کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
سلام دوستان.من الان یک هفته هستش که مدارکایi130خانمم رو فرستادم اما هیچ ایمیلی واسم نیومده.پست میگه4 روز پیش رسیده اما هنوز هیچ ایمیلی نیومده.به نظرتون طبیعی هستش؟خیلی ممنونم.من روی پاکت اصلا چیزی ننوشتم خود مسیول پست مدارکارو از من گرفت وگذاشت تو پاکت و فقط ادرس رو نگاه کرد و وارد سیستم کرد.حتی ادرسی از من نگرفت
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
پاسخ
تشکر کنندگان: Farnood1234 ، alvan ، پدی ، smpf ، alireza51
(2014-12-12 ساعت 10:03)k.shiary نوشته:  سلام دوستان.من الان یک هفته هستش که مدارکایi130خانمم رو فرستادم اما هیچ ایمیلی واسم نیومده.پست میگه4 روز پیش رسیده اما هنوز هیچ ایمیلی نیومده.به نظرتون طبیعی هستش؟خیلی ممنونم

نگران نباشيد. براي من هم همين اتفاق افتاد و در حدود يكماه بعد نامه رسيد ولي تاريخ pd همون دو سه روز بعد از پست خورده بود.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، پدی ، smpf ، k.shiary ، حاجی واشنگتن ، hamid_fs3 ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام دوستان عزیز. نامه 797 ما اومد ولی فهمیدم فتوکپی ویزا بدون تاریخ ورود( که قبلا تو ایران آماده شده بود ) رو بجای گرین کارت(که هنوز نرسیده) فرستادیم. احتمالا تو بررسی مدارک مشکل پیدا کنه. حالا فتوکپی ویزا با مهر ورود رو به کجا ایمیل کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
سلام عزیزان من سوالی داشتم میخواستم بدونم از زمانی که بخواهیم اقدام کنیم تا زمانی که باید به سفارت بریم چقدر طول میکشه مرسی

Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
I-130 & I-797 & 420$ & priority number = ۲۰۱۵/04/01
----------------( Estimates )----------------
Approved = ۲۰۱۵/08
Case Number = ۲۰۱۵/09
Invoice ID Number: ۲۰۱۶/01
۲۰۱۶/02 = DS261 + 120$
۲۰۱۶/03 = DS260 + 325$
Current Visa Bulletin = ۲۰۱۶/06
Interview = ۲۰۱۶/۱۰
Entering USA (No Clearance) = ۲۰۱۶/11
ٍEntering USA (Clearance) = 2017/02
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، mehdi didam ، sam11 ، alireza51
کاربران در حال بازدید این موضوع:mehdi didam، zanganeh
***CN:2013AS4 _ مبدا : سيس اباد _ مقصد : ويرجينيا
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi didam ، smpf ، alvan ، پدی ، sam11 ، alireza51
(2014-12-13 ساعت 20:19)zanganeh نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع:mehdi didam، zanganeh
دادا زنگنه چند بار که زنگ زدم سرت شلوغ بود !!! کجائی اخوی بر نگشتی بلاد کفر ؟
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، smpf ، alvan ، پدی ، sam11 ، alireza51
(2014-12-05 ساعت 07:46)Shahabpk نوشته:  سلام
من تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم و کم پیدا نیستم الوان جان! خدا رو شکر دوستان 2014 ما هم فرم ها رو فرستادند و دیگه همه باید منتظر باشین! دوستانی که میخوان بدونن بعدش چی میشه به لینک صورتی رنگ امضای من سری بزنند . اونجا توضیح دادم!
خب اینجا آمریکا ست و همچین آش دهان گیری هم نیست! هنوز نتونستم کاری دست و پا کنم و خانمم خیلی تحت فشاره! 23 سال سابقه ی کاری من اینجا اصلا بدرد نمیخوره و من باید همه چی را از اول شروع کنم! اینم از مزایای آمریکا رفتنه دیگه! اینجا میای فرمت میشی ، همه چی از نو شروع میشه!
اینو قبلا گفتم ، بازم میگم ، انگلیسی یاد بگیریییییییییننن!!! هرچی بلد باشی بازم کمه!

شهاب عزیز و دکتر پدی گرامی ، سلام
خیلی خوشحالم که هنوز در سایت حضور دارید و مایه دلگرمی اعضاء هستید ، شهاب جان وقتی از 23 سال سابقه حرف زدی به یاد 23 سال سابقه خودم افتادم که از اول آذر امسال فنا کردم ، سابقه ، بیمه ، حقوق و و و
و هنوز یک تردید عمیق !!!!
حتی چنان دچار استرس هستم که نمیتوانم حتی یک کلمه انگلیسی کار کنم و این بدترین قسمت ماجراست چون این به منزله عصائیست برای یک کور و من آنقدر بی رمقم که عصایی هم تدارک نمیتوانم دید !!!
من باید تازه راه 3 سال پیش تو را استارت بزنم ! و استارت خودش نیروی اولیه بی حدی میخواهد ،
هر چند از این پستت نسبت به کاری که میخواهم بکنم نا امید شدم ولی چند پست بعدی کمی امیدوار ترم کردی .
به هر حال

خدا کشتی آنجا که خواهد برد
اگر ناخدا جامه از تن درد

شاید اگر کمی واقع بینانه تر بدانیم اوضاع آنجا را بتوانیم محکمتر قدم برداریم اما سوختن به .... آها به تماشا نمیشود
بقیاش هم یادم رفت
خدا حافظ همه اتان
خودش میبردت هرجا دلش خواست /// به هر جا برد بدون ساحل همونجاست
**18 / آنکارا ، دسامبر 2012 / صدور ویزا همراه با چند تیک اضافه !! 24 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، حاجی واشنگتن ، amjad ، پدی ، Rock ، sam11 ، azem2014 ، behjat ، Shahabpk ، rezahoorjandi ، alireza51
baraye green kart man moshkel pish opamd sefarate armanestan shomare flile number ro eshteba zade ma ham be hamoon shomare eshteba164$ ro ferestadim ala oftadam toye marahele kaghaz baze be bache haye 2015 begid on shomare ro yek bar ba visa chek konand man farsi saz nadaram khoda be man rahm kone
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، pari pari ، پدی ، sam11 ، mehdi didam ، behjat ، Shahabpk ، rezahoorjandi ، alireza51
(2014-12-10 ساعت 21:44)mahdi9557 نوشته:  
(2014-12-08 ساعت 02:19)mahdi9557 نوشته:  سلام دوستان عزیز. همسرم چند روز پیش مدارک I-130 رو فرستاده. حالا سؤال مهم اینه :آدرس اداره ای که مدارک پاس سفید باید ارسال بشه هم به همون آدرس قبلی هست. اگه همین روزها به محض دریافت رسید مدارک I-130 ، برای پاس سفید اقدام بشه مشکلی پیش نمیاد؟ آخه قبلا ذکر شده بود بعد از ارجاع مدارک I-130 به NVC برای پاس سفید اقدام کنیم که این دو سه ماه طول میکشه در حالیکه امکان موندنشون نیست.
حالا اگه بدون پاس سفید برگردن میشه آشناهامون فرمهای I-131 رو بعدا بفرستند و خانم بچه ها، همون تاریخ انگشت نگاری برن و برگردن؟

دوستان لطفا جواب بدید اورژانسیه

na che moshkeli
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، smpf ، mehdi didam ، Shahabpk ، alireza51
اخ اخ اخ این انگلیسی !!!! از نون شب واجب تره
اقا الان 12 روز اینجام سوشیال و گرین نیومده ، تا نیاد هم هیچ کاری نمیشه کرد
میدونم خیلی ها گفتن حساب باز کردن ، گواهینامه گرفتن و .... ولی نیویورک نمیشه
رفتم PUBLIC SCHOOLS ADULT LEARNING CENTERبعد از امتحان تعیین سطح که 250 تا تست از هر دری سخنی بود !! منو گذاشتن تو دوره GED FINALیعنی بزرگسالانی که قصد گرفتن دیپلم دارن !! 35 دلار هزینه داشت - خیلی سخت بود، میفهمم چی میگن ولی نمیتونم حرف بزنم اما خیلی مهربونن
بچه ها میرن مدرسه با سرویس ، که البته ثبت نامشون هم داستانی داشت
فرم واکسیناسیون رو یه دکتر معتمد مدرسه باید تائیید میکرد ( با ویزیت 200 دلاری ) و سه تا مدرک میخواستن برای اینکه ثابت کنه در آدرسی که دادیم ساکنیم !
فرم ثبت نام کلاس زبان و فاکتور خرید یخچال و لاستیک ماشینم رو قبول کردن که هر سه ، آدرس توش بود
الان مشکل اصلی من بعد از زبان ، سرما هست بعد کار پیدا کردن Sad
شب شنبه قبل رفتیم Fifth Avenue ، تو منهتن ، جاتون خالی این شبا دنیائی
جای سوزن انداختن نیست شب سال نو هم اکبپی میخوایم بریم - البته مجردی جای بچه نیست که ، میان جلوی دستو پای ادم رو می گیرن !!Big Grin
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
دوستان عزیز بازمانده بخصوص دوستان ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ ممنون میشم که امضاهاتون رو کامل کنید که دوستان دیگر در جریان پروسه زمانی شما قرار بگیرند که بتوانند پرونده های خودشون رو با شما مقایسه کنند
ممنون از همکاری تون

پاسخ
تشکر کنندگان: reza16 ، smpf ، alvan ، sam11 ، pari pari ، mehdi didam ، Shahabpk ، پدی ، جواد حبيبي ، rezahoorjandi ، alireza51
(2014-11-17 ساعت 16:06)rk20000 نوشته:  سلام دوستان من سوالی داشتم میخواستم بگم همسر بنده حدود ۵۲روزه آمریکا هستند ولی هنوز گرین کارتش نیومده این مدت زمان یه چیز معمولی هست اگر اره تا کی باید صبر کرد مرسی

man ham hamin moshkel ro daram bayad be edare mohajerat zang bezane
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، mehdi didam ، smpf ، Shahabpk ، rezahoorjandi ، sam11 ، alireza51
(2014-12-17 ساعت 00:00)amjad نوشته:  اخ اخ اخ این انگلیسی !!!! از نون شب واجب تره
اقا الان 12 روز اینجام سوشیال و گرین نیومده ، تا نیاد هم هیچ کاری نمیشه کرد
میدونم خیلی ها گفتن حساب باز کردن ، گواهینامه گرفتن و .... ولی نیویورک نمیشه
رفتم PUBLIC SCHOOLS ADULT LEARNING CENTERبعد از امتحان تعیین سطح که 250 تا تست از هر دری سخنی بود !! منو گذاشتن تو دوره GED FINALیعنی بزرگسالانی که قصد گرفتن دیپلم دارن !! 35 دلار هزینه داشت - خیلی سخت بود، میفهمم چی میگن ولی نمیتونم حرف بزنم اما خیلی مهربونن
بچه ها میرن مدرسه با سرویس ، که البته ثبت نامشون هم داستانی داشت
فرم واکسیناسیون رو یه دکتر معتمد مدرسه باید تائیید میکرد ( با ویزیت 200 دلاری ) و سه تا مدرک میخواستن برای اینکه ثابت کنه در آدرسی که دادیم ساکنیم !
فرم ثبت نام کلاس زبان و فاکتور خرید یخچال و لاستیک ماشینم رو قبول کردن که هر سه ، آدرس توش بود
الان مشکل اصلی من بعد از زبان ، سرما هست بعد کار پیدا کردن Sad
شب شنبه قبل رفتیم Fifth Avenue ، تو منهتن ، جاتون خالی این شبا دنیائی
جای سوزن انداختن نیست شب سال نو هم اکبپی میخوایم بریم - البته مجردی جای بچه نیست که ، میان جلوی دستو پای ادم رو می گیرن !!Big Grin
سلام به همه و اقا امجد - اقا خیلی مبارکه- بسلامتی پس رسیدین -بقیه هم حل میشه- اگه خیلی سرده زمستونی که هنوز درگیر کار نیستین برید جای گرمش- از بقیه دوستان چه خبر- وقتی صدایی ازشون نیست امیدوارم مشغول جا افتادن در شرایط جدید باشن انشاله
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، amjad ، pari pari ، mehdi didam ، smpf ، behjat ، Shahabpk ، پدی ، sam11 ، rezahoorjandi ، p.keyvan ، alireza51
(2014-12-17 ساعت 08:20)azem2014 نوشته:  سلام به همه و اقا امجد - اقا خیلی مبارکه- بسلامتی پس رسیدین -بقیه هم حل میشه- اگه خیلی سرده زمستونی که هنوز درگیر کار نیستین برید جای گرمش- از بقیه دوستان چه خبر- وقتی صدایی ازشون نیست امیدوارم مشغول جا افتادن در شرایط جدید باشن انشاله
سلام و عرض ادب و تشکر
اصولا ما نیویورکی ها جای دیگه ای نمیتونیم زندگی کنیم !!!!! Big Grin Big Grin Big Grin (با با شوخی بود )
از یه چیز خیلی سوختم وقتی چشمم به ویزا افتاد - تاریخ کلیر من 10 سپتامبر بود و ایمیل سفارت 14 نوامبر !!! یعنی دوماه بوده من کلیر بودم نگفتن !! دو ماهی که صدها دلار تو ترکیه خرجم شد و منتظر بودم
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، alvan ، hamid_fs3 ، pari pari ، azem2014 ، mehdi didam ، smpf ، Shahabpk ، پروانه ، پدی ، rezahoorjandi ، USA2014 ، sam11 ، alireza51
(2014-12-17 ساعت 10:09)amjad نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 08:20)azem2014 نوشته:  سلام به همه و اقا امجد - اقا خیلی مبارکه- بسلامتی پس رسیدین -بقیه هم حل میشه- اگه خیلی سرده زمستونی که هنوز درگیر کار نیستین برید جای گرمش- از بقیه دوستان چه خبر- وقتی صدایی ازشون نیست امیدوارم مشغول جا افتادن در شرایط جدید باشن انشاله
سلام و عرض ادب و تشکر
اصولا ما نیویورکی ها جای دیگه ای نمیتونیم زندگی کنیم !!!!! Big Grin Big Grin Big Grin (با با شوخی بود )
از یه چیز خیلی سوختم وقتی چشمم به ویزا افتاد - تاریخ کلیر من 10 سپتامبر بود و ایمیل سفارت 14 نوامبر !!! یعنی دوماه بوده من کلیر بودم نگفتن !! دو ماهی که صدها دلار تو ترکیه خرجم شد و منتظر بودم
سلام درک میکنم چی میگین- یه جورایی حال گیریه- وقتی اینجوری میبینه آدم پیش خودش میگه همه جا بوروکراسی کشنده رو داره- اما خوب اصلش رسیدن به هدفتون بود که الحمدلله ردیف شد و هر چی زودتر جا میفتین- بابت زبان چه کردین؟ ادم خیال میکنه زبانش حرف نداره- اما اونجا که میرسه بدجوری میخوره تو پره آدم
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pari ، amjad ، alvan ، mehdi didam ، smpf ، Shahabpk ، پدی ، rezahoorjandi ، USA2014 ، sam11 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان