کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-17 ساعت 15:18)far572000 نوشته:  سلام دوستان، با اجازه همگی‌ اولین هوررررررررررررررررررررررررا کلیر شدن رو ما بکشیم ، ما پاسمونو دادیم سفارت امروز پاس خانومم با ویزا اومد.

مبارک باشه، یادته چقدر نگران بودی الکی
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: far572000 ، poem ، EKAM ، H Pier ، behfaza ، Morteza1350 ، pari pariaaa ، soli asali ، محبت ، noobnoobi ، ali1220 ، ojee ، satin ، zepehr ، زری وحدتی
(2013-10-17 ساعت 15:18)far572000 نوشته:  سلام دوستان، با اجازه همگی‌ اولین هوررررررررررررررررررررررررا کلیر شدن رو ما بکشیم ، ما پاسمونو دادیم سفارت امروز پاس خانومم با ویزا اومد.

بهترین هارو براتون آرزو دارم.

امیدوارم شاد‌ترین روزا در آمریکا تجربه کنید برا ما هم دعا کنید که زود تر این قضیه لاتاری به خوبیو خوشی‌ تموم شه.
خوشحالم.

تبریک دوست عزیز با آرزوی موفقیت درباقی مراحل زندگی
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
(2013-10-18 ساعت 00:17)تحريري نوشته:  دوستان من 11 نوامبر ليميل در يافت كردم بعد چطور تا سپتامبر همون سال بايد اقدام ميكردم تاريخ مگه به عقب بر ميگرده

اگر نياز هست ايميل رو براتون بفرستم چون من هر چي چك ميكنم مال همين سايت هستش
پست موقت
دوست عزیز شما مثل این که توجه نکردید!!!!!! برای کسی ایمیل نمی فرستن که شما لاتاری برنده شدی!!!! حالا گیریم هم که واسه شما فرستادن، اون واسه 2سال پیش بوده و الان دیگه فایده ای نداره، اگر شما پارسال حدود مهرماه ثبت نام کردین، برین این صفحه و نتیجه رو چک کنید: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...Check.aspx
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-18 ساعت 00:17)تحريري نوشته:  دوستان من 11 نوامبر ليميل در يافت كردم بعد چطور تا سپتامبر همون سال بايد اقدام ميكردم تاريخ مگه به عقب بر ميگرده

اگر نياز هست ايميل رو براتون بفرستم چون من هر چي چك ميكنم مال همين سايت هستش

دوستان که گفتن ایمیلی مبنی بر برنده شدن ارسال نمیشه .

شما سال 2010 ثبت نام کردید ، جواب قرعه کشی 1 می 2011 اعلام شده و شما اگر قبول شده بودید تا سپتامبر 2012 وقت داشتید پیگیر کارهاتون بشید .

این ایمیل تقلبی زمانی برای شما ارسال شده که 2 ماه از آخرین فرصت برای گرفتن ویزای سال 2012 گذشته بوده .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
دوست عزیز با یه اسکریپت ساده می‌شه از طرفِ هر امیلی‌ حتا مثلا:

admin@google.com

برای هر کسی دیگه ایمیل فرستد شما حتا اگه از طرف سایت رسمی‌ هم ایمیل در یافت کرده باشید مطمئن باشید ایمیل تقلبیه ،

dvlottery.state.gov

برایه هیچ کس ایمیل ارسال نمی‌کنه.

لطفا لینک زیر رو نگاه کنید:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1749.html
خوشحالم.
(2013-10-18 ساعت 02:08)farshadm999 نوشته:  دوست عزیز با یه اسکریپت ساده می‌شه از طرفِ هر امیلی‌ حتا مثلا:

admin@google.com

برای هر کسی دیگه ایمیل فرستد شما حتا اگه از طرف سایت رسمی‌ هم ایمیل در یافت کرده باشید مطمئن باشید ایمیل تقلبیه ،

dvlottery.state.gov

سلام
من فقط یه توضیح کوچک بدم که من برنده 2012 بودم و خودم خبر نداشتم 2-3 ماه مونده به پایان مهلت به من ای میل دادن که برنده شدم
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، behfaza ، محبت ، 3rip ، زری وحدتی
(2013-10-18 ساعت 12:14)gbtm نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 02:08)farshadm999 نوشته:  دوست عزیز با یه اسکریپت ساده می‌شه از طرفِ هر امیلی‌ حتا مثلا:

admin@google.com

dvlottery.state.gov

سلام
من فقط یه توضیح کوچک بدم که من برنده 2012 بودم و خودم خبر نداشتم 2-3 ماه مونده به پایان مهلت به من ای میل دادن که برنده شدم

فرض بر اين كه ايميل تقلبي نباشه شما تا ٣٠ سپتامبر ٢٠١٢ وقت داشتيد ويزا بگيريد
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، aghaghia ، ali1220 ، behfaza ، nedaba ، maryam_a ، زری وحدتی
(2013-10-18 ساعت 13:24)khor_maah نوشته:  avvalan, omidvaram dar usa va har jaye digar zendegi sarasar shadi o ba

دوست عزیز، فینگلیش نوشتن در سایت خلاف مقرارت هست و این گونه پست ها عدم تایید میشن، لطف کنید مقرارت سایت رو رعایت کنید، در مورد مدرک مورد نظرتون هم باز با ارگان مربوطه مکاتبه کنید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، ffrfar ، behfaza ، far572000 ، گل نهال ، زری وحدتی
khor_maah عزیز من جوابتون رو با ایمیل از طریق مهاجرسرا فرستادم لطفا مطالعه کنید.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، ali1220 ، behfaza ، soli asali
سلام
ما 7 اکتبر در آنکارا مصاحبه شدیم و تجربه‌ی شخصی من (که طبعن قابل تعمیم نیست) این بود که از قبل وضعیت کلیرنس مشخص شده بود. به این معنی که ما آخرین نفر بودیم و جز ما هیچ کسی در سالن نمونده بود، من حوصله م سر رفته بود و توی سالن راه می رفتم و نوشته های در و دیوار رو می خوندم و با اسباب بازی ها بازی می کردم، افیسر حتی شماره مون رو هم روی برد نشون نداد، به من با دست اشاره کرد که بیام برای مصاحبه، اولش با هم شوخی کردیم، خوشحال شد وقتی که باهامون انگلیسی مصاحبه کرد (انگار خسته شده بود از فارسی حرف زدن از صبح)، من توی شرکتی کار می کنم که تحت تحریمه، در مورد شرکتمون پرسید که خصوصیه یا دولتیه و منم واقعیت رو گفتم که خصوصی بود ولی دولتی شد و الان نیمه دولتی محسوب می شه، ازم پرسید که چرا معاف شدم و منم توضیح دادم که معافیت لاغری داشتم (که البته کلی با هم سر این قضیه شوخی کردیم و خندیدیم) و در نهایت سوال دیگه ای هم نپرسید، ولی همه ی مدارکمون از قبیل پاسپورت و یک سری مدارک اضافی رو از قبل گذاشته بود روی پیشخوان تا بهمون برگردونه، مشخصن از قبل معلوم کرده بود که این کیس باید کلیرنس بخوره و مصاحبه با ما بیشتر برای احراز هویت و رفع یکی دو تا ابهام کوچیک بود. در نهایت هم گفت که چهار تا شش ماه بعد سایت رو چک کنید که طبعن این زمان رو به دلیل تعطیلی دولت امریکا بیش از حد لزوم اعلام کرد

امیدوارم این مرحله برای همه سریع تر بگذره
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
(2013-10-16 ساعت 00:14)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 00:01)farshadm999 نوشته:  این جدول خانوم وحدتی رو از کجا می‌شه دانلود کرد؟

دوست عزیز توی امضای پست بالایت یک نگاه بندازی پیداش میکنی.Big Grin
جدول خانم وحدتي مدت هاست كه آبديت نشده در صورتي كه خيليا اضافه شدن واطلاعات فرستادن آخرين آبديتش آبديت شماره ٥ بوده كه مال ٣ ماه پيشه
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: ali1220 ، nedaba ، پدی ، mehdieb ، vistac ، behfaza ، soli asali ، ffrfar ، noobnoobi ، زری وحدتی
سلام دوستان منم مصاحبم هفته دوم اكتبر بود و اما منم كليرنس خوردم...
Big GrinBig Grin
سلام دوستان من فكر ميكنم اين پروسه كليرنس از زماني كه مدارك به دستشون ميرسه شروع ميشه يعني از قبل از مصاحبه شروع شده
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
من مصاحبم ابوظبي بود هفته دوم اكتبر و به خاطر همسرم كه سربازي رفته كليرنس خورديم و افيسرم بهم گفت از هفته ديگه سايت چك كن و بعد از يك هفته كه سايت چك كردم اسم همسرم بود كه پروسه شما در حال انجام و از ٢ هفته تا چند ماه ممكن طول بكشه يعني ممكنه ٢هفته اي كليرنستون به پا يان برسه يا بيشتر...ولي من اميد دارم كه به زودي كلير ميشم... به اميد كلير شدن همه بچه هاي ٢٠١٤
Big GrinBig Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان