کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!

درود
آقا با این متنی که نوشتی، ما رو بردی توی یه دنیای دیگه، بغضی که الان بیش از یک ماه توی این دل مونده، دوباره داره خودنمایی میکنه.
یادم می آید سال 4 دبیرستان که فشار شدید امتحان نهایی و کنکور(والا سربازی) داشتیم(20 سال پیش قبولی خیلی سخت بود!)، مادرم هر از گاهی که می یومد توی اتاق، می خواست دلداری بده، می گفت این روزا می گذره و چه سخت می گذشت اون ساعتها و این ساعتها هم.
کاکو شهاب از ته دل واست خوشحالم و تبریک به همه ی خانواده.
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!

شهاب جان تو این مدت هیچ خبری بهتر از این نشنیده بودم ، روزگاربه کام /
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، جواد حبيبي ، arenfard ، shandiz ، sam11 ، reza16 ، alvan ، pari pari ، behjat ، smpf ، hamid_fs3 ، amjad ، Shahabpk ، azem2014 ، USA2014 ، rezahoorjandi ، alireza51
سلام دوستان
من فرم 130 و مدارک رو توسط USPS بصورت معمولی فرستادم اما به اون آدرسی که مال پست اکسپرس بود اشتباهی فرستادم حالا باید چکار کنم ؟
با تشکر از جوابی که می دید
2014AS5xxx -آنکارا - نفر اصلی خودم - تاریخ مصاحبه هفته سوم می - نفرات کیس:3 نفر - خودم و پسرم ویزای یکضرب و همسرم AP - مقصد CA

آپدیت اول 8 APR - دوم 29 APR - سوم 5 MAY - چهارم 23 MAY (همزمان با صدور ویزا) - پنجم 27 MAY (فقط نفر اصلی) - همسرم 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، sam11 ، alvan ، pari pari ، smpf ، Shahabpk ، mehdi didam ، alireza51
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!

صمیمانه به شما تبریک عرض می کنم و آرزو می نمایم که این اتفاق مبارک هر چه سریعتر برای همه دوستان منتظر بیفتد
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، arenfard ، shandiz ، reza16 ، alvan ، pari pari ، behjat ، smpf ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، azem2014 ، USA2014 ، mehdi didam ، alireza51
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!

خوشحالم برات اقا شهاب که به خونواده عزیزتون پیوستید و خدا رو شکر که این دوریها تموم شد امیدوارم برای همه دوستان این اتفاق خوب به زودی بیوفته و امیدوارم برای منم به زودی این دوری تموم بشه
امیدوارم تو زندگیتون موفقو سر بلند باشید دوست عزیز
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
سلام دوستان
آقا شهاب تبریک تبریک امیدوارم این شادیهایتان پایدار و روزی ما و همه دوستان منتظر باشد که برای یکی یکی توی همین تایپیک با دعای خیر جشن بگیریم از طرف ما به خانواده ام تبریک بگویید.
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
سلام دوستان
دوست عزیز Farnood1234 جان من هم همسرم اسپانسرم شداما چون با پاس سفید برگشته بود و کارنمیکرد که مالیات بدهد از یک جوینت اسپانسر استفاده کردیم که او هم فقط حرف خودش را میزند و کاری که خودش میداند درست است انجام میدهد اصلا به شرایط سخت ما فکر نمیکند.امیدوارم موفق باشید.
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
salam bebakhshid madarek espanser ro ham hamin alan bayad post konam
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، USA2014 ، mehdi didam ، rezahoorjandi ، alireza51
(2014-10-25 ساعت 19:00)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان من متن زیر را از sib 24 نقل قول می کنم؛

گروه F2A
چکیده ای از کل مدارکی که باید ارسال کنید:

لیست مدارک ارسال بهUSCIS:
1-پر کردن فرم I-130 که توسط تقاضا کننده پر میشه یعنی کسی که داره برای شما تقاضا میکنه.(جواب فرمها روتایپ کنیدبعدش پیرینت بگیرید اصل امضازیرش باشه کپی نفرستید.)
Instructions for Form I-130 درسایت http://www.uscis.gov
2-فرم G-325a که برای هر نفر باید پر بشه .یکی شما و دیگری همسرتون.(جواب فرمها روتایپ کنیدبعدش پیرینت بگیرید اصل امضازیرش باشه کپی نفرستید.)
G-325A, Biographic Information درسایت http://www.uscis.gov
3-فرم G-1145 که یک دونه پر کنید برای اینکه از طریق ایمیل هم با شما مکاتبه داشته باشند.
4-ترجمه و کپی برابر با اصل شناسنامه هر دو نفر و عقد نامه و کارت ملی و(اگربرای شوهرتون اقدام میکنید ترجمه و کپی برابر با اصل کارت پایان خدمت)
5-کپی برابر با اصل پاسپورت هر دو نفر(توجه کنید اگرپاسپورت همسرتون احتیاج به تعویض داره قبل ترجمه انجام بدید)
6-کپی پشت و روی گرین کارت شخص متقاضی +کپی سوشال سکیوریتی
7- دو قطعه عکس 5*5 برای هر نفر که باید پشت نویسی شده باشه(اسم ,فامیل وتاریخ تولد) و عکس متقاضی باید شماره گرین کارت یا همون Aنامبر هم نوشته بشه.توجه کنید به عکاس بگید فوتوشاپ نشه.
8-مبلغ 420$ که باید به صورت چک یا مانی اوردر باشه.به حساب:
U.S. Department of Homeland Security
درتوضیحات فرم I-130 به یک نکته اشاره کرده بودکه اگرمدرکی بجز این مدارک دارید که نشان دهنده رابطه زوجین هست بفرستید.من عکسهای سرعقد, عکسهای دونفره قدیمی و جدید رو فرستادم +اگه حساب مشترک دونفره دارید یا ملکی بنام زوجین هست مدرکش رو بفرستید
و در آخر تمام مدارک رو برای USCIS بنا به ایالتی که زندگی میکنید پست میکنید.

لیست مدارک ارسال به NVC:
1: پرکردن آنلاین فرمDS-261
2:پرداخت 88$ Affidavit of Support (AOS)+ پرینت قبض 88$
3: پرینت کاورشیت (قرار دادن کاورشیت روی بقیه مدارک)
4: فرم I-864 برای petitioner
5: فرم I-864 برای Joint sponsor
6: ترجمه و کپی برابر اصل شناسنامه ها,کارت ملی, سند ازدواج, کارت پایان خدمت, پاسپورتها, عکسهای پرسونلی(پشت نویسی شود.اسم و فامیل ,اگه گرین کارت دارید #A وبرای همسرتون case number و تاریخ تولد میلادی روبنویسید)
7: کپی از فرمهای مالیاتی سه سال گذشته petitioner و اسپانسر (W2, 1040)+ کپی از آخرین فیش حقوقی اسپانسر وpetitioner
8: فتوکپی از پاسپورت اسپانسر و petitioner اگه سیتیزن آمریکا هستندولی اگه گرین کارت دارند کپی از پشت و روی گرین کارت بگیرند.
9: پرداخت 230$ IV Application Processing+پرینت قبض 230$
10: پرینت کاورشیت (قرار دادن کاورشیت روی بقیه مدارک)
11:فوتوکپی ازقبض برق ,تلفن ,اجاره خونه ,کارتهای بانکی ,بیمه نامه ,عکس با روزنامه یا مجله محلی ,اگه دانشجوهستید کپی کارت دانشجویی وپرینت واحدهای درسی..... خلاصه هرچیزیکه ثابت کنه آمریکازندگی میکنید.
12:همه اینهارو به این ادرس بفرستید
National visa center
Attn. CMR AOS
31Rochester Avenue Suit 100
Portsmouth , NH 03801-2914

http://www.mohajersara.com/thread-2833-p...#pid550186

bebakhshid NVC baraye chi hastesh yani ma bayad Nvc ro ham eghdam konim
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، mehdi didam ، rezahoorjandi ، شهلا 1346 ، alireza51
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!

خدا رو شكر.خيلى خوشحالم كه پيش خانوادتون هستيد اقا شهاب. اميدوارم كه ديگه هيچوقت از همسر و فرزندتون دور نمونيد.
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
شهاب جان سلامWink
آقا تبریک فراوان و هزاران شادباش... یه جورایی شهاب جان شما برای ما ۲۰۱۴ ها مثل پری خانم عزیز، اسوه صبر و تحمل طاقت فرسا هستید، زندگی سرشار از عشق، همراه با همسر فداکارتون و فرزند عزیزتون رو از خدا آرزو دارم. فقط یه خواهشی ازتون دارم شما حق آب و گل دارین توی این تاپیک، وقت کردین به ما سر بزنید...

پاسخ
سلام
حداقل و خوش بینانه ترین زمان برای حصول نتیجه بعد از ارسال فرم 130 چقدر است؟
دوستان لطف کنند بنویسند چقدر طول کشید تا کارشون درست شد.
ممنون
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، alvan ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، rezahoorjandi
(2014-11-12 ساعت 15:37)alireza51 نوشته:  سلام
ممنون

درود
تا اینجا که من متوجه شدم، آقای پدی با حدود 1 سال Big Grin رکورد دار هستند و البته نکته منفیش اینه که این مورد، یه جورایی منحصر به نفر هم هستSad
پاسخ
(2014-11-12 ساعت 17:38)arenfard نوشته:  
ممنون

درود
تا اینجا که من متوجه شدم، آقای پدی با حدود 1 سال Big Grin رکورد دار هستند و البته نکته منفیش اینه که این مورد، یه جورایی منحصر به نفر هم هستSad
ضمن تشکر چند سوال دیگر دارم
1- جواب اف بی آی چک الان به درد زمان مصاحبه ای که در ادامه می دهند می خورد یا نه؟ یعنی دوباره ممکنه اف بی آی چک بدن؟
2- از زمان ارسال فرم 130 تا نوبت مصاحبه چه زمانی می برد؟
3- مدارک دیگری هم بجز همانهایی که با فرم و با 420$ فرستادیم لازم می شود؟
ممنون
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، rezahoorjandi
(2014-11-12 ساعت 18:38)alireza51 نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 17:38)arenfard نوشته:  
حداقل و خوش بینانه ترین زمان برای حصول نتیجه ....

درود
تا اینجا که من متوجه شدم، ....
ضمن تشکر چند سوال دیگر دارم
1- جواب اف بی آی چک الان به درد زمان مصاحبه ای که در ادامه می دهند می خورد یا نه؟ یعنی دوباره ممکنه اف بی آی چک بدن؟
2- از زمان ارسال فرم 130 تا نوبت مصاحبه چه زمانی می برد؟
3- مدارک دیگری هم بجز همانهایی که با فرم و با 420$ فرستادیم لازم می شود؟
ممنون

درود
1- به قول صمد آقا همه چی" از سر نو" Smile
2-معلوم نیستSad
3- فقط صبر ایوب Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، alvan ، USA2014 ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان