کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-21 ساعت 10:40)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 10:25)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجرسرا من می خواستم بدونم آیا مدت زمان کلیرنس سفارت انکارا نسبت به ابوظبی و ایروان بیشتره یا فرقی نداره چون دیدم در سفرنامه بچه های آنکارا افیسر مدت 3 تا 6 ماه رو اعلام کرده و حتی به بعضی ها هم گفته بعد از 4 ماه در صورتی که در سفارت ابوظبی بعد از 2ماه گفته سایت رو چک کنند.

نه دوست عزیز. زمان کلیر شدن ربطی به سفارت نداره و به شرایط کیس مربوط میشه. ضمناً اون 3 تا 6 ماه رو هم که گفته بودند بخاطر تعطیلی دولت بوده و الان که دولت باز شده سریع تر انجام میشه.

در تکمیل صحبتهای احسان عزیز بایستی بگم که افیسر یا همون کنسول امریکا در سفارت نماینده تام الاختیار دولت امریکاست و اختیار تام داره و میتونه بدون در نظر گرفتن شرایط یکضرب ویزا رو تقدیم حضورتون کنه البته اگر شخص حسابی خوش شانس باشهBig Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: 5ina ، ghafari88 ، soli asali ، ali1220 ، afshin4749 ، محبت ، H Pier ، Sam2014 ، pari pariaaa ، mehdieb ، behfaza ، nedaba ، ojee ، SHABAH51 ، zepehr
(2013-10-21 ساعت 14:25)reza16 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 14:12)azadeh2014 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 13:28)pari pariaaa نوشته:  بروبچ گل تاپيك كليرنس.... منم به جمعتون اضافه شدم امروز....
افيسر گفت ٦ تا ٨ هفته ديگه سايت رو چك كنم .
يه كوچولو ناراحتم كه چرا با وجود معافيت همسرم و شغل خصوصي من و شغل آزاد همسرم ،ما كلير خورديم .
اما اشكالي نداره ،به قول مامانم حتما خيريتي توشه .......
دوست عزیز خسته مصاحبه نباشید... امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید و این چند هفته به سرعت برق و باد براتون بگذره و به ویزا برسید.

سلام برنده اصلي خودتون بودين يا همسرتون؟

برنده خودم بودم دوست عزيز .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: H Pier ، mehdieb ، soli asali ، behfaza ، Tabassomshojaat ، nedaba ، ali1220 ، ojee
(2013-10-21 ساعت 20:46)pari pariaaa نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 13:28)pari pariaaa نوشته:  بروبچ گل تاپيك كليرنس.... منم به جمعتون اضافه شدم امروز....
يه كوچولو ناراحتم كه چرا با وجود معافيت همسرم و شغل خصوصي من و شغل آزاد همسرم ،ما كلير خورديم .
دوست عزیز خسته مصاحبه نباشید... امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید و این چند هفته به سرعت برق و باد براتون بگذره و به ویزا برسید.

امیدوارم که هر چه زودتر کلیر بشید . ولی خداییش ابوظبی این چیزاش خوبه !
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
(2013-10-21 ساعت 14:37)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 10:25)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان مهاجرسرا من می خواستم بدونم آیا مدت زمان کلیرنس سفارت انکارا نسبت به ابوظبی و ایروان بیشتره یا فرقی نداره چون دیدم در سفرنامه بچه های آنکارا افیسر مدت 3 تا 6 ماه رو اعلام کرده و حتی به بعضی ها هم گفته بعد از 4 ماه در صورتی که در سفارت ابوظبی بعد از 2ماه گفته سایت رو چک کنند.

نه دوست عزیز. زمان کلیر شدن ربطی به سفارت نداره و به شرایط کیس مربوط میشه. ضمناً اون 3 تا 6 ماه رو هم که گفته بودند بخاطر تعطیلی دولت بوده و الان که دولت باز شده سریع تر انجام میشه.

در تکمیل صحبتهای احسان عزیز بایستی بگم که افیسر یا همون کنسول آمریکا در سفارت نماینده تام الاختیار دولت آمریکاست و اختیار تام داره و میتونه بدون در نظر گرفتن شرایط یکضرب ویزا رو تقدیم حضورتون کنه البته اگر شخص حسابی خوش شانس باشهBig Grin
با سلام، افیسر اختیار تام ندارد و تابع دستور قبلی‌ از واشنگتن هست! ولی‌ افیسر در تشخیص نقص مدارک اختیار تام دارد، یعنی‌ اگه ویزا یک کیس یکضرب باشه ولی‌ اگر افیسر تشخیص بده مدارک کامل نیست، اون‌وقت میتونه برگه‌ سفید رو به شخص متقاضی ویزا بده تا مدارک رو در فرصت بعدی کامل کنه!
برنده DV-2013
تشکر کنندگان: alitab ، محبت ، soli asali ، behfaza ، arash12 ، nedaba ، mehdieb ، pari pariaaa ، ali1220 ، زری وحدتی
(2013-10-21 ساعت 21:40)پسر شجاع نوشته:  

در تکمیل صحبتهای احسان عزیز بایستی بگم که افیسر یا همون کنسول آمریکا در سفارت نماینده تام الاختیار دولت آمریکاست و اختیار تام داره و میتونه بدون در نظر گرفتن شرایط یکضرب ویزا رو تقدیم حضورتون کنه البته اگر شخص حسابی خوش شانس باشهBig Grin
با سلام، افیسر اختیار تام ندارد و تابع دستور قبلی‌ از واشنگتن هست! ولی‌ افیسر در تشخیص نقص مدارک اختیار تام دارد، یعنی‌ اگه ویزا یک کیس یکضرب باشه ولی‌ اگر افیسر تشخیص بده مدارک کامل نیست، اون‌وقت میتونه برگه‌ سفید رو به شخص متقاضی ویزا بده تا مدارک رو در فرصت بعدی کامل کنه!

دوست عزیز منظور بنده این نبود که افیسر خارج از قوانین بتونه پارتی بازی کنه و ویزای یکضرب رو به کسی که کیسش مشکل داره بده بالاخره ایشون هم تابع یکسری قوانین که براش دیکته شده خواهد بود ولی این اختیار رو داره که با توجه به شرایط کیس در صورت صلاحدید درتسریع روند پرونده همکاری لازم رو انجام بده ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-10-21 ساعت 22:22)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 21:40)پسر شجاع نوشته:  

دوست عزیز منظور بنده این نبود که افیسر خارج از قوانین بتونه پارتی بازی کنه و ویزای یکضرب رو به کسی که کیسش مشکل داره بده بالاخره ایشون هم تابع یکسری قوانین که براش دیکته شده خواهد بود ولی این اختیار رو داره که با توجه به شرایط کیس در صورت صلاحدید درتسریع روند پرونده همکاری لازم رو انجام بده ...

سلام . دوستان خدایش ما هیچ کدوم نمیدونیم اون پشت کانتر چه خبره و چی میگذره .... وتمام صحبتها ما بر مبنای حدس و گمان هست . بجای این حرفها بیاید یک نفس عمیق بکشید و برای آینده ای که در انتظارمون هست برنامه ریزی کنید ....
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
(2013-10-21 ساعت 21:30)mehdieb نوشته:  
(2013-10-21 ساعت 20:46)pari pariaaa نوشته:  

امیدوارم که هر چه زودتر کلیر بشید . ولی خداییش ابوظبی این چیزاش خوبه !

خیلی ممنونم ازتون .ایروان هم خوب بود اما به نظر من سخت گیریشون رو بیشتر کردن .
تا سال قبل بچه ها میگفتن آفیسر پرونده رو مطالعه میکنه و اگه مشکلی باشه میره و برگه کلیرنس میاره اما این آفیسر یه دسته 40-30 تایی برگه آبی رو میزش بود تا از دم به همه ایرانیا بده !!!!!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، azadeh2014 ، soli asali ، mehdieb ، afshin4749 ، ali1220 ، behfaza ، amin arefi ، ojee ، زری وحدتی
بچه های ایروان شما هم سایت سفارت ارمنستان رو چک کردین ؟
ceac شما رو میشناسه ؟
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، ojee ، زری وحدتی ، reasonable
خوب همانطور که فکر می کردم ما هم به منتظر سرا پیوستیم چون تحصیلات عالی داشتیم و همسرم سربازی ارتش بودند در سفارت ابوظبی فقط 4-5 سوال پرسده شد شغلتان چیست در امریکا کسی را دارید سربازی رفتید بعد هم خانم سارا گرو برگه کلیرنسی که قبلا روی پرونده بود را با خودکاری رنگ دیگر امضا کردند و دادند و جمله معروف امسال 1را تا دو ما ه دیگر سایت را چک کنید به ما گفتند حرفی از csc هم نشد
(2013-10-22 ساعت 15:47)lida55 نوشته:  خوب همانطور که فکر می کردم ما هم به منتظر سرا پیوستیم چون تحصیلات عالی داشتیم و همسرم سربازی ارتش بودند در سفارت ابوظبی فقط 4-5 سوال پرسده شد شغلتان چیست در آمریکا کسی را دارید سربازی رفتید بعد هم خانم سارا گرو برگه کلیرنسی که قبلا روی پرونده بود را با خودکاری رنگ دیگر امضا کردند و دادند و جمله معروف امسال 1را تا دو ما ه دیگر سایت را چک کنید به ما گفتند حرفی از csc هم نشد

* موقت *
دوست عزیز پیام خصوصی شما بستس. اطلاعات کیستون رو برام پیام کنید تا وارد منتظرسرا بشید Smile

انشالله که زود و راحت براتون سپری بشه این ایام Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: H Pier ، aghaghia ، ali1220 ، آلیس-1980 ، behfaza ، ojee ، زری وحدتی
با سلام خدمت دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردند علی رغم اینکه بارها گفته شده که گواهی عدم سوئپیشینه از ایران برای آفیسر Valid نیست (منظورم اخذ گواهی سوئپیشینه داخلی هست)
می خواستم بدونم دوستان قبل از مصاحبه برای گرفتن برگه عدم سوئپیشینه و ترجمه اون اقدام کرده بودند و یا اینکه آفیسر درخواستی در این خصوص از دوستان کرده بود
با تشکر
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، زری وحدتی
(2013-10-22 ساعت 17:01)mattin نوشته:  با سلام خدمت دوستانی که برای مصاحبه تشریف بردند علی رغم اینکه بارها گفته شده که گواهی عدم سوئپیشینه از ایران برای آفیسر Valid نیست (منظورم اخذ گواهی سوئپیشینه داخلی هست)
می خواستم بدونم دوستان قبل از مصاحبه برای گرفتن برگه عدم سوئپیشینه و ترجمه اون اقدام کرده بودند و یا اینکه آفیسر درخواستی در این خصوص از دوستان کرده بود
با تشکر
هيچ آفيسري در هيچكدوم از سفارتها، گواهي عدم سوء پيشينه ايران را از هيچكس تا حالا نخواسته و اصلاً نيازي به سوء پيشينه از ايران نيست. فقط سوء پيشينه واسه افراديه كه حدود يك سال خارج از ايران زندگي كرده اند و از اون كشور ، بايد درخواست سوء پيشينه كنند
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
همیشه برام سوال بود که برگه آبی کلیرنس چه شکلیه Big Grin
دیروز که گرفتم دیدم اصلا ترس نداره ،این شکلیه مثل لینک های زیر :

http://up.download.ir/di/IEG6/Scan10052.jpg

http://up.download.ir/di/G54I/Scan10054.jpg
(2013-10-22 ساعت 17:28)pari pariaaa نوشته:  همیشه برام سوال بود که برگه آبی کلیرنس چه شکلیه Big Grin

با سلام
لطف می کنید کلیات مصاحبه و شرایط کیس تون رو توضیح بدید
با تشکر
تشکر کنندگان: soli asali ، masuodrh ، H Pier ، .YAS ، m.mina ، mehran.re ، قصه گو ، behfaza ، zepehr
(2013-10-22 ساعت 17:28)pari pariaaa نوشته:  همیشه برام سوال بود که برگه آبی کلیرنس چه شکلیه Big Grin

(پست موقت)
دقيقاً برگه آبي ما هم همين شكلي بود
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، godot ، Sam2014 ، H Pier ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، ojee ، soli asali ، javadi436 ، azadeh2014 ، nasim ، amin arefi ، ali1220 ، قصه گو ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان