردسر توی پاسپورتم ببینم اشک تو چشمام جمع میشه! پیش خودم فکر میکنم چکار کنم که جبران بشه؟ آیا اصلا ممکنه جبران کرد!؟ بالاخره تمام شد . آره! تمام شد! و این تازه خودش یک شروع دیگه است!

درود
نمي دونم اون روز(سال ٢٠١١) فكر ميكرديد كه ٣ سال طول بكشه. ولي الأن گذشته. تبريك و درود بر صبرتان
بله . اون موقع ویزا بولتن کمی کمتر از 5 سال رو نشون میداد! البته 2 ماه 2 ماه پیش میرفت . ولی قوانین مثل الان نبود . خانمم که رفت درخواست بده ازش فیش حقوقی و گواهی پرداخت مالیات خواستند. در حالی که الان شما میتونی به محض ورود به خاک آمریکا درخواست بدی! مجبور شد بره دنبال کار بگرده و تقریبا 5 ماه هم طول کشید تا بتونه درخواست بده! همه این قوانین از سپتامبر 2013 تغییر کرد . ویزا بولتن یکدفعه یکسال و نیم پیشروی کرد و من کارنت شدم. دو ماه بعد شماره کیسم اومد!

درود
من كلي از شما و همسرتان واسه همسر گفتم و خودم هم خيلي فكر كردم. سخته ولي داريم قانع مي شيم كه همسر
مهربونم ( و واقعا فداكار) با پسرمون بره و بمونه
اميدوارم كه بتونيم أين روزگارو سپري كنيم
اگه تو اين تاپيك موندين كه از راهنماي شما با تجربه ها استفاده خواهيم كرد

راستش انقدر خانمم تو این 3 سال سختی کشیده که اصلا دلم نمیاد به کسی بگم برو اونجا بمون تنها اونم با بچه! مدتی هست دارم قوانینی رو که از سپتامبر 2013 تغییر کرد رو مطالعه میکنم ببینم اگه کسی با پاس سفید برگرده بمونه قانونا زمان مصاحبه چه رفتاری باهاش میکنن؟ ولی تا حالا به نتایج خوبی نرسیدم. در واقع بیشتر برای سیتیزن شیپ مشکل درست میکنه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام دوستان عزيز
من به احتمال زياد يكي از بازماندگان لاتاري ٢٠١٤ خواهم بود همسر و فرزندانم امريكا هستند داريم فرم i-130 را تكميل مي كنم مي خواستم از شما دوستان در خصوص سوال زير و جواب ان كمك بگيرم
Has your relative ever been under immigration proceeding
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، ali_gh ، mehdi didam ، smpf ، pari pari ، زری وحدتی ، alireza51
ما در پاسخ این سوال قضیه لاتاری را نوشتیم.یک کپی از نامه سفارت را ضمیمه کردین
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-09-13 ساعت 21:47)پدی نوشته:  ما در پاسخ این سوال قضیه لاتاری را نوشتیم.یک کپی از نامه سفارت را ضمیمه کردین

با تشكر از پاسخ شما اين سوال بعد از گزينه yes و no دو سوال where و when دارد و ٤ گزينه ديگر لطفا در صورت امكان بيشتر توضيح دهيد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، ali_gh ، Shahabpk ، mehdi didam ، smpf ، pari pari ، alireza51
محل مصاحبه وتاریخ آنرا بنویسید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
دوستان عزیز سلام
من از لاتاری 2014 برای خود و دو فرزند نوجوان و خردسالم ویزا گرفتم ولی ویزای خانمم را ندادند و میگن ویزا تموم شده است. لطفا هر راهنمایی برای کمک به زودتر پیوستن خانمم به خانواده در آمریکا متوانید بکنید لطف کنید و ارسال کنید. ما از کارمان استعفا دادیم و همه دارایی خود را نیز انتقال دادیم و فکرش را نمی کردیم که در اوایل سپتامبر آب پاکی را برروی دستمان بریزند و به مادر خانواده ویزا ندهند
مصاحبه ما 19فروردین در آنکارا بوده است
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، Touraj2014 ، smpf ، alvan ، ali_gh ، manamilad ، pari pari ، زری وحدتی ، k.shiary ، alireza51
(2014-09-14 ساعت 12:24)mehrdad1348 نوشته:  دوستان عزیز سلام
من از لاتاری 2014 برای خود و دو فرزند نوجوان و خردسالم ویزا گرفتم ولی ویزای خانمم را ندادند و میگن ویزا تموم شده است. لطفا هر راهنمایی برای کمک به زودتر پیوستن خانمم به خانواده در آمریکا متوانید بکنید لطف کنید و ارسال کنید. ما از کارمان استعفا دادیم و همه دارایی خود را نیز انتقال دادیم و فکرش را نمی کردیم که در اوایل سپتامبر آب پاکی را برروی دستمان بریزند و به مادر خانواده ویزا ندهند

دوست عزیز در حال حاضر هیچ راه دیگری وجود نداره! شما هم باید مثل بقیه به امریکا بری و از اونجا برای خانمت اقدام کنی و در پروسه خانوادگی قرار بگیری! خلاصه ای از کارهایی که باید انجام بشه در صفحه قبل هست . صفحات اول تاپیک رو هم بخون! کل تاپیک رو هم بخونی ضرر نمیکنی!
شما میتونی یک کار دیگه هم بکنی! بچه ها رو بگذاری پیش خانمت و خودت تنهایی بری! اسم بچه ها رو در فرم ها بنویسی مجددا در پروسه گرین کارت خانمتون قرار میگیرند و دعوت به مصاحبه میشن و بالطبع بهشون مجددا ویزا میدن! میتونی هم ببری اونجا گرین کارتشون را بگیرند ، بعد براشون مجوز بازگشت (پاس سفید) بگیری و بفرستی پیش مادرشون بمونن تا کار ردیف بشه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-09-13 ساعت 21:41)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان عزيز
من به احتمال زياد يكي از بازماندگان لاتاري ٢٠١٤ خواهم بود همسر و فرزندانم امريكا هستند داريم فرم i-130 را تكميل مي كنم مي خواستم از شما دوستان در خصوص سوال زير و جواب ان كمك بگيرم

سلام اين واژه يعني حكم قضايي منجر به اخراج يا لغو ويزا و ..... كه شما اين مورد براتون نبوده است .
در ضمن در يكي از سوالها يك خط خالي هست كه شما مطمين شديد ويزا نخواهند داد اون مورد را بنويسيد كيس لاتاري چي بوده و به محدوديت ويزا خورديد، و نامه سفارت را هم كه به شما اين موضوع را اعلام كرده در پيوست فرم ارسال كنيد، تا ده روز ديگه كه به اينترنت راحت وصل شدم سعي ميكنم نمونه فرم را پر شده در سايت بگذارم و تا انموقع اميدوارم ويزاتون صادر بشه
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-09-13 ساعت 22:44)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 21:47)پدی نوشته:  ما در پاسخ این سوال قضیه لاتاری را نوشتیم.یک کپی از نامه سفارت را ضمیمه کردین

با تشكر از پاسخ شما اين سوال بعد از گزينه yes و no دو سوال where و when دارد و ٤ گزينه ديگر لطفا در صورت امكان بيشتر توضيح دهيد
سلام مجدد
شما حكم قضايي نداشتيد،
ولي در سوال ديگر ميپرسد ايا شما پرونده مهاجرت داشتيد و يك خط توضيح در زير سوال گذاشته انجا حتما توضيح دهيد و كيس لاتاري را قيد كنيد و بگيد ويزا تمام شده و نامه سفارت را ضميمه كنيد، الان فرم را در اختيار ندارم از مسافرت برگشتم براي تمام سوالات انشا عمري بود جواب ها خودم را خواهم گذاشت
فعلا اميدوارم ويزاي شما دوستان صادر شود ولي به محض اينكه مسافرت را انجام داديد و سوشيال شما رسيد فرم را پست و پول را پرداخت كنيد چون تاريخ تشكيل پرونده بسيار حايز اهميت است و اپررو اهميت دوم ولي لازم را دارد كه در كيس لاتاري فعلا يك نفر هنوز اپروو نشده كه ايشون هم بزودي اپروو خواهند شد
اميد به جمع شدن خانواده دوباره كنار هم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، alvan ، ali_gh ، manamilad ، SHABAH51 ، زری وحدتی ، k.shiary ، alireza51
(2014-09-14 ساعت 14:34)smpf نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 21:41)جواد حبيبي نوشته:  سلام دوستان عزيز

سلام اين واژه يعني حكم قضايي منجر به اخراج يا لغو ويزا و ..... كه شما اين مورد براتون نبوده است .
در ضمن در يكي از سوالها يك خط خالي هست كه شما مطمين شديد ويزا نخواهند داد اون مورد را بنويسيد كيس لاتاري چي بوده و به محدوديت ويزا خورديد، و نامه سفارت را هم كه به شما اين موضوع را اعلام كرده در پيوست فرم ارسال كنيد، تا ده روز ديگه كه به اينترنت راحت وصل شدم سعي ميكنم نمونه فرم را پر شده در سايت بگذارم و تا انموقع اميدوارم ويزاتون صادر بشه

دوست عزيز سلام از راهنمايي شما متشكرم . ممنون مي شوم كه فرم را هم در سايت بگذاريد ارزو مي كنم هر چه زودتر اين پروسه را با اخذ ويزا تمام كنيد
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، alvan ، ali_gh ، manamilad ، majid_eng ، smpf ، زری وحدتی ، Shahabpk ، alireza51
(2014-09-14 ساعت 14:42)smpf نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 22:44)جواد حبيبي نوشته:  

سلام مجدد
شما حكم قضايي نداشتيد،
ولي در سوال ديگر ميپرسد ايا شما پرونده مهاجرت داشتيد و يك خط توضيح در زير سوال گذاشته انجا حتما توضيح دهيد و كيس لاتاري را قيد كنيد و بگيد ويزا تمام شده و نامه سفارت را ضميمه كنيد، الان فرم را در اختيار ندارم از مسافرت برگشتم براي تمام سوالات انشا عمري بود جواب ها خودم را خواهم گذاشت
فعلا اميدوارم ويزاي شما دوستان صادر شود ولي به محض اينكه مسافرت را انجام داديد و سوشيال شما رسيد فرم را پست و پول را پرداخت كنيد چون تاريخ تشكيل پرونده بسيار حايز اهميت است و اپررو اهميت دوم ولي لازم را دارد كه در كيس لاتاري فعلا يك نفر هنوز اپروو نشده كه ايشون هم بزودي اپروو خواهند شد
اميد به جمع شدن خانواده دوباره كنار هم

سلام و تشكر از محبت شما
خانم من انجا هستند و گرين كارت هم دارند ولي هنوز سفارت ابوظبي به من نامه اتمام ويزا نداده است همه فرم ها را پر كردم و اماده ارسال مي باشد ضمنا من اين سوال را كه شما اشاره كرديد در فرم نديدم در صورت امكان شماره سوال را برايم ارسال فرماييد
بازمانده لاتاری 2014  
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، ali_gh ، manamilad ، smpf ، Shahabpk ، alireza51
(2014-09-14 ساعت 13:21)Shahabpk نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 12:24)mehrdad1348 نوشته:  دوستان عزیز سلام

دوست عزیز در حال حاضر هیچ راه دیگری وجود نداره! شما هم باید مثل بقیه به آمریکا بری و از اونجا برای خانمت اقدام کنی و در پروسه خانوادگی قرار بگیری! خلاصه ای از کارهایی که باید انجام بشه در صفحه قبل هست . صفحات اول تاپیک رو هم بخون! کل تاپیک رو هم بخونی ضرر نمیکنی!
شما میتونی یک کار دیگه هم بکنی! بچه ها رو بگذاری پیش خانمت و خودت تنهایی بری! اسم بچه ها رو در فرم ها بنویسی مجددا در پروسه گرین کارت خانمتون قرار میگیرند و دعوت به مصاحبه میشن و بالطبع بهشون مجددا ویزا میدن! میتونی هم ببری اونجا گرین کارتشون را بگیرند ، بعد براشون مجوز بازگشت (پاس سفید) بگیری و بفرستی پیش مادرشون بمونن تا کار ردیف بشه!

باتشکر از راهنمایی شما.مشکل من این است که پسر من امسال 18 ساله میشود و مشکل خروج خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: ali_gh ، alvan ، majid_eng ، smpf ، Shahabpk ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان