کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-11-20 ساعت 15:51)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. اين دومين بار است كه اين سوال را ميكنم. لطفاً هر كس ميدونه پاسخ بده.
همسر من مدارك را براي من در تاريخ اول نرامبر پست كرده ولي هنوز فرم i797 براش تيامده و شماره كيس بهش اعلام نشده. به دفتر پست كه مراجعه كرده رسيد نامه در تاريخ ٣ نوامبر را دادند اما هنوز uscis ايميل رسيد چك و i797 را براي ما نفرستاده.
به يك وكيل زنگ زدم و گفتم سايرين ٣ روزه اين ايميل را دريافت كردند اما ما الان ١٧ روز است كه منتظريم. گفت اين پروسه تا يكماه هم ممكن است طول بكشد چون شما از كاروليناي جنوبي ( محل اقامت و كار همسرم ) مدارك را پست كرديد و در آنجا دفتر uscis نيست. اما تكثراً از كاليفرنيا ارسال ميكنند كه سريع جواب ميدهد چون در كاليفرنيا دفتر uscis وجود دارد.
آيا ممكن است اين مسئله صحيح باشد ؟ يا واقعاً مشكلي در كار ما وجود دارد.
لطفاً كمك كنيد. نميخواهم به خاطر يك اشتباه دو سه ماه عقب بيفتيم و بيش از اين بچه هاي من در امريكا بي مادر بمونند

مگه براتون ایمیل نکردند؟ pd شما از زمانی است که رسید چک را به شما اعلام میکنند! یعنی همون 3 نوامبر که خودتون اعلام کردید . تو ایمیل شماره رسید را به شما ندادند؟
اگر ایمیلی هم دریافت نکردید یکبار تمام آدرس هایی رو که دادید چک کنید شاید آدرس پستی خودتون و یا آدرس ایمیلتون را اشتباه دادید. اگر آدرس را اشتباه دادید رسیدشو ببرید به نزدیک ترین دفتر usps ازشون بخواهید آدرس را درست کنند. یا به پستچی محل بسپرید نامه را براتون پیدا کنه. پستچی ها تو امریکا خیلی مورد احترام هستند!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-11-20 ساعت 18:29)Shahabpk نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 15:51)Farnood1234 نوشته:  سلام دوستان. اين دومين بار است كه اين سوال را ميكنم. لطفاً هر كس ميدونه پاسخ بده.
همسر من مدارك را براي من در تاريخ اول نرامبر پست كرده ولي هنوز فرم i797 براش تيامده و شماره كيس بهش اعلام نشده. به دفتر پست كه مراجعه كرده رسيد نامه در تاريخ ٣ نوامبر را دادند اما هنوز uscis ايميل رسيد چك و i797 را براي ما نفرستاده.
به يك وكيل زنگ زدم و گفتم سايرين ٣ روزه اين ايميل را دريافت كردند اما ما الان ١٧ روز است كه منتظريم. گفت اين پروسه تا يكماه هم ممكن است طول بكشد چون شما از كاروليناي جeنوبي ( محل اقامت و كار همسرم ) مدارك را پست كرديد و در آنجا دفتر uscis نيست. اما تكثراً از كاليفرنيا ارسال ميكنند كه سريع جواب ميدهد چون در كاليفرنيا دفتر uscis وجود دارد.
آيا ممكن است اين مسئله صحيح باشد ؟ يا واقعاً مشكلي در كار ما وجود دارد.
لطفاً كمك كنيد. نميخواهم به خاطر يك اشتباه دو سه ماه عقب بيفتيم و بيش از اين بچه هاي من در امريكا بي مادر بمونند

مگه براتون ایمیل نکردند؟ pd شما از زمانی است که رسید چک را به شما اعلام میکنند! یعنی همون 3 نوامبر که خودتون اعلام کردید . تو ایمیل شماره رسید را به شما ندادند؟
اگر ایمیلی هم دریافت نکردید یکبار تمام آدرس هایی رو که دادید چک کنید شاید آدرس پستی خودتون و یا آدرس ایمیلتون را اشتباه دادید. اگر آدرس را اشتباه دادید رسیدشو ببرید به نزدیک ترین دفتر usps ازشون بخواهید آدرس را درست کنند. یا به پستچی محل بسپرید نامه را براتون پیدا کنه. پستچی ها تو آمریکا خیلی مورد احترام هستند!
ممنون از پاسختون. اما تا اين لحظه ايميلي نيامده و بعد از پيگيري از پست فقط رسيد دريافت شده مرسوله در تاريخ ٣ نوامبر از اداره پست به ما دادند نه از uscis
اما هنوز pd و كيس نامبر wac ندارم
همينه كه من را نگران كرده.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
سلام دوستان من الان حدود 14 روز امریکا هستم ولی هنوز سوشالم نیمده می خواستم بدونم نم برای اینکه پرونده شوهرم استارت بزنم باید سو شال داشته باشم خواهش می کنم دوستان جواب بدید من الان تو هتل هستم با دوتا بچه واقعا سخه .البته ادرس برای سوشال ادرس دوستان را دادم .در ضمن من 165 دلار وقتی رسیدم امریکا پرداخت کردم .ممنون می شم دوستان جواب بدند
م
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، alireza51
(2014-11-20 ساعت 06:46)Shahabpk نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 02:21)mahdi9557 نوشته:  سلام دوستان خوب. خانم و دختر من الان 10 روزه us هستند و با یکی از دوستان که اونا یه ماه جلوتر رفتن آپارتمان مشترک گرفتن . به محض دریافت ssn مدارک رو برای من پست می کنن و بعد از دریافت نامه رسید مدارک درخواست پاس سفید میدن. این پروسه چند ماه اینور اونور انجام میشه ولی چیزیکه مثل خوره به جونم افتاده نداشتن اسپانسره که نداریم و خیلی بعیده تو چند ماه آینده کسی رو پیدا کنم که شرایط حداقلی اسپانسر رو داشته باشه و برای کسی که شناخت چندانی ازش نداره این ریسکو بکنه.
1- میخوام بدونم میشه به کسی پول داد که اینکار رو انجام بده؟ و از کجا معلوم که بعد گرفتن پول اینکارو بکنه؟ راهکارش چیه؟ کسی میدونه؟
2- اگه با وام یا فروش خونه حداقل پول لازم که احتمالا بین 100 تا 125 هزار دلار هست تو حساب خانمم در us واریز کنم ، دولت اونجا نمیگه تو که خانه دار بودی این پول رو از کجا آوردی؟ یا ممکنه مبلغ قابل توجهی رو بعنوان مالیات یا .. مطالبه کنن؟
ممنون از لطفتون
سلام
اولا که از الان به فکرش باشید ولی به این زودی ها نیاز به اسپانسر پیدا نمیکنید ، وقت داریم حالا!
دوما که به هیچ وجه به کسی بابت اسپانسر شدن پول نپردازید . چون اگه بتونه اسپانسر بشه به پول شما نیازی نداره و اگر نتونه اسپانسر بشه هم باز پول شما نمیتونه براش کاری بکنه ! توانایی اسپانسر شدن هر شخص را در آمریکا درآمد و داراییش مشخص میکنه و تشخیصش هم با اداره مالیاته!
سوما از سرمایه های خارجی مهاجرین مالیات نمگیرند ولی اگر میخواهید این مقادیر را به حساب خانمتون بریزید ، ایشون باید از اداره خزانه داری آمریکا ،دفتر سرمایه های خارجی مهاجرین OFAC مجوز بگیرند و اینکار نیاز به وکیل داره و هزینه بر هست!
ولی من پیشنهاد میکنم کار دیگری بکنید!
حالا وقت دارید تا کارتون به مرحله NVC برسه. و میدونید که پتیشنر خودش اسپانسر اصلی هست . سرمایه را بصورت ماهیانه با مبلغ حداکثر 10،000 دلار که نیاز به مجوز هم نداره به حساب خانمتون واریز کنید ، ایشون هم این مبالغ را به صورت کمک خارجی در اظهار نامه های مالیاتی وارد میکنند و دست آخر زمانی وقتش برسه خودشون بدون نیاز به کمک اسپانسر شما هستند! Smile
سلام شهاب جان؛
فقط یه مساله ای، قبول داری که این قانون های مربوط به اسپانسر خیلی (عذر می خوام) مسخره ست و پر از تناقضه، چطور موقع مصاحبه اول، حداقل تمکن مالی می خواستن در حد۶۰ ، ۷۰ میلیون تومان(برای دونفر اونم برای یک ساااااااال) بعد حالا باید ۵برابرش رو بدیم که حضرات بلاد کفر بتونن به ما اجازه زندگی در امریکا رو بدن!!!! خوب اینم یه جور ویزای سرمایه گزاری هستش دیگه!!! دیگه روشون نمیشه ۵۰۰هزار دلار ازمون بگیرن به ۱۰۰هزار تا قانع شدن!!!!! درسته که کل این مبلغ تو حساب خودمون محفوظه ولی اینا هم خوب بلدن گوش ببرن و به سرمایه های مملکتشون اضافه کنن!!!! از طرفی چند درصد دوستان ۳۰۰، ۴۰۰ میلیون تومان پول نقد دارن که واریز بکنن به حساب همسرشون!!!؟؟؟ حالا من خودمو نمی گم (من یه زندگی معمولی توی امریکا رو با ذلت تو این مملکت حتما و حتما عوض میکنم) ولی شاید خیلی از دوستان با داشتن نزدیک به نیم میلیارد پول نقد بتونن تغییراتی در زندگیشون ایجاد کنن که در ایران بمونن!!! چه اوضاعی درست کردن برامون! آخه چطور ممکنه! بر فرض مثال همون ۲۰هزار دلاره(برای ۲نفر) تو حساب همسرت هست، تازه همسر شما هم در امریکا شاغل شدن و درامد کافی دارن آخه چرا ما نیاز به یک جوینت اسپانسر داریم!!!؟؟؟ خدایا این حاجیت پیییییییبییر شد! دوستان حاجیتون اعصاب زده! ببخشید خواستم باهاتون درد و دلی کرده باشم
زت زیاد

پاسخ
دوست بسیار خوب خیلی متشکرم از جواب سریعتان امیدوارم پاینده باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
ممنون از جواب سریع شما اقای محمد . ببخشید در فرم جایی که از من شماره سوشال را خواسته چه بنویسم باز هم ممنون هستم چون باری را از دوشم برداشتید
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 00:14)ارشا نوشته:  سلام دوستان من الان حدود 14 روز آمریکا هستم ولی هنوز سوشالم نیمده می خواستم بدونم نم برای اینکه پرونده شوهرم استارت بزنم باید سو شال داشته باشم خواهش می کنم دوستان جواب بدید من الان تو هتل هستم با دوتا بچه واقعا سخه .البته ادرس برای سوشال ادرس دوستان را دادم .در ضمن من 165 دلار وقتی رسیدم آمریکا پرداخت کردم .ممنون می شم دوستان جواب بدند
م
برای سوشیال همون روزی که رفتید دفتر و مشخصاتتون را دادید میتونستید شماره را بگیرید و رو کاغذ بنویسید و کارتش حداکثر بعد از یک هفته میاد و بهتره حضوری برید و اگر زبان هم بلد نیستید خودشون مترجم تلفنی براتون میگیرند و هزینه ای نداره شاید برگشت شده به اداره بدلیل پیدا نکردن آدرس
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، alvan ، mehdi didam ، زری وحدتی ، p.keyvan ، alireza51
اولا که یک مقدار پست هایی را که ما گذاشتیم با دقت بیشتری بخونید. اون 100 هزار دلار مربوط به یک خانواده 4 نفره است! برای نفرات با تعداد کمتر یا بیشتر فرم I-864p را ببینید . البته هنوز من اعتقاد ندارم که باید 5 برابر اون مبلغ در حساب موجود باشه ولی حتما باید ثابت بشه که همسر شما درآمد داره و تا یکسال قادره هزینه های یک خانواده را بطور کامل بپردازه!
دوما فکر نکنید اینجا مدینه ی فاضله است! کافیه به یک پلیس تو خیابون چپ نگاه کنی تا به سه شماره بگیره بندازتت زندان! فکر میکنی چرا چند روز پیش نوشته بودم جمهوری اسلامی آمریکا!! تنها فرقش با جمهوری اسلامی اینه که اینا اینجا انگلیسی حرف میزنن!! Big Grin اینجا کسی حق نداره تو خیابون مشروب بخوره ، تا زیر 21 سال به کسی سیگار و مشروب نمیفروشن ، هزینه ها خیلی بالاست ، همه ی ساختموناشم چوبین!Cool رانندگی هاشون که افتضاحه ! هیچکی لایی رد نمیکنه ، هیچکی بوق نمیزنه ، هیچکی جلوت نمی پیچه وقتی با ماشین جلویی 20 متر فاصله داری ، هیچکی جلو در پارکینگ پارک نمیکنه ، خیابون یکطرفه و چراغ قرمز رد نمیشن! سرعت اینترنتشون همش 100 مگابیته! همه جا هم تو فروشگاه ها و مال ها اینترنت مجانی دارن! واقعا که!TongueTongue گندشو در آوردن!
آخرش هم چند بار بگم وقتی وارد پروسه ی خانوادگی شدید دیگه فراموش کنید که تو لاتاری چی به شما گذشته! پرونده لاتاری را درسته بندازید دور ، دیگه شما دارای پرونده خانوادگی هستید!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
(2014-11-21 ساعت 03:05)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 00:14)ارشا نوشته:  سلام دوستان من الان حدود 14 روز آمریکا هستم ولی هنوز سوشالم نیمده می خواستم بدونم نم برای اینکه پرونده شوهرم استارت بزنم باید سو شال داشته باشم خواهش می کنم دوستان جواب بدید من الان تو هتل هستم با دوتا بچه واقعا سخه .البته ادرس برای سوشال ادرس دوستان را دادم .در ضمن من 165 دلار وقتی رسیدم آمریکا پرداخت کردم .ممنون می شم دوستان جواب بدند
م
برای سوشیال همون روزی که رفتید دفتر و مشخصاتتون را دادید میتونستید شماره را بگیرید و رو کاغذ بنویسید و کارتش حداکثر بعد از یک هفته میاد و بهتره حضوری برید و اگر زبان هم بلد نیستید خودشون مترجم تلفنی براتون میگیرند و هزینه ای نداره شاید برگشت شده به اداره بدلیل پیدا نکردن آدرس

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون من به اداره سوشال رفتم وگفتند تا 28 نوامبر می اید فقط من می خواهم بدونم بدونم که بدون سوشال میتوانم اقدام کنم .اگر می توانم تو فرم قسمت سوشال را خالی بگذارم با هم ممنون می شم جواب من را سریع بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، فریاد تنها ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، alireza51
نه هم شماره سوشیال را باید بنویسید و هم کپی گرین کارت و سوشیال سکوریتی لازمه بهتره همه مدارک را آماده کنید و بلافاصله بعد از آمدن سوشیال ارسال کنید . حالت دیگه اینه که مدارک را بفرستید اونا فایل کنند و پشت سر بعنوان کسری مدارک دوباره کپی سوشیال را پست کنید . مدارک را اگر با اکسپرس بفرستید یک روزه دستشون میرسه ولی 60 دلار هزینه ا ش میشه .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، زری وحدتی ، alireza51
م

نیازی نیست اقدام کنید
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Farnood1234 ، alvan ، sam11 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، USA2014 ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 05:52)ارشا نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 03:05)شهلا 1346 نوشته:  
م

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون من به اداره سوشال رفتم وگفتند تا 28 نوامبر می اید فقط من می خواهم بدونم بدونم که بدون سوشال میتوانم اقدام کنم .اگر می توانم تو فرم قسمت سوشال را خالی بگذارم با هم ممنون می شم جواب من را سریع بدید

سلام دوست عزیز بله بدون سوشیال میتونی اقدام کنی فقط در فرم سوشیال نامبر را ننویس بلکه الین نامبر یا A number را که در پاستون هست بنویسید و زودتر برای همسرتون اقدام کنید
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، پدی ، sam11 ، Shahabpk ، جواد حبيبي ، mehdi didam ، rezahoorjandi ، USA2014 ، p.keyvan ، alireza51
سلام دوستان معمولا فاصله زمانی بین گرفتن pd و اپروو شدن چقدره؟
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، shandiz ، پدی ، sam11 ، mehdi didam ، USA2014 ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 08:28)فریاد تنها نوشته:  سلام دوستان معمولا فاصله زمانی بین گرفتن pd و اپروو شدن چقدره؟

سلام
تو صفحات اول همين تاپيك آمار ٢٠١٣ توسط بنده گذاشته شده ولي بطور خلاصه:
از دو هفته كه ركورد زودترين است ،
تا يكسال و چند ماه كه ركورد ديرترين اپروو يك نفر از ٢٠١٣ اي ها هست كه اميدواريم ايشون هم بزودي اپروو شوند انشالله،
ولي بطور متوسط افراد ٢٠١٣ بين دو ماه تا سه ماه مدت اپروو شدن شان است،
نگران اپروو نباشيد حتما تاييد ميشويد مهم تاريخ PD است كه نوبت بررسي و مصاحبه را مشخص ميكند،
به اميد جمع شدن خانواده دور هم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-11-21 ساعت 05:02)Shahabpk نوشته:  اولا که یک مقدار پست هایی را که ما گذاشتیم با دقت بیشتری بخونید. اون 100 هزار دلار مربوط به یک خانواده 4 نفره است! برای نفرات با تعداد کمتر یا بیشتر فرم I-864p را ببینید . البته هنوز من اعتقاد ندارم که باید 5 برابر اون مبلغ در حساب موجود باشه ولی حتما باید ثابت بشه که همسر شما درآمد داره و تا یکسال قادره هزینه های یک خانواده را بطور کامل بپردازه!
دوما فکر نکنید اینجا مدینه ی فاضله است! کافیه به یک پلیس تو خیابون چپ نگاه کنی تا به سه شماره بگیره بندازتت زندان! فکر میکنی چرا چند روز پیش نوشته بودم جمهوری اسلامی آمریکا!! تنها فرقش با جمهوری اسلامی اینه که اینا اینجا انگلیسی حرف میزنن!! Big Grin اینجا کسی حق نداره تو خیابون مشروب بخوره ، تا زیر 21 سال به کسی سیگار و مشروب نمیفروشن ، هزینه ها خیلی بالاست ، همه ی ساختموناشم چوبین!Cool رانندگی هاشون که افتضاحه ! هیچکی لایی رد نمیکنه ، هیچکی بوق نمیزنه ، هیچکی جلوت نمی پیچه وقتی با ماشین جلویی 20 متر فاصله داری ، هیچکی جلو در پارکینگ پارک نمیکنه ، خیابون یکطرفه و چراغ قرمز رد نمیشن! سرعت اینترنتشون همش 100 مگابیته! همه جا هم تو فروشگاه ها و مال ها اینترنت مجانی دارن! واقعا که!TongueTongue گندشو در آوردن!
آخرش هم چند بار بگم وقتی وارد پروسه ی خانوادگی شدید دیگه فراموش کنید که تو لاتاری چی به شما گذشته! پرونده لاتاری را درسته بندازید دور ، دیگه شما دارای پرونده خانوادگی هستید!
شهاب جان مرسی دست راستت رو سر همه ی دوستان بازمانده Wink

پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، smpf ، alvan ، shandiz ، azem2014 ، sam11 ، Shahabpk ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان