کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
با سلام. دوره کلیر چهار ماهه شده؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92 ، hamidrezapir1 ، alitab
(2013-12-30 ساعت 17:44)k98k نوشته:  با سلام. دوره کلیر چهار ماهه شده؟

دوست عزيز در خصوص بحث كليرنس متقاضيان ويزاي مهاجرتي آمريكا هيچ چيزي بصورت مطلق وجود نداره . هر كس تجربيات خودش رو ميگه.
در اين پروسه موارد غير منتظره زيادي هست.
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: H Pier ، pari pari ، قصه گو ، محبت ، soli asali ، ghafari88 ، alitab
(2013-12-30 ساعت 17:47)farazz نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 17:44)k98k نوشته:  با سلام. دوره کلیر چهار ماهه شده؟

دوست عزيز در خصوص بحث كليرنس متقاضيان ويزاي مهاجرتي آمريكا هيچ چيزي بصورت مطلق وجود نداره . هر كس تجربيات خودش رو ميگه.
در اين پروسه موارد غير منتظره زيادي هست.
سلام
دوست خوبم عموما در مراحل اولیه صدور ویزا برای برندگان سالهای جدید و برای کیسهای با شماره پایینتر پروسه کلیرنس طولانیتره و صبوری بیشتری رو میطلبهWink و بد نیست به منتظر سرای 2013 یه نگاهی بندازید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: قصه گو ، EKAM ، maryam_a ، soli asali ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، pari pariaaa ، farazz ، k98k ، taleghani ، alitab
سایت آنکارا آپدیت شددددد قطره ای بچکید 507..... قطره ، دریا شو
[عکس: Christmas-Carol-merry-christmas-xmas-chr...medium.gif]
[font=Times New Roman]Merry Christmas[/font]
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
(2013-12-30 ساعت 16:01)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-30 ساعت 14:47)نام کاربری somi نوشته:  نفری 600 درهم!!! یعنی 2نفر حدود 1میلیون تومان! واقعا هزینه گزافیه!اگه یه نفر یه روزه برگرده دوبی ویزاهارو بگیره هم مطمنتره هم بصرفه تر.
من که هیچ رقمه نمیتونم دلمو راضی کنم همچین مدرک مهمی(ویزا) رو بدم دست یه غریبه،حتی اگه مجانی برام بیارهBig Grin

دوست خوبم. در مورد اطمینان قضیه من نمی تونم نظری بدم چون هر کسی در مورد شرایط خودش مختار هست؛ اما در مورد هزینه بسیار بسیار به صرفه هست اتفاقا! .... شما اگر بخواهید دبی تشریف ببرید باید هزینه بلیط هتل و ویزا بدید که به گفته سفارت بین 4-7 روز طول می کشه تا ویزا رو تحویل بدن. پس باید برای حداقل هفت روز هتل بگیرید. هزینه رفت و برگشت به ابوظبی رو هم در نظر داشته باشید. بحث ارزش اون زمان چند روز رو هم درنظر داشته باشید. ضمناً ما که پاسپورت هامون رو دادیم به سفارت نزدیک ده روز دست سفارت بود. یعنی بخاطر شلوغ بودن سر سفارت این زمان هم طول کشید. حالا تصور کنید قرار بود خودم می رفتم. در کل معتقدم به لحاظ هزینه ای خیلی خیلی به صرفه تر هست.
شاد باشید. Wink

مرسی دوست عزیز
من فقط نظرشخصیمو گفتم،خدارو شکر که کار شما درست انجام شده،موفق باشید و خوش شانسSmileSmile
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، محبت ، farazz ، ghafari88
نفری 600 درهم خیلی خوبه.
ما ایرانیا متاسفانه انقدر سر همدیگه کلاه گذاشتیم که اطمینان کردن به دیگران برامون سخته اما توکل به خدا. اینها هم آدمهای معتبری هستند چند ساله دارن این کارو انجام می دن.
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: ghafari88 ، pari pari ، farazz ، soli asali ، قصه گو ، farshadm999
من از مدیران مهاجرسرا خواهشمندم که یک موضوع به نام "پیکاپ ویزا "برای هر سفارت جداگانه به موضوع ها اضافه کنن که از کلیرنس جدا بشه
ممنون
ورود به امریکا: اکتبر2014

تشکر کنندگان: farshadm999 ، hamed1286 ، soli asali ، taleghani ، farazz
(2014-01-01 ساعت 01:01)نام کاربری somi نوشته:  ما که هر چی مینویسیم حذف میشه،خصوصا اونا که باعث ایجاد تشکیک نسبت به شرکتا وآدمای دلال میشهCool
خب بذار اینم حذف بشه،ولی چندی قبل گزارشی از یه خانواده که همین آدمای معتبر پولشونو گرفته بودن وبجای بهشت استرالیاوسط جهنم اندونزی ولشون کرده بودن دیدم واقعا سادگی بعضیا و استفاده ی دیگران تاسف باره!!!

دوست عزیز خانم ملیکا و یا هر فرد دیگه ای که دستی در این کار داره ربطی به این سایت نداره، و اگر این مورد قرار بود برای این سایت نفعی داشته باشه حتما به صورت تبلیغ بالای صفحات سایت قرار میگرفت، بهتره در گفته تون تجدید نظر کنید، من خودم اولین بار که در این مورد پرسیده شد به دوستان گفتم که بعضی از دوستان با این افراد کار کردن راضی بودن، بعضی هم راضی نبودن! اگر شما به کسی اعتماد ندارید خب این کار رو انجام ندید، اینجا محلی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات دوستان هست نه این که اینطور با دوستان صحبت کنید!!! در ضمن مدیران در این سایت حق دارن پست هایی که حرمت بقیه افراد سایت رو رعایت نمیکنه و یا ... رو عدم تایید کنه... سعی کنید به دیگران احترام بذارید و سریع بهشون انگ ساده لوحی نزنید، شرایط کسانی که قصد مهاجرت غیرقانونی به استرالیا رو داشتن با شرایط برندگان لاتاری خیلی فرق میکنه!

(2013-12-31 ساعت 22:30)moqadam نوشته:  من از مدیران مهاجرسرا خواهشمندم که یک موضوع به نام "پیکاپ ویزا "برای هر سفارت جداگانه به موضوع ها اضافه کنن که از کلیرنس جدا بشه
ممنون

دوست عزیز پیکاب ویزا فقط برای سفارت ابوظبی امکانپذیره که چون یک تصمیم شخصی است و سایت نمیتونه مسئولیتی رو در این زمینه قبول کنه، به خود شما عزیزان بر میگرده...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-01-01 ساعت 01:12)aghaghia نوشته:  دوست عزیز پیکاب ویزا فقط برای سفارت ابوظبی امکانپذیره که چون یک تصمیم شخصی است و سایت نمیتونه مسئولیتی رو در این زمینه قبول کنه، به خود شما عزیزان بر میگرده...

من با یکی از این شرکتای پیکاپ تماس گرفتم گفتن برای آنکارا هنوز پیکاپش نیومده ، پیکاپش بیاد میتونیم براتون بگیریم
یعنی چرند گفته ؟!؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، hamidrezapir1
بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

کیس ما رو هم شناخت. یک کم امیدوار بشیم Big Grin
(2014-01-01 ساعت 10:27)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

کیس ما رو هم شناخت. یک کم امیدوار بشیم Big Grin

از مارو هم شناختWink
کیس:سه رقمی/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:1می/ مصاحبه:هفته اول نوامبر/کلیرنس بعد از 233روز/مقصد NY
به امید فردایی زیبا Smile
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$
تشکر کنندگان: taleghani ، امین 13 ، sal0811 ، aghaghia ، kage.omid ، amin arefi ، farazz ، soli asali ، قصه گو
بامید شنیدن خبرهای خیلی خوب برای همه مردم دنیا در سال جدید. مخصوصا بچه های گل مهاجر. بچه ها همه تونو دوست دارم.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
[عکس: 67179936019322376786.jpg]

سال 2014 پر از خبراي خوش از همه دوستان خواهد بود.SmileSmileSmile
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
ما رو هم شناخت. آپدیت ها برای دوستان مربوط به چه زمانی هست؟
برای دوستانی که کلیر شدن؛ با توجه به زمانی که کلیر شدن و زمانی که آپدیت سیس نشون میده، میتونیم حدس بزنیم کی کلیر میشیم؟؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، kage.omid ، pari pariaaa ، amin arefi ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان