کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-15 ساعت 16:10)م.ق نوشته:  سلام به همه شما دوستان عزیز
امید وارم که انتظاری همگی برای کلیر شدن خیلی کوتاه باشه و همه شما ویزا هاتون رو بگیرید.
سوالی برام پیش آمده که درست جواب نگرفتم و نیز به تجربه گذشته ها دارم بچه های دوره قبل یا یافته های دوره جدید.

اما اصل سوال : (( اگر شخص برنده روز مصاحبه با پروسه کلیر مواجه بشه این که همسر فرد برنده یکضرب بگیره وجود داشته؟ ))
دوستان اگر مطلبی از گذشته رویت کردن و یا تجربه جدیدی دارن یا داشتن اعلام کنند که روز مصاحبه کسی شکه نشه و دنبال راه چاره باشه.
قبلا از همه شما بابت توجه و پاسخ هاتون سپاسگذارم

در مورد سوالتون بایستی گفت خیر این امکان وجود ندارد اخذ ویزا توسط همراهان کیس در گرو گرفتن ویزا توسط فرد برنده می باشد حتی ورود همراهان نیز منوط به ورود فرد برنده در اغازخواهد بود ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: godot ، مهدی 2014 ، soli asali ، aghaghia ، قصه گو ، pari pariaaa ، H Pier
سلام دوستان عزیز،

من دیروز بعد از ۹۱ روز انتظار ایمیل زدم و سفارت هم زحمت کشیدندو همون ایمیل معروف رو فرستادن جالبه که کیس ما ۴ نفرهٔ است و سه‌تامون ویزا گرفتیم و ایمیل من واسه پیگیری کیس همسرم بوده ولی‌ اونا واسه مارو تو سیس آپدیت کردن و همسرم همچنان ۱۵ اکتبر هست،یعنی‌ همون روز مصاحبه آخه این یعنی‌ چی‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر 2014AS000004XX/تعداد افراد کیس:4نفر/تاریخ رویت 6 می / ارسال فرمها27می با ایمیل/سفارت ایروان/
کارنت: 5 آگوست | مصاحبه:15 اکتبر | ویزا : * | ورود به آمریکا: * |Smile
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، masuodrh ، قصه گو ، NIKKI ، pari pariaaa
امید وارم که انتظاری همگی برای کلیر شدن خیلی کوتاه باشه و همه شما ویزا هاتون رو بگیرید.
سوالی برام پیش آمده که درست جواب نگرفتم و نیز به تجربه گذشته ها دارم بچه های دوره قبل یا یافته های دوره جدید.

اما اصل سوال : (( اگر شخص برنده روز مصاحبه با پروسه کلیر مواجه بشه این که همسر فرد برنده یکضرب بگیره وجود داشته؟ ))
دوستان اگر مطلبی از گذشته رویت کردن و یا تجربه جدیدی دارن یا داشتن اعلام کنند که روز مصاحبه کسی شکه نشه و دنبال راه چاره باشه.

این موردی رو که شما گفتید توی بچه های مهاجر سرا داشتیم درخصوص کیسهایی بوده که خانم برنده اصلی بوده بهمراه فرزندان یکضرب ویزا رو گرفتند ولی اقا کلیرنس خوردند که از دوستان 2013 داشتیم که این اتفاق براشون پیش اومد و متاسفانه نتونستند ویزا رو بگیرند...
تشکر کنندگان: soli asali ، godot ، مهدی 2014 ، aghaghia ، قصه گو ، pari pariaaa ، H Pier
(2014-01-15 ساعت 16:43)KIMIA2005 نوشته:  

این موردی رو که شما گفتید توی بچه های مهاجر سرا داشتیم درخصوص کیسهایی بوده که خانم برنده اصلی بوده بهمراه فرزندان یکضرب ویزا رو گرفتند ولی اقا کلیرنس خوردند که از دوستان 2013 داشتیم که این اتفاق براشون پیش اومد و متاسفانه نتونستند ویزا رو بگیرند...

دقیقا مثل من امیدوارم که همسر من کلییر بشه.Sad
کیس نامبر 2014AS000004XX/تعداد افراد کیس:4نفر/تاریخ رویت 6 می / ارسال فرمها27می با ایمیل/سفارت ایروان/
کارنت: 5 آگوست | مصاحبه:15 اکتبر | ویزا : * | ورود به آمریکا: * |Smile
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، قصه گو ، pari pariaaa ، H Pier ، soli asali
(2014-01-15 ساعت 16:20)meisam14 نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 02:31)mrt نوشته:  سلام به همه دوستان گلم که ساعت 1:30 است و هنوز نخوابیده اندBig Grin باید این نکته را متذکر بشم که کار چک کردن و کلیرنس کیسها در واقع از زمان دریافت مدارک در KCC شروع می شه نه از زمان مصاحبه و این مسئله حتی در فرستادن نامه دوم هم موثره وبه خاطر همینه که کیس های اولیه اگر کلیرنس بخورند مدت زمان خیلی طولانی تری را با شرایط مشابه باید منتظر بشند تا کیس های با شماره های بالاتر و این یک پروسه زمان بره که باید زمانش سپری بشه پس لطفاً صبور باشید

دوست عزیز سلام. آیا از صحت این موضوع مطمئن هستید؟ لطفا اگر منبعی هم دارید برای ما بگذارید. چون برای کیس بالایی ها مثل من این موضوع خیلی مهمه.از لطف شما ممنونم.
دوست عزیز منطقی به نظر نمیرسه که اینطور باشه آخه شاید اصلا کیسها پشیمون بشن و به مصاحبه نرند در واقع اینطور بگم که دولت آمریکا تا 330 دلار رو نگیره کوچکترین قدمی در مورد کیس شما بر نمیداره و نیرو و توانشو الکی هدر نمیده که کار مجانی بکنن و در مورد کیسی که پول پرداخت نکرده شروع کنه به تحقیقات اگر از این کارها میخاست بکنه که ورشکست میشد و دولت سرمایه داری بهش نمیگفتن به عبارت دیگه دستمزدی که بابت انجام تحقیقات به نیروهاش میده در شکم 330 دلاری هست که از ما تو سفارت میگیره
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: masuodrh ، قصه گو ، برسام٤ ، NIKKI ، kage.omid ، soli asali ، pari pari
(2014-01-15 ساعت 16:59)alimomen نوشته:  دوست عزیز منطقی به نظر نمیرسه که اینطور باشه آخه شاید اصلا کیسها پشیمون بشن و به مصاحبه نرند در واقع اینطور بگم که دولت آمریکا تا 330 دلار رو نگیره کوچکترین قدمی در مورد کیس شما بر نمیداره و نیرو و توانشو الکی هدر نمیده که کار مجانی بکنن و در مورد کیسی که پول پرداخت نکرده شروع کنه به تحقیقات اگر از این کارها میخاست بکنه که ورشکست میشد و دولت سرمایه داری بهش نمیگفتن به عبارت دیگه دستمزدی که بابت انجام تحقیقات به نیروهاش میده در شکم 330 دلاری هست که از ما تو سفارت میگیره

نه دوست عزیز اینطور نیست. بهتره اینطوری گفت که پروسه کلیرنس از زمانی که شما مدارکتون به دستشون می رسه شروع میشه. وقتی شما فرم هاتون رو ارسال می کنید یعنی دارید اظهار می کنید که تمایل دارم از این فرصت برنده شدنم استفاده کنم. پس منطقیه که پروسه از همون موقع شروع بشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: meisam14 ، NIKKI ، pari pariaaa ، poem ، قصه گو ، H Pier ، soli asali ، aaraam
سايت ايروان آپديت شد .باز هم هيچ خبري از لاتاري ها نيست .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: masuodrh ، ghafari88 ، kage.omid ، godot ، قصه گو ، 2014winner ، mohamad92 ، hamidrezapir1 ، H Pier ، soli asali ، reza.sa
(2014-01-15 ساعت 18:39)ghafari88 نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 16:59)alimomen نوشته:  دوست عزیز منطقی به نظر نمیرسه که اینطور باشه آخه شاید اصلا کیسها پشیمون بشن و به مصاحبه نرند در واقع اینطور بگم که دولت آمریکا تا 330 دلار رو نگیره کوچکترین قدمی در مورد کیس شما بر نمیداره و نیرو و توانشو الکی هدر نمیده که کار مجانی بکنن و در مورد کیسی که پول پرداخت نکرده شروع کنه به تحقیقات اگر از این کارها میخاست بکنه که ورشکست میشد و دولت سرمایه داری بهش نمیگفتن به عبارت دیگه دستمزدی که بابت انجام تحقیقات به نیروهاش میده در شکم 330 دلاری هست که از ما تو سفارت میگیره

نه دوست عزیز اینطور نیست. بهتره اینطوری گفت که پروسه کلیرنس از زمانی که شما مدارکتون به دستشون می رسه شروع میشه. وقتی شما فرم هاتون رو ارسال می کنید یعنی دارید اظهار می کنید که تمایل دارم از این فرصت برنده شدنم استفاده کنم. پس منطقیه که پروسه از همون موقع شروع بشه.
به قول خودشون
action speaks louder than words
ویا
deeds ,not word
که میشه به عمل کار براید به سخن گفتن نیست و این عمل در مورد لاتاری رنج سفر مصاحبه رو بخود خریدن - پول خرج کردن - هزینه (330 دلار) رو دادن و وقت گذاشتن و ... میشه
فکر نکنم تنها ایمیل کردن چندتا فرم بتونه اونها رو قانع کنه که شما عزمتون جزم هست و حتما مصاحبه تشریف میبرید اصلا اینجوری حساب کنید که شاید خدای نکرده واسه کسی اتفاقی بیوفته و علیرغم میلش نتونه مصاحیه بره بازم واسه اون پروسه رو شروع میکنن؟؟
والا واسه من که قابل هضم نیست اگر برای تایید گفتتون منبعی دارید ذکر کنید که به اشتباهم پی ببرم
ما که هر کاری میخایم بکنیم تا حداقل یک پیش پرداخت ازمون نگیرن کارمون رو راه نمیاندازن
گر اینجور باشه که آمریکا از بهشت برینم برینتر هست
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: soli asali ، hedipes ، akj ، NIKKI
دوستان عزیز فکر کنم خبر خیلی خوبی در راه باشه
بند پیش بین نیستم ولی پیش بینی میکنم .....
احتمالا ظرف یک یا دو روز آینده سایت سفارت آنکارا آپدیت میشه و از بچه های گرین کارت لاتاری هم اسم اعلام خواهد شد.....
کیس ۴۳۸ کلیر شده و ایشالا که مبارکش باشه
حالا از کجا فهمیدم ؟ تو سایت سیس داشتم چرخ میزدم دیدیم این شماره کیس ویزاش آماده شده و تاریخ آپدیتش هم ۱۵ ژانویه هست که مربوط به امروزه احتمالا باز هم شماره هایی باشه که من بهش بر نخوردم امید وارم پیش بینیم درست از آب در بیاد و کلی بچه ها شاد بشن
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ghafari88 ، soli asali ، amin arefi ، pari pari
(2014-01-15 ساعت 20:55)پائیز نوشته:  دوستان عزیز فکر کنم خبر خیلی خوبی در راه باشه
احتمالا ظرف یک یا دو روز آینده سایت سفارت آنکارا آپدیت میشه و از بچه های قرعه کشی اقامت دائم آمریکا هم اسم اعلام خواهد شد.....
حالا از کجا فهمیدم ؟ تو سایت سیس داشتم چرخ میزدم دیدیم این شماره کیس ویزاش آماده شده و تاریخ آپدیتش هم ۱۵ ژانویه هست که مربوط به امروزه احتمالا باز هم شماره هایی باشه که من بهش بر نخوردم امید وارم پیش بینیم درست از آب در بیاد و کلی بچه ها شاد بشن

این کیس آماده مصاحبه بوده نه اینکه کلیر شده!!
تشکر کنندگان: kage.omid ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali ، pari pari
(2014-01-15 ساعت 20:55)پائیز نوشته:  دوستان عزیز فکر کنم خبر خیلی خوبی در راه باشه
احتمالا ظرف یک یا دو روز آینده سایت سفارت آنکارا آپدیت میشه و از بچه های قرعه کشی اقامت دائم آمریکا هم اسم اعلام خواهد شد.....
مرسی از دلگرمی که دادی..انشاله هم همینطور باشه
ولی دوست خوبم..Ready به مفهوم آماده بودن ویزا نیست..یه زحمتی بکشید متن پایین نوشته رو هم بخونید..آماده بودن پرونده برای مصاحبه رو زده
کاش واقعا یکی از عالم غیب خبر میداد که این انتظار کشنده تا کی قراره طول بکشه..کاش
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: kage.omid ، قصه گو ، pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-15 ساعت 21:16)masuodrh نوشته:  
مرسی از دلگرمی که دادی..انشاله هم همینطور باشه
ولی دوست خوبم..Ready به مفهوم آماده بودن ویزا نیست..یه زحمتی بکشید متن پایین نوشته رو هم بخونید..آماده بودن پرونده برای مصاحبه رو زده
کاش واقعا یکی از عالم غیب خبر میداد که این انتظار کشنده تا کی قراره طول بکشه..کاش
حق با شماست من از خوشحالی سریع پریدم که به همه خبر خوب بدم... ولی دقت کافی نکردم ببخشید
تشکر کنندگان: masuodrh ، قصه گو ، pari pariaaa ، ghafari88 ، soli asali ، tabrizi ، hedipes ، pari pari
ولی اینو من میتونم بگم که گویا سفارت آنکارا بهتر داره کار میکنه..امروز تو کیس هایی که من شماره هاشون رو دارم و از 1 تا 300 رو شامل میشه..آنکارا تعداد زیادی آپدیت 15 ژانویه داشته ..که چند تاییشون هم دو روز پیش آپدیت قبلیشون بوده..یعنی به امید خدا کلیرشون نزدیکه..
منتظر خبرهای خوب از آنکارا باشید..برای ما ابوظبی ها هم خدا بزرگه
این یه پیش بینی بود نه پیش گویی
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ghafari88 ، 2014winner ، sargol2001@yahoo.com ، soli asali ، میما ، pari pari ، akj
(2014-01-15 ساعت 19:03)pari pariaaa نوشته:  سايت ايروان آپديت شد .باز هم هيچ خبري از لاتاري ها نيست .

ايشالا ايروان هم شروع ميكنه به كلير كردن، من بااينكه خودم خيلي وقته منتظرم ولي دلم براي اين ايرواني ها بيشتر ميسوزه، خودم ميخاستم سفارتم رو به ايروان تغيير بدم كه به اصرار مادرم آنكارا موندم
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، kage.omid ، hamidrezapir1 ، soli asali ، reza.sa
(2014-01-15 ساعت 22:15)2014winner نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 19:03)pari pariaaa نوشته:  سايت ايروان آپديت شد .باز هم هيچ خبري از لاتاري ها نيست .

ايشالا ايروان هم شروع ميكنه به كلير كردن، من بااينكه خودم خيلي وقته منتظرم ولي دلم براي اين ايرواني ها بيشتر ميسوزه، خودم ميخاستم سفارتم رو به ايروان تغيير بدم كه به اصرار مادرم آنكارا موندم

2014winner عزیز از کجا معلوم شاید ایروان زودتر از انکارا و ابوظبی دست بکار شه و شروع کنه به کلیر کردن کیس ها ... ؟؟؟ Wink
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، kage.omid ، hamidrezapir1 ، soli asali ، 2014winner ، pari pari ، godot

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان