کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من ديروز ايميل زدم به سفارت ابوظبي...امروز روز ١٠٨ انتظار
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
من سه سوال دارم امسال بیشتر کیس ها به ابوظبی ارجاع داده شده؟ بنظر میرسه کیس های آنکارا کمتر از ابوظبی باشند؟؟
طبق اماری که من از شماره کیس ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ گرفته ام کلا ۳۸ کیس آنکارا بوده اند و ۵۹ تا ابوظبی و ۲۳ تا ایروان نمیدونم آمار من غلطه یا امسال آنکارایی ها کمتر شدن؟؟؟
تشکر کنندگان: soli asali ، mohamad92
(2014-01-17 ساعت 14:21)rava نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 12:52)soli asali نوشته:  یه چیز رو میشه فهمید ...

کلیرنس 4 مرحله داره ، اگه 4 بار شما آپدیت شدید نشون دهنده پاس شدنتونه.
هر مرحله، 1 آپدیت...

با سلام
ممنون از اطلاعات شما، میشه لطف کنین بگید منبعش چیه و یا چطوری به این نتیجه رسیدید؟
بازهم ممنون از لطف شما و انرژی مثبتی که دادید.

منبعی ندارم. تصور خودم اینه !
صفحه قبل یکی از کاربرا نوشتن که به چه دلایلی کلیرنس میخورن دوستان.
البته پارسال گویا 3 مرحله بوده و امسال شنیده ها حاکی از اینه که 1مرحله اضافه شده و شما هر کدومو که رد میکنید سایت شما رو آپدیت میکنه. دوستانی که 3-4 بار تا الان آپ شدن ایشالا ویزا رو میگیرن به زودی ! Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، nedali ، masuodrh ، mohamad92 ، مهدی 2014 ، قصه گو ، kage.omid ، pari pariaaa
این که میگید آپدیت میشه یعنی چی؟ من ابوظبی هستم؟ چه تغییری می کنه؟
سفارت ابوظبی/مصاحبه 15 نوامبر/3نفر/کلیرنس خوردیم/ کلیر شدیم 29 may دریافت ویزا = june // مقصد: مریلند
سفرنامه من
تشکر کنندگان: soli asali ، ebi1988
دوستانی که تازه به جمع ما پیوستند..خوش اومدین..و انشاله زودتر هم کلیر شین
لطفا اطلاعات کیس خودین رو به Soli asali بفرستید از طریق پیغام خصوصی..تا در منتظرسرا هم باهم باشیم ممنون
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ebi1988 ، soli asali ، amin arefi
سلام کیس ما هم 16 ژانویه اپدیت شده و اولینش 5 روز بعد از مصاحبه بود خوب دوستان گمونم شب عید با قیمتهای دلنشین باید دوباره بریم دبی دیگه اگه دبی کنسرت باشه که هیچ قیمتها دلنشین تر ولی به قول معروف هر چه پیش اید......
تشکر کنندگان: masuodrh ، mohamad92 ، soli asali ، pari pari ، قصه گو ، amin arefi ، sksara ، میما ، pari pariaaa
(2014-01-17 ساعت 18:41)farnama نوشته:  این که میگید آپدیت میشه یعنی چی؟ من ابوظبی هستم؟ چه تغییری می کنه؟

سلام دوست عزیز آپدیت یعنی در این ادرس زیر شماره کیستونو که به صورت 2014asXXXX میزنین نشون میده آخرین تاریخی که پروندتون بررسی شده کی بوده یا هر تغییر دیگه ای در وضعیت کیس شما برای ما که کلیرنس خوردیم یعنی یک خوان رو خدا می دونه از چند تا خوان رد کردیم البته اگه تازه مصاحبه تشریف بردین احتمالا آخرین آپدیت شما روز مصاحبه یا کمی بعد از اونه
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
تشکر کنندگان: soli asali ، الدورادو ، قصه گو ، amin arefi ، farnama
سلام بر دوستان
ممکنه به من بگید از دوستان قبلی چه کسی 2 بار مصاحبه شده؟ و دلیلش رو میدونید؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
مرسی
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali
سلام دوستان...من یه سوال داشتم.وقتی به سفارت ایمیل میزنیم همون لحظه دریافت ایمیل بصورت اتومات آپدیت میشه کیسمون یا بعدا که ایمیلمون خونده میشه یا وقتی جواب داده میشه؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-17 ساعت 22:21)الدورادو نوشته:  سلام دوستان...من یه سوال داشتم.وقتی به سفارت ایمیل میزنیم همون لحظه دریافت ایمیل بصورت اتومات آپدیت میشه کیسمون یا بعدا که ایمیلمون خونده میشه یا وقتی جواب داده میشه؟

یکی دو روز بعد یه جواب روتین از سفارت میاد که همون چیزی که تو چک کردن ویزا مینویسه براتون فرستادن بعد به همون تاریخ که جواب اومد تو سیس آپدیت میشید
تشکر کنندگان: H Pier ، kage.omid ، الدورادو ، soli asali ، pari pariaaa
سلام به دوستان عزیز
ما ( من و همسرم )امروز و دیروز دو بار آپدیت شدیم .نکته جالب اینه که تا حالا بچه هامون همون تاریخ اپدیت اولیه رو داشتن ولی امروز فایل بچه هامون هم با ما آپدیت شده.نمیدونم یعنی چی!
اصلا باید خوشحال باشم یا نه؟ اما حس شیشمم بمن میگه خبر خوبیه .
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
سلام بر دوستان
ممکنه به من بگید از دوستان قبلی چه کسی 2 بار مصاحبه شده؟ و دلیلش رو میدونید؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
مرسی
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-01-17 ساعت 23:17)rava نوشته:  سلام به دوستان عزیز
ما ( من و همسرم )امروز و دیروز دو بار آپدیت شدیم .نکته جالب اینه که تا حالا بچه هامون همون تاریخ اپدیت اولیه رو داشتن ولی امروز فایل بچه هامون هم با ما آپدیت شده.نمیدونم یعنی چی!
سلام دوست عزیز
لطفاً امضاتون رو هم تکمیل کنید تا اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم.
موفق باشید
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: kage.omid ، pari pari ، masuodrh ، soli asali
(2014-01-17 ساعت 23:17)rava نوشته:  سلام به دوستان عزیز

من اگه جای شما بودم که خیلی خفن خوشحال می شدم چون فکر کنم بچه های شما آخرین آپدیتشون رو داشتن و شما هم یکی به آخریش رو این رو از بررسی پرونده هایی که ویزاشون رو دریافت کردن میگم بهتون تبریک میگم
تشکر کنندگان: masuodrh ، قصه گو ، soli asali ، میما ، pari pariaaa
سلام دوستان
من 30 دسامبر 16 ژانوىه و 17 ژانوىه اپدىت شدم مصاحبمم اواخر نوامبر بوده و به احتمال زىاد مثل بقىه چندروز بعد مصاحبم هم اپدىت شدم که با امروز مىشه چهار بار اپدىتى.پس طبق گفته دوستان من باىد وىزا بگىرم دىگه ولى خبرى نىست هنوز
دوستان اىن احتمالات و نظرها به نظر من ىک برداشت شخصىه وبا قاطعىت نمىشه راى صادر کرد فقط مىتونم بگم که باىد به خدا توکل کنىم و بس که اگه اون نخاد ما برىم هزارتا از اىن اپدىتها هم بىاد و بره جور نمىشه اگرم که اون صلاح بدونه ما برىم ىا همون وىزا ىکضرب مىگىرىم و ىا بنا به حکمتى کلىرنس مىخورىم و...
پس اصلا اضطراب نداشته باشىم و فقط توکل کنىم
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: pari pari ، masuodrh ، قصه گو ، taleghani ، artam2 ، arnish ، soli asali ، Narvan ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان