کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان. با عرض معذرت از سوالاتي كه ميپرسم
وقتي كه من در سايت uscis وضعيت كيسم را ميخواهم به صورت آنلاين پيگيري كنم پيام ميدهد كه شما ره كيس من را نميشناسد.
من در اين لينك سرچ ميزنم:
https://egov.uscis.gov/casestatus/mycase...Ktgrk7HCNu

شماره كيسي كه وارد ميكنم همان عدد ده رقمي است كه با EAC شروع ميشود. و در فرم ı 797 به همسرم اعلام شده.
كسي ميدونه چرا هنوز سايت من را نميشناسد ؟
چون pd من در فرم ٣ نوامبر است. و notice date هم ١٧ نوامبر زده است.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، SHABAH51 ، alvan ، USA2014 ، پدی ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-23 ساعت 16:50)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. با عرض معذرت از سوالاتي كه ميپرسم
وقتي كه من در سايت uscis وضعيت كيسم را ميخواهم به صورت آنلاين پيگيري كنم پيام ميدهد كه شما ره كيس من را نميشناسد.
من در اين لينك سرچ ميزنم:
https://egov.uscis.gov/casestatus/mycase...Ktgrk7HCNu

شماره كيسي كه وارد ميكنم همان عدد ده رقمي است كه با EAC شروع ميشود. و در فرم ı 797 به همسرم اعلام شده.
كسي ميدونه چرا هنوز سايت من را نميشناسد ؟
چون pd من در فرم ٣ نوامبر است. و notice date هم ١٧ نوامبر زده است.
دوست عزیز مشکل فقط مختص شما نیست گویا! من هم که در یک سال گذشته با شماره پی دی خیلی راحت وضعیت کیس ام رو چک میکردم (که البته هنوز اپروو نشده!) تا چند روز پیش مشکلی نداشتم اما ده روز پیش ناگهان فرمت اون صفحه Status check عوض شد و از اون روز دیگه شماره کیس ام رو نمیشناسه! به نظرم مربوط به مشکلات فنی و اتصال به سرورهای مراکز مختلفه. امیدوارم به زودی برطرف بشه :(
2013AS81xx/Yerevan/3Person/Int:W1 June/Visa:Soon
جامانده از ویزا در آخر سپتامبـــــر
شبــه سفـــرنامه

زندگـــی را با بازیهای عجیب اش بپذیر Cool
F2a:5th November 2013  .....اپروو شده بعد از 18 ماه Tongue
نامه کامپلیت: 11 آگوست 2015
نامه مصاحبه: 2 فوریه 2016
وقت مصاحبه: اواخر مارچ 2016 آنکارا
پاسخ
سلام دوستان عزیزم
فرم آی 797 برای من هم آمد و تاریخ پی دی شد هفته اول نوامبر.حالا باید چیکار کنم. اصلا نمیدونم مرحله بعدی چیه.

- اگر مرحله بعدی اپروو شدنه، آیا به من ایمیل میزنن و میگن اپروو شدی یا اینکه سایت داره و خودم باید چک کنم.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، pari pari ، USA2014 ، پدی ، Shahabpk ، rezahoorjandi ، زری وحدتی ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
برای درخواست برای همسر باید اینترنتی وقت بگیرم از اداره مهاجرت ؟ یا چی؟ من وگاسم. لطفا اگه جواب میدید جوابتون رجوع به صفحات قبل نباشه. متشکرم
case number: 2014As3100000##
yerevan
living in Vegas Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-24 ساعت 05:25)reasonable نوشته:  سلام دوستان عزیزم
فرم آی 797 برای من هم آمد و تاریخ پی دی شد هفته اول نوامبر.حالا باید چیکار کنم. اصلا نمیدونم مرحله بعدی چیه.

- اگر مرحله بعدی اپروو شدنه، آیا به من ایمیل میزنن و میگن اپروو شدی یا اینکه سایت داره و خودم باید چک کنم.

سلام دوست عزیز
با شماره کیسی که به شما دادند می توانید از طریق سایت چک کنید ضمنا اگر فرم مربوط به اطلاع رسانی از طریق ایمیل را تکمیل و در مدارک ارسال کرده باشید از این طریق نیز اطلاع رسانی می شود
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
دوست عزيز shabah51
ممنونم از پاسختون. خيلي شوك شدم وقتي گفتيد بعد يكسال هنوز اپروو نشديد. من فكر ميكردم بعد سه ماه مدارك ما در uscis بررسي ميشه و نتيجه به nvc اپروو ميشه.
منظور از اپروو شدن مدارك همينه ديگه درسته ؟
تصور من اين بود كه در اين مرحله حدود سه ماه انتظار داريم و وقتي مدارك بعد از سه ماه به nvc اپروو ميشه مرحله طولاني انتظار ما شروع ميشه كه همون مرحله كارنت شدن بر اساس تازيج pd در بولتين ويزاست.
ميتونم بپرسم كه چرا پروسه شما هنوز بعد يكسال اپروو نشده ؟ من خيلي نگران شدم. چون واقعاً ناراحت بچه هام هستم. اونها الان امريكا هستند و چون پدرشون اونجا مشغول به كار شده همانجا ماندند.
اگر فقط مرحله بررسي و ارسال مدارك از uscis به nvc بخواد يكسال طول بكشه من دق ميكنم.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، hamid_fs3 ، Shahabpk ، smpf ، Nightsky007 ، rezahoorjandi ، pari pari ، SHABAH51 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-24 ساعت 00:56)SHABAH51 نوشته:  
(2014-11-23 ساعت 16:50)Farnood1234 نوشته:  
دوست عزیز مشکل فقط مختص شما نیست گویا! من هم که در یک سال گذشته با شماره پی دی خیلی راحت وضعیت کیس ام رو چک میکردم (که البته هنوز اپروو نشده!) تا چند روز پیش مشکلی نداشتم اما ده روز پیش ناگهان فرمت اون صفحه Status check عوض شد و از اون روز دیگه شماره کیس ام رو نمیشناسه! به نظرم مربوط به مشکلات فنی و اتصال به سرورهای مراکز مختلفه. امیدوارم به زودی برطرف بشه Sad

شهرام جان چرا زنگ نمیزنی یخورده داد سرشون بزنی؟! یعنی چی پروندت هنوز بعد یکسال اپروو نشده؟! دیگه داری کارنت میشی؟
من گفتم پرونده ها رو بررسی کن ببین چیزی کم نباشه چک کردی؟
اگه همه چی درسته زنگ بزن داد و بیداد کن ، نترس من اینجام!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
ببخشيد دوستان راهي هست كه بتونيم بفهميم گرين كارتمون كجاست؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Nightsky007 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-11-25 ساعت 21:39)tina alin نوشته:  ببخشيد دوستان راهي هست كه بتونيم بفهميم گرين كارتمون كجاست؟

درود
در صفحه‏ های پیش توضیح داده شد. ولی یه بار دیگه اینجا تکرار می کنم
توی لینک زیر با شماره رسید 165 دلار(با IEO شروع میشه) چک کنید. این طور که به نظر میاد، حدود 1 ماه اول نمی شناسه ولی بعد ok میشه
آخر سر هم یه tracking number می ده که توی پست، موقعیت یابی کنید

https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، زری وحدتی ، Shahabpk ، smpf ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
دوستان مشكل سايت uscis در قسمت my case بر طرف شد. خواستم خبر بدم كه ميتونيد وضعيت كيس هاتون را بررسي كنيد.
به اميد اپروو شدن همه دوستان.
اميدوارم سال ٢٠١٥ تعداد كارنت ها چند ماه جلو بيفنه.
اين ماه كه فقط ٢٢ روز رفت جلو Sad
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
سلام
دوستان PD ما هم اومد 19 نوامبر .
من فرستادم فنیکس ولی بعدش خودشون فرستاده بودنش کالیفرنیا.
از حالا رفتیم تو فاز انتظار و صد البته یافتن اسپانسر
میخوام با هرکسی که بتونم حرف بزنم. نمیخوام اصلا و ابدا بعد از اپروو شدن باز مدت ها به خاطر اسپانسر عقب بیوفتم همین الان هم یه ماه از برنامه ام عقبم قرار بود پی دی رو برای اخر اکتبر بگیرم که نشد بیام امریکا و افتاد 19 نوامبر.
حالا یه سوال به نظرتون چطوری به افرادی که نمیشناسم و با کلی واسطه تلفنشون رو پیدا کردم زنگ بزنم و ازشون درخواست کنم برا اسپانسری ؟ میخوام بدونم به نظرت شرایط رو چطور باید بیان کنم که طرف نترسه یا یه وقت فک نکنه ما میخواییم سربارش بشیم.
کلا میخوام بدونم دوستان با تجربه چیز خاصی هست ؟ نکته ای هست که درباره پیدا کردن اسپانسر و نحوه توضیح شرایط و درخواست و اینا بهمون بگید؟
ممنون
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
پاسخ
(2014-11-19 ساعت 06:39)Shahabpk نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 01:24)زری وحدتی نوشته:  سلام دوستان
من 10 روزه اومدم آمریکا و امروز میخام برای همسرم اقدام کنم .
فقط من تا الان فک میکردم میشه 420 دلار رو مانی اوردر خرید . برای مثال من برای اجاره ام از فروشگاه والمارت یه مانی اوردر خریدم به مبلغ مورد نظر و فقط 75 سنت ازم بیشتر گرفت.
میخواستم دقیقا از همین مانی اوردر هم برای پرداخت هزینه کارای همسرم استفاده کنم .
حالا شک افتاده به جونم که این جمله تو سایت uscics که میگه
You must pay your application fee (along with any fees for biometric services) with a check or money order drawn on a U.S. bank in U.S. dollars payable to "USCIS."
منظورش اینکه مانی اوردر باید از بانک صادر بشه !!
اگه اینجور باشه پس من نمیتونم از فروشگاه مانی اوردر بخرم ؟باید برم بانک؟
دقیقا این مانی اوردر چه شکلیه ؟
ممنون از وقتی که میزارید.

مانی اوردر چیز خاصی نیست! به اولین بانک دم دستتون مراجعه کنید پول با خودتون ببرید بگید مانی اوردر میخواهید! یک پرینت روی کاغذ میگیرند میدن بهتون!
برای سوشیال نامبر اقدام کنید که بتونید حساب بانکی و گواهینامه هم بگیرید! نیاز نیست منتظر بشید تا گرین کارت بیاد! تو گوگل بگردید ببینید نزدیک ترین دفتر سوشیال سکیوریتی کجاست. برید فرمشو همونجا پر کنید ، تا دو هفته هم میاد!

مرسی از همه دوستانی که لطف کردن پاسخ دادن.
من تجربه خودم رو میگم شاید کسی دیگه ای به دردش خورد.
1-مانی اوردر بانک با مانی اوردر فروشگاه ها از نظر شکل هیچ فرقی نداره ولی تو بانک همه چیز رو براتون تایپ میکنند و من اینو دوست داشتم و ترجیح دادم.
2- بانک منو 5 دلار برا مانی اوردر شارژ کرد.ولی فروشگاه ها خیلی خیلی ارزان تر در میاد.ولی باید خودتون پرش کنید .(البته کلا فرقی نمیکنه 4 تا اسم و ادرس و ایناست )
3-خوبی بانک اینکه یه کپی از مانی اودر رو بهتون همونجا میدن یه کپی اصلی دقیقا و رسبد کامل و واضحیه ولی وقتی مانی اوردر رو از فروشگاه میگری یه تیکه کاغذ پرفراژ دار رو از یه سمتش میشه به عنوان رسید جدا کرد.
4-من با پست اکسپرس فرستادم و خواستم با 2 دلار بیشتر در اولین ساعت اداری برسه دستشون این شد که من با 24 دلار هزینه دقیقا بعد از 24 ساعت ایمیل دریافت و شماره رسید رو از uscic دریافت کردم.( من در ایالت نوادا هستم نه کالیفرنیا ولی بازم سرعت عملشون تو حلقم بود )
به امید موفقیت همگی در این راه .
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
پاسخ
(2014-11-24 ساعت 12:18)جواد حبيبي نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 05:25)reasonable نوشته:  سلام دوستان عزیزم

سلام دوست عزیز
با شماره کیسی که به شما دادند می توانید از طریق سایت چک کنید ضمنا اگر فرم مربوط به اطلاع رسانی از طریق ایمیل را تکمیل و در مدارک ارسال کرده باشید از این طریق نیز اطلاع رسانی می شود

از پاسختان بسیار ممنونم

آیا در همان نامه ای که به ما اعلام میکنن اپروو شدیم، از ما درخواست ارسال مدارک میکنند؟
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، alvan ، Shahabpk ، smpf ، rezahoorjandi ، شاپرک ، sam11 ، alireza51
دوستان مرحله بعد از اپروو شدن چیه؟ آیا همون موقع مدارک میخوان ازمون؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، شاپرک ، Farnood1234 ، sam11 ، alireza51
دوستان مهاجر سرایی سلام چرا چند روزیه که اینجا سوت و کوره؟ چرا هیشکه اینجا سر نمزنه و یاد داشتی نمیگذاره ؟اقای دکتر شما چه کار کردید ؟رفتید پیش خانواده یا نه.......؟ دوستان بیایید دو باره اینجارا رونق بدیم و به سوالهای هم دیگر جواب بدیم. شما آقا شهاب شما چرا کم پیدایید؟
ممنون از همگیتان
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان