کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-16 ساعت 16:44)masuodrh نوشته:  دوستان..خبر خوش..ابوظبی امروز کلی از کیس ها رو آپدیت کرده..انشاله داره یه اتفاقایی میافته

سلام ببخشید آمار آپدیت را از کجا ملاحظه میکنید. لطفا در صورت امکان آدرس مربوطه را بفرمایید من هم چک کنم.با تشکر
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-01-16 ساعت 18:36)ozbekar نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 16:44)masuodrh نوشته:  دوستان..خبر خوش..ابوظبی امروز کلی از کیس ها رو آپدیت کرده..انشاله داره یه اتفاقایی میافته

سلام ببخشید آمار آپدیت را از کجا ملاحظه میکنید. لطفا در صورت امکان آدرس مربوطه را بفرمایید من هم چک کنم.با تشکر

سلام ضمنا همین الان از ادرس سیس چک کردم دیدم آپدیت شدیم. از 7 ژانویه یعنی روز بعد از مصاحبه به 16 ژانویه. منظور چیه بنظر شما. با تشکر
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، masuodrh ، الدورادو ، قصه گو ، amin arefi
(2014-01-16 ساعت 18:34)pari pari نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 18:31)aseman abi نوشته:  خوش بحالتون
از انكارا كه هيچ ابى گرم نمى شه , والامن كه تا حالا اپديت نشدم گفتم اگه ميل هم بزنم يه جواب تكرارى مثل اونى كه براى همه فرستادن مى خوان بدن كه اونم تو بهبود روحيه ما هيچ فرقى نمى كنه خلاصه اينكه براى ما دعا كنيد

به ايميل ربطي نداره دوست عزيز.ما هم تا حالا اصلا ايميلى نزديم.ايشالا كه شما هم زودتر اپديت بشيد .ما كه فقط دلمون به اين اپديت ها خوشه!
دوست عزیزم می دونم به ایمیل ربط نداره منم منظورم این بود که خوشبحالتون که ابوظبی شروع کرده به اپدیتتون و واقعا براتون خوشحال شدمBig Grin لطفا برای ما هم دعا کنید ظاهرا که انکارا ما رو فراموش کردهSad
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari ، arash12 ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-16 ساعت 18:54)ozbekar نوشته:  

سلام ضمنا همین الان از ادرس سیس چک کردم دیدم آپدیت شدیم. از 7 ژانویه یعنی روز بعد از مصاحبه به 16 ژانویه. منظور چیه بنظر شما. با تشکر

سلام
خبر خوبیه! این یعنی یکی از مراحل بررسی پروندتون انجام شده و تو دیتا بیس پروندتون اعمال شده!
البته این موضوع هیچ جا بصورت آفیشیال مطرح نشده و برداشتیه که بچه های 2013 بهش رسیده اند. یعنی چند آپدیت متوالی و برای 2 تا کیس پرونده معنیش اینه که دارین به کلیر شدن نزدیک می شین! Smile
انگار یه فایلیه داخل سرورشون شامل اطلاعات شما که هر یک از فیدبک های دریافتی از قسمت های چک کننده پرونده (که آفیسر روز مصاحبه تشخیص می ده) باعث آپدیت شدن کیس می شه!
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: aseman abi ، ozbekar ، soli asali ، arash12 ، pari pariaaa ، الدورادو ، amin arefi
(2014-01-16 ساعت 19:32)مهدی 2014 نوشته:  

سلام
خبر خوبیه! این یعنی یکی از مراحل بررسی پروندتون انجام شده و تو دیتا بیس پروندتون اعمال شده!
البته این موضوع هیچ جا بصورت آفیشیال مطرح نشده و برداشتیه که بچه های 2013 بهش رسیده اند. یعنی چند آپدیت متوالی و برای 2 تا کیس پرونده معنیش اینه که دارین به کلیر شدن نزدیک می شین! Smile
انگار یه فایلیه داخل سرورشون شامل اطلاعات شما که هر یک از فیدبک های دریافتی از قسمت های چک کننده پرونده (که آفیسر روز مصاحبه تشخیص می ده) باعث آپدیت شدن کیس می شه!
موفق باشید.
بسیار متشکر فقط در مورد آمار کلی آپدیت ها یعنی سوال اول اگر پاسخ بفرمایید ممنون میشم
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pari ، arash12
(2014-01-16 ساعت 19:36)ozbekar نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 19:32)مهدی 2014 نوشته:  

سلام
موفق باشید.
بسیار متشکر فقط در مورد آمار کلی آپدیت ها یعنی سوال اول اگر پاسخ بفرمایید ممنون میشم

آمار آپدیتها تو همون سایت سیسه! شما آپدیتهایی که انجام می شه رو یادداشت می کنید. Status Updated date .
امیدوارم درست متوجه منظورتون شده باشم.
2014$$10$$ - ابوظبی

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: ozbekar ، arash12 ، soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-16 ساعت 19:27)ali3875 نوشته:  [quote='ali3875' pid='457632' dateline='1389873803']
من از اسپانسر استفاده کردم با توجه به اینکه من کپی سیتیزنی اسپانسرو دادم اونا میتونن براحتی با سرچ نام اسپانسر به همه اطلاعاتش دسترسی پیدا کنن
البته نظر شخصی منه کیسی مثل کیس من که از تمکن مالی استفاده نکرده میتونه علت طولانی شدن پروسه کلیرنسش کلیرنس اسپانسر باشه؟

دوستان با تجربه نظری ندارند؟

دوست عزیز
پرونده اسپانسر شما هم بصورت کلی بررسی می شه! من الان این موضوع رو از یکی از دوستام که سیتیزنن پرسیدم. پرونده اسپانسر شما بررسی می شه ( بیشتر مالی ) که آیا می تونن شمارو ساپورت مالی بکنن یا نه! انگار زیاد زمانبر نیست چون اونا پرونده کامل همه سیتیزناشونو دارند و با یه سرچ ساده به جوابشون می رسند! خودتونو نگران نکنید ... Wink
2014$$10$$ - ابوظبی

تشکر کنندگان: arash12 ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، Sara_lphmkf ، mohamad92
سلام دوستان
ما هم آپديت شديم،هر ٣ نفرمون
فكر كنم داره يك اتفاقاتي ميفته، بچه ها انرژي مثبت يادتون نره
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
چقدر خوشحالم که اینجا یه رونقی داره میگیره و دوستام شادن..
در ضمن دوستای آنکارایی..دیروز کلی کیس تو آنکارا آپدیت شدند..حالا فردا انشاله نتیجه رو میبینیم..من که تو سیس چک میکنم آنکارا خیلی از ابوظبی فعال تره
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
واسه من هيچ خبري نيست،اولين و آخرين آپديتم ٨اكتبر پنج روز بعد از مصاحبست Sad((((
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
اين ارمنستان از بس فعاله باطري كم آورده ، منتظره يكي بره حلش بده.
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
سلام سلام سلام ....
خوبیییییییییننننننننن؟!؟؟؟؟!!!!!

آقا جون خیلی وقت بود انرژی مثبت نداده بودم حالم بد بود کلاً ... دلم خواست به جای اینکه اول صبح انرژی مثبت بدم، الان بدم ! [عکس: 543021_LaieA_036.gif]

ببخشید به حالت سک سک میام سر می زنما ... به شدت درگیر کارهای رفتن هستیم. ایشالا بریم اونور مستقر بشیم بیشتر سر می زنم ...

اینم از انرژی مثبتا. باشد که با این آپدیت های خوشگل، کلی جیغ و دست و هورا بشنویم ... ایشالااااااااااا

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
با سلام
دوستان آیا برای کسی تا حالا اتفاق افتاده برای مصاحبه دوباره براش ایمیل بزنن؟
توی دوستان سالهای گذشته چطور؟
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، hamidrezapir1 ، mohamad92
(2014-01-16 ساعت 22:12)m.ab نوشته:  با سلام
دوستان آیا برای کسی تا حالا اتفاق افتاده برای مصاحبه دوباره براش ایمیل بزنن؟
توی دوستان سالهای گذشته چطور؟

سلام ،تا جايي كه اطلاع دارم بله .سالهاي قبل اتفاق افتاده كه چند بار به مصاحبه دعوت كنند.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: soli asali ، kage.omid ، hamidrezapir1 ، Sara_lphmkf ، مهدی 2014 ، mohamad92
(2014-01-16 ساعت 18:31)aseman abi نوشته:  خوش بحالتون
از انكارا كه هيچ ابى گرم نمى شه , والامن كه تا حالا اپديت نشدم گفتم اگه ميل هم بزنم يه جواب تكرارى مثل اونى كه براى همه فرستادن مى خوان بدن كه اونم تو بهبود روحيه ما هيچ فرقى نمى كنه خلاصه اينكه براى ما دعا كنيد

دوست عزیزم صبر داشته باشین و روحیه تون رو از دست ندین خیلی ها مثل شما هستن و تک و توک کسایی هستن که ممکنه آپدیت شده باشن. در نظر داشته باشید که ما هیچکدوم از پروسه کلیرنس خبر نداریم. چه بسا شما که تا حالا کلیر نشدین منتظر فقط یک مورد کلیر باشید که از نوع طولانی کلیر ها باشه و بقیه که زود به زود کلیر میشن علاوه بر این همه کلیر های کوچیک نیاز به یک کلیر طولانی مثل مال شما باشن؟؟؟؟ پس اصلا نا امید نباشید و بیاد داشته باشید بچه های پارسال که دچار اون کابوس وحشتناک شدن با این حال بیش از ۹۰ درصدشون ویزاشون رو گرفتن چرا شما خودتون رو جزو اون ۹۰ در صد نمیدونید و جزو ۱۰ در صد میدونید؟؟ میدونم انتظار سختیه چون خودم هم به شدت درگیرش هستم ولی صبر میوه شیرینی داره. در مورد اون نامه تکراری هم من پیشنهاد میکنم حتما ایمیل رو بفرستید(البته اگر از ۹۰ روز کلیرنس شما کذشته) و دست روی دست نگذارید فکر میکنم فرستادنش بهتر از نفرستادنش باشه البته اگر زمان فرستادن ایمیلش رسیده برای شما و همه بچه های خوب مهاجر سرا از ته دل آرزوی خوشحالی و کلیر عاجل دارم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان