کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان
باتمام روندي كه اين چند وقت داشتيم و پيجهايي كه از سر دلسوزي وتفسير هاي شخصيمان گذاشتين بهتره كه به اخبار مستند و دوستاني كه خودشان مستقيما با سفارت در ارتباط بودند دقت كنيم مثل دوست واقع بينمان محبت عزيز
من خودم الان دارم با پاسپورت و نامه اتمام ويزا بر ميگردم ايران هر چند هميشه ما دنبال معجزه ميگرديم ولي واقعيات زندگي چيز ديگريست

تشکر کنندگان: masoudyara ، nedaba ، amohammadi348 ، manamilad
خیلی وقت بود این روی زندگی رو ندیده بودم،اینجاست که آدم میفهمه زندگی خیلی پیچیده است.یکسال و نیم با رویای شیرین از خواب بیدار شدم.
خدایا آخه چرا؟؟؟؟؟؟
بازمانده لاتاری 2014Sad

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، nedaba ، abbas09 ، amohammadi348 ، majid_eng ، shilan ، manamilad
طبق توضیحات وبزا بولتن تعداد کیس هائی که برای مصاحبه در هر ماه دعوت میشوند بر اساس تعداد ویزای موجوده. برای سپتامبر از کیس 12700 تا 13350 کارنت شدن. 650 کیس و یعنی حداقل هر کیس 1 نفر میشه 650 نفر یا 650 ویزا نامبر. ولی طبق فایل سیس سپتامبر تعداد افرادی که شماره کیس بین این دو رنج رو دارند96 کیس شامل فقط 182 نفره. پس حداقل باید 182 ویزا برای سپتامبر در آسیا وجود داشته باشه. حالا بقیه کیس نامبرها کجا هستند بماند ولی این 182 ویزا که باید وجود داشته باشه. کسی خبر داره این 182 ویزا کجاست؟
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، kaaren ، sonyz2 ، nedaba
گندی که 2013 زدن باعث شد روش کارشونو واسه 2014 عوض کنن و با افتضاحی که امسال به بار آوردن برای خودشون ثابت شد که انسان جایز الخطاست دیگه! و برای 2015 باعث تغییر مجدد در روش کار خواهد شد. حالا 2015 چه گندی میزنن و اینکه میتونن به یک روش درست با درنظر گرفتن تمام جوانب برسن یا نه دیگه ا.. اعلم. انسان جایز الخطاست دیگه اما دوست دارم خرخره ی اون یارو که روز مصاحبه زنگ زد گفت کنسول تشخیص داده کیس شما نیاز به بررسی بیشتر داره، لطفا بیاین پاستونو بگیرین رو خیلی رمانتیک بجوم!
ا ا ا چطور با اعصاب و زندگی ملت بازی می کنن
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، pari pari ، nedaba ، majid_eng ، sia 1306
(2014-09-06 ساعت 15:42)teacherm نوشته:  میگم ماها اگه همین روحیه امیدواری رو تو کشور خودمون داشته باشبم اینجا گلستان میشه! اقا یک سوم سپتامبر هم گذشت. حتی اگه ویرا هم مونده باشه باید روزی صدو پنجاه نفر کلیر کنن تا گندی که زدن جبران شه. فوق فوقش به بیست سی نفر دیگه زیر سبیلی ویزا بدن. مهم اینه که حداقل نصف اونا که کلیرنس خوردن بی ویزا میمونن.
آقا معلم همین روحیه رو داشتیم که قدم در راه مهاجرت گذاشتیم وگرنه هر کسی نمیتونه هی از اول شروع کنه Big Grin
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: khder ، sonyz2 ، pari pari ، nedaba ، babak12 ، majid_eng
بچه ها من خیلی اوضام داغونه
از بس اعصابم خورده نمیتونم بیاد بیارم سفارت ابوظبی چه روزایی تعطیله
اگر عصبانی نمیشید بهم بگید
تشکر کنندگان: nedaba ، lighter
جمعه شنبه
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: nedaba ، lighter
(2014-09-06 ساعت 16:24)khalaf02 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 16:19)me_u نوشته:  سلام
دوستان تا آخر سپتامبر 24 روز مونده.
تا دوشنبه صبر کنید.
هنوز که تو هیچ سایت رسمی نگفتند.تو این نامه هم اصلا گفته نشده تموم شد.گفته ما قادر نیستیم ویزا صادر کنیم.
سال پیش رسما گفتند 7 درصد پر شده و نمیتونیم ویزا بدیم.امسال ای کیو سان بازی در اوردن و دو پهلو نوشتند.تازه بعدم گفته به محدودیت ویزا(limit) رسیدیم حرفی از end نزده.
همه چیز به اداره مهاجرت مربوطه.اگر بتونیم باهاشون مکاتبه کنیم خیلی خوب میشه.ولی من حدس میزنم به یک عده به روش غربال نهایی ویزا تعلق میگیره.
اداره مهاجرت داره تمام کیسهای باقیمانده در دنیا را با آخرین سهمیه ویزا بررسی میکنه.پس ممکنه به همه 1500 نفر ایران ویزا نرسه.

سرافراز باشید.مثل سرو

مرسی از امیدواریت ولی باید واقعیت پذیرفت . نه اینکه خودمون بشیم کارشناس وجای سفیر وکنسول تجزیه و تحلیل کنیم .
سلام
من تا دوشنبه اعلام رسمی و 30 سپتامبر منتظر میمونم.
یک داستان تعریف کنم از دانشگاه.
به ما بن بابت خرید کتاب میدادند که تاریخ انقضا داشت.
اگر از تاریخش میگذشت بعضی مواقع دانشگاه اونها رو تمدید میکرد.
یکبار رفتیم برای تمدید گفتند رییس دانشگاه گفته که دیگه تمدید نمیکنیم.
ما گفتیم بخشنامش کو!گفتند فردا میزنیم رو برد.
اکثر دانشجوها بنها رو ریختند دور ولی من نگه داشتم جالبه برای چند تا از دوستام هم گرفتم.کلی منو مسخره کردن.
خلاصه فردا هیچ نامه ای رو برد زده نشد و هفته بعد که من رفتم دانشگاه دیدم که دارن بنها رو تمدید میکنن و کلی آدم شاکی که شما گفتید تمدید نمیکنید و ما بنها رو دور ریختیمو ....
تو معترضین یکی از دوستام هم که منو مسخره میکرد بود.

من یاد گرفتم تو این دنیا همیشه دقیقه 90 ممکنه تصمیمها عوض بشه.
من امیدوارم ولی دلبسته نیستم.اگر هم آخرش ویزا بهم ندن راضیم به رضای خدا چونکه:

التماس از خدا جرات میخواد اگه قبول کرد رحمته اگر نپذیرفت حکمته!

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-06 ساعت 16:48)m.mirzaee نوشته:  بچه ها من خیلی اوضام داغونه
از بس اعصابم خورده نمیتونم بیاد بیارم سفارت ابوظبی چه روزایی تعطیله
اگر عصبانی نمیشید بهم بگید

جمعه و شنبه
Case Number:2014AS3XXX
3Person in case
Destination:Irvine,CA
Embassy:Yerevan
Move Time:Feb 2015
SSN:5 Days after Entry
Green Card: 42 Days after Entry
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 16:23)ata.bz نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:19)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:11)janatirad نوشته:  [quote='shahram1987' pid='546915' dateline='1409999628']
سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.

همین؟ خشک و خالی؟ بابا یه هورااایی یه دستی یه هوااااارییییی؟؟؟؟
بلند داد بزن بزار جو عوض شه Big Grin Big Grin
تبریک

هورررررررررررررررررررررررراااااااااااااا
مبارك تون باشه دوست عزيز
لطفا از شرايط كيس تون بگيد،بهتون زنگ يا ايميل زدند يا خودتون رفتيد سفارت،كيس نامبرتون حدودا چند بود؟
[/quote
دوست عزيز خیلی تبریک میگم لطفا بگید دقیقا کی ویزاتونو گرفتید وضمنا وضعیت سفارت چطور بود ممنونم اگه شرح بدید .

شهرام عزیز لطفا از وضعیت کیستون واینکه کی ویرا گرفتید و سفارت انکارا چه جوی داشته برامون بنویسید ظاهرا شما تنها کسی هستید که ویزا گرفتید منتظر شما هستیم اگه لطف کنید.
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، nedaba ، peidaye penhan
دوستای گل، امروز که سفارت کلا تعطیل بود
من دوبار دفتر پست سر زدم
یه بار حدود ساعت 11 که همون باقیمانده لیست دروز 3 چهارنفر پاسشون مونده بود
ساعت حدود 2.5 هم رفتم که لیست جدید و پاس جدید اومده بود که از پاس ما خبری نبود و به اجبار موندگار شدم
دوستانی که به سلامتی ویزا را گرفتن یا احیانا خدا نکرده از سفارت پاس سفید براشون به دفتر پست ارسال شده، ایمیل هم براشون اومده که مطلع بشن پاسشون تحویل پست شده؟؟
ممنون اگر لطف کنید و جواب بدین
دوست عزیزی هم که ویزا را گرفتین، مبارک باشه
میشه بقرمایید براتون ایمیل هم اومد یا نه به این مضمون که پاستون رفته پست؟؟
بازهم ممنون
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: nedaba ، shhak ، abbas09 ، amohammadi348 ، peidaye penhan ، reza190120
Me-u جان، من اگر دختر داشتم داماد خودم میشدی، پسر به این گلی کم گیر میاد
تشکر کنندگان: me_u ، مهمان آشنا ، azadeh2014 ، nedaba ، sonyz2 ، pari pari ، SabSor ، سعید پ ، majid_eng
(2014-09-06 ساعت 16:57)ata.bz نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 16:23)ata.bz نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:19)Nooshinsalamat نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 15:11)janatirad نوشته:  [quote='shahram1987' pid='546915' dateline='1409999628']
سلام و درود به همه.من تمامی کارهام رو کردم و ویزامو گرفتم.از تمامی دوستانی که به هر نحوی کمکم کردن متشکرم.خوشحال میشم اگه بتونم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بگذارم.

من سفارت آنکارا بودم.

همین؟ خشک و خالی؟ بابا یه هورااایی یه دستی یه هوااااارییییی؟؟؟؟
بلند داد بزن بزار جو عوض شه Big Grin Big Grin
تبریک

هورررررررررررررررررررررررراااااااااااااا
مبارك تون باشه دوست عزيز
لطفا از شرايط كيس تون بگيد،بهتون زنگ يا ايميل زدند يا خودتون رفتيد سفارت،كيس نامبرتون حدودا چند بود؟
[/quote
دوست عزيز خیلی تبریک میگم لطفا بگید دقیقا کی ویزاتونو گرفتید وضمنا وضعیت سفارت چطور بود ممنونم اگه شرح بدید .

شهرام عزیز لطفا از وضعیت کیستون واینکه کی ویرا گرفتید و سفارت انکارا چه جوی داشته برامون بنویسید ظاهرا شما تنها کسی هستید که ویزا گرفتید منتظر شما هستیم اگه لطف کنید.

تبريك هوررررررررراااااااااااااااااااااااا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مبارك باشه دوست عزيز هم سفارتي . انگار سفارت آنكارا برخلاف سخت گيري هاش هنوز فعاله و ايشاالله همچنانن صدور ويزارو تا 30 سپتامبر ادامه ميده .لطفا از وضعيت كيستون و وضعيت سفارت بگين تا ما هم كمي اميدوارتر بشيم.
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nedaba ، mizan ، abbas09 ، pari pari
چقدر از حضور بعضي از شما عزيزان آرامش ميگيرم، اونايي كه ميدونم از درون دارن داغون ميشن مثل ما ولي بازم بوي اصالت ميدن. خدا حفظتون كنه. شماها عالي هستيد.
اميدوارم خداوند بهترينو براتون رقم بزنه

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: nedaba ، azadeh2014 ، milad.m1986 ، sonyz2 ، Touraj2014 ، pari pari ، Nooshinsalamat ، poem ، majid_eng ، manamilad
دوستای گلم سلام تو رو خدا فکر نکنید لاتاری اخر راهه .مگر زندگیتونو با لاتاری اغاز کردید .مگر بخاطر لاتاری عاشق عزیزانتون هستید .که با تمام شدنش دنیاتونو پر از غصه کنید .دوستای گلم هر جریانی که تو زندگی ماها وجود داره صرفا پیروزی نباید باشه .تجربه هایی که پیدا میکنی یا از حاصلش پخته تر میشی زیبا هست .این جریان به من ثابت کرد هموطنام واقعا خوب ودوست داشتنی هستند .در صورتیکه کلی از دیگران ازار دیده بودم وتو لاک رفته بودم لاتاری منو با کسانی اشنا کرد که به دوستی با انها افتخار میکنم .اگر چه برای بعضی این جریان شیرین بود و برای بعضی تلخ اما زندکی جریان داره .مرگ نبوده که نشه جبران کرد باید دوباره از نو وبا دید جدیدی زندگی را بسازیم .عاشق همه دوستان عزیزم هستم و هیچگاه از یادم فراموش نخواهید شد .
خدایا چه بگویم .....
تشکر کنندگان: nedaba ، gema ، sonyz2 ، freddyflientstone ، pari pari ، عراقی ، majid_eng ، h_s2108 ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان