کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-15 ساعت 02:10)Beni2050 نوشته:  راستى يه سوال اينكه ما جزء نفرات اول بوديم و تو سال ٢٠١٣ مصاحبه شديم بده يا خوب و جرا؟

یه امضا بزن پای برگه هات !؟ ببینیم چه خبره !؟

راستش منم هنوز متوجه نشدم .... بنظر مسخره میاد اگه کارنتیهای اول و دوم ویزا دیر بدن .... این کجاش عدالته !؟ باید دوباره هزینه مدیکال و ... بدیم Sad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: aseman abi ، kage.omid ، masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa ، pari pari ، meisam14
اخه ما كه دبى بوديم نامه دوم واين جيزا نخواستن اصلا kccجى هست؟
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: soli asali
خدايا خواب ندارم حالم بده دلم درد ميكنه بشت لبم ميسوزه دماغم ميخواره زير بغلم اتيش كرفته ميخوام غر بزنم همسرم كنارم با صداى بلند خر و بف مى كنه دلم ويزام ميخواد................................
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: aseman abi ، poopak16 ، pari pari ، meisam14
Exclamation 
سلام به همه دوستان عزیز
یکی از اعضای کیس شماره 2014AS1149 ویزاش صادر شده . نتیجه اینکه احتمالا شوهر کلیرنس شاملش شده و خانم گفته که من ویزام رو میگیرم .
ولی این کیس رو من چند وقته دارم چک می کنم فکر میکنم به تازگی صادر شده . به هر حال مبارکشون باشه .
نکته بعد اینکه Ceac زودتر از سایت سفارت صدور ویزا رو اطلاع رسانی می کنه.
موفق باشید...
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
(2014-01-15 ساعت 03:57)mrpahlevani نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
یکی از اعضای کیس شماره 2014AS1149 ویزاش صادر شده . نتیجه اینکه احتمالا شوهر کلیرنس شاملش شده و خانم گفته که من ویزام رو میگیرم .
ولی این کیس رو من چند وقته دارم چک می کنم فکر میکنم به تازگی صادر شده . به هر حال مبارکشون باشه .
نکته بعد اینکه Ceac زودتر از سایت سفارت صدور ویزا رو اطلاع رسانی می کنه.
موفق باشید...

عذر می‌خوام شما با کیس نامبر ۳۰۰ کی‌ مصاحبه شدید که هنوز ویزاتون نیومده؟؟ دیر رفتید مصاحبه؟Sad
خوشحالم.
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari
ببخشید که فینگلیش تایپ می‌کنم
فقط خواستم بهتون بگم یه روزی منم مثل شما بودم و یه پست مثل اینی که الان تایپ میکنمو خونده بودم.
بچها به هییییییییییییییچ عنوان حتا ۱% هم فکر نکنین ک ویزا نمی‌گیرین، یه خواهش ازتون دارم به عنوانه یه برادر کوچیکتر: فقط فقط فقط بشینین زبان بخونین. اینو از من داشته باشین. همتون میاید و همتونم موفق باشید. Smile
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
(2014-01-15 ساعت 07:21)afshin sadeghi 2 نوشته:  ببخشید که فینگلیش تایپ می‌کنم
فقط خواستم بهتون بگم یه روزی منم مثل شما بودم و یه پست مثل اینی که الان تایپ میکنمو خونده بودم.
بچها به هییییییییییییییچ عنوان حتا ۱% هم فکر نکنین ک ویزا نمی‌گیرین، یه خواهش ازتون دارم به عنوانه یه برادر کوچیکتر: فقط فقط فقط بشینین زبان بخونین. اینو از من داشته باشین. همتون میاید و همتونم موفق باشید. Smile

9 سپتامبر دریافت ویزا .... آقا دمت گرم .... چیزی نمونده بوداااااااااااااااااا
Big Grin
من جات استرس گرفتم
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، poopak16 ، pari pari ، 2014winner ، mahdii
(2014-01-15 ساعت 02:57)Beni2050 نوشته:  خدايا خواب ندارم حالم بده دلم درد ميكنه بشت لبم ميسوزه دماغم ميخواره زير بغلم اتيش كرفته ميخوام غر بزنم همسرم كنارم با صداى بلند خر و بف مى كنه دلم ويزام ميخواد................................

این یکی رو خیلی با مزه اومدی دوستم..... غمت نباشه ویزا هم میاد ایشالا فقط دعا کنید که اونقدری زود بیاد که بتونیم برنامه ریزی کنیم واسه رفتن و مثل پارسالی ها دقیقه ۹۰ نشه که همه برنامه ریزی ها کشک بشه... خدایا به خواسته دل این جوون ها برس
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
(2014-01-15 ساعت 10:43)poopak16 نوشته:  خدایا به خواسته دل این جوون ها برس

الهی آمین
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: aseman abi ، soli asali ، pari pariaaa ، hedipes ، 2014winner ، قصه گو ، maryam_a ، sksara ، mahan L
دوستان من اومدم با یک دنیا انرژی و قوت قلب برای همه دوستان مهاجر سرایی
سلام دوستان ادرس سايتي كه اپديت را نشون ميده ميشه بذارين با تشكر
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-15 ساعت 12:25)reza16 نوشته:  سلام دوستان ادرس سايتي كه اپديت را نشون ميده ميشه بذارين با تشكر

ceac.state.gov
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali
سلام بچه هاااا من كه بعد از ٩٧ روز انتظار خيلي كلافه شدم وبدتر از همه اين بلا تكليفيشه!!!
اما اومدم امروز بعد از مدتها كلي انرژي مثبت بدم....
اينم انرژي مثبتاي امروز به همه بچه هاااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Big GrinBig Grin
سلام به همه شما دوستان عزیز
امید وارم که انتظاری همگی برای کلیر شدن خیلی کوتاه باشه و همه شما ویزا هاتون رو بگیرید.
سوالی برام پیش آمده که درست جواب نگرفتم و نیز به تجربه گذشته ها دارم بچه های دوره قبل یا یافته های دوره جدید.

اما اصل سوال : (( اگر شخص برنده روز مصاحبه با پروسه کلیر مواجه بشه این که همسر فرد برنده یکضرب بگیره وجود داشته؟ ))
دوستان اگر مطلبی از گذشته رویت کردن و یا تجربه جدیدی دارن یا داشتن اعلام کنند که روز مصاحبه کسی شکه نشه و دنبال راه چاره باشه.
قبلا از همه شما بابت توجه و پاسخ هاتون سپاسگذارم
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو
(2014-01-15 ساعت 02:31)mrt نوشته:  سلام به همه دوستان گلم که ساعت 1:30 است و هنوز نخوابیده اندBig Grin باید این نکته را متذکر بشم که کار چک کردن و کلیرنس کیسها در واقع از زمان دریافت مدارک در KCC شروع می شه نه از زمان مصاحبه و این مسئله حتی در فرستادن نامه دوم هم موثره وبه خاطر همینه که کیس های اولیه اگر کلیرنس بخورند مدت زمان خیلی طولانی تری را با شرایط مشابه باید منتظر بشند تا کیس های با شماره های بالاتر و این یک پروسه زمان بره که باید زمانش سپری بشه پس لطفاً صبور باشید

دوست عزیز سلام. آیا از صحت این موضوع مطمئن هستید؟ لطفا اگر منبعی هم دارید برای ما بگذارید. چون برای کیس بالایی ها مثل من این موضوع خیلی مهمه.از لطف شما ممنونم.
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان