کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-16 ساعت 06:23)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 03:31)masuodrh نوشته:  من یکی اصلاح پذیر نیستم..
یه نکته ای که شاید خیلی هاتون بهش مشرف باشید
ارمنستان و ترکیه هر دو از سهمیه اروپا استفاده میکنند بنابراین تمامی کیس های 2014AS که ما تو سیس چک میکنیم ایرانی هستند
و امارات هم که کلا 167 برنده داشته امسال..که اونم در مقابل 6027 نفر جماعت برنده ایرانی رقمی نیست..پس آماری که در سیس بدست میاریم خیلی قابل استناد هست
ببخشید اگر نصف شبی اراجیف میبافم Sad

سایت سیس فقط برای این سه سفارت نیست ... برای همه سفارت هاست
شما کیس EU که برای اروپا هم هست داخلش بزنید میاره

بعنوان مثال این کیس رو شما چک کن 2014AS2 . سفارتش BGH خورده و ویزاشم دریافت کرده

خب دوست عزیز من منظورم آماری بود که از سایت سیس برای این سه سفارت جمع میکنیم .. عموماً برای برندگان ایرانی است و نه جای دیگه
وگرنه جهان شمول بودن سایت سیس برای همه واضحه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-01-16 ساعت 01:36)kage.omid نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 01:24)artam2 نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 00:09)kage.omid نوشته:  [عکس: 40146005158679762907.jpg]
از اين حس و حال نااميدي بيان بيرون اعتماد به نفس منو ببينيد دارم توي گوگل مپ يو اس گردي ميكنم ايشالا همگي كلير ميشيم.
آقا برين توي گوگل مپ يه يو اس گردي مجازي بكنين جالبه
من از بس توي محلمون گشتم Tongue كل محله رو ياد گرفتم فقط مونده خيابونا.Big Grin
اين عكس هم جايي هست كه قراره برمWink

سلام دوست عزيز
تو چه سايتي رفتيد؟google map اينجوري نشان نميده البته فكر ميكنم اين عكس باشه مثل عكسهايي كه در street view گذاشته شده،ممنون
شما میری داخل این سایتmaps.google.com و هر جایی از یو اس خواستی زوم کن اون آدمک گوشه سمت چپ . بالا را بگیرین بذارین جایی که میخوایین از زاویه پایین نشون بده دقیقا مثل همین عکسی که گذاشتم نشون میده حتی داخل کاخ سفید و بعضی موزه ها، باغ وحش ها هم نشون میده.حتما امتحانش کنین . بخصوص داخل کاخ سفید هم یه گشتی بزنید.

خیلی زیباست،کجا هست؟واشنگتن؟کارولینا؟ فک کنم همه این کارارو میکنن من که دیگه باید بنگاه املاک آمریکا بزنم انقد راجع به کرایه خونه ها سرچ کردم
تشکر کنندگان: soli asali ، kage.omid ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-15 ساعت 19:40)alimomen نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 18:39)ghafari88 نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 16:59)alimomen نوشته:  دوست عزیز منطقی به نظر نمیرسه که اینطور باشه آخه شاید اصلا کیسها پشیمون بشن و به مصاحبه نرند در واقع اینطور بگم که دولت آمریکا تا 330 دلار رو نگیره کوچکترین قدمی در مورد کیس شما بر نمیداره و نیرو و توانشو الکی هدر نمیده که کار مجانی بکنن و در مورد کیسی که پول پرداخت نکرده شروع کنه به تحقیقات اگر از این کارها میخاست بکنه که ورشکست میشد و دولت سرمایه داری بهش نمیگفتن به عبارت دیگه دستمزدی که بابت انجام تحقیقات به نیروهاش میده در شکم 330 دلاری هست که از ما تو سفارت میگیره

نه دوست عزیز اینطور نیست. بهتره اینطوری گفت که پروسه کلیرنس از زمانی که شما مدارکتون به دستشون می رسه شروع میشه. وقتی شما فرم هاتون رو ارسال می کنید یعنی دارید اظهار می کنید که تمایل دارم از این فرصت برنده شدنم استفاده کنم. پس منطقیه که پروسه از همون موقع شروع بشه.
به قول خودشون
action speaks louder than words
ویا
deeds ,not word
که میشه به عمل کار براید به سخن گفتن نیست و این عمل در مورد لاتاری رنج سفر مصاحبه رو بخود خریدن - پول خرج کردن - هزینه (330 دلار) رو دادن و وقت گذاشتن و ... میشه
فکر نکنم تنها ایمیل کردن چندتا فرم بتونه اونها رو قانع کنه که شما عزمتون جزم هست و حتما مصاحبه تشریف میبرید اصلا اینجوری حساب کنید که شاید خدای نکرده واسه کسی اتفاقی بیوفته و علیرغم میلش نتونه مصاحیه بره بازم واسه اون پروسه رو شروع میکنن؟؟
والا واسه من که قابل هضم نیست اگر برای تایید گفتتون منبعی دارید ذکر کنید که به اشتباهم پی ببرم
ما که هر کاری میخایم بکنیم تا حداقل یک پیش پرداخت ازمون نگیرن کارمون رو راه نمیاندازن
گر اینجور باشه که آمریکا از بهشت برینم برینتر هست
دوستان لازم همینجا مطالبی را یاداور بشم
پروسه کلیرنس بعد از فرستادن مدارک به سفارت انجام میشه پروسه کلیرنس حداقل شما سه مرحله
1-تشابه اسمی
2-شغل دولتی و یا نیمه دولتی (مربوط به رشته تحصیلی شغل حساس)
3-خدمت سربازی
می باشد توجه کنید هر سه پروسه بعد از فرستادن مدارکتون به کی سی سی و قبل از مصاحبتون انجام میگیره در حین انجام مصاحبه اگر افیسر شکی در اطلاعات پیدا کنه می تونه برای بررسی بیشتر به شما کلیرنس بزنه این کلیرنس می تونه شامل شغل و یا پست محل خدمتتون باشه.البته یاداور می شم که اطلاعات جدید در مورد شغل یا سربازی پیدا می کنه برای بررسی بیشتر کلیرنس می زنند.
دوستانی که ویزای یکضرب دریافت می کنند از گزینه اول یا همان تشابه اسمی قبل از مصاحبه با موفقیت گذشته اند. و ممکن است 2گزینه دیگر را دارا نباشند.
البته مسائل دیگه ای هم در موقع مصاحبه وجود داره که خود همان مسائل هم می تونه موجب کلیرنستون بشه ولی اصل کلیرنس همین مطالب هست.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: H Pier ، masuodrh ، soli asali ، kage.omid ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، مهدی 2014 ، Hadi2014 ، amin arefi
دوستان این مطلبی رو که می خوام بگم بارها و بارها گفته شده این مسئله کلیرنس مسئله زمانبری هست مخصوصا برای دوستان با کیس نامبر پایین گاها بعضی از دوستان زود نامید میشن و فکر می کنند که دیگه کلیر نمی شوند دوستان دقت کنید ما همه اینجا دور هم جمع شدیم که به هم روحیه بدیم و همینطور دوستان توجه داشته باشید هیچکدام از ماها اطلاعات دقیق و کافی راجب اینکه داخل سفارت چی میگذره و یا بهتر بگم راجب پروسه خدمون نداریم پس بهترین کار صبر و بردباری می دونم صبر کردن خیلی سخته انتظار شاید بدترین مرحله باشد چون مثل این می مونه که ادم تو یه برزخی گیر کرده باشه اما از دستمون کاری بر نمی یاد فقط در صورتی که پروستون بیش از 90 روز طول کشید حتما با سفارت مکاتبه داشته باشید.ولی قبول کنید که دوستانی که شماره کیس های پایینی دارن بل طیع زمان بیشتری رو باید در صف انتظار باشند ولی اطمینان داشته باشید جوابتون میاد من دوستانی رو دیدم بعد از حدود300روز کارنت شدن مثل کیسARI66 از انکارا در سال 2013 این کیس بعد از 321 روز کارنت شده خوب حتما انتظار زیادی کشیدن و یا کیس habibi از ایروان بعد از گذشت 244روز و یا کیس babak irani از ابوظبی بعد از 190 روز کارنت شدن پس اگز با این دید به مسئله نگاه کنیم بهتر می تونیم شرایط رو درک کنیم.دوستان من طولانی ترین مورد ها رو گفتم ولی فکر نکنم امسال دوستان تا این حد منتظر بمونن. تا جایی که می تونید زبانتون رو قوی کنید خودتون رو برای مهاجرت اماده کنید و همیشه مثبت باشید با انرژی منفی هیچ چیز درست نمیشه.این زمان هم سپری میشه تمامی شما دوستان خوب مهاجرسرایی به ویزا و مهاجرتتون می رسید. امیدوارم که امسال همه دوستان رو خوشحال با ویزا ببینم.
سفارت ایروان
من از اسپانسر استفاده کردم با توجه به اینکه من کپی سیتیزنی اسپانسرو دادم اونا میتونن براحتی با سرچ نام اسپانسر به همه اطلاعاتش دسترسی پیدا کنن
البته نظر شخصی منه کیسی مثل کیس من که از تمکن مالی استفاده نکرده میتونه علت طولانی شدن پروسه کلیرنسش کلیرنس اسپانسر باشه؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali
دوستان..خبر خوش..ابوظبی امروز کلی از کیس ها رو آپدیت کرده..انشاله داره یه اتفاقایی میافته
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2014-01-16 ساعت 14:00)arash12 نوشته:  دوستان این مطلبی رو که می خوام بگم بارها و بارها گفته شده این مسئله کلیرنس مسئله زمانبری هست مخصوصا برای دوستان با کیس نامبر پایین گاها بعضی از دوستان زود نامید میشن و فکر می کنند که دیگه کلیر نمی شوند دوستان دقت کنید ما همه اینجا دور هم جمع شدیم که به هم روحیه بدیم و همینطور دوستان توجه داشته باشید هیچکدام از ماها اطلاعات دقیق و کافی راجب اینکه داخل سفارت چی میگذره و یا بهتر بگم راجب پروسه خدمون نداریم پس بهترین کار صبر و بردباری می دونم صبر کردن خیلی سخته انتظار شاید بدترین مرحله باشد چون مثل این می مونه که ادم تو یه برزخی گیر کرده باشه اما از دستمون کاری بر نمی یاد فقط در صورتی که پروستون بیش از 90 روز طول کشید حتما با سفارت مکاتبه داشته باشید.ولی قبول کنید که دوستانی که شماره کیس های پایینی دارن بل طیع زمان بیشتری رو باید در صف انتظار باشند ولی اطمینان داشته باشید جوابتون میاد من دوستانی رو دیدم بعد از حدود300روز کارنت شدن مثل کیسARI66 از انکارا در سال 2013 این کیس بعد از 321 روز کارنت شده خوب حتما انتظار زیادی کشیدن و یا کیس habibi از ایروان بعد از گذشت 244روز و یا کیس babak irani از ابوظبی بعد از 190 روز کارنت شدن پس اگز با این دید به مسئله نگاه کنیم بهتر می تونیم شرایط رو درک کنیم.دوستان من طولانی ترین مورد ها رو گفتم ولی فکر نکنم امسال دوستان تا این حد منتظر بمونن. تا جایی که می تونید زبانتون رو قوی کنید خودتون رو برای مهاجرت اماده کنید و همیشه مثبت باشید با انرژی منفی هیچ چیز درست نمیشه.این زمان هم سپری میشه تمامی شما دوستان خوب مهاجرسرایی به ویزا و مهاجرتتون می رسید. امیدوارم که امسال همه دوستان رو خوشحال با ویزا ببینم.

با این مواردی که فرمودید پس کیس نامبرهای بالایی عین ما اگر کلیر بخورن و زمان بر بشه نتیجه؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: soli asali ، asalasali
(2014-01-16 ساعت 16:48)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 14:00)arash12 نوشته:  دوستان این مطلبی رو که می خوام بگم بارها و بارها گفته شده این مسئله کلیرنس مسئله زمانبری هست مخصوصا برای دوستان با کیس نامبر پایین گاها بعضی از دوستان زود نامید میشن و فکر می کنند که دیگه کلیر نمی شوند دوستان دقت کنید ما همه اینجا دور هم جمع شدیم که به هم روحیه بدیم و همینطور دوستان توجه داشته باشید هیچکدام از ماها اطلاعات دقیق و کافی راجب اینکه داخل سفارت چی میگذره و یا بهتر بگم راجب پروسه خدمون نداریم پس بهترین کار صبر و بردباری می دونم صبر کردن خیلی سخته انتظار شاید بدترین مرحله باشد چون مثل این می مونه که ادم تو یه برزخی گیر کرده باشه اما از دستمون کاری بر نمی یاد فقط در صورتی که پروستون بیش از 90 روز طول کشید حتما با سفارت مکاتبه داشته باشید.ولی قبول کنید که دوستانی که شماره کیس های پایینی دارن بل طیع زمان بیشتری رو باید در صف انتظار باشند ولی اطمینان داشته باشید جوابتون میاد من دوستانی رو دیدم بعد از حدود300روز کارنت شدن مثل کیسARI66 از انکارا در سال 2013 این کیس بعد از 321 روز کارنت شده خوب حتما انتظار زیادی کشیدن و یا کیس habibi از ایروان بعد از گذشت 244روز و یا کیس babak irani از ابوظبی بعد از 190 روز کارنت شدن پس اگز با این دید به مسئله نگاه کنیم بهتر می تونیم شرایط رو درک کنیم.دوستان من طولانی ترین مورد ها رو گفتم ولی فکر نکنم امسال دوستان تا این حد منتظر بمونن. تا جایی که می تونید زبانتون رو قوی کنید خودتون رو برای مهاجرت اماده کنید و همیشه مثبت باشید با انرژی منفی هیچ چیز درست نمیشه.این زمان هم سپری میشه تمامی شما دوستان خوب مهاجرسرایی به ویزا و مهاجرتتون می رسید. امیدوارم که امسال همه دوستان رو خوشحال با ویزا ببینم.

با این مواردی که فرمودید پس کیس نامبرهای بالایی عین ما اگر کلیر بخورن و زمان بر بشه نتیجه؟
دوست عزیز من در خود متن به کیس نامبر های پایین اشاره کردم کیس نامبر شما که 6000 هست به احتمال زیاد کلیرنس شما و دوستان بعد از شما خیلی کمتر هست.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: soli asali ، m_nikparvaz
(2014-01-16 ساعت 16:44)masuodrh نوشته:  دوستان..خبر خوش..ابوظبی امروز کلی از کیس ها رو آپدیت کرده..انشاله داره یه اتفاقایی میافته

آره حق با شماست.
ما دوتامونم آپدیت شدیم! یه کم امیدوار شدیم Wink آخرین آپدیتمون رومصاحبه بود!
ممنون از خبرت Smile
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
دوستان من ايميل زدم به سفارت ٢ روز پيش اما نه سيس واسم اپديت شد نه ايميلي برام اومد اما ريپلي ايميلم اومد...????
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-16 ساعت 17:24)hedipes نوشته:  دوستان من ايميل زدم به سفارت ٢ روز پيش اما نه سيس واسم اپديت شد نه ايميلي برام اومد اما ريپلي ايميلم اومد...????

نگران نباش دوست عزیز, منم 3 روز پیش میل زدم بهشون راجع به تعویض پاسپورتمون ولی هنوز جواب ندادند. انگار درگیر آپدیت سیسند Smile
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: hedipes ، soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-16 ساعت 17:10)مهدی 2014 نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 16:44)masuodrh نوشته:  دوستان..خبر خوش..ابوظبی امروز کلی از کیس ها رو آپدیت کرده..انشاله داره یه اتفاقایی میافته

آره حق با شماست.
ما دوتامونم آپدیت شدیم! یه کم امیدوار شدیم Wink آخرین آپدیتمون رومصاحبه بود!
ممنون از خبرت Smile

مبارکه ایشالا
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، hedipes ، melina132 ، soli asali ، pari pariaaa
مرسى از خبر خوبتون.من و همسرم هم امروز اپديت شديم.اپديت همسرم كه كيس اصلى بود يك ماه بعد مصاحبه بود منم همون روز مصاحه.ولي امروز هر دو اپديت شديمSmileSmileSmile
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
خوش بحالتون
از انكارا كه هيچ ابى گرم نمى شه , والامن كه تا حالا اپديت نشدم گفتم اگه ميل هم بزنم يه جواب تكرارى مثل اونى كه براى همه فرستادن مى خوان بدن كه اونم تو بهبود روحيه ما هيچ فرقى نمى كنه خلاصه اينكه براى ما دعا كنيد
تشکر کنندگان: pari pari ، مهدی 2014 ، soli asali ، قصه گو ، pari pariaaa ، tenese
(2014-01-16 ساعت 18:31)aseman abi نوشته:  خوش بحالتون
از انكارا كه هيچ ابى گرم نمى شه , والامن كه تا حالا اپديت نشدم گفتم اگه ميل هم بزنم يه جواب تكرارى مثل اونى كه براى همه فرستادن مى خوان بدن كه اونم تو بهبود روحيه ما هيچ فرقى نمى كنه خلاصه اينكه براى ما دعا كنيد

به ايميل ربطي نداره دوست عزيز.ما هم تا حالا اصلا ايميلى نزديم.ايشالا كه شما هم زودتر اپديت بشيد .ما كه فقط دلمون به اين اپديت ها خوشه!
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان