کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
(2014-12-19 ساعت 09:29)Shahabpk نوشته:  به به! امجد خان! چه عجب تشریف آوردین! چشم ما روشن! اتفاقا با بچه ها تصمیم داریم تعطیلات یک سری به اونطرف ها بزنیم! سلام ما را به دار و دسته ی نیویورکی ها برسونید!
سلام بزرگوار شما لطف دارید خدمت سایر دوستان و پدی هم عرض ادب
معمولا این گوشه کنارای مهاجر سرا هستم ، اگه مقشام بذارن Big Grin
درست میگن برای کارت سوشیال باید بریم اداره مربوطه و فرم پر کنیم ؟؟؟ یا خودشون میفرستن ؟
سیزده روزه منتظرم
اقا یاد گیری زبان یه طرف ، این اصطلاحاتشونو کجای دلم بذارم ؟!!!
کلاس آموزش اصطلاحات رایج ، خیابونای منهتن نبش هارلم !!! Big Grin
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: azem2014 ، پدی ، pari pari ، alvan ، smpf ، Shahabpk ، sam11 ، قصه گو ، rezahoorjandi ، romance33 ، alireza51
(2014-12-21 ساعت 07:06)پدی نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 18:43)azem2014 نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 06:47)پدی نوشته:  سلام.از زبان نگید که پدر من در اومد.هر چی این میگن من نمی فهمم وهر چی من ميگم این نمی فهمن.امروز گرين کارت من بعد از 27 روز اومد.

سلام اقای دکتر- احوال شما چطوره- خودمونیما - از شما چه پنهون جمله ی فارسیتونو یه دو سه باری خوندم بفهمم منظور کیه چیه- گمونم همینطوری که دارین انگلیسی رو قوی میکنین فارسی رو دارین کله پا میکنینTongue- شوخی منو میبخشین انشاله
سلام.تا حالا فکر نمی کردم که اینقدر خارج زندگی کردن سخت باشهWink

درست میفرمایین- این روزگار حکم اون فروشنده ی بد قلق هست که میگه خریدار محترم نمیشه میوه رو جدا کنی- همه چی در هم فروخته میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، pari pari ، alvan ، Nooshinsalamat ، Farnood1234 ، smpf ، sam11 ، قصه گو ، Shahabpk ، romance33 ، alireza51
(2014-12-21 ساعت 09:06)amjad نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 09:29)Shahabpk نوشته:  به به! امجد خان! چه عجب تشریف آوردین! چشم ما روشن! اتفاقا با بچه ها تصمیم داریم تعطیلات یک سری به اونطرف ها بزنیم! سلام ما را به دار و دسته ی نیویورکی ها برسونید!
درست میگن برای کارت سوشیال باید بریم اداره مربوطه و فرم پر کنیم ؟؟؟ یا خودشون میفرستن ؟
سیزده روزه منتظرم

امجدجانبرای سوشیال حتما حضوری مراجعه کنید.اگه یکجا کار رو راه ننداختن به یک جای دیگر بروید.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، pari pari ، amjad ، alvan ، smpf ، Shahabpk ، sam11 ، قصه گو ، romance33 ، alireza51
سلام دوستان
امیدوارم خوب و خوش باشید هر جا که هستید
من خواستم چند مورد رو بگم که شاید به کار دوستان بیاد اینجا

۱- در مورد سوشال به من هم گفتن باید برم اداره مربوطه و رفتم ولی اونجا بهم گفتن لزومی نداشته برم و ۱ ماه صبر کنم اگر نیمد بعد برم که ۳ هفته ای اومد
۲- گرین کارت ۴۵ روز بعد از پرداخت اون هزینه ای که بعد از ویزا شدن و قبل از ورود باید پرداخت کنید می رسه پس به محض دریافت ویزا سریع پرداخت کنید
۳- برای گرفتن گواهینامه خیلی سریع اقدام کنید که کارت شناسایی بسیار معتبر و لازمیه
۴- زبان انگلیسی همونطور که همه دوستان رفته وارنینگ میدن خیلی خیلی مهمه! من خودم مدرس زیان بودم تو ایران اما باز وقتی توی محیط قرار می گیری مشکلاتی پیش میاد. با این حال من چون زبان می دونستم خیلی خیلی مشکلات کمتری داشتم. می خوام بگم زبان بخونید کلاس برید و ۲ راهی که همیشه می گم و به خودم بی نهایت کمک کرده رو هم می نویسم: یکی اینکه یه سریال آمریکایی ببینید که هم با فرهنگ مردم آشنا بشید و هم زبان و مکالمات روزمره رو یاد بگیرید. اینجا خیلی هم ندیدم اصطلاحات پیچیده و عجیب غریب استفاده کنند و سریال خیلی خیلی کمکتون می کنه. و اینکه اخبار گوش کنید. اخبار بسیار به listening کمک می کنه.

موفق باشید
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
(2014-12-21 ساعت 09:06)amjad نوشته:  
سیزده روزه منتظرم
سلام ، احوال دارو دسته نیویورکی ها چطوره؟
آقا شماره سوشیال که خودش نمیاد . باید بری اداره سوشیال سکوریتی درخواست بدی برات بفرستن . لزومی هم نداره که منتظر گرین کارت بشین . از یک هفته بعد از ورود میتونید برید با همون پاسپورت برای سوشیال اقدام کنید . زود هم میاد برای من 5 روز طول کشید . گرین کارتم هم 20 روزه اومد!
آقا شما رفتی وسط گانگسترای امریکا بعد میگی اصتلاحاتشون سخته! بیا دهات ما خوبه! هیچی شو نمیفهمی! Big GrinBig GrinBig Grin
ولی به قول دوستمون گوش کردن به اخبار خیلی خوبه . خصوصا کانال 4.1 nbc که اخبار گفتناشون بیشتر شبیه یک گفتگوی دوستانست!

یک موضوع مهم برای دوستانی که میخوان ترجمه مدارک بگیرند . حتما بدید ترجمه مدارکتون را با تاییدیه خارجه و دادگستری بگیرن. به این حرفها هم گوش ندید که میگن ترجمه با مهر مترجم کافیه. جدیدا هر ترجمه ای را که تایید نشده باشه را قبول نمیکنند. وقتی مجبور شدی بری سفارت ایران تو واشنگتن و علاوه بر 10-12 دلار پول پارکینگ ، برای هر ترجمه ای هم 10 دلار پرداخت کردی متوجه میشی من چی گفتم!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، پدی ، alvan ، amjad ، pari pari ، sam11 ، rezahoorjandi ، romance33 ، p.keyvan ، alireza51
(2014-12-19 ساعت 14:19)poni نوشته:  

خطاب به اون دوستانی که عجله دارند عرض کنم که خدا بهتون رحم کرده یک فرصتی را در اختیارتون قرار داده تا تجدید نظری روی زبان انگلیسی بفرمایید.

تاریخ مصاحبه را که نمیشه هیچوقت حدس زد ولی تاریخی که در جداول ویزا بولتن نوشته میشه همون تاریخ pd هست!

اپروو میشید آقا اپروو میشید! نگران نباشید . اگر بیشتر از 3-4 ماه طول کشید به uscis زنگ بزنید پرونده تون را پیگیری کنید . در نهایت همه اپروو میشن!

دیگه جواب کیو بدم؟

انگلیسی بخونید ، انگلیسییییییییییییییییی!!!

پس منظورتون از "کارنت" شدن تو پست تو امضاتون چی هست؟ "تاریخ این نامه PD همون Priority Date یا تاریخ تشکیل پرونده شما هست که میتونید با این تاریخ به ویزا بولتن مراجعه کنید و زمان کارنت شدنتون را حدس بزنید!"
سوال دیگه ام اینه که مدارک برای اثبات Domicile ارایه پرداخت قبض آب و برق (که تو تراز نامه مالیاتی نشون داده شه) کافی هست یا باید قرار داد خونه هم رسمی ارایه شه؟ راستش خانومم سوییت اجاره کرده که قرار داد نمیشه ببنده ولی هزینه ی آب و برق و با صاحب خانه هماهنگ کرده که به اسم خانومم پرداخت شه؟ نظرتون چیه؟ شاید سوال بقیه هم باشه. مرسی

من هنوز منتظر جوابم ... Smile
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، smpf ، alvan ، rezahoorjandi ، alireza51
(2014-12-28 ساعت 00:48)poni نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 14:19)poni نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 09:29)Shahabpk نوشته:  انگلیسی بخونید ، انگلیسییییییییییییییییی!!!

پس منظورتون از "کارنت" شدن تو پست تو امضاتون چی هست؟ "تاریخ این نامه PD همون Priority Date یا تاریخ تشکیل پرونده شما هست که میتونید با این تاریخ به ویزا بولتن مراجعه کنید و زمان کارنت شدنتون را حدس بزنید!"
سوال دیگه ام اینه که مدارک برای اثبات Domicile ارایه پرداخت قبض آب و برق (که تو تراز نامه مالیاتی نشون داده شه) کافی هست یا باید قرار داد خونه هم رسمی ارایه شه؟ راستش خانومم سوییت اجاره کرده که قرار داد نمیشه ببنده ولی هزینه ی آب و برق و با صاحب خانه هماهنگ کرده که به اسم خانومم پرداخت شه؟ نظرتون چیه؟ شاید سوال بقیه هم باشه. مرسی

من هنوز منتظر جوابم ... Smile

در مورد pd دیگه جوابی نمیدم! بابا یخورده برید پست های همین تاپیک رو بخونید دیگه!
اصلی ترین مدرکی که ممکنه سفارت از شما بخواد مدارک مالیاتی هست . فرم های 1040 و w2 ، قرارداد های اجاره و به همین ترتیب آب و برق و ... بیشتر بدرد خود شخص میخوره برای ساختن کردیت . که البته خیلی هم خوبه. البته همسر شما کار عاقلانه ای کرده ، چون در هزینه ها صرفه جویی میشه . برای اوایل کار خیلی خوبه! ولی پرداخت هزینه ها به اسم خانمتون تاثیری در کردیتش نداره مگر اینکه قرارداد آب و برق به اسم ایشان باشه. مواظب باشید سرتون کلاه نگذاشته باشن!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، شاپرک ، smpf ، rezahoorjandi ، sam11 ، romance33 ، alireza51
دوستانم سلام. چقدر احساس آشنايي مي كنم ، پارسالي ها اينجا جمع شدن. ناشكري نمي كنم ولي ما هم كه مثلاً با هم اومديم هم باز مجبور به جدايي شديم،الان نصفه نيمه ايم! طي سه ماهي كه همسرم اينجا بود، كار گيرش نيومد، انواع و اقسام رزومه ها رو نوشت و جاهاي مختلف اپلاي كرد، اما هيچ خبري نشد، شايد چون پنجاه سالشه. مجبور شد برگرده سر كارش تا بتونه دوباره مرخصي بگيره.به غير از دوري تنها مشكلي كه دارم اينه كه زبان بلد نيستم، و همين باعث ميشه نتونم جرأت پيدا كنم و واسه كار اپلاي بدم. حدود ده ميليون پارسال هزينه كردم و كلاس شيريني پزي و آشپزي رفتم. كه اي كاش خرج معلم خصوصي واسه زبان ميشد، چون اينجا كار به مدرك ندارن، فقط براشون كافيه بلد باشي. به هر حال ديگه گذشت، خدا رو شكر كه اون ده ميليون خرج مريضي نشد، مشكلي كه بچه هاي ما دارن ، با توجه به اينكه كلاس زبان رفتن و مي تونن صحبت كنن، اما نمي تونن انشا و مقاله بنويسن و اينجا رايتينگ خيلي مهمه. خلاصه اينكه كاشكي يادگيري زبان با هيپنوتيزم يا تزريق درست مي شد!! همه مي گن دو سال طول مي كشه تا جا بيوفتيد، زوده نااميد بشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
(2014-12-28 ساعت 03:31)قصه گو piتلویزیون '570018 نوشته: دوستانم سلام. چقدر احساس آشنايي مي كنم ، پارسالي ها اينجا جمع شدن. ناشكري نمي كنم ولي ما هم كه مثلاً با هم اومديم هم باز مجبور به جدايي شديم،الان نصفه نيمه ايم! طي سه ماهي كه همسرم اينجا بود، كار گيرش نيومد، انواع و اقسام رزومه ها رو نوشت و جاهاي مختلف اپلاي كرد، اما هيچ خبري نشد، شايد چون پنجاه سالشه. مجبور شد برگرده سر كارش تا بتونه دوباره مرخصي بگيره.به غير از دوري تنها مشكلي كه دارم اينه كه زبان بلد نيستم، و همين باعث ميشه نتونم جرأت پيدا كنم و واسه كار اپلاي بدم. حدود ده ميليون پارسال هزينه كردم و كلاس شيريني پزي و آشپزي رفتم. كه اي كاش خرج معلم خصوصي واسه زبان ميشد، چون اينجا كار به مدرك ندارن، فقط براشون كافيه بلد باشي. به هر حال ديگه گذشت، خدا رو شكر كه اون ده ميليون خرج مريضي نشد، مشكلي كه بچه هاي ما دارن ، با توجه به اينكه كلاس زبان رفتن و مي تونن صحبت كنن، اما نمي تونن انشا و مقاله بنويسن و اينجا رايتينگ خيلي مهمه. خلاصه اينكه كاشكي يادگيري زبان با هيپنوتيزم يا تزريق درست مي شد!! همه مي گن دو سال طول مي كشه تا جا بيوفتيد، زوده نااميد بشيد.

سلام
برای منم تقریبا همین حالت پیش اومده . انقدر فرم استخدامی پر کردم که حسابش از دستم در رفته! سابقه کاری ایرانی حتی اگر استاد کار هم باشی بدردشون نمیخوره! ولی من بعد از سه سال دوری از خانوادم به هیچ عنوان حاضر نیستم ترکشون کنم . حتی یک دقیقه دوری هم دیگه برام قابل تحمل نیست! حتی فکرش را هم دیگه نمیتونم بکنم! هر کاری پیدا کنم انجام میدم !

گوش کردن به اخبار تلویزیون برای یادگیری زبان خیلی خوبه خصوصا تقویت شنوایی . ولی اگر هیچی زبان نمیدونید یا خیلی کم میدونید بهتره به انجمن های (community) محلی یا کتابخانه ها و یا مدارس مراجعه کنید و سراغ کلاس های زبان ESL را بگیرید. اینها کلاس زبان انگلیسی برای خارجی ها هستند و رایگان. کلاس های خوبی هستند و زبان شما رو زودتر راه میاندازند. برای بچه ها هم تو مدرسه از این کلاس ها میگذارند و شما میتونید از مدرسه هم درخواست کنید تا برنامه کلاس های ESL برای بزرگسالان رو هم به شما بدهند. کالج ها هم کلاس های تخصصی زبان دارند که البته مجانی نیست! ضمن اینکه بچه هایی که به کلاس های ESOL مدرسه میرن ، حق دارن سر جلسه ی امتحان وقت بیشتری از ممتحن بخوان! البته معمولا بچه ها چون تو مدرسه با زبان درگیر میشن خیلی زود یاد میگیرن. دختر من هم خیلی زود راه افتاد . الان دیگه بعد از سه سال حالا کلی فارسی یادش رفته و حتی توی خونه هم انگلیسی صحبت میکنه و کلی لهجه پیدا کرده!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
پست موقت، چون پابرهنه پريدم وسط بحث بازماندگان از لاتاري!!
خير سرم يه ترم كالج رفتم!! ولي باور كنيد قبل از اينكه بيام بهتر حرف ميزدم، كامفيوز شدم حسابي! همه مي گن طبيعيه و بعد از يه مدت ميبيني عين يه بلبل داري حرف ميزني! كه برادرم ميخنده ميگه آره مثل يه بلبل، ولي باز فقط خودت مي فهمي كه چي داري مي گي! پنج جنوري يا همون ژانويه ي خودمون، ترم جديد شروع ميشه، كه ترجيح ميدم برم سر كار تا كلاس.ما كار خوبي كه كرديم قبل از شروع مدارس اينجا بوديم، هرچند ثبت نام دخترم دو روز طول كشيد، ولي با كلاس پيش رفت. به قول شما از معلمهاش وقت بيشتري مي گيره. ولي سيستم آموزش ايران طوري باهاشون كار كرد كه پرفكت باشن، و مقاله يا تحقيق سرسري انجام ندن، و اين باعث تعجب معلم ها شده كه بچه چرا اينقدر خودت رو عذاب ميدي، اينجا هيچ كس اين كار رو نمي كنه! و همين باعث ميشه كه نتونه سر موقع تكاليفش رو ارائه بده. خلاصه فكر كردم مياد اينجا از اين كارناوال به اون كارناوال و از اين سينما و ورزش و پارتي به اون يكي، ولي الان هم كه تعطيلاته نشسته پاي تكاليفش! درست مثل قبل.
خلاصه مطلب اينكه توي بهشت خدا هم كه باشي ولي بيكار باشي، انگار برزخهSad
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
(2014-12-28 ساعت 11:28)قصه گو نوشته:  پست موقت، چون پابرهنه پريدم وسط بحث بازماندگان از لاتاري!!
خير سرم يه ترم كالج رفتم!! ولي باور كنيد قبل از اينكه بيام بهتر حرف ميزدم، كامفيوز شدم حسابي! همه مي گن طبيعيه و بعد از يه مدت ميبيني عين يه بلبل داري حرف ميزني! كه برادرم ميخنده ميگه آره مثل يه بلبل، ولي باز فقط خودت مي فهمي كه چي داري مي گي! پنج جنوري يا همون ژانويه ي خودمون، ترم جديد شروع ميشه، كه ترجيح ميدم برم سر كار تا كلاس.ما كار خوبي كه كرديم قبل از شروع مدارس اينجا بوديم، هرچند ثبت نام دخترم دو روز طول كشيد، ولي با كلاس پيش رفت. به قول شما از معلمهاش وقت بيشتري مي گيره. ولي سيستم آموزش ايران طوري باهاشون كار كرد كه پرفكت باشن، و مقاله يا تحقيق سرسري انجام ندن، و اين باعث تعجب معلم ها شده كه بچه چرا اينقدر خودت رو عذاب ميدي، اينجا هيچ كس اين كار رو نمي كنه! و همين باعث ميشه كه نتونه سر موقع تكاليفش رو ارائه بده. خلاصه فكر كردم مياد اينجا از اين كارناوال به اون كارناوال و از اين سينما و ورزش و پارتي به اون يكي، ولي الان هم كه تعطيلاته نشسته پاي تكاليفش! درست مثل قبل.
خلاصه مطلب اينكه توي بهشت خدا هم كه باشي ولي بيكار باشي، انگار برزخهSad

قصه گوي عزيز ، خوشحال باشيد كه همه خانواده با هم رفتيد.
همسر من زماني كه ويزاي يكضرب گرفت از طرف شركتش براي دفتر امريكا درخواست داد و سريع كارش درست شد. زماني كه به من ويزا ندادند به خاطر انتقال كارش و اينكه قول داده بود كه مياد ، مجبور شد بره.
در حاليكه اگر درخواست نداده بود و كارش سريع درست نميشد ميتونستيم تا درست شدن كار من با پاس سفيد در كنار هم باشيم.
الان خيلي دردناكه كه من از بچه هام دورم. اصلاً ديگه نه امريكا برام ارزشي داره نه اينكه همسرم اونجا كار و در آمد و خونه و ماشين داره.
الان اين برام مهم بود كه همه گيمون با هم بوديم.
باور كن مشكل كار حل ميشه. اما هيچ چيز درد و رنج دو سال بدون خانواده بودن را در قلب و زندگي زناشويي من تسكين نميده
اينكه احساس كني همسرت كار در امريكا را به تو و با تو بودن ارجح بدونه.
پس بهت توصيه ميكنم قدر در كنار هم بودنتون را بدون.
نگران نباش. دير يا زود مشغول به كار ميشوي. اما حداقل كنار فرزندانت هستي
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
(2014-12-28 ساعت 03:31)قصه گو نوشته:  دوستانم سلام. چقدر احساس آشنايي مي كنم ، پارسالي ها اينجا جمع شدن. ناشكري نمي كنم ولي ما هم كه مثلاً با هم اومديم هم باز مجبور به جدايي شديم،الان نصفه نيمه ايم! طي سه ماهي كه همسرم اينجا بود، كار گيرش نيومد، انواع و اقسام رزومه ها رو نوشت و جاهاي مختلف اپلاي كرد، اما هيچ خبري نشد، شايد چون پنجاه سالشه. مجبور شد برگرده سر كارش تا بتونه دوباره مرخصي بگيره.به غير از دوري تنها مشكلي كه دارم اينه كه زبان بلد نيستم، و همين باعث ميشه نتونم جرأت پيدا كنم و واسه كار اپلاي بدم. حدود ده ميليون پارسال هزينه كردم و كلاس شيريني پزي و آشپزي رفتم. كه اي كاش خرج معلم خصوصي واسه زبان ميشد، چون اينجا كار به مدرك ندارن، فقط براشون كافيه بلد باشي. به هر حال ديگه گذشت، خدا رو شكر كه اون ده ميليون خرج مريضي نشد، مشكلي كه بچه هاي ما دارن ، با توجه به اينكه كلاس زبان رفتن و مي تونن صحبت كنن، اما نمي تونن انشا و مقاله بنويسن و اينجا رايتينگ خيلي مهمه. خلاصه اينكه كاشكي يادگيري زبان با هيپنوتيزم يا تزريق درست مي شد!! همه مي گن دو سال طول مي كشه تا جا بيوفتيد، زوده نااميد بشيد.

سلام قصه گوى عزيز. دلم واستون تنگ شده بود، چقدر خوبه كه هنوز به ما سر ميزنيد، ايشالا كه به زودى همسرتونم برميگردن و يه شغل خوب پيدا ميكنن و همه چى رو به راه ميشه
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
پاسخ
دوستان كسي توي اين مدت آپرو نشده ؟
حدوداً از تاريخ pd چند ماه بايد منتظر بمونيم
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: alvan ، pari pari ، smpf ، Shahabpk ، sam11 ، reasonable ، alireza51
پري پري عزيزم، انرژي مثبت خودتو رو مضاعف كن كه به زودي توي تاپيك اولين سفر به آمريكا ببينمت.
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، alvan ، pari pari ، smpf ، Shahabpk ، جواد حبيبي ، sam11 ، حاجی واشنگتن ، alireza51
فرنود عزيز، نفس ما به نفس بچه هامون بسته است، و البته وقتي مي گيم بچه، منظور خانواده است!! هر طور به خواهي حسابش كني، يه جور بلاتكليفيه، تا دو سال رو پشت سر نذاري، نميدوني واقعا ميتوني بموني يا نه، از نظر عاطفي مشكلي براي ترك وطن نداشتم، چون اينقدر پاي وايبر و اسكايپم، كه توي ايران اينقدر فاميلامو نميديدم كه الان ميبينم!! بحث مالي هم نيست، بحث بي ارزشي پولمونه كه به درد تبديل نميخوره و اينجا حتما بايد دلار دربياري و دلار خرج كني، از زماني كه برنده شديم تا الان همه ي ما يك سال و نيم پر استرس رو پشت سر گذاشتيم،تا چشم رو هم بذاريد دو سال بعدي هم مي گذره، و بعد از اون دو باره همه ي ٢٠١٤ اي ها اينجا دور هم جمع ميشن. و مطمئن باشيد زياد اختلاف نخواهيم داشت.منتظرتون مي مونم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان