کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-07 ساعت 20:12)2014winner نوشته:  سلام بچه ها ما امروز آنكارا مصاحبه داشتيم متاسفانه كلير خورديم خيلي هم ناراحتيم ?

ایشششششالا زود زود کلیر شید. بابا ناراحتی نداره که ما چی بگیم که هنوز کارنت نشدیم؟؟؟ تازه هم خدمت رفتم هم شغلم نفتیه یعنی کلیرنس رو شاخشهBig Grin
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
لطفا دوستانی که کلیرنس خوردن اطلاعات رو برای دوست عزیزمون Soliasali (اگر درست نوشته باشم) بفرستند تا منتظرسرا کامل و به روز باشه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
دوستاني كه در آنكارا مصاحبه داشتيد Ceac كيس نامبرتون رو ميشناسه؟
ما كه هنوز INVALID ميزنه برامون Sad
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: soli asali ، مهدی 2014 ، محبت ، mehran.re ، behfaza ، ojee ، زری وحدتی
دوستان عزیز ،
اصلاً خودتون رو درگیر مسئله کلیر شدن یا نشدن ، نکنید !!! . یکی از مشکلات دوستان اینه که خودشون رو با دوره ها و شرایط قبلی مقایسه میکنن . عزیزان درسته که سیاست کلی سفارتها ، بررسی سوابق شما از روی مدارک ارسالی و روحیه برخوردتون در مصاحبه ست . اما پارامترهای هر دوره با دوره ای دیگه متفاوته . همانطور که دیدین ، سال 2011 با سال 2012 خیلی متفاوت بود . و یا سال 2013 اصلاً قابل قیاس با سال ماقبلش نبود !!! . پس توجهی به این مسائل نکنید . فقط و فقط در سفارت باید فرمهای شما با آنچه که برای کی سی سی ارسال کرده اید مطابقت داشته باشه . و در مصاحبه حضوری هم باید کاملاً هماهنگ باشید ، با آنچه که ادعا کردین . این فرایند کلیرنس به خودی خود ، وجود داره و گاهی شخص خیلی زود این مسئله رو پاس میکنه و گاهی هم کمی بیشتر از حد انتظار طول میکشه . به هر صورت من اطمینان میدم که اگه ضد و نقیضی در ارسالها و مصاحبه نداشته باشید ، قطعاً کلیرخواهید شد .
موفق باشید .
با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به خوندن سفرنامه بعضی از بچه ها متوجه شدم مدت زمان کلیر در سفارت انکارا 3 الی 6 ماه طول میکشه از دوستان کسی هست که بتونه توضیح بده که ایا این روند برای تمام دوستانی که مصاحبه رفتن بوده یا تعدادی از دوستان کلیر 3 الی 6 ماهه خوردن.و چطور کلیر سفارت ابوظبی و ایروان کمتره؟با تشکر
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی
با سلام خدمت دوستان مهاجرسرا من می خواستم بدونم آیا مدت زمان کلیرنس سفارت انکارا نسبت به ابوظبی و ایروان بیشتره یا فرقی نداره چون دیدم در سفرنامه بچه های آنکارا افیسر مدت 3 تا 6 ماه رو اعلام کرده و حتی به بعضی ها هم گفته بعد از 4 ماه در صورتی که در سفارت ابوظبی بعد از 2ماه گفته سایت رو چک کنند.
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: soli asali ، زری وحدتی
(2013-10-21 ساعت 10:25)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجرسرا من می خواستم بدونم آیا مدت زمان کلیرنس سفارت انکارا نسبت به ابوظبی و ایروان بیشتره یا فرقی نداره چون دیدم در سفرنامه بچه های آنکارا افیسر مدت 3 تا 6 ماه رو اعلام کرده و حتی به بعضی ها هم گفته بعد از 4 ماه در صورتی که در سفارت ابوظبی بعد از 2ماه گفته سایت رو چک کنند.

نه دوست عزیز. زمان کلیر شدن ربطی به سفارت نداره و به شرایط کیس مربوط میشه. ضمناً اون 3 تا 6 ماه رو هم که گفته بودند بخاطر تعطیلی دولت بوده و الان که دولت باز شده سریع تر انجام میشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-10-21 ساعت 10:40)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 10:25)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجرسرا من می خواستم بدونم آیا مدت زمان کلیرنس سفارت انکارا نسبت به ابوظبی و ایروان بیشتره یا فرقی نداره چون دیدم در سفرنامه بچه های آنکارا افیسر مدت 3 تا 6 ماه رو اعلام کرده و حتی به بعضی ها هم گفته بعد از 4 ماه در صورتی که در سفارت ابوظبی بعد از 2ماه گفته سایت رو چک کنند.

نه دوست عزیز. زمان کلیر شدن ربطی به سفارت نداره و به شرایط کیس مربوط میشه. ضمناً اون 3 تا 6 ماه رو هم که گفته بودند بخاطر تعطیلی دولت بوده و الان که دولت باز شده سریع تر انجام میشه.
با وضعیتی که پارسال توی تعداد روزهای کلیر شدن و تعداد کلیر شده ها توی سفارت های مختلف داشتیم به نظرتون بازهم میشه گفت که این مسائل به سفارت ها خیلی ربطی نداره
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-10-21 ساعت 02:42)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به خوندن سفرنامه بعضی از بچه ها متوجه شدم مدت زمان کلیر در سفارت انکارا 3 الی 6 ماه طول میکشه از دوستان کسی هست که بتونه توضیح بده که ایا این روند برای تمام دوستانی که مصاحبه رفتن بوده یا تعدادی از دوستان کلیر 3 الی 6 ماهه خوردن.و چطور کلیر سفارت ابوظبی و ایروان کمتره؟با تشکر

آرش عزیز
روند AP معمولاً در سفارتها انجام نمی شه و به اداره مهاجرت بر می گرده. این پروسه ممکنه از دو هفته شروع بشه (که خیلی درصد کمی داره) تا بالای 6 ماه (که چند تا از دوستان هنوز بعد از 6 ماه منتظر کلیر شدن هستند). همینطور علت تأخیر به عوامل گوناگونی بستگی داره که مهمترین عامل آن کشور محل تولد است که متأسفانه ایران جزء یکی از کشورهایی است که تروریستی شناخته شده و این پروسه برای آن انجام می شه. عوامل بعدی خدمت سربازی (برای آقایان) ، کار دولتی و یا وابسته به دولت ، تشابه اسمی و فامیلی و ... که همه اینها باعث می شود که یک پروسه اداری کوتاه یا طولانی شود.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
تشکر کنندگان: nedaba ، afshin4749 ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-10-21 ساعت 11:24)mehdir نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 10:40)ghafari88 نوشته:  

با وضعیتی که پارسال توی تعداد روزهای کلیر شدن و تعداد کلیر شده ها توی سفارت های مختلف داشتیم به نظرتون بازهم میشه گفت که این مسائل به سفارت ها خیلی ربطی نداره

ببینید؛ در واقع امر انجام کار کلیر، بخشیش مربوط به سفارت هست و اون ها باید انجام بدن؛ اما بخشیش اصلاً ارتباطی با اون ها نداره و استعلاماتی هست که باید از خود آ م ر ی ک ا جوابش بیاد. حالا یه سفارت هایی کارهای مربوط به خودشون رو زودتر، سریعتر و دقیق تر انجام می دن، یه سفارت هایی کندتر. مثل تفاوت شعب بانک ها می مونه که یکیشون کارمندای زرنگ تر داره یکی نه. حالا ممکنه کارمندها هم عوض بشن و این رویه به هم بخوره. برای همین عرض کردم بهتر هست با این دید نگاه کنیم که تفاوتی بین سفارت ها در اصل قضیه وجود نداره.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-10-19 ساعت 14:34)reza16 نوشته:  سلام دوستان من فكر ميكنم اين پروسه كليرنس از زماني كه مدارك به دستشون ميرسه شروع ميشه يعني از قبل از مصاحبه شروع شده

دقيقا" منم هم همين فكرو ميكنم اصولا از همون موقع تحويل مدارك از طريق پست يا ايميل بايد مراحل كنترلي خودشونو آغاز كنن .
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-10-20 ساعت 15:26)tabatabaie نوشته:  دوستاني كه در آنكارا مصاحبه داشتيد Ceac كيس نامبرتون رو ميشناسه؟
ما كه هنوز INVALID ميزنه برامون Sad

ما رو هم نميشناسه ، نميدونم كي ميخاد شروع كنه به كار كردن
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: soli asali ، tabatabaie ، محبت ، behfaza ، ojee ، farazz ، زری وحدتی
(2013-10-21 ساعت 11:25)kamalir36 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 02:42)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به خوندن سفرنامه بعضی از بچه ها متوجه شدم مدت زمان کلیر در سفارت انکارا 3 الی 6 ماه طول میکشه از دوستان کسی هست که بتونه توضیح بده که ایا این روند برای تمام دوستانی که مصاحبه رفتن بوده یا تعدادی از دوستان کلیر 3 الی 6 ماهه خوردن.و چطور کلیر سفارت ابوظبی و ایروان کمتره؟با تشکر

آرش عزیز
روند AP معمولاً در سفارتها انجام نمی شه و به اداره مهاجرت بر می گرده. این پروسه ممکنه از دو هفته شروع بشه (که خیلی درصد کمی داره) تا بالای 6 ماه (که چند تا از دوستان هنوز بعد از 6 ماه منتظر کلیر شدن هستند). همینطور علت تأخیر به عوامل گوناگونی بستگی داره که lهمترین عامل آن کشور محل تولد است که متأسفانه ایران جزء یکی از کشورهایی است که تروریستی شناخته شده و این پروسه برای آن انجام می شه. عوامل بعدی خدمت سربازی (برای آقایان) ، کار دولتی و یا وابسته به دولت ، تشابه اسمی و فامیلی و ... که همه اینها باعث می شود که یک پروسه اداری کوتاه یا طولانی شود.
مشکل من با این موضوع هست که چرا 2 تا کیس مشابه در هر دو سفارت خونه ابوظبی و انکارا مدت زمان کلیرنسشون با هم فرق داره
سفارت ایروان
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، محبت ، behfaza ، زری وحدتی
بروبچ گل تاپيك كليرنس.... منم به جمعتون اضافه شدم امروز....
افيسر گفت ٦ تا ٨ هفته ديگه سايت رو چك كنم .
يه كوچولو ناراحتم كه چرا با وجود معافيت همسرم و شغل خصوصي من و شغل آزاد همسرم ،ما كلير خورديم .
اما اشكالي نداره ،به قول مامانم حتما خيريتي توشه .......
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2013-10-21 ساعت 14:12)azadeh2014 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 13:28)pari pariaaa نوشته:  بروبچ گل تاپيك كليرنس.... منم به جمعتون اضافه شدم امروز....
افيسر گفت ٦ تا ٨ هفته ديگه سايت رو چك كنم .
يه كوچولو ناراحتم كه چرا با وجود معافيت همسرم و شغل خصوصي من و شغل آزاد همسرم ،ما كلير خورديم .
اما اشكالي نداره ،به قول مامانم حتما خيريتي توشه .......
دوست عزیز خسته مصاحبه نباشید... امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید و این چند هفته به سرعت برق و باد براتون بگذره و به ویزا برسید.

سلام برنده اصلي خودتون بودين يا همسرتون؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: soli asali ، محبت ، pari pariaaa ، behfaza ، zepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان