کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-11-12 ساعت 01:00)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!
شهاب جان سلامWink
آقا تبریک فراوان و هزاران شادباش... یه جورایی شهاب جان شما برای ما ۲۰۱۴ ها مثل پری خانم عزیز، اسوه صبر و تحمل طاقت فرسا هستید، زندگی سرشار از عشق، همراه با همسر فداکارتون و فرزند عزیزتون رو از خدا آرزو دارم. فقط یه خواهشی ازتون دارم شما حق آب و گل دارین توی این تاپیک، وقت کردین به ما سر بزنید...

ممنون از لطفتون. شما هميشه از من ياد ميكنيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
(2014-11-11 ساعت 00:22)Shahabpk نوشته:  اینجا واشنگتن است ، صدای جمهوری اسلامی آمریکا!
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
الان تقریبا 3 روز است که وارد ینگه دنیا شده ام! هنوز باورم نشده که پیش همسر و دخترم هستم! هنوز باورم نمیشه که میتونیم به هم دست بزنیم ، میتونیم بدون شطرنجی شدن همدیگه رو ببینیم ، میتونم روی ماه دخترم رو که دیگه واسه خودش خانمی شده را ببوسم! میتونیم با هم بریم پارک ، میتونیم دست همدیگه رو بگیریم و قدم بزنیم! میتونیم همدیگه رو در آغوش بگیریم! هنوز باورم نمیشه که ناهار دست پخت خانمم رو میخورم! نمیتونم باور کنم که اینجام! نمیتوم باور کنم که دوره ی یخ زده ی دوری تموم شده و زندگی دوباره داره گرم میشه و دوباره داره شروع میشه! هنوز باورم نمیشه! باورم نمیشه!

این خبر بینظییییر بود، خوشحالم واسه شما و خانواده محترمتون...
پاسخ
(2014-11-13 ساعت 02:06)USA2014 نوشته:  
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!

این خبر بینظییییر بود، خوشحالم واسه شما و خانواده محترمتون...

سلام شهاب جان هميشه همگي شادكام و شاداب باشيد و در كنار خانواده خوش و خرم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-11-11 ساعت 10:39)senavid نوشته:  سلام دوستان
من فرم 130 و مدارک رو توسط USPS بصورت معمولی فرستادم اما به اون آدرسی که مال پست اکسپرس بود اشتباهی فرستادم حالا باید چکار کنم ؟
با تشکر از جوابی که می دید
سلام دوستان کسی کیس مشابه برایش پیش نیامده که بتونه کمک کنه ؟بعد از 5 روز هنوز در tracking usps پست deliver نشده نمی دونم باید چکار کنم 10 روز دیگه هم بلیط برگشت به ایران دارم
2014AS5xxx -آنکارا - نفر اصلی خودم - تاریخ مصاحبه هفته سوم می - نفرات کیس:3 نفر - خودم و پسرم ویزای یکضرب و همسرم AP - مقصد CA

آپدیت اول 8 APR - دوم 29 APR - سوم 5 MAY - چهارم 23 MAY (همزمان با صدور ویزا) - پنجم 27 MAY (فقط نفر اصلی) - همسرم 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، shandiz ، sam11 ، mehdi didam ، USA2014 ، alireza51
(2014-11-13 ساعت 06:41)senavid نوشته:  
من فرم 130 و مدارک رو توسط USPS بصورت معمولی فرستادم اما به اون آدرسی که مال پست اکسپرس بود اشتباهی فرستادم حالا باید چکار کنم ؟
سلام دوستان کسی کیس مشابه برایش پیش نیامده که بتونه کمک کنه ؟بعد از 5 روز هنوز در tracking usps پست deliver نشده نمی دونم باید چکار کنم 10 روز دیگه هم بلیط برگشت به ایران دارم
برو به همون دفتر ups که بسته رو تحویل دادی بگو آدرس رو اشتباه دادم . بسته رو پس بگیر آدرسشو درست کن دوباره تحویل بده! اگه دلیور شده بود مشکلی نداره خودشون به جای درست تحویلش میدن ، جوابش فقط چند روز دیرتر میاد!
با پست اکسپرس بفرستید ، معمولی خیلی طول میکشه! اگر میتونید بمونید گرین کارتتون رو بگیرید بعد برگردید!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-11-14 ساعت 00:40)Shahabpk نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 06:41)senavid نوشته:  
برو به همون دفتر ups که بسته رو تحویل دادی بگو آدرس رو اشتباه دادم . بسته رو پس بگیر آدرسشو درست کن دوباره تحویل بده! اگه دلیور شده بود مشکلی نداره خودشون به جای درست تحویلش میدن ، جوابش فقط چند روز دیرتر میاد!
با پست اکسپرس بفرستید ، معمولی خیلی طول میکشه! اگر میتونید بمونید گرین کارتتون رو بگیرید بعد برگردید!
سلام
با تشکر از پاسختان ، امروز بالاخره بعد از 6 روز مسیج و ایمیل رسیدنش از طرف USCIS آمد ولی جالبه که هنوز در سایت USPS دیلیور نشده است
من خودم و پسرم سوشال و گرین کارتمون رو گرفتیم و این فرم I-130 بود که برای USCIS جهت همسرم فرستادم حالا ایمیل زدن که بین 7 تا 10 روز دیگه فرم I-797 بدستم میرسه دقیقا 10 روز دیگه هم بلیط ایران دارم امیدوارم دیگه مدارک یا مصاحبه ای نداشته باشند و فرم I-797 فقط رسید مدارک باشه
2014AS5xxx -آنکارا - نفر اصلی خودم - تاریخ مصاحبه هفته سوم می - نفرات کیس:3 نفر - خودم و پسرم ویزای یکضرب و همسرم AP - مقصد CA

آپدیت اول 8 APR - دوم 29 APR - سوم 5 MAY - چهارم 23 MAY (همزمان با صدور ویزا) - پنجم 27 MAY (فقط نفر اصلی) - همسرم 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، shandiz ، Shahabpk ، pari pari ، جواد حبيبي ، sam11 ، mehdi didam ، rezahoorjandi ، USA2014 ، alireza51
سلام به همه بزرگان و عزیزان
پی دی من هم 30 اکتبر تعیین شد. و میریم که صبر ایوب رو پیشه کنیم. نامه 797 هم برای همسرم تو کالیفرنیا اومد و قراره بعد از انگشت نگاری با پاس سفید به ایران برگرده. حالا ظاهراً باید منتظر اپروو بمونم. درسته دیگه؟
ممنون از همه شما
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، smpf ، shandiz ، Shahabpk ، pari pari ، alvan ، جواد حبيبي ، sam11 ، mehdi didam ، USA2014 ، alireza51
دوستان عزیز
دو روز پیش خبر خوبی را خواندم مبنی بر اینکه ریئس جمهور امریکا در 21 نوامبر مطالبی را در جهت آسان شدن مهاجرت به امریکا اعلام خواهد نمود و تا اخر سال نیز اجرایی خواهد شد این موضوع ممکن است باعث افزایش سهمیه ها در انواع ویزای های مهاجرتی و به خصوص ویزای F2A شود و سرعت پیشرفت بولتن بیشتر شود
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
سلام به همه دوستان ، ميخواستم بدونم از دوستان ٢٠١٤ تا حالا كسي اپروو شده ؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، جواد حبيبي ، mehdi didam ، alvan ، arenfard ، USA2014 ، پدی ، smpf ، alireza51
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام دوستان!
با سلام و تبریک فراوان خدمت آقا شهاب عزیز,
وقتی متن شمارو خوندم امیدوار شدم به کار خودم و واقعا همین افکاریست که از ذهن من هم گذشته.
ما تازه اول راهیم و واقعا لمس کردن و در آغوش کشیدن همسر و پسرهام رویایی شده واسم.
دوران سختی هست و ما آشخورها نیاز به قوت قلب شما پایه خدمتیهای بالا داریم.
ممنون میشم از راهنمائیهاتون مارو مستفیض بفرمائید.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، hamid_fs3 ، reza16 ، smpf ، جواد حبيبي ، Shahabpk ، mehdi didam ، alireza51
دوستان سلام،همسرم 29 اکتبر فرم 130 رو برای من پست کرد که 31 اکتبر(15 روز پیش) رسید شیکاگو ، ولی تا الان شیکاگو هیچ نامه و تماس یا ایمیلی به ما نزده ، آیا این طبیعیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، mehdi didam ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
(2014-11-15 ساعت 13:32)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان ، ميخواستم بدونم از دوستان ٢٠١٤ تا حالا كسي اپروو شده ؟

سلام دوست عزیز.فکر کنم شما تو 2014 ای ها جزء اولین PD ها باشید. درسته؟ یا اینکه زودتر از شما هم کسی ثبت کرده؟ اگه اینطوره منتظر اعلام زمان اپروو شما می شینیم. به ما هم اطلاع بدید. من که 30 اکتبر شدم (PD).
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، pari pari ، mehdi didam ، alireza51
دوستان عزیز
همسر و فرزندان من گرین کارت دارند و برای من i130 تکمیل و ارسال شده است ایا خانواده من می توانند به ایران برای ژانویه بیایند و یک ماه و نیم در ایران باشند و به امریکا برگردند؟ مشکلی ندارد؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، alvan ، پدی ، reza16 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان، کسی میدونه مبلغ درست فرم I 130 چقدره، چون تو سایتشون زده 420 دلار ، اما کارمند اداره uscis میگه 425 دلار، از طرفی توی دستورالعمل فرم I 130 زده باید مبلغ به حساب U.S department of homeland security واریز بشه اما همون کارمنده گفته بریزید به حساب U.S Dept. of homeland security ?!?!?!?!?!?!?!?!
حالا یه سوال دیگه که واسه من اتفاق داره میوفته اینه که همون کارمند ...... به خانمم گفته باید اسم دخترتون هم تو فرم I 130 صفحه دوم ، قسمت اول که نوشته لیست relative ، زیر اسم شوهرتون بنویسید، درباره این هم اگه کسی اطلاعی داره اگه میشه بگه .

(2014-11-16 ساعت 10:03)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز
همسر و فرزندان من گرین کارت دارند و برای من i130 تکمیل و ارسال شده است ایا خانواده من می توانند به ایران برای ژانویه بیایند و یک ماه و نیم در ایران باشند و به آمریکا برگردند؟ مشکلی ندارد؟

سلام دوست عزیز ، بله میتونن بدون پاس سفید به مدت شش ماه بیان و دوباره برگردن
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، جواد حبيبي ، alvan ، پدی ، Shahabpk ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-16 ساعت 00:19)samoelson نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 13:32)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان ، ميخواستم بدونم از دوستان ٢٠١٤ تا حالا كسي اپروو شده ؟

سلام دوست عزیز.فکر کنم شما تو 2014 ای ها جزء اولین PD ها باشید. درسته؟ یا اینکه زودتر از شما هم کسی ثبت کرده؟ اگه اینطوره منتظر اعلام زمان اپروو شما می شینیم. به ما هم اطلاع بدید. من که 30 اکتبر شدم (PD).

اپروو که نه ، اما فکر کنم اولین کیسی که فرم I 130 شون برگشت خورد ما هستیم، دلیلش رو زدن که چک (fee) ایراد داره
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، pari pari ، alvan ، پدی ، Shahabpk ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان