کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
آقاي شهاب ميشه لطفاً آدرس دقيقي كه ما بايد مدارك را پست كنيم بنويسيد.
من فكر ميكنم همسرم صندوق پستي را اشتباه نرشته كه بعد از ١٨ روز هنوز جواب i797 ما نيامده.
نه dp داريم نه wac براي پيگيري
تلفهاي uscis هم كه جواب نميده.
ايميل هم جواب نميدند.
همسر من هم روزها در گير كار است و منتظره كه امام زمان ظهور كنه بلكه جواب ايميل من بياد.
منم اين طرف موندم با فكر ناراحت. هر روز يك سال برام ميگذره. بچه هام اون سر دنيان.
يك نامه پست كردن اينقدر طول نميكشه.
من از ايران ترجمه ها را فرستادم با dhl پنج روزه رسيد.
من مطمئنم همسرم طيق معمول يك جاي كار را اشتباه كرده.
هميشه همه كارها را من ميكردم. حتي فرمها را هم من پر كردم. فقط يك پست مدارك را انجام داده كه نميدونم به كجا فرستاده كه بعد ١٨ روز هنوز نرسيده.
من اين آدرس را در وب سايت uscis پيدا كردم
For U.S. Postal Service:
USCIS
PO Box 805887 Chicago, IL 60680-4120
For Express mail and commercial courier deliveries:
USCIS
Attn: FBAS
131 South Dearborn - 3rd Floor Chicago, IL 60603-5517

اما فكر كنم همسرم كد پستي ديگري را زده.
لطفاً آدرس درست را براي ما بگذاريد.
Sad((((((
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، smpf ، alvan ، shandiz ، pari pari ، sam11 ، Shahabpk ، mehdi didam ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 13:41)Farnood1234 نوشته:  آقاي شهاب ميشه لطفاً آدرس دقيقي كه ما بايد مدارك را پست كنيم بنويسيد.
م
تلفها
For U.S. Postal Service:
USCIS
PO Box 805887 Chicago, IL 60680-4120
For Express mail and commercial courier deliveries:
USCIS
Attn: FBAS
131 South Dearborn - 3rd Floor Chicago, IL 60603-5517

اما فكر كنم همسرم كد پستي ديگري را زده.
لطفاً آدرس درست را براي ما بگذاريد.
Sad((((((
سلام
دوست عزيز تا جايي كه من يادم هست هر ايالتي بايد به يك ادرس مشخص بفرستد ولي به نظر ميرسد شما بايد راهنما و دستورالعمل پركردن فرم i130 را دانلود كنيد و مجدد قسمت ارسال مدارك را بخونيد و مطمين شويد به همون دفتري كه مربوط به ايالت خودتون است و بايد ميفرستاديد!!!حتما فرستاديد در ضمن ادرس هاي پست اكسپرس و معمولي هم متفاوت است ولي جالب است ساختمان و كد پستي هر دو به نظرم يكي است، در ان صورت شما ابتدا يك فرم i797C يك صفحه ايي و يكرو دريافت ميكنيد كه به شما ميگويند پول نقد شد و مدارك شما مثلا به كاليفرنيا ارسال شد بعد از ان چند هفته تا چند ماه طول ميكشد كه نامه تاييد و اپروو شما طبق فرم i797 مياد كه اين نامه بر خلاف قبلي روي كاغذ معمولي و يكرو و يك صفحه نيست بلكه دو رو و دو صفحه متن دارد و روي كاغذ تقريبا رنگي با خمير مايه خاص است، كه ميگويد كه مدارك شما به ان وي سي ارسال شده و ميگويد تا يكماه منتظر باشيد ان وي سي با شما تماس بگيرد و الا خودتان به ايشان ايميل بزنيد و كار اين فرم تمام ميشود و منبعد شما با وزارت امور خارجه دفتر ان وي سي و سفارت كار خواهيد داشت
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
اين خبر را همين الان در سايت فيسبوك uscis ديدم. كه حدود ٨ ساعت پيش گذاشته

Uscis Processingtimes
8 hours ago ·
President Obama, today announced his ‪#‎immigration‬ reform plans. Here are the key points included in his reform plan. according to the White House.
• Cracking down on illegal immigration at the border
• Deporting those who have committed serious crimes and not families
• Requiring Certain undocumented immigrants to pay taxes and pass a background check
15 Likes · 1 Comment
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2014-11-21 ساعت 13:41)Farnood1234 نوشته:  همسر من هم روزها در گير كار است و منتظره كه امام زمان ظهور كنه
منم اين طرف موندم با فكر ناراحت. هر روز يك سال برام ميگذره. بچه هام اون سر دنيان. يك نامه پست كردن اينقدر طول نميكشه.
معلومه ناراحتی اما اون عینک بدبینی رو بزار کنار ، کمی ایشون رو باور داشته باش ، فکر ناراحت باعث زدن حرفهای کنایه دار و دلخوری میشه و پای چیزای دیگه رو میکشه وسط و دیگه سخت میشه جمش کرد و به فراموشی سپرد !! مثبت فکر ، ایشون هم اونجا مشکلات خودشو داره اونم با بچه
کار گیر اورده و داره کار میکنه !!! میدونی یعنی چی ؟ مهاجر میشناسم یه سال نشسته تا کار در خونشو بزنه !

كوزه بودش، آب، مي نامد به دست/ آب را چون يافت، خود كوزه شكست
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
(2014-11-21 ساعت 19:23)amjad نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 13:41)Farnood1234 نوشته:  همسر من هم روزها در گير كار است و منتظره كه امام زمان ظهور كنه
منم اين طرف موندم با فكر ناراحت. هر روز يك سال برام ميگذره. بچه هام اون سر دنيان. يك نامه پست كردن اينقدر طول نميكشه.
معلومه ناراحتی اما اون عینک بدبینی رو بزار کنار ، کمی ایشون رو باور داشته باش ، فکر ناراحت باعث زدن حرفهای کنایه دار و دلخوری میشه و پای چیزای دیگه رو میکشه وسط و دیگه سخت میشه جمش کرد و به فراموشی سپرد !! مثبت فکر ، ایشون هم اونجا مشکلات خودشو داره اونم با بچه
کار گیر اورده و داره کار میکنه !!! میدونی یعنی چی ؟ مهاجر میشناسم یه سال نشسته تا کار در خونشو بزنه !

حق با شماست دوست عزيز.
اين چند روز بد جور بهم ريختم.
با وجوديكه به uscis هم ايميل زده اما جوابي ندادند.
آيا اين ايميل آدرس uscis درست است ؟
شايد آدرس ايميل مشكل دارد.
ميشه راهنماييم كنيد.

LockboxSupport@uscis.dhs.gov

همسرم به اين ادرس ايميل زده.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، shandiz ، smpf ، sam11 ، amjad ، Shahabpk ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 08:09)فریاد تنها نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 05:52)ارشا نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 03:05)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 00:14)ارشا نوشته:  سلام دوستان من الان حدود 14 روز آمریکا هستم ولی هنوز سوشالم نیمده می خواستم بدونم نم برای اینکه پرونده شوهرم استارت بزنم باید سو شال داشته باشم خواهش می کنم دوستان جواب بدید من الان تو هتل هستم با دوتا بچه واقعا سخه .البته ادرس برای سوشال ادرس دوستان را دادم .در ضمن من 165 دلار وقتی رسیدم آمریکا پرداخت کردم .ممنون می شم دوستان جواب بدند
م
برای سوشیال همون روزی که رفتید دفتر و مشخصاتتون را دادید میتونستید شماره را بگیرید و رو کاغذ بنویسید و کارتش حداکثر بعد از یک هفته میاد و بهتره حضوری برید و اگر زبان هم بلد نیستید خودشون مترجم تلفنی براتون میگیرند و هزینه ای نداره شاید برگشت شده به اداره بدلیل پیدا نکردن آدرس

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون من به اداره سوشال رفتم وگفتند تا 28 نوامبر می اید فقط من می خواهم بدونم بدونم که بدون سوشال میتوانم اقدام کنم .اگر می توانم تو فرم قسمت سوشال را خالی بگذارم با هم ممنون می شم جواب من را سریع بدید
دوستان بسیار خوب واقعا ممنون از جواب سریعتا ن ببخشید من الان در اروین هستم باید مدارک را به چه ادرسی پست کنم .باز هم ممنون که کمکم کردی وجواب سولم را دادید

سلام دوست عزیز بله بدون سوشیال میتونی اقدام کنی فقط در فرم سوشیال نامبر را ننویس بلکه الین نامبر یا A number را که در پاستون هست بنویسید و زودتر برای همسرتون اقدام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 08:09)فریاد تنها نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 05:52)ارشا نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 03:05)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 00:14)ارشا نوشته:  سلام دوستان من الان حدود 14 روز آمریکا هستم ولی هنوز سوشالم نیمده می خواستم بدونم نم برای اینکه پرونده شوهرم استارت بزنم باید سو شال داشته باشم خواهش می کنم دوستان جواب بدید من الان تو هتل هستم با دوتا بچه واقعا سخه .البته ادرس برای سوشال ادرس دوستان را دادم .در ضمن من 165 دلار وقتی رسیدم آمریکا پرداخت کردم .ممنون می شم دوستان جواب بدند
م
برای سوشیال همون روزی که رفتید دفتر و مشخصاتتون را دادید میتونستید شماره را بگیرید و رو کاغذ بنویسید و کارتش حداکثر بعد از یک هفته میاد و بهتره حضوری برید و اگر زبان هم بلد نیستید خودشون مترجم تلفنی براتون میگیرند و هزینه ای نداره شاید برگشت شده به اداره بدلیل پیدا نکردن آدرس

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون من به اداره سوشال رفتم وگفتند تا 28 نوامبر می اید فقط من می خواهم بدونم بدونم که بدون سوشال میتوانم اقدام کنم .اگر می توانم تو فرم قسمت سوشال را خالی بگذارم با هم ممنون می شم جواب من را سریع بدید

سلام دوست عزیز بله بدون سوشیال میتونی اقدام کنی فقط در فرم سوشیال نامبر را ننویس بلکه الین نامبر یا A number را که در پاستون هست بنویسید و زودتر برای همسرتون اقدام کنید
سلام دوستان خوب واقعا الان احساس می کنم اینجا تنها نیستم .من الان در ارواین هستم باید مدارک را به چه ادرسی بفرستم ببخشید اگر پیامم تکراری ش.بازم ممنون ازکمکتان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، Shahabpk ، mehdi didam ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 20:49)Farnood1234 نوشته:  حق با شماست دوست عزيز.
توجه شما رو به پست مفید smpf عزیز جلب میکنم که بهترین راهنمائی رو کردن
من حقیقتا در این خصوص چیزی نمیدونم
اما جواب ندادن اونها ممکن بخاطر خیلی دلایل باشه و نه اشتباه در آدرس ایمیل !!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، sam11 ، Farnood1234 ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، alireza51
(2014-11-21 ساعت 20:49)Farnood1234 نوشته:  

حق با شماست دوست عزيز.
ميشه راهنماييم كنيد.

دوست عزيز سلام
من هم صبح عين نظر اقا امجد را داشتم و نوشتم ولي چرا پيامم بريده شد نميدونم ولي خيلي از كارها را شما ميتونيد انجام دهيد مثل دستورالعمل را دانلود كردن و خوندن و همچنين شما هم ميتونيد ايميل بزنيد پس يا علي شروع كنيد
در ضمن تو صفحه uscis هم ادرس دفاتر هست و براي هر ايالت يه دفتر هست اگر فهميديد كه به ادرس درست نفرستاديد بگييد خانوم شما از آفيسر هاي نزديك ترين دفتر همسايه تون وقت بگيرند برند با ايشون گپ بزنند و راهنمايي خواهند كرد،
باز هم شما بريد تو سايت نحوه وقت گرفتن را بفهميد و با هماهنگي همسر يه وقت بگيريد تا اىيشان برن پيش آفيسر،
پس اول دستورالعمل و فهميدن ادرس دقيق منتسب به ايالتتون و بعد پيدا كردن آفيس نزديك خوتان و بعد وقت از آفيسر گرفتن و بعد مراجعه حضوري،
همچنين بدونيد تاريخ PD مهم است ولي چند روز اينور آنور مشكلي نيست و در مقابل دو سال و اندي انتظار پس از اپررو بسيار نفس گير هست و نابود كننده كه عدم اضطراب شما باعث تمركز همسرتون در غربت خواهد شد
در ضمن در امضاي خود بگيد كدوم ايالت هستيد و شرايط تون چيست كه كمك را بشه كامل انجام داد و موفق باشيد
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2014-11-22 ساعت 02:31)smpf نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 20:49)Farnood1234 نوشته:  

حق با شماست دوست عزيز.
ميشه راهنماييم كنيد.

دوست عزيز سلام
من هم صبح عين نظر اقا امجد را داشتم و نوشتم ولي چرا پيامم بريده شد نميدونم ولي خيلي از كارها را شما ميتونيد انجام دهيد مثل دستورالعمل را دانلود كردن و خوندن و همچنين شما هم ميتونيد ايميل بزنيد پس يا علي شروع كنيد
در ضمن تو صفحه uscis هم ادرس دفاتر هست و براي هر ايالت يه دفتر هست اگر فهميديد كه به ادرس درست نفرستاديد بگييد خانوم شما از آفيسر هاي نزديك ترين دفتر همسايه تون وقت بگيرند برند با ايشون گپ بزنند و راهنمايي خواهند كرد،
باز هم شما بريد تو سايت نحوه وقت گرفتن را بفهميد و با هماهنگي همسر يه وقت بگيريد تا اىيشان برن پيش آفيسر،
پس اول دستورالعمل و فهميدن ادرس دقيق منتسب به ايالتتون و بعد پيدا كردن آفيس نزديك خوتان و بعد وقت از آفيسر گرفتن و بعد مراجعه حضوري،
همچنين بدونيد تاريخ PD مهم است ولي چند روز اينور آنور مشكلي نيست و در مقابل دو سال و اندي انتظار پس از اپررو بسيار نفس گير هست و نابود كننده كه عدم اضطراب شما باعث تمركز همسرتون در غربت خواهد شد
در ضمن در امضاي خود بگيد كدوم ايالت هستيد و شرايط تون چيست كه كمك را بشه كامل انجام داد و موفق باشيد

دوست خوبم به ايميل هم هنوز جوابي ندادند.
٢٢ روز گذشته.
همسر من در كاروليناي جنوبي زندگي ميكنه و وقتي از وكيل پرسيدم گفت كه اونجا دفتر uscis ندارد.
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، Shahabpk ، mehdi didam ، جواد حبيبي ، sam11 ، alireza51
ادرس براي ارسال مدارك اي ١٣٠ از كاروليناي جنوبي براي فرنود عزيز دو ادرس زيراست:
اولي براي(USPS) براي پست امريكا:
USCIS
PO Box 804625 Chicago, IL 60680-4107

و ادرس دوم براي پست اكسپرس و متفرقه كه احتمالا گران تر استs:
USCIS
Attn: I-130
131 South Dearborn-3rd Fl Chicago, IL 60603-5517
در ضمن قبض پستي هم به شما نشون ميده كدام شركت پست بوده و خيالتون راحت ميشه البته قيمت ارسال هم مشخص ميكند كدام روش پست انتخاب شده است و پست امريكا تو صندوق پستي مياندازد ولي اون يكي تحويل ميدهد و اسم شخص گيرنده نيز در سايت پست بعنوان امضاي تحويل ثبت ميشود،

در ضمن ادرسي كه شما فرنود عزيز گذاشتيد مربوط به پتيشنرهاي است كه همسر خارج از آمريكا نيست و در امريكا ساكن است و با يك فرم تغيير وضعيت بايد ارسال بشه ك فكر كنم ادرسي كه شما نوشتيد هم مثل اون و عين ادرس زير است
USCIS FBAS 131 South Dearborn-3 rd Floor Chicago, IL 60603-5517 * If you reside outside of the United States where USCIS has an international office, ...

حالا با كدوم يك از دو نوع ادرس فوق فرستاديد و حتما اون ادرسي كه من فرستادم و مربوط به پتيشنر داخل آمريكا هست و اپليكنت خارج از آمريكا است ، بايد ارسال شده باشد از قبض پست ادرس را چك كنيد

در ضمن لينك زير با دادن كدپستي دفتر مشاوره را مشخص و وقت الكترونيكي ميدهد:
https://infopass.uscis.gov/infopass.php

اين هم شماره تلفن دفتر خدمات مشتريان است:
(NCSC) at 1.800.375.5283

در ضمن تا شما فايل نشويد و فرم مكاتبات الكترونيكي را هر دو نفر پر و امضا و ارسال نكرده باشيد از قراري ايميل نمي ايد
ولي ايميل شما بايد اولش حاوي اسم و تاريخ تولد و الين نامبر همسرتان در امريكا بعنوان پتيشينر و اسم و تاريخ تولد و الين نامبر خودتان بعنوان اپليكنت باشد و درخواستتان در ادامه ايميل واضح گفته باشد اگر همه چيز درست است فقط ميتوان گفت انشالله جواب ميدند ما داشتيم نامه ايي را كه ٤٥ روز بعد جواب دادند
٩- ورود ٢٦
پاسخ
سلام گرم از سرمای 5 درجه زیر صفر مریلند
از همه دوستانی که زحمت میکشن و راهنمایی میکنند و پاسخ دوستان را میدهند تشکر میکنم ، فقط دو نکته:
1 دفتر uscis فقط دوشنبه ها وقت میده ، پس اگه تلاش کردید نشد نا امید نشید ، روز دوشنبه اقدام کنید!
2 یک پست جامع برای راهنمایی داخل امضای من هست ، از اونجا لینک های دیگه مثل نحوه نوشتن چک ، آدرس ها و موارد دیگه هم هست . میتونید استفاده کنید.
اگه جواب فایلتون نیومده تا 30 روز صبر کنید بعد به LockboxSupport@uscis.dhs.gov ایمیل بزنید ، کپی رسید پستی را هم به ایمیلتون ضمیمه کنید . زودتر بزنید جواب نمیدن!
تا شماره رسید چکتون را ندارید تلفن نزنید که فایده نداره!
ضمنا اون شماره رسید چک یا receipt number شماره کیس نیست! شماره ی کیس را nvc بعد از اپروو شدن میده!
عه!؟ بازم بیشتر از دو تا نکته شد!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
کد پی‌اچ‌پی:
[quote='smpf' pid='564658' dateline='1416630176']
ادرس براي ارسال مدارك اي ١٣٠ از كاروليناي جنوبي براي فرنود عزيز دو ادرس زيراست:
اولي  براي(USPSبراي پست امريكا:
USCIS
PO Box 804625 Chicago
IL 60680-4107

و ادرس دوم براي پست اكسپرس و متفرقه كه احتمالا گران تر استs
:
USCIS
Attn
I-130
131 South Dearborn
-3rd Fl ChicagoIL 60603-5517
در ضمن قبض پستي هم به شما نشون ميده كدام شركت پست بوده و خيالتون راحت ميشه البته قيمت ارسال هم مشخص ميكند كدام روش پست انتخاب شده است و پست امريكا تو صندوق پستي مياندازد ولي اون يكي تحويل ميدهد و اسم شخص گيرنده نيز در سايت پست بعنوان امضاي تحويل ثبت ميشود،

در ضمن ادرسي كه شما فرنود عزيز گذاشتيد مربوط به پتيشنرهاي است كه همسر خارج از آمريكا نيست و در امريكا ساكن است و با يك فرم تغيير وضعيت بايد ارسال بشه ك فكر كنم ادرسي كه شما نوشتيد هم مثل اون و عين ادرس زير است
USCIS FBAS 131 South Dearborn
-3 rd Floor ChicagoIL 60603-5517 * If you reside outside of the United States where USCIS has an international office, ...

حالا با كدوم يك از دو نوع ادرس فوق فرستاديد و حتما اون ادرسي كه من فرستادم و مربوط به پتيشنر داخل آمريكا هست و اپليكنت خارج از آمريكا است ، بايد ارسال شده باشد از قبض پست ادرس را چك كنيد

در ضمن لينك زير با دادن كدپستي دفتر مشاوره را مشخص و وقت الكترونيكي ميدهد
:
https://infopass.uscis.gov/infopass.php 

اين هم شماره تلفن دفتر خدمات مشتريان است:
(
NCSCat 1.800.375.5283

در ضمن تا شما فايل نشويد و فرم مكاتبات الكترونيكي را هر دو نفر پر و امضا و ارسال نكرده باشيد از قراري ايميل نمي ايد 
ولي ايميل شما بايد اولش حاوي اسم و تاريخ تولد و الين نامبر همسرتان در امريكا بعنوان پتيشينر و اسم و تاريخ تولد و الين نامبر خودتان بعنوان اپليكنت باشد و درخواستتان در ادامه ايميل واضح گفته باشد اگر همه چيز درست است فقط ميتوان گفت انشالله جواب ميدند ما داشتيم نامه ايي را كه ٤٥ روز بعد جواب دادند
[/quote]

[/
code

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، sam11 ، rezahoorjandi ، mehdi didam ، alireza51
با تشكر از همه دوستان خوبم
امروز بعد از ٢٢ روز نامه i797. من اومد. البته تاريخش همون ٣ نوامبر خورده شده.
يك نكته اينكه شماره من با EAC شروع شده.
ميتونم بپرسم فرقش با ساير دوستان كه با WAC شروع شده در چيست ؟
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
Eastern adjudication center : EAC
خودم پيداش كردم Smile
23 sep دوخطي -
11oct  o
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان