کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان من فکر می کنم هنوز سفارتها بلاتکلیف هستند، امروز و فردا هم امریکا تعطیله، دستور باید از امریکا صادر شه... دوشنبه شاید مشخص بشه، شاید....

(2014-09-06 ساعت 15:34)bobo_ir نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:24)bobo_ir نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:12)سعید پ نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 14:06)zzarin نوشته:  بچه ها باور کنید من چون کار بانکی داشتم تو ایروان میدونم کارمندای اون جا چقدر تنبل هستن به خدا داشتن سر یک کار کوچیک همدیگر رو می زدند ، کارمندای سفارت هم ارمنی هستند من که مطمئن هستم با این نامه ا فقط میخواستن یک موج ناامیدی راه بندازند تا دیگ کسی نره اونجا ،بعد هم وقتی تونستن یک لیست رو اعلام کنند که همه خوشحال بشن به عبارتی به تب بگیرن که به مرگ راضی بشیم

نامه با امضای سفیر بوده!! سفیر هم ارمنیه؟

سفیر آمریکاییه و در متن ناموه دروغ هم نگفته !!! فقط واقعیات را نگفته!!!
معلوم نیست اگر ویزا تموم شده پس چرا در ابوظبی صادر میشه !! معلوم نیست تکلیف 5000 سهمیه اضافی هر ساله چی شد؟!! مستقیما و صراحتا حرفی از اتمام سهمیه ایران نزده و نهایتا اینکه متن نامه دقیقا مجموعه ای از ایمیل های قبلیه که بچه ها دریافت کردن!!! یه سفارت با اونهمه دفتر و تشکیلات میتونه گیره یه تایپیست فزرتی باشه که ایکی ثانیه میتونه خبر را در سایت درج و send کنه ؟!!! معلومه که اگه مطلبی قانونی و صریح نباشه جرات نمیکنن تو سایت درج کنن!!! زنگ زدن به 100 تا تلفن سخت تره یا 2 خط درج در سایت؟!! بعدشم اگه این اتفاق خارج از تایم اداری میفتاد میگفتیم پرسنل آی تی شوت نیستن ولی لنگ ظهر مسئولین سایت کجا بودن؟!! یا تو این سفارت خیلی بل بشو و قمر در عقربه یا اینکه یه بوهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!

راستی یه چیز یادم رفت: از کی تا حالا یه سفارت فسقلی تو کل دنیا نامه هاشو تو سریرگ USDS Washington DC میزنه؟ یعنی برای سفارت به این بزرگی سربرگ اختصاصی چاپ نشده ؟؟ من که نفهمیدم این موضوع عمدی بوده، شما هم نفهمید!!!

این می تونه یه نامه رسمی از واشنگتن باشه با سریرگ خودش... ا... اعلم

تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba ، کیانوش2
میگم ماها اگه همین روحیه امیدواری رو تو کشور خودمون داشته باشبم اینجا گلستان میشه! اقا یک سوم سپتامبر هم گذشت. حتی اگه ویرا هم مونده باشه باید روزی صدو پنجاه نفر کلیر کنن تا گندی که زدن جبران شه. فوق فوقش به بیست سی نفر دیگه زیر سبیلی ویزا بدن. مهم اینه که حداقل نصف اونا که کلیرنس خوردن بی ویزا میمونن.
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: سعید پ ، pari pari ، maryam_ros ، khder ، nedaba ، hamid.eng ، majid_eng ، amohammadi348
سلام . همیشه فکر میکردم اگه اتفاقی که برای 2013 ها افتاد برای منم بیفته تحملش رو ندارم اما همون اتفاق افتاد و من هنوز سر پام اصولا انسان ها جوری خلق شدند که با هر شرایطی خودشون رو وفق میدهند البته غیر از این کار دیگه ای از دستمون بر نمیاد . به همه اونهایی که ویزاشون رو گرفتن از صمیم قلب تبریک میگم و براشون بهترین ها رو آرزو میکنم و به همه کسانیکه مثل خودم جا موندیم میگم سرتون سلامت امیدوارم که توی زندگیتون راههایی باز بشه که بهترین ها رو براتون رقم بزنه ضمن اینکه باور کنید ته قلبم هنوز کورسوی امیدی هست شاید یه خیالپردازی باشه ولی هنوز یه حسی بهم میگه نه هممون ولی یه تعدادی دیگه از دوستان موفق به گرفتن ویزا میشند...
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
(2014-09-06 ساعت 15:39)حاجی واشنگتن نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 14:06)zzarin نوشته:  بچه ها باور کنید من چون کار بانکی داشتم تو ایروان میدونم کارمندای اون جا چقدر تنبل هستن به خدا داشتن سر یک کار کوچیک همدیگر رو می زدند ، کارمندای سفارت هم ارمنی هستند من که مطمئن هستم با این نامه ا فقط میخواستن یک موج ناامیدی راه بندازند تا دیگ کسی نره اونجا ،بعد هم وقتی تونستن یک لیست رو اعلام کنند که همه خوشحال بشن به عبارتی به تب بگیرن که به مرگ راضی بشیم

معلوم نیست اگر ویزا تموم شده پس چرا در ابوظبی صادر میشه !! معلوم نیست تکلیف 5000 سهمیه اضافی هر ساله چی شد؟!! مستقیما و صراحتا حرفی از اتمام سهمیه ایران نزده و نهایتا اینکه متن نامه دقیقا مجموعه ای از ایمیل های قبلیه که بچه ها دریافت کردن!!! یه سفارت با اونهمه دفتر و تشکیلات میتونه گیره یه تایپیست فزرتی باشه که ایکی ثانیه میتونه خبر را در سایت درج و send کنه ؟!!! معلومه که اگه مطلبی قانونی و صریح نباشه جرات نمیکنن تو سایت درج کنن!!! زنگ زدن به 100 تا تلفن سخت تره یا 2 خط درج در سایت؟!! بعدشم اگه این اتفاق خارج از تایم اداری میفتاد میگفتیم پرسنل آی تی شوت نیستن ولی لنگ ظهر مسئولین سایت کجا بودن؟!! یا تو این سفارت خیلی بل بشو و قمر در عقربه یا اینکه یه بوهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!

راستی یه چیز یادم رفت: از کی تا حالا یه سفارت فسقلی تو کل دنیا نامه هاشو تو سریرگ USDS Washington DC میزنه؟ یعنی برای سفارت به این بزرگی سربرگ اختصاصی چاپ نشده ؟؟ من که نفهمیدم این موضوع عمدی بوده، شما هم نفهمید!!!

این می تونه یه نامه رسمی از واشنگتن باشه با سریرگ خودش... ا... اعلم

امضاء زیر نامه : Sincerely, Consular Section, U.S. Embassy, Yerevan, Armenia
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، nedaba
خوب دوستان الان فقط امیدوار باشید و روحیه رو از دست ندید و همین طور که میان توی این صفحه تا وقت دارید برید صفحه بازماندگان لاتاری رو هم بخونید ، تا اگر خدای نکرده خبر مایوس کننده ای شنیدم دست پاچه نشیم سریع سرعت عمل از خودمون نشون بدیم خدا این مهاجرسرا رو ازمون نگیره ، معلوم نیست تا کی باید از این صفحه اثاث کشی کنیم به اون صفحه از اون صفحه اثاث کشی کنیم به صفحه بعد، آخرش 10 تا ستاره میگیریم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: مارکوپولو ، حاجی واشنگتن ، sal0811 ، lighter ، Rooz ، nedaba ، A_A
(2014-09-06 ساعت 15:42)teacherm نوشته:  میگم ماها اگه همین روحیه امیدواری رو تو کشور خودمون داشته باشبم اینجا گلستان میشه! اقا یک سوم سپتامبر هم گذشت. حتی اگه ویرا هم مونده باشه باید روزی صدو پنجاه نفر کلیر کنن تا گندی که زدن جبران شه. فوق فوقش به بیست سی نفر دیگه زیر سبیلی ویزا بدن. مهم اینه که حداقل نصف اونا که کلیرنس خوردن بی ویزا میمونن.
دوست عزیز ما اگر همین روحیه رو نداشتیم توی این تورم خودمون رو دار می زدیم موقعی که د ل ا ر از 900 تومن رسید 3600
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان

اقا ایمیل میدادن به انشا و املاش ایراد میگرفتیم، الان نامه دادن به سربرگش! چه اهمیتی داره سربرگش؟ مهم اینه که بچه ها خودشون با دستای خودشون این نامه رو از سفارت گرفتن. دوست عزیز اگه قرار بود ماها ویزا بگیریم الان سفارت خونه ها باید 200 تا 200 تا کلیر میکردن...حالا شما فرض کن اصلا این نامه رو هم ندادن، این روندی که سفارتخونه داره روندیه که به ویزا دادن به این همه متقاضی منجر بشه به نظرت؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، khder ، sahar66 ، nedaba ، amohammadi348
(2014-09-06 ساعت 15:47)zzarin نوشته:  خوب دوستان الان فقط امیدوار باشید و روحیه رو از دست ندید و همین طور که میان توی این صفحه تا وقت دارید برید صفحه بازماندگان لاتاری رو هم بخونید ، تا اگر خدای نکرده خبر مایوس کننده ای شنیدم دست پاچه نشیم سریع سرعت عمل از خودمون نشون بدیم خدا این مهاجرسرا رو ازمون نگیره ، معلوم نیست تا کی باید از این صفحه اثاث کشی کنیم به اون صفحه از اون صفحه اثاث کشی کنیم به صفحه بعد، آخرش 10 تا ستاره میگیریم

کاملا موافقم من هم تازه به این صفحه اشنا شدم برای کیس های نصفه مناسب است و راهگشاSmileSmileSmile
کیس دو نفر 2014AS4**7 تاریخ مصاحبه 26 مارچ و نفر اول ویزا یکضرب و نفر دوم Ap , اخرین اپدیت 8 اگوست و سپس با ایمیل 12 اگوست.اخیرا اپدیت نفر اصلی 2 سبتامبر

خدایا به من آن ده که مرا آن به Rolleyes
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-06 ساعت 11:59)alimomen نوشته:  اولا فرشاد با من کلیر خورد صد و شصت یا هفتاد روز قبل ثانیا منم اشتباه شما رو کردم فکر کردم حساب کتاب داره هر چی به من اصرار کرد که بریم نرفتم اون ریسک کرد رفت کاش خودش بیاد بگه که حداقل بفهمید چقدر سفارت بی در و پیکره

نمیدونم اگه بگم علی‌ مؤمن راست میگه ناراحت میشید یا نه.

ولی‌ متاسفانه درسته، لاتاری ۲۰۱۴ تقریبا یه جور صف نانواییه مدرن بود.
خوشحالم.
خدایا به تو امیدی هست؟ به من امیدی هست؟ به سفارت امیدی هست؟ اصلا امیدی هست؟ مرسی خداجون ! دمت گرم. بابا یه تکونی به خودت بده. همه اش میگی از تو حرکت از من برکت. ما که دویدیم استقامت 30 سال یه نفس. تو هم یه تکونی بده.حالا که اومدیم تغییر بدیم در سرزمین سبز تو بگردیم و نگاهی نو در اندازیم هم که خرابکاری دیگران نمیذاره. یه لطفی. یه محبتی . یه نظر عاشقانه ای. آخه زیر میزی هم که نمیگیری کارها راه بندازی. پس بگو الان من با این رویاهای وامونده چکار کنم. اونم من مهربون شاد در راه دانایی همیشه حاضر با این دل اندازه یه ماش. یه دری از حکمتت باز کن. ترجیحا همین در سفارت و فایل پرینت ویزا خودم منظورمه!
تشکر کنندگان: masoudyara ، rbrb-2015 ، pari pari ، sonyz2 ، HERMES7 ، zzarin ، arash1392 ، nedaba ، Touraj2014 ، milad.m1986 ، hosseinmm ، shilan
سلام
دوستان تا آخر سپتامبر 24 روز مونده.
تا دوشنبه صبر کنید.
هنوز که تو هیچ سایت رسمی نگفتند.تو این نامه هم اصلا گفته نشده تموم شد.گفته ما قادر نیستیم ویزا صادر کنیم.
سال پیش رسما گفتند 7 درصد پر شده و نمیتونیم ویزا بدیمcan not.امسال ای کیو سان بازی در اوردن و دو پهلو نوشتند.تازه بعدم گفته به محدودیت ویزا(limit) رسیدیم حرفی از end نزده.
همه چیز به اداره مهاجرت مربوطه.اگر بتونیم باهاشون مکاتبه کنیم خیلی خوب میشه.ولی من حدس میزنم به یک عده به روش غربال نهایی ویزا تعلق میگیره.
اداره مهاجرت داره تمام کیسهای باقیمانده در دنیا را با آخرین سهمیه ویزا بررسی میکنه.پس ممکنه به همه 1500 نفر ایران ویزا نرسه.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

ولی باز هم امید به خدا. ایشالا درست میشه Smile
شماره کیس: ***2014AS0007 - رویت قبولی: 1 می - ارسال فرم ها: 16 می - تعداد: 4 نفر - سفارت : ایروان - تاریخ مصاحبه: یازدهم June - ویزا: کلیرنس - آپدیت ها: 28 آپریل, 23 می, 11 جون, 12 جون, 13 جون, 17 جون (بچه ها), 13 آگوست (تمام اعضا), 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: مارکوپولو ، azadeh2014 ، pari pari ، sonyz2 ، reza_norouzi ، reasonable ، A_A ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 15:19)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:11)janatirad نوشته:  [quote='shahram1987' pid='546915' dateline='1409999628']
سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.

همین؟ خشک و خالی؟ بابا یه هورااایی یه دستی یه هوااااارییییی؟؟؟؟
بلند داد بزن بزار جو عوض شه Big Grin Big Grin
تبریک

هورررررررررررررررررررررررراااااااااااااا
مبارك تون باشه دوست عزيز
لطفا از شرايط كيس تون بگيد،بهتون زنگ يا ايميل زدند يا خودتون رفتيد سفارت،كيس نامبرتون حدودا چند بود؟
[/quote
دوست عزيز خیلی تبریک میگم لطفا بگید دقیقا کی ویزاتونو گرفتید وضمنا وضعیت سفارت چطور بود ممنونم اگه شرح بدید .
تشکر کنندگان: m.mirzaee ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 16:19)me_u نوشته:  سلام
دوستان تا آخر سپتامبر 24 روز مونده.
تا دوشنبه صبر کنید.
هنوز که تو هیچ سایت رسمی نگفتند.تو این نامه هم اصلا گفته نشده تموم شد.گفته ما قادر نیستیم ویزا صادر کنیم.
سال پیش رسما گفتند 7 درصد پر شده و نمیتونیم ویزا بدیم.امسال ای کیو سان بازی در اوردن و دو پهلو نوشتند.تازه بعدم گفته به محدودیت ویزا(limit) رسیدیم حرفی از end نزده.
همه چیز به اداره مهاجرت مربوطه.اگر بتونیم باهاشون مکاتبه کنیم خیلی خوب میشه.ولی من حدس میزنم به یک عده به روش غربال نهایی ویزا تعلق میگیره.
اداره مهاجرت داره تمام کیسهای باقیمانده در دنیا را با آخرین سهمیه ویزا بررسی میکنه.پس ممکنه به همه 1500 نفر ایران ویزا نرسه.

سرافراز باشید.مثل سرو

مرسی از امیدواریت ولی باید واقعیت پذیرفت . نه اینکه خودمون بشیم کارشناس وجای سفیر وکنسول تجزیه و تحلیل کنیم .
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان