کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-11-07 ساعت 21:44)smpf نوشته:  با سلام مجدد
به امضاي بنده توجه كنيد تاريخ ها مشخص است و بقيه موارد و بقيه اتفاقات الله اعلم

با تشكر از پاسخ شما. بنابراين حدود سه روز تا يك هفته منتظر pd باشيم و حدود يك ماه بعد چنانچه مدارك كامل باشد بايد اپرو شويم و مدارك را به nvc بفرستيم.
اين طور كه من استنباط كردم تا چند روز ديگه بايد فرم i 797 ما بيايد. و حداكثر تا يكماه آينده بايد اپرو شوم و مدارك را به nvc ارسال كنيم. و من بايد سريعاً اصل ترجمه هاي سري دوم را حاضر كنم. چون يك سري اصل ترجمه را براي uscis ارسال كرده ايم.
چنانچه توضيحي لازم است ممنون خواهم شد راهنمايي بفرماييد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، alvan ، Shahabpk ، rezahoorjandi ، alireza51
(2014-11-07 ساعت 22:00)Farnood1234 نوشته:  
(2014-11-07 ساعت 21:44)smpf نوشته:  با سلام مجدد
به امضاي بنده توجه كنيد تاريخ ها مشخص است و بقيه موارد و بقيه اتفاقات الله اعلم

با تشكر از پاسخ شما. بنابراين حدود سه روز تا يك هفته منتظر pd باشيم و حدود يك ماه بعد چنانچه مدارك كامل باشد بايد اپرو شويم و مدارك را به nvc بفرستيم.
اين طور كه من استنباط كردم تا چند روز ديگه بايد فرم i 797 ما بيايد. و حداكثر تا يكماه آينده بايد اپرو شوم و مدارك را به nvc ارسال كنيم. و من بايد سريعاً اصل ترجمه هاي سري دوم را حاضر كنم. چون يك سري اصل ترجمه را براي uscis ارسال كرده ايم.
چنانچه توضيحي لازم است ممنون خواهم شد راهنمايي بفرماييد

نه هنوز ان وي سي به پرونده ما رسيدگي نكرده يعني بايد ان وي سي كيس نامبر بده كه ما داريم بعد بايد اجازه پرداخت وجوه را بده و سپس بايد مدارك حامي مالي و ديگر مدارك اقامت را ارسال كنيم كه هنوز خبري نيست ما دقيقا كيس نامبر و سفارت برامون تعيين شد و هنگام پرداخت وجه رتروگرس در بولتن پيش امد و الان دقيقا يكسال است منتظر ان وي سي هستيم تا پرداخت وجه و مدارك ارسال كنيم
يكسال سكوت مكاتبه ايي داريم و فقط ميگويند منتظر باشيد
فقط يك نفر از ٢٠١٣ بعد از واريز وجه و ارسال مدارك به ان وي سي تونستند وقت سفارت بگيرند و مابقي دوستان پشت كارنت شدن در بولتن مانده اند،
موفق باشيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
اول ارسال مدارک-دریافت مدارک توسط uscis -دادن پی دی -طی مراحل بررسی پرونده در آنجا که متوسط سه ماه طول میکشد- تکمیل پرونده و ارسال بهnvc - دادن کیس نامبر وضعیت محل سفارت- صبر کردن تا کارنت شدن که حدود یکسان طول میکشد- ارسال مدارک دوم به nvc -اجازه پرداخته که این مرحله 2 ماه طول میکشد-تعیین وقت مصاحبه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-11-08 ساعت 09:12)پدی نوشته:  اول ارسال مدارک-دریافت مدارک توسط uscis -دادن پی دی -طی مراحل بررسی پرونده در آنجا که متوسط سه ماه طول میکشد- تکمیل پرونده و ارسال بهnvc - دادن کیس نامبر وضعیت محل سفارت- صبر کردن تا کارنت شدن که حدود یکسان طول میکشد- ارسال مدارک دوم به nvc -اجازه پرداخته که این مرحله 2 ماه طول میکشد-تعیین وقت مصاحبه
ممنون از تكميل توضيحات دوستمون.
پدي عزيز. همسر من در امريكا مشغول به كار شده و يكي از فرزندانم هم در حال تحصيل است. فرزند كوچكم به علت وابستگي شديد به من پس از ورود به خاك امريكا و اقدام جهت گرين كارتش به ايران بازگشت اما همسرم برايش درخواست پاس سفيد نكرده. چون وكيل گفت بار اول با تا يكسال ميتواند بدون داشتن پاس سفيد برگردد و گرين كارتش به مشكل نخورد ما اميدوار بوديم كه با حضور پسر بزرگم در امريكا و ارائه مدارك تحصيلي اش پروسه من به يكسال تمام شود

سوال من ١- آيا نياز هست براي يكسال براي پسر كوچكم درخواست پاس سفيد كنيم. ؟ ( در اين صورت بايد مجدداً به امريكا برود و انگشت نگاري بشود ؟ يا پدرش ميتواند بدون حضور او اقدام كند ؟ پسر كوچكم ٩ ساله است )
٢- آيا با ارائه مدارك بيشتر ( مثلاً اشتغال همسرم ، خانه اجاره اي و قبوض اب و برق و كارنامه مدرسه و ...)ممكن است به خاطر پسر بزرگم كه در امريكا تنهاست در روند كار من تسريع كنند ؟ ( خارج از نوبت و ارفاقي و ....)
واقعاً ممنون ميشوم اگر راهي هست اعلام بفرماييد.
چون با وجود كار همسرم امكان مراجعت ايشان مقدور نيست و من از ديدار پسر بزرگم محرومم. خيلي زندگي دردناكي شده. باور كنيد روزي هزار بار از خودم ميپرسم آيا امريكا رفتن به اين قيمت كه خانواده ام متلاشي بشوند ارزش داشت ؟
هنوز باور نميكنم كه همسرم امريكا را انتخاب كرد و راضي شد خانواده ما تيكه پاره بشود.
متاسفم كه ناراحتتون كردم.
سپاس
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، پدی ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، Shahabpk ، mehdi didam ، behjat ، samoelson ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان
بالاخره برای ما هم ایمیل زدند مینی بر اینکه اسپانسرمان اطلاعاتش را که در فرم نوشته کامل کند و تکس ریترن سال 2013 را ارائه دهد آخه ایشون فرم I-864 W را تکمیل کردند و هر چقدر من گفتم حرفم را قبول نکردند و این شد که کار ما باز هم عقب افتاد با توجه به اینکه خانمم کم کم وقتش تمام است و باید برگردد و من و فرزند یکساله ام هنوز برای مصاحبه دعوت نشده ایم برایمان دعا کنید به امید پیوستن هر چه زودتر همه دوستان به خانواده هایشان آمین
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
(2014-11-08 ساعت 15:25)sam11 نوشته:  سلام دوستان
بالاخره برای ما هم ایمیل زدند مینی بر اینکه اسپانسرمان اطلاعاتش را که در فرم نوشته کامل کند و تکس ریترن سال 2013 را ارائه دهد آخه ایشون فرم I-864 W را تکمیل کردند و هر چقدر من گفتم حرفم را قبول نکردند و این شد که کار ما باز هم عقب افتاد با توجه به اینکه خانمم کم کم وقتش تمام است و باید برگردد و من و فرزند یکساله ام هنوز برای مصاحبه دعوت نشده ایم برایمان دعا کنید به امید پیوستن هر چه زودتر همه دوستان به خانواده هایشان آمین

من چه عجول بودم پس. هنوز جواب pd ما نيومده فرم i864 هم حاضر كردم. يعني در واقع كاري كه بايد ٨ ماه تا يكسال ديگه انجام ميداديم.
من فكر ميكردم
بعد از دريافت ايميل i797 تا حدود ١٥ روز بعدش اپرو ميشيم و بايد مدارك را به nvc بفرستيم و كل زمان انتظار ما از اون تاريخ شروع ميشه.
اما با ديدن امضاي شما دوستان ٢٠١٣ ميبينم كه هر مرحله چند ماهي انتظار داريم.
دوست عزيز اشكال نداره كه اسپانسر من همون همسرم كه درخواست كننده هم هست باشه ؟ چون اينطور كه شما نوشتيد تكس ريترن سال ٢٠١٣ را خواسته اند از اسپانسرتون.
همسر من يكماهه كه كلاً در امريكا ساكن است و يكماهه كه مشغول به كار است و ماليات ميدهد
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، Shahabpk ، sam11 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
سلام به دوستان
ويزا بولتن ٢١ روز در اين ماه پيشرفت داشت و شد ٢٢مارس ٢٠١٣ يعني يواش يواش جلو ميرود تا دق نده ول كن نيست
ميدونم بايد صبور بود
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-11-08 ساعت 19:59)smpf نوشته:  سلام به دوستان
ويزا بولتن ٢١ روز در اين ماه پيشرفت داشت و شد ٢٢مارس ٢٠١٣ يعني يواش يواش جلو ميرود تا دق نده ول كن نيست
ميدونم بايد صبور بود

درود
چه ناراحت کننده است که ظاهرا نه اینجا و نه اونجا، دست اندرکاران درک صحیحی از وضعیت افرادی که تحت تاثیر تصمیماتشون هستند، ندارند. ما اینجا منتظر اونا هم که سر حوصله(ماشاا...)SadShy
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، smpf ، جواد حبيبي ، USA2014 ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، زری وحدتی ، alireza51
سلام
دوستان من الان آمریکا هستم و اومدم اینجا فهمیدم پلاک اینجارو اشتباه نوشتم یعنی گرین کارتم میره به یه پلاک دیگه به کجا باید اطلاع بدم؟ kcc گفت به ما مربوط نمیشه
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Shahabpk ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
دوستان عزیز من مدارک شوهرم رو فرستادم ولی نمی دونستم باید چک رو هم الان بفرستن و پستش نکردم با مدارک حالا باید چیکار کنم؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، alireza51
(2014-11-09 ساعت 21:11)tina alin نوشته:  دوستان عزیز من مدارک شوهرم رو فرستادم ولی نمی دونستم باید چک رو هم الان بفرستن و پستش نکردم با مدارک حالا باید چیکار کنم؟

چك را بايد با مدارك مي فرستاديد پيشنهاد من اين است كه با اداده مهاجرت مربوطه تماس بگيريد احتمالا مي توانيد چك را با يك نامه كوتاه كه در ان توضيح داديد كه چك را فراموش كرديد ارسال نماييد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، arenfard ، smpf ، alvan ، Shahabpk ، mehdi didam ، sam11 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
شهاب جان قربان احساسات قشنگت. نوش جانت این ایام وصال
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
(2014-11-11 ساعت 01:36)پدی نوشته:  شهاب جان قربان احساسات قشنگت. نوش جانت این ایام وصال

سلام پدي جان شما هم اونور تشريف داريد؟ دست راستتون زير سر همه ما
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!

سلام اقا شهاب خیلی مبارکه انشاله- چقدر خوشحالمون کردین-ایولBig Grin- الهی هر چی زودتر بقیه هم چنین حسی رو تجربه کنن- از قول مهاجرسراییها هم به خانواده سلام برسونین و بگین در غم و شادی هاتون شریکیم
پاسخ
تشکر کنندگان: khmp ، alvan ، alitab ، پدی ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، shandiz ، sam11 ، pari pari ، behjat ، smpf ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان