کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.
(2014-09-06 ساعت 15:03)shahram1987 نوشته:  سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.

سلام کی ویزا گرفتین ؟ کیس نامبر شما چند بود؟
تشکر کنندگان: janatirad ، maryam_ros ، مارکوپولو ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 15:03)shahram1987 نوشته:  سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.

همین؟ خشک و خالی؟ بابا یه هورااایی یه دستی یه هوااااارییییی؟؟؟؟
بلند داد بزن بزار جو عوض شه Big Grin Big Grin
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
(2014-09-06 ساعت 14:06)zzarin نوشته:  بچه ها باور کنید من چون کار بانکی داشتم تو ایروان میدونم کارمندای اون جا چقدر تنبل هستن به خدا داشتن سر یک کار کوچیک همدیگر رو می زدند ، کارمندای سفارت هم ارمنی هستند من که مطمئن هستم با این نامه ا فقط میخواستن یک موج ناامیدی راه بندازند تا دیگ کسی نره اونجا ،بعد هم وقتی تونستن یک لیست رو اعلام کنند که همه خوشحال بشن به عبارتی به تب بگیرن که به مرگ راضی بشیم

نامه با امضای سفیر بوده!! سفیر هم ارمنیه؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: janatirad ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 14:43)farhad9000 نوشته:  دوستان
می دونم که هیپکس دل و حوصله نداره
فقط همین امشب 110 بار بگید
اللهم صل علی علی ابن موسی الرضا
ساعت 1030
10 دقیقه وقتتون رو بیشتر نمیگیره
یا حق

مجري شبكه ٥ از صبح چند بار اعلام كرده امشب ساعت ٨ با ذكر صلوات امام رضا همه با هم دعا كنيم.گفتم شايد شما هم خواستيد همراهي كنيد.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، nedaba ، morvarid65 ، nazanin fatemi
(2014-09-06 ساعت 13:09)Shahabm58 نوشته:  ببینید اینکه برید جلو سفارت بدون هیج کلیری باعث ایجاد یک overheadکاری برای اونا شده که ویزا بگیرن الکی بررسی کنند جالا این فرایند ضرب در یک تعداد زیادی که رو حساب جو میرم جلو سفارت کنید؟! دوستان تعدادیشون کارمند هستن میدونن مراجعات بی مورد کلافه کننده است و مخصوصن بحث با ارباب رجوع!!!
لطفن با کارهامون باعث ایجاد تنش و برخوردهای احساسی نشیم بزاریم روال قانونی همه چیز طی شه اونها یاد گرفتن بر اساس قانون و موازین همیشه برخورد کنند برعکس ما که اقلب اجساسی برخورد میکنیم. با ایمیل سعی کنید در ارتباط باشید یا از رسانه های موجود بهره بگیریم. توهین نباشه اما این کار من یاد صف نانوایی میندازه !!فک کنید 1500 نفر پاشیم بریم اونجا پاسامونو بدیم الکی دوتا حرفم بشنویم نکینم ایم کارو....

overhead رو خوب اومدی!
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

تشکر کنندگان: sonyz2 ، مارکوپولو ، nedaba ، khder ، کیانوش2
(2014-09-06 ساعت 15:11)janatirad نوشته:  

من سفارت آنکارا بودم.

هورررررررررررررررررررررررراااااااااااااا
مبارك تون باشه دوست عزيز
لطفا از شرايط كيس تون بگيد،بهتون زنگ يا ايميل زدند يا خودتون رفتيد سفارت،كيس نامبرتون حدودا چند بود؟
تشکر کنندگان: janatirad ، rbrb-2015 ، مارکوپولو ، babak12 ، r.bazargan ، maryam_ros ، nedaba ، sia 1306
(2014-09-06 ساعت 15:12)سعید پ نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 14:06)zzarin نوشته:  بچه ها باور کنید من چون کار بانکی داشتم تو ایروان میدونم کارمندای اون جا چقدر تنبل هستن به خدا داشتن سر یک کار کوچیک همدیگر رو می زدند ، کارمندای سفارت هم ارمنی هستند من که مطمئن هستم با این نامه ا فقط میخواستن یک موج ناامیدی راه بندازند تا دیگ کسی نره اونجا ،بعد هم وقتی تونستن یک لیست رو اعلام کنند که همه خوشحال بشن به عبارتی به تب بگیرن که به مرگ راضی بشیم

ارمنی نیست ولی وقتی هی کارمندا برن بگن ما سرمون شلوغ شده و از این حرفا از این کارها میکنند نگران نباشید ان شاالله خبرهای خوب میرسه
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، sonyz2 ، مارکوپولو ، nedaba
پارسال این موقعها کیلیرنس بچه های 2013 رو میخوندم ...به خودم گفتم برای 2013 این اتفاق افتاده ولی واسه 2014 از این خبرها نیست ..سفرتهای امسال اشتباه کردن ولی برای 2014 این قضیه درست میشه....ولی الان فهمیدم که نه این اتفاقها همیشه در لاتاری پیش میاد....بچه های 2015 اگه دارید کیلیرنس 2014 رو میخونید آگاه باشید که این اتفاق همیشه ممکنه پیش بیاد ............ با انرژی و امید به جلو حرکت کنید.
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، r.bazargan ، nasim ، L_haam ، lighter ، nedaba ، Tabassomshojaat
(2014-09-06 ساعت 15:19)Nooshinsalamat نوشته:  

من سفارت آنکارا بودم.

هورررررررررررررررررررررررراااااااااااااا
مبارك تون باشه دوست عزيز
لطفا از شرايط كيس تون بگيد،بهتون زنگ يا ايميل زدند يا خودتون رفتيد سفارت،كيس نامبرتون حدودا چند بود؟

بگو دیگه....
برادر شهرام...... زیر لفظی میخوای؟؟ Big Grin Big Grin
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
تشکر کنندگان: masoud92 ، مارکوپولو ، maryam_ros ، nedaba ، Nooshinsalamat

سفیر امریکاییه و در متن ناموه دروغ هم نگفته !!! فقط واقعیات را نگفته!!!
معلوم نیست اگر ویزا تموم شده پس چرا در ابوظبی صادر میشه !! معلوم نیست تکلیف 5000 سهمیه اضافی هر ساله چی شد؟!! مستقیما و صراحتا حرفی از اتمام سهمیه ایران نزده و نهایتا اینکه متن نامه دقیقا مجموعه ای از ایمیل های قبلیه که بچه ها دریافت کردن!!! یه سفارت با اونهمه دفتر و تشکیلات میتونه گیره یه تایپیست فزرتی باشه که ایکی ثانیه میتونه خبر را در سایت درج و send کنه ؟!!! معلومه که اگه مطلبی قانونی و صریح نباشه جرات نمیکنن تو سایت درج کنن!!! زنگ زدن به 100 تا تلفن سخت تره یا 2 خط درج در سایت؟!! بعدشم اگه این اتفاق خارج از تایم اداری میفتاد میگفتیم پرسنل آی تی شوت نیستن ولی لنگ ظهر مسئولین سایت کجا بودن؟!! یا تو این سفارت خیلی بل بشو و قمر در عقربه یا اینکه یه بوهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، rbrb-2015 ، SabSor ، sonyz2 ، pari pari ، مارکوپولو ، mehrzad2013 ، mizan ، nedaba ، mahssa ، EmJay
(2014-09-06 ساعت 14:14)shandiz نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 14:11)pari pari نوشته:  دوستان ببخشيد كه اين سوالو ميپرسم، ميشه لينك كمك به بازمانگان لاتارى رو بهم بديد، هرچى ميگردم پيدا نميكنم
http://www.mohajersara.com/thread-6831-page-50.html

ممنونم از لطفتون
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: lighter ، nedaba

من سفارت آنکارا بودم.

مبارکتون باشه.ههههههووووووووووووررررررررررررااااااااااااا
فقط ر مورد کیستون بیشتر اطلاع بدهید
ممنون
کیس دو نفر 2014AS4**7 تاریخ مصاحبه 26 مارچ و نفر اول ویزا یکضرب و نفر دوم Ap , اخرین اپدیت 8 اگوست و سپس با ایمیل 12 اگوست.اخیرا اپدیت نفر اصلی 2 سبتامبر

خدایا به من آن ده که مرا آن به Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، maryam_ros ، mizan ، nedaba ، Nooshinsalamat
(2014-09-06 ساعت 13:11)khder نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 12:31)morteza-dm نوشته:  مطمئن هستم اونایی که پاساشون رو داده بودن قطعا کلیر شده بودند که ویزا گرفتن مگه میشه اینقدر خرتووخر باشه ؟
چرا نشه؟!!!
تا الان که همین بوده هیچ مشکلیم نبوده!!!

حتی اگه کلیر هم شده باشن باز یعنی خر تو خر! خوب چرا اعلام نکردن که کلیر شدن؟ نمیشه بشینن اونجا که اگه طرف اومد ویزاش رو میدیم اگه نیومد نمیدیم که! خداییش اگه ادارات خودمون همچین کارایی میکردن یه نفر الان تو این فروم نبود که فحش نده بهشون.

تشکر کنندگان:
(2014-09-06 ساعت 15:24)bobo_ir نوشته:  

سفیر آمریکاییه و در متن ناموه دروغ هم نگفته !!! فقط واقعیات را نگفته!!!
معلوم نیست اگر ویزا تموم شده پس چرا در ابوظبی صادر میشه !! معلوم نیست تکلیف 5000 سهمیه اضافی هر ساله چی شد؟!! مستقیما و صراحتا حرفی از اتمام سهمیه ایران نزده و نهایتا اینکه متن نامه دقیقا مجموعه ای از ایمیل های قبلیه که بچه ها دریافت کردن!!! یه سفارت با اونهمه دفتر و تشکیلات میتونه گیره یه تایپیست فزرتی باشه که ایکی ثانیه میتونه خبر را در سایت درج و send کنه ؟!!! معلومه که اگه مطلبی قانونی و صریح نباشه جرات نمیکنن تو سایت درج کنن!!! زنگ زدن به 100 تا تلفن سخت تره یا 2 خط درج در سایت؟!! بعدشم اگه این اتفاق خارج از تایم اداری میفتاد میگفتیم پرسنل آی تی شوت نیستن ولی لنگ ظهر مسئولین سایت کجا بودن؟!! یا تو این سفارت خیلی بل بشو و قمر در عقربه یا اینکه یه بوهایی میاد!!!!!!!!!!!!!!

راستی یه چیز یادم رفت: از کی تا حالا یه سفارت فسقلی تو کل دنیا نامه هاشو تو سریرگ USDS Washington DC میزنه؟ یعنی برای سفارت به این بزرگی سربرگ اختصاصی چاپ نشده ؟؟ من که نفهمیدم این موضوع عمدی بوده، شما هم نفهمید!!!
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: mehrzad2013 ، mizan ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان