کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-14 ساعت 21:20)atriana نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 17:57)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 14:43)sksara نوشته:  بله هفته گذشته مصاحبه داشتم. علیرغم اینکه من کار دولتی نداشتم اما با ارگانهای دولتی به نوعی کار کردم که این برای آفیسر ابهام ایجاد کرد که شاید کارم دولتی بوده . دقیقا علتش رو نگفت اما از سوالاتی که راجع با کارهام پرسید اینو فهمیدم
CoolSad

ناراحت نباشيد ،ايشالا كه زودتر كلير ميشيد .شرايط من هم مشابه شماست.كار خصوصي و همسرم هم معاف از سربازي اما كليرنس خورديم چون شغل من براي آفيسر علامت سوال شده بود انگار!!!همه چي درست ميشه ،توكل به خدا.

ببخشید . میشه بفرمایید شغل شما چی است( البته اگه اشکال ندارد)

تو يه شركتي كه كار واردات و صادرات انجام ميده مشغولم .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pari ، H Pier ، hedipes ، مهدی 2014 ، soli asali ، قصه گو ، meisam14
امیدوارم همتون با دست پر برگردید. و سرانجامتون مثل ما 2013 ها نشه. بچه ها میدونم همه جا شندید و گفتن ولی چون واسه خودم اتفاق افتاده میگم که برا هیچ عزیزی اتفاق نیفته. آقایون و خانمها تا ویزا به دستتون نرسیده و خودتون ویزا را تو پاسپورتتون ندیدید نه به اطرافیان چیزی بگید نه برنامه سفر بریزید نه شغلتون ترک کنید و نه چیزی بفروشید.
امسال اينا چرا هيچ کسي رو کلير نميکنن؟ واقعا هدفشون چيه , ؟؟
2014AS00002xxx
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، godot ، maryam_a ، میما ، pari pari
(2014-01-14 ساعت 17:48)parsab نوشته:  مام امروز رفتیم سفارت تو ارمنستان و با برگه خوشگل آبی در دست برگشتیم Sad بنظرم یکی از مهمترین آیتم ها برای کلیرنس خوردن خدمت سربازی برای مرد ها هستش.

با سلام امیدورام زود کلیر بشوید
من سربازی نرفتم ولی اینا برگه آبی زیاد کپی گرفتن به همه نفری یکی میدن Tongue
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
(2014-01-14 ساعت 19:23)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 18:47)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 17:46)سیمین راد نوشته:  من فکر میکنم این یک سیستم اتوماتیک هست که بصورت اتوماتیک هر جایی که تو آمریکا یا ترکیه یا ایراوان یا ابوظبی یا هرجای دیگه به این پرونده دسترسی میشه آپدیت میشه و ربطی به این نداره که یک نفر بشینه بنویسه شما آپدیت شدین.
سیمین خانم مبارک انشاءاله حتما شماره خودتون رو در اولین آپدیت سایت خواهید دید همزمان آپدیت شدن شما با همسرتون خیلی نشونه خوبیه اون دست راستتون رو لطفا زیر سر بچه های مهاجر سرا عنایت بفرمایید.

خبر رسیده که خبری در راه است

ایشالا بزودی زود هممون از این انتظار در میایم و کیلیر می شیم و این تاپیک پر از هورا و شادی میشه

این خبرای خوب از کجا به شما میرسه !؟ Big Grin منبع خاصی دارید آیــــــــــــــــــا !!! Cool

منبع رو بی خیال انرژی رو بگیر دوست من!!Big Grin
[/quote]

انرژی دریافت شد .... بغلی بگیر .... Big Grin
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
بدترین چیز در زندگی انسان، انتظار بیهوده برای چیزی هست که بدست آوردنش در دست خودش نیست .... بارلها ما را از این وضعیت نجات بده Big Grin
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: godot ، ffrfar ، sargol2001@yahoo.com ، masuodrh ، rtt ، pari pari ، میما ، omid05 ، sal0811 ، soli asali ، poopak16 ، pari pariaaa ، meisam14
100 روز گذشت ولى خبرى نشدSadSadSad
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: masuodrh ، ffrfar ، kage.omid ، قصه گو ، aseman abi ، مهدی 2014 ، NIKKI ، godot ، soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-15 ساعت 01:07)pari pari نوشته:  100 روز گذشت ولى خبرى نشدSadSadSad
در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است Smileبه امید موفقییت همه دوستان خوب 2014 ای......
تشکر کنندگان: masuodrh ، قصه گو ، ramaya ، Vahid2014 ، sal0811 ، NIKKI ، soli asali ، pari pariaaa ، pari pari ، meisam14
همه شيرينى برنده شدن با اين انظار طولانى وكشنده خراب شد ،بيشاز١٠٠روز انتظار ديوونم كرد.............
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: aseman abi ، masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa ، poopak16 ، pari pari ، meisam14
کاربران در حال بازدید این موضوع: alirezaghodrat، feel، H Pier، kage.omid، mrt، narin، ozbekar، shohreh63، tajhizgaran

چه تاپیک شلوغی. انتظار سخته اما سعی کنیم این انتظار رو هر روز به و هر لحظه به یادمون نیاریم اینطوری راحتتریم و یا اینکه به این فکر هم که باشیم خدای ناکرده به مرحله آخر نرسیدیم برناممون برای مملکت خودمون چیه. یک مقدار به خودمون کمتر سخت بگیریم. خبرهای خوب در راهه.
پایدار باشین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تمام جوونيموون تو حصرت مهاجرت كذشت ماها كه ديكه هوايى هم شديم خدا به دادموون برسه اى كاش من برنده نشده بودم فكرشم نمى كردم كه اين برنامه تا اين اندازه فرسايشى باشه
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: aseman abi ، godot ، masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa ، pari pari ، meisam14 ، mohamad92
من فكر مى كنم كه امسال يه خبرايى هست واقعا شنيدم كه امسال ٤برابر ظرفيت هر سال برنده اعلان كردن يعنى خود دزدى
تشکر کنندگان: soli asali
راستى يه سوال اينكه ما جزء نفرات اول بوديم و تو سال ٢٠١٣ مصاحبه شديم بده يا خوب و جرا؟
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari
(2014-01-15 ساعت 02:10)Beni2050 نوشته:  راستى يه سوال اينكه ما جزء نفرات اول بوديم و تو سال ٢٠١٣ مصاحبه شديم بده يا خوب و جرا؟

دوست عزیز امری که الام کردن ۶۰۰۰ نفر امسال برنده هستن که به ۳۷۰۰ نفر ویزا میرسه. یعنی‌ حدود ۶۵% برندها ویزا میگیرن با احتسابه اینکه اگه ۲۰۰۰ نفر پیگیر کارشون نشان یعنی‌ تقریبا به همه ویزا می‌رسه، ولی‌ خوب تعداد نفرات کیس‌ها هم مطرحه.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa ، pari pari ، mohamad92
سلام به همه دوستان گلم که ساعت 1:30 است و هنوز نخوابیده اندBig Grin باید این نکته را متذکر بشم که کار چک کردن و کلیرنس کیسها در واقع از زمان دریافت مدارک در KCC شروع می شه نه از زمان مصاحبه و این مسئله حتی در فرستادن نامه دوم هم موثره وبه خاطر همینه که کیس های اولیه اگر کلیرنس بخورند مدت زمان خیلی طولانی تری را با شرایط مشابه باید منتظر بشند تا کیس های با شماره های بالاتر و این یک پروسه زمان بره که باید زمانش سپری بشه پس لطفاً صبور باشید
2014AS17$$ ,نامه دوم 21 اکتبر،مصاحبه :16 دسامبر ابوظبی،کلیرنس با برگه آبی،آپدیت ها 16 دسامبر،16 ژانویه ،10 فوریه و خودم 29 می،1 ژوئن خودم،کلیر :2 ژوئن،دریافت ویزا 26 ژوئن،ورود به آمریکا 27 نوامبر لس انجلس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان