کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-22 ساعت 17:37)mattin نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 17:28)pari pariaaa نوشته:  همیشه برام سوال بود که برگه آبی کلیرنس چه شکلیه Big Grin
دیروز که گرفتم دیدم اصلا ترس نداره ،این شکلیه مثل لینک های زیر :

http://up.download.ir/di/IEG6/Scan10052.jpg

http://up.download.ir/di/G54I/Scan10054.jpg

با سلام
لطف می کنید کلیات مصاحبه و شرایط کیس تون رو توضیح بدید
با تشکر
دوست عزیزم لطفا بهم اجازه بدین تا جمعه یه سفرنامه کامل بنویسم و تقدیم کنم.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
در لیست مدارک در برگه ابی اسمی از کارت پایان خدمت و کارت ملی برده نشده و به دونکته بسیار مهم نیز
اشاره شده است دوستان دقت کنید

[عکس: 75417726073290144234.jpg]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-10-23 ساعت 00:22)KIMIA2005 نوشته:  در لیست مدارک در برگه ابی اسمی از کارت پایان خدمت و کارت ملی برده نشده و به دونکته بسیار مهم نیز

فكر ميكردم برگه آبي عين پارساله، الان كه كپي اونو دارم با برگه امسال مقايسه ميكنم تنها تفاوتي كه هست جدول پايينه كه نوشته اعتبار مديكال، ٦ ماه شده است. بقيه قسمتهاش عيناً مثل برگه آبي پارساله كه ما از ايروان گرفتيم. بنظر مياد برتري اعتبار مديكال يكساله ايروان، به سفارت آنكارا، پايان پذيرفت و اعتبار مديكال ايروان هم ٦ ماهه شده.
اون قسمت تذكر بالا راجع به سي سپتامبر و سهميه ويزا هم عيناً در برگه پارسال هست. و تنها تفاوت شده همين كادر مديكالتون كه پارسال اين قسمت اصلاً نبود و امسال اضافه شده
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-10-23 ساعت 14:54)H Pier نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 11:16)amaka747 نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 03:15)زری وحدتی نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
من در ابتدا بابت تاخیر در بروز کردن جدول عذر خواهی میکنم و امیدوارم درک کنید که ممکنه برای من هم مشکلاتی پیش بیاد.
به هرحال خواستم اطلاع رسانی کنم جدول 2014 اپدیت شماره6 در سایت قرار گرفته شد.
فقط متاسفانه اخرین اعلام کارنتی ها در اون ذکر نشد که در اولین فرصت اون هم تکمیل میشه.
از دوستانی هم که تا امروز موفق به دریافت ویزا شدن خواهش میکنم تاریخ دریافت ویزا و سایر اطلاعات تکمیلی خودشون رو با کیس نامبرشون دوباره بفرستن تا اطلاعات رو تکمیل تر کنیم.
امیدوارم همگی شما سلامت و شاد باشید.
پست موقت
Big Grin

خانم وحدتی این عددهایی که ستاره دارهستند رو میشه یه توضیح بدید در موردش

سوال سختی پرسیدی دوست عزیز... کسی جز برندگان کیس و صاحبان شماره کیس که نام کاربریشون قبل شماره های مذکور درج شده نمیدونه این ستاره ها چه عددی هستندBig Grin
اینا کیس نامبرهایی هستند که دو رقم آخر به صورت ستاره دار درج شده برای جلوگیری از افشای اطلاعات کیس. دقیقا کاری که شما در امضای خودتون کردین.Smile

نه دوست عزیز شما متوجه نیستی منظورم چیه . منظور من کیس نامبر نیست . منظورم تعداد افراد کیس بود .چرا بالای بعضی از عدد ها ستاره داره
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، masuodrh ، ali1220 ، amohammadiazar ، زری وحدتی
(2013-10-23 ساعت 02:34)گل نهال نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 00:22)KIMIA2005 نوشته:  در لیست مدارک در برگه ابی اسمی از کارت پایان خدمت و کارت ملی برده نشده و به دونکته بسیار مهم نیز

فكر ميكردم برگه آبي عين پارساله، الان كه كپي اونو دارم با برگه امسال مقايسه ميكنم تنها تفاوتي كه هست جدول پايينه كه نوشته اعتبار مديكال، ٦ ماه شده است. بقيه قسمتهاش عيناً مثل برگه آبي پارساله كه ما از ايروان گرفتيم. بنظر مياد برتري اعتبار مديكال يكساله ايروان، به سفارت آنكارا، پايان پذيرفت و اعتبار مديكال ايروان هم ٦ ماهه شده.
اون قسمت تذكر بالا راجع به سي سپتامبر و سهميه ويزا هم عيناً در برگه پارسال هست. و تنها تفاوت شده همين كادر مديكالتون كه پارسال اين قسمت اصلاً نبود و امسال اضافه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز
آیا مدیکال ابوظبی هم 6 ماه اعتبار داره یا اینکه فقط آنکارا و ایروان 6 ماهه شدن؟ در ضمن ما برای مصاحبه رفتیم آنکارا و برگه صورتی بهمون دادن که دقیقا مطالبش شبیه برگه آبی رنگ ایروانه. آیا تفاوتی در مفهوم این برگه ها وجود داره یا اینکه تغییر رنگ فقط بخاطر سفارتهاس؟
تشکر کنندگان: soli asali ، H Pier ، ffrfar ، الدورادو ، SHABAH51 ، behfaza ، زری وحدتی
(2013-10-23 ساعت 17:39)byazdani نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
آیا مدیکال ابوظبی هم 6 ماه اعتبار داره یا اینکه فقط آنکارا و ایروان 6 ماهه شدن؟ در ضمن ما برای مصاحبه رفتیم آنکارا و برگه صورتی بهمون دادن که دقیقا مطالبش شبیه برگه آبی رنگ ایروانه. آیا تفاوتی در مفهوم این برگه ها وجود داره یا اینکه تغییر رنگ فقط بخاطر سفارتهاس؟

برای هرسه مدیکال 6 ماه اعتبار دارد و برگه به هر رنگی که باشد هیچ فرقی نمی کند ابی یا صورتی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
با عرض سلام به همه دوستان خوبم
من الان در تركيه هستم ديروز مصاحبم بود اولا اينكه بسيار سفارت بى نظم و شلوغ وبى حساب كتاب بود براى مثال من كه مصاحبم ساعت 9 بود با اجازتون ساعت 12/30 مصاحبه شدم حالا بماند من ديروز اخرين فرد مصاحبه شونده بودم يعنى بعد من ديگه هيچكس نبود تا نوبت من به هيچكس ويزاى يه ضرب ندادند به ر دليلى ميانگين بچه ها 10 دقيقه مصاحبه مى شدند تنها كسى كه عونجا همه مداركش كامل بود من بودم تازه و بدون سابقه كار دولتى و يا مشكل ديگرى به طورى كه مصاحبه من يك دقيقه هم نشد
اسم شغل يا تا به حال امريكا رفته اي تمام اما نامرد ويزاى يه ضرب نداد و برگه سفيد داد(كلير خوردم) اين نامردى واقعا
حالا يه سوال دارم من نقص مدرك نخوردم گفت شما كامليد منتها در برکه همه ما اتوماتيك نوشته موقع مراجعه مجدد دوباره csc بياريد مى خواستم بدونم بايد مجددا فرم نو پر كنم يا قبلى دوبار ببرم( چه كاريه اون كه تو پروندم هست كه) اگه يه نو بواد اشكالى نداره با محل قيلى فرق كنه اخه اون قبلى به هتلم خيلى دور بود
الان من غصه دارم
(2013-10-25 ساعت 16:33)aseman abi نوشته:  با عرض سلام به همه دوستان خوبم
من الان در تركيه هستم ديروز مصاحبم بود اولا اينكه بسيار سفارت بى نظم و شلوغ وبى حساب كتاب بود براى مثال من كه مصاحبم ساعت 9 بود با اجازتون ساعت 12/30 مصاحبه شدم حالا بماند من ديروز اخرين فرد مصاحبه شونده بودم يعنى بعد من ديگه هيچكس نبود تا نوبت من به هيچكس ويزاى يه ضرب ندادند به ر دليلى ميانگين بچه ها 10 دقيقه مصاحبه مى شدند تنها كسى كه عونجا همه مداركش كامل بود من بودم تازه و بدون سابقه كار دولتى و يا مشكل ديگرى به طورى كه مصاحبه من يك دقيقه هم نشد
اسم شغل يا تا به حال امريكا رفته اي تمام اما نامرد ويزاى يه ضرب نداد و برگه سفيد داد(كلير خوردم) اين نامردى واقعا
حالا يه سوال دارم من نقص مدرك نخوردم گفت شما كامليد منتها در برکه همه ما اتوماتيك نوشته موقع مراجعه مجدد دوباره csc بياريد مى خواستم بدونم بايد مجددا فرم نو پر كنم يا قبلى دوبار ببرم( چه كاريه اون كه تو پروندم هست كه) اگه يه نو بواد اشكالى نداره با محل قيلى فرق كنه اخه اون قبلى به هتلم خيلى دور بود
الان من غصه دارم
با سلام اين كه غصه نداره انشااله خيلى زود كلير مى شويد و خبرخوش آن را از شما خواهيم شنيد.
ثبت نام CSC يكبار كافيه چون شما كليرنس خوردى فعلاً بهش نياز نبوده بعد از كلير شدن برگه CSC را همراه پاسپورت به سفارت ارائه بدهيد.
لطفاً سفرنامه تان را مفصل تر مرقوم بفرماييد تا استفاده كنيم.
موفق باشيد
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟

الان من غصه دارم
دوست عزیز امیدوارم بزودی کلیر بشین، اگر تاپیک csc رو مطالعه کرده باشید، حتما آقای فضلی رو هم میشناسین، در امضای ایشون فایل آموزش تغییر دفتر پستی change PTT موجوده، میتونید از اون استفاده کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-10-25 ساعت 17:57)Sam2014 نوشته:  
الان من غصه دارم
با سلام اين كه غصه نداره انشااله خيلى زود كلير مى شويد و خبرخوش آن را از شما خواهيم شنيد.
ثبت نام CSC يكبار كافيه چون شما كليرنس خوردى فعلاً بهش نياز نبوده بعد از كلير شدن برگه CSC را همراه پاسپورت به سفارت ارائه بدهيد.
لطفاً سفرنامه تان را مفصل تر مرقوم بفرماييد تا استفاده كنيم.
موفق باشيد
ببخشيد تكرار مى كنم كه مطمين بشم منظور شما اينه كه همون قبلىو رو ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: soli asali ، amohammadiazar ، زری وحدتی
(2013-10-25 ساعت 20:10)aseman abi نوشته:  ببخشيد تكرار مى كنم كه مطمين بشم منظور شما اينه كه همون قبلىو رو ببرم؟؟؟؟؟؟؟؟

بله میتونید همون قبلی رو هم ببرید و هم میتونید دفتر پستی رو تعویض کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
سلام به تمام دوستان مهاجرسرا
من تازه عضو این سایت شدم و یه سری سوال داشتم که امیدوارم شماها بتونید کمی از استرس منو به خاطر نداشتن اطلاعات کم کنید.
همسر من یکی از برندگان 2014 هستش. کیس نامبر ما متاسفانه بالاست(7xxx) و دوباره متاسفانه اینکه من در دو سال اخیر یک سالشو فرانسه زندگی کردم (تنها بدون همسرم)
میخواستم بدونم با این تفاسیر پروسه کلیر ما خیلی طول خواهد کشید؟
و احتمال اینکه من هیچ وقت کلیر نشم (پایان سپتامبر) خیلی زیاده؟
احتمال این وجود داره که همسر من زودتر کلیر شه و جداگانه ویزای ایشون را بدن؟(البته همسر من هم به خاطر شغلش و هم به خاطر اینکه من مدتی ایران نبودم مسافرت خارج از کشور زیاد داشته و دارند)
و یه یوال دیگه، ما بعد از شرکت در قرعه کشی صاحب فرزند شدیم، تنها کاری که کردیم این بود که موقع فرستادن فرم ها برای اونم فرم فرستادیم، همین کافیه؟؟؟؟
خیلی خیلی مرسی
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، nedaba
(2013-10-26 ساعت 01:56)S.gh نوشته:  سلام به تمام دوستان مهاجرسرا
من تازه عضو این سایت شدم و یه سری سوال داشتم که امیدوارم شماها بتونید کمی از استرس منو به خاطر نداشتن اطلاعات کم کنید.
همسر من یکی از برندگان 2014 هستش. کیس نامبر ما متاسفانه بالاست(7xxx) و دوباره متاسفانه اینکه من در دو سال اخیر یک سالشو فرانسه زندگی کردم (تنها بدون همسرم)
احتمال این وجود داره که همسر من زودتر کلیر شه و جداگانه ویزای ایشون را بدن؟(البته همسر من هم به خاطر شغلش و هم به خاطر اینکه من مدتی ایران نبودم مسافرت خارج از کشور زیاد داشته و دارند)
و یه یوال دیگه، ما بعد از شرکت در قرعه کشی صاحب فرزند شدیم، تنها کاری که کردیم این بود که موقع فرستادن فرم ها برای اونم فرم فرستادیم، همین کافیه؟؟؟؟
خیلی خیلی مرسی
دوست عزیز پروسه کلیرنس به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. کیس بالا بودن هم هیچ موضوع مهمی نیست. خارج زندگی کردن یا سفرهای زیاد هم حتما باعث کلیر طولانی نمیشه. در کل همه موارد میتونن دخیل باشن یا نباشن. الان بهش فکر نکنین.
در مورد نوزاد تازه متولد شده هم تنها فرستادن فرمهای آپدیت شده برای خودتان و بچه کافیست
۲۰۱۳
(2013-10-26 ساعت 09:03)raam12000 نوشته:  
خیلی خیلی مرسی
دوست عزیز پروسه کلیرنس به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. کیس بالا بودن هم هیچ موضوع مهمی نیست. خارج زندگی کردن یا سفرهای زیاد هم حتما باعث کلیر طولانی نمیشه. در کل همه موارد میتونن دخیل باشن یا نباشن. الان بهش فکر نکنین.
در مورد نوزاد تازه متولد شده هم تنها فرستادن فرمهای آپدیت شده برای خودتان و بچه کافیست

مرسی بابت دلگرمیتون، فقط جواب یه سوالم را ندادید.
آیا اگه پروسه کلیر همسرم زودتر تموم شه به ما خبر میدن که ایشون ویزاشونو بگیرن یا نه، منتظر میمونن تمام افراد کیس کلیر بشند و بعد خبر میدهند؟
مرسی
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، soli asali ، nedaba ، محبت
(2013-10-26 ساعت 18:37)S.gh نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 09:03)raam12000 نوشته:  
خیلی خیلی مرسی

مرسی بابت دلگرمیتون، فقط جواب یه سوالم را ندادید.
آیا اگه پروسه کلیر همسرم زودتر تموم شه به ما خبر میدن که ایشون ویزاشونو بگیرن یا نه، منتظر میمونن تمام افراد کیس کلیر بشند و بعد خبر میدهند؟
مرسی
دوست عزیز ،
اولاً اگر هرکدام از شما به نوعی بیشتر از شش ماه در کشوری بغیر از ایران زندگی کرده باشید ، باید از سفارت آن کشور عدم سوء پیشینه تهیه کنید . پس توجه داشته باشید که اگر سوء پیشینه تهیه نکنید ، کیس شما ممکن است با مشکل مواجه شود . کما اینکه در سال 2011 یک نفر به همین دلیل کیسش باطل شد .
اگر برنده اصلی که همسرتان است زودتر از شما کلیر شد ، خب ، میتواند برای دریافت ویزا اقدام نماید . البته با توجه به تجربه 2013 بهتر است که ویزایشان را دریافت کنند . اگر هم شما زودتر کلیر شدین ، دریافت ویزا برای شما که برنده اصلی نیستید ، هیچ فایده ای ندارد . برای اینکه شما باید با برنده اصلی وارد آمریکا شوید و اعتبار ویزای شما به اعتبار ویزای برنده اصلی مرتبط خواهد بود . البته بنده هنوز شاهد این قضیه نبوده ام که برنده اصلی ویزا نگیرد و به افراد تابعه ویزا بدهند !!! . به هر صورت نه به شماره کیستان توجه کنید و نه به مسائل حاشیه ای . فقط سعی کنید که مدارکتان کامل باشد که فرصتهای پایانی ، بسیار کوتاه و زود گذرند .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: S.gh ، masuodrh ، ali1220 ، زری وحدتی ، meisam14 ، behfaza ، soli asali ، nedaba ، محبت ، reasonable ، shayesteh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان