کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
من هم از پورتلند ایالت اورگان با اکسپرس فرستادم ولی 61 دلار شد 30 اکتبر فرستادم چون میخواستم شماره ام تو ماه بعد ثبت نشه اکسپرس را انتخاب کردم . نامه عادی گفت 4 روز طول میکشه و 5دلار بیشتر نمیشه . ساعت 10 روز 31 اکتبر دستشون رسیده بود ساعت دوازده ایمل شماره پرونده آمد و سه روز بعد نامه از طریق پست رسید که تاریخ رسید همان 31 اکتبر نوشته شده بود .فکر کنم به 55 دلار اضافه تر شدنش می ارزید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، hamid_fs3 ، pari pari ، پدی ، smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، sam11 ، mehdi didam ، alireza51
سلام
من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و کم پیدا نیستم الوان جان! خدا رو شکر دوستان 2014 ما هم فرم ها رو فرستادند و دیگه همه باید منتظر باشین! دوستانی که میخوان بدونن بعدش چی میشه به لینک صورتی رنگ امضای من سری بزنند . اونجا توضیح دادم!
خب اینجا آمریکا ست و همچین آش دهان گیری هم نیست! هنوز نتونستم کاری دست و پا کنم و خانمم خیلی تحت فشاره! 23 سال سابقه ی کاری من اینجا اصلا بدرد نمیخوره و من باید همه چی را از اول شروع کنم! اینم از مزایای آمریکا رفتنه دیگه! اینجا میای فرمت میشی ، همه چی از نو شروع میشه!
اینو قبلا گفتم ، بازم میگم ، انگلیسی یاد بگیریییییییییننن!!! هرچی بلد باشی بازم کمه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
سلام من مدارک همسرم را 24 نوامبر پست کردم ویک هفته بعد ایمیل امد ودیروز 5 دسامبر نامه I_797 رسید
پاسخ
(2014-12-05 ساعت 07:46)Shahabpk نوشته:  سلام
من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و کم پیدا نیستم الوان جان! خدا رو شکر دوستان 2014 ما هم فرم ها رو فرستادند و دیگه همه باید منتظر باشین! دوستانی که میخوان بدونن بعدش چی میشه به لینک صورتی رنگ امضای من سری بزنند . اونجا توضیح دادم!
خب اینجا آمریکا ست و همچین آش دهان گیری هم نیست! هنوز نتونستم کاری دست و پا کنم و خانمم خیلی تحت فشاره! 23 سال سابقه ی کاری من اینجا اصلا بدرد نمیخوره و من باید همه چی را از اول شروع کنم! اینم از مزایای آمریکا رفتنه دیگه! اینجا میای فرمت میشی ، همه چی از نو شروع میشه!
اینو قبلا گفتم ، بازم میگم ، انگلیسی یاد بگیریییییییییننن!!! هرچی بلد باشی بازم کمه!

مرسی اقا شهاب که همیشه هستید و سری به این تاپیک میزنید خدا میدونه که تو این غربت ما خانمایی که تنها اومدیم چی میکشیم و حتی اقایونم اونجا تنهایی چقدر براشون سخته. و دلخوشی من دیدن هر روز ایمیل که ببینم که ایا در nvc تغییری صورت گرفته یا نه و یا به اینجا سر بزنم ببینم دوستان در چه مرحله هستند. خلاصه بد وضعی واسمون درست کردند و نمیدانم آخرش چی میشه
به امید اون روزی که این انتظار لعنتی تموم بشه بازم ممنون همگی دوستان
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
salam bebakhshid man farsi nemitonam benevisam - man daram formhaye hamsaram ro mifrestam v mani order ham gereftam yek soal daram aya taghazaye pas sefid ro ham bayad ba hamin madarek befrestam ya na joda bayad befrestam
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Shahabpk ، sam11 ، pari pari ، mehdi didam ، alireza51
(2014-12-06 ساعت 23:15)zzarin نوشته:  salam bebakhshid man farsi nemitonam benevisam - man daram formhaye hamsaram ro mifrestam v mani order ham gereftam yek soal daram aya taghazaye pas sefid ro ham bayad ba hamin madarek befrestam ya na joda bayad befrestam

باید جدا به دپارتمان مربوط به خودش بفرستید . صبر کنید جواب رسید مدارک همسرتون که اومد بعد تقاضای پاس سفید بدید.
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، smpf ، alvan ، sam11 ، pari pari ، mehdi didam ، alireza51
(2014-12-06 ساعت 22:27)alvan نوشته:  
(2014-12-05 ساعت 07:46)Shahabpk نوشته:  سلام
...

مرسی اقا شهاب که همیشه هستید و سری به این تاپیک میزنید خدا میدونه که تو این غربت ما خانمایی که تنها اومدیم چی میکشیم و حتی اقایونم اونجا تنهایی چقدر براشون سخته. و دلخوشی من دیدن هر روز ایمیل که ببینم که ایا در nvc تغییری صورت گرفته یا نه و یا به اینجا سر بزنم ببینم دوستان در چه مرحله هستند. خلاصه بد وضعی واسمون درست کردند و نمیدانم آخرش چی میشه
به امید اون روزی که این انتظار لعنتی تموم بشه بازم ممنون همگی دوستان
من سر تعظیم فرود میارم برای خانم هایی که تنها و یا با فرزندانشون به امریکا میان و اینجا میمونند و فداکاری میکنند ، تنهایی با مشکلات اینجا درگیر میشند تا وقتی که کار همسرشون درست بشه . برای اینکه میدونم و دارم میبینم ، خصوصا الان که اینجا هستم بیشتر دارم میفهمم که همسرم در طول سه سالی که اینجا بوده چقدر سختی کشیده و چقدر فداکاری کرده تا من کارم درست بشه و برسم به اینجا!
شما آقایونی که الان تو مملکت خودمون نشستید و دلتنگ زن و فرزندتون هستید و هی میگید سخته سخته! اینو بدونید که جای شما الان خیلی خوبه و سختی واقعی را همسرتون داره میکشه! واقعا نمیتونی بفهمی که وقتی کسی را اینجا نداری که کمکت کنه و راه و چاه رو نشونت بده و وقتی سختی ها و تنهایی ها امانتو بریده و کسی رو نداری که سرتو روی شانه اش بذاری و گریه کنی یعنی چی؟!
واقعا اینو از ته قلبم میگم خدا رو شکر که اینجا امریکاست! همدلی و همراهی ای که بین مردم اینجا هست قابل مقایسه با هیچ جای دنیا نیست!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
سلام دوستان عزیز. همسرم چند روز پیش مدارک I-130 رو فرستاده. حالا سؤال مهم اینه :آدرس اداره ای که مدارک پاس سفید باید ارسال بشه هم به همون آدرس قبلی هست. اگه همین روزها به محض دریافت رسید مدارک I-130 ، برای پاس سفید اقدام بشه مشکلی پیش نمیاد؟ آخه قبلا ذکر شده بود بعد از ارجاع مدارک I-130 به NVC برای پاس سفید اقدام کنیم که این دو سه ماه طول میکشه در حالیکه امکان موندنشون نیست.
حالا اگه بدون پاس سفید برگردن میشه آشناهامون فرمهای I-131 رو بعدا بفرستند و خانم بچه ها، همون تاریخ انگشت نگاری برن و برگردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Shahabpk ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام.در تایید فرمايشات آقا شهاب وقتی میاید اینجا تازه میفهمید که خانمها در غربت با بچه و بدون آشنا چه شاهکاری کردند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
دوستان عزیز سلام. PD پدر من 10 دسامبر 2013 هست . ولی هنوز هیچ ایمیل یا خبری نیست. این نرمال هست؟ یعنی الان دقیقا 1 سال هست که در انتظار هست. در ضمن این آدرسی که از اونجا وضعیت کیس رو چک می کردم https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do ظاهرا یک تغییراتی دادن آیا آدرس دیگری برای چک کردن وضعیت کیس هست یا اینکه همین آدرس درست هست؟ میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، Shahabpk ، pari pari ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
15APR13 سلام
کسی که 31 اکتبر 2014 مدارک را ارسال کرده است چند ماه دیگه نوبت مصاحبه اش میشه ؟ در ضمن کیس نامبر را که چک میکنم فقط نوشته 31 اکتبر درخواست شما امده و اگر تا یکماه دیگه نامه ای نیامد زنگ بزنید .حالا از کجا میشه فهمید کی پرونده اماده ارسال به nvc هست . یا کسر مدارک هست . آیا جای دیگه ای برای دیدن پروسه پرونده هست ؟ ممنون
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، smpf ، pari pari ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
دوستان عزیز
بولتن ویزا فقط 23 روز پیشرفت کرد.
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
(2014-12-10 ساعت 12:17)جواد حبيبي نوشته:  دوستان عزیز

15 اپریل 2013
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
(2014-12-10 ساعت 12:19)جواد حبيبي نوشته:  

15 اپریل 2013
يعني اگر بخواد با اين كندي پيش بره كار ما به دو سال ميكشه.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
(2014-12-10 ساعت 12:19)جواد حبيبي نوشته:  

15 اپریل 2013
يعني اگر بخواد با اين كندي پيش بره كار ما به دو سال ميكشه.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، جواد حبيبي ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان