کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام بر همه دوستان،ما هم امروز آپدیت شدیم.به امید کلیر شدن همه
2014AS17$$ ,نامه دوم 21 اکتبر،مصاحبه :16 دسامبر ابوظبی،کلیرنس با برگه آبی،آپدیت ها 16 دسامبر،16 ژانویه ،10 فوریه و خودم 29 می،1 ژوئن خودم،کلیر :2 ژوئن،دریافت ویزا 26 ژوئن،ورود به آمریکا 27 نوامبر لس انجلس
سلام دوستان خوبم.ما هم امروز برای بار دوم تو سیس آپدیت شدیم.Cool
**2014AS11/تعداد:2 نفر/تاریخ مصاحبه:18 دسامبر-آنکارا /ویزا :کلیر 27 june بعد از 191 روز انتظار - ورود به امریکا 2014 Sep 20 لاس و گاس
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آپدیت ها : 19-30دسامبر - 16-17-23-24 ژانویه - 11 فوریه - 28 مارچ با ایمیل - 2-3-4-5 - 12-23-24-26 JUNE
(2014-01-17 ساعت 00:20)Narvan نوشته:  سلام دوستان خوبم.ما هم امروز برای بار دوم تو سیس آپدیت شدیم.Cool
نارون عزیز..تو امضا بنویس که سفارت آنکارا بودی..دوستان آنکارا دلگرمیشون بیشتر میشه..ضمناً تبریک هم میگم..به امید کلیر عاجل
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
ما که آپدیت نشدیم ولی بازم خدا را شکر یه خبرای خوشی از بچه ها شنیدیم که باعث خوشحالی و دلگرمیه Smile
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
سلام دوستان. ما هم دیروز به جمعتون پیوستیم.
کیس ما دو نفرست. چند ساعت بعد از مصاحبه (15 ژانویه) یکبار آپدیت داشتیم. روز بعدش دوباره آپدیت شدیم هر دو نفر.
[color=#006400]کیس نامبر: AS2014...17XX / مصاحبه: 15ژانویه/2 نفر/، ایروان/کلیر:6 جون/ ویزا: 20 جون
دوستان خوبم سلام
اگه هر کدوم از شما 90 روز از مصاحبتون گذشته ذره ای درنگ نکنید و با ایمیل پیگیر وضعیتتون بشید.
از ایمیل فرستاده شده و جواب ارسالی و آپدیت شدنتون مکتوب برای خودتون پرینت بگیرید.

وقتی شما آپدیت میشین یعنی دیتابیس اطلاعاتتون تغییر میکنه.این یعنی درخواست رسیدگی شما به دیتابیس اضافه شده است

پس اصلا صبر نکنید.
تو عالم دیتا بیس این یک اصل واضحه. اگر سورت پرونده ها بر اساس مودی فای باشه ،دیتابیسهائی که مودی فای میشن میان اول صف برای بازدید هر ارگان یا سازمانی که داره اطلاعات را بررسی میکنه.

لپ کلام امکان داره پروندتون بیاد اول صف.
حتی اگه این فرض غلط باشه شما برای پیگیریهای بعدی مدارکی برای ارائه دارید.ضرری نداره.این کارو انجام بدید.چیزی را از دست نمیدید.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-01-17 ساعت 03:26)me_u نوشته:  دوستان خوبم سلام
اگه هر کدوم از شما 90 روز از مصاحبتون گذشته ذره ای درنگ نکنید و با ایمیل پیگیر وضعیتتون بشید.
از ایمیل فرستاده شده و جواب ارسالی و آپدیت شدنتون مکتوب برای خودتون پرینت بگیرید.

وقتی شما آپدیت میشین یعنی دیتابیس اطلاعاتتون تغییر میکنه.این یعنی درخواست رسیدگی شما به دیتابیس اضافه شده است

پس اصلا صبر نکنید.
تو عالم دیتا بیس این یک اصل واضحه. اگر سورت پرونده ها بر اساس مودی فای باشه ،دیتابیسهائی که مودی فای میشن میان اول صف برای بازدید هر ارگان یا سازمانی که داره اطلاعات را بررسی میکنه.

لپ کلام امکان داره پروندتون بیاد اول صف.
حتی اگه این فرض غلط باشه شما برای پیگیریهای بعدی مدارکی برای ارائه دارید.ضرری نداره.این کارو انجام بدید.چیزی را از دست نمیدید.

سرافراز باشید.مثل سرو
دوست عزیز این پروسه اینقدر عجیب غریبه که هیج جوری قابل پیش بینی نیست من پارسال هر چی تلاش کردم یه ربط آماری از توش بیارم بیرون نشد که نشد شما 150 تا ایمیل هم بزنید نه تاثیر منفی داره نه مثبت پس خودتون رو اذیت نکنید منتظر باشید و توکل کنید برای امریکا اومدن هم هیچی رو از دست نمیدین اینجا سختیها منتظر مهاجران عزیز هستند هر وقت تشریف بیارین قدمتون روی چشم.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
بچه ها پدر و مادر منم هر دو توی سیس 16 یعنی دیروز اپدیت شدن یعنی چه معنی داره؟
تشکر کنندگان: soli asali ، mehdi2014 ، mohamad92 ، Saeedv13 ، سیمین راد ، میما ، pari pariaaa
یه چیز رو میشه فهمید ...

کلیرنس 4 مرحله داره ، اگه 4 بار شما آپدیت شدید نشون دهنده پاس شدنتونه.
هر مرحله، 1 آپدیت...
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ghafari88 ، mehdi2014 ، pari pari ، kage.omid ، masuodrh ، NIKKI ، mohamad92 ، قصه گو ، amin arefi ، میما ، pari pariaaa
[quote='soli asali' pid='457820' dateline='1389946944']
یه چیز رو میشه فهمید ...

هر مرحله، 1 آپدیت...
[/quote
یعنی مرحله 4 میشه پاس ریکوست؟
تشکر کنندگان: soli asali
ما ۱۰ دسامبر مصاحبه داشتیم ۱۳ دسامبر همسرم آپدیت شد ۱۶ ژانویه هم هر دومون آپدیت شدیم برنده هم من هستم
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
دوستان من ابوظبی مصاحبه دارم...می خواستم ببینم بعد از اینکه به ما کلیرنس می خوره از طریق چه سایتی می تونیم از وضعیت کیسمون مطلع بشیم؟ آیا باید از قیل از رفتن به مصاحبه ثبت نام خاصی برای اینکار انجام بدیم؟ آیا ثبت نام CSC مربوط به همین قضیه است؟
با تشکر
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، soli asali ، mohamad92
(2014-01-17 ساعت 13:56)ssara نوشته:  دوستان من ابوظبی مصاحبه دارم...می خواستم ببینم بعد از اینکه به ما کلیرنس می خوره از طریق چه سایتی می تونیم از وضعیت کیسمون مطلع بشیم؟ آیا باید از قیل از رفتن به مصاحبه ثبت نام خاصی برای اینکار انجام بدیم؟ آیا ثبت نام CSC مربوط به همین قضیه است؟
با تشکر
دوست عزیز اگر کلیرنس بخورید همونجا یک برگه آبی به شما میدن که شماره پرونده شما و سایتی که باید برای دیدن وضعیت کیستون مراجعه کنید مشخص شده و کاملا مشخصه ربطی هم به ثبت نام CSC نداره ما که ثبت نام کردیم ازمون فرم رو نخواست. پس نگران این موضوع نباشید . موفق باشید Big Grin
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، soli asali ، ssara ، قصه گو ، amin arefi ، pari pariaaa
(2014-01-17 ساعت 12:52)soli asali نوشته:  یه چیز رو میشه فهمید ...

هر مرحله، 1 آپدیت...

با سلام
ممنون از اطلاعات شما، میشه لطف کنین بگید منبعش چیه و یا چطوری به این نتیجه رسیدید؟
بازهم ممنون از لطف شما و انرژی مثبتی که دادید.
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان: pari pari ، آلیس-1980 ، soli asali ، artam2 ، aaraam ، mohamad92 ، قصه گو
بچه های ایروان هیچ کدوم به تازگی آپدیت شدن؟ نمیدونم سفارت ارمنستان چرا اینجوری میکنه!؟ نه کلیر میکنه و نه مثل سفارتای دیگه آپدیت!
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: soli asali ، خسته از وطن ، قصه گو ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان