کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
راستی بچه ها کسی از خاله سارا خبر داره؟؟؟ رفته بود ابوظبی؟؟؟ پاسش رو هم داده بود؟؟؟ بالاخره ویزاشو گرفت؟؟؟؟؟؟
کسی ازش خبری داره؟؟؟؟؟

الو کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟

خاله سارا کجایی ؟؟؟ ما رو تنها گذاشتی ؟؟؟ رفیق نیمه راهی ؟؟ میومدی یه کم به ما کمک میکردی ؟؟ نکنه ویزا رو گرفتی و بیخیال ما شدی؟؟
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: nedaba
دوست من توی یک قسمت مهاجرت هست به خدا عین کلماتی که اون امروز صبح گفت رو دارم میگم ، گفت مطمئن باش تمام کارهاشون از امریکا درست است اگر هم مشکلی پیش میاد از طرف کارمندهای اون کشور هستش (ارمنی ) ، پارسال از لاتاری 2013 یک خانواده بودن که همه شون ویزا گرفتن به پدره الکی گفتن ریه های شما مشکوک هستش ما نمی تونیم به شما ویزا بدیم چون اگر بیماری داشته باشید هزینه سنگی به ما متحمل می شه ، گفت لاتاری 2013 تموم شد و خانواده اومدن امریکا از اینجا وکیل گرفتن و ثابت کردن کوتاهی از طرف پزشک و سفارت بوده ماه گذشته بودن اینکه پروسه خانوادگی رو طی کنند ویزا گرفته اون هم لاتاری پس مطمئن باشید اگر سهم ویزا برای ما باشه هر چقدر هم سفارت بگه نه نیست ، باز هم از بالا بهشون دستور میدن که افراد رو کلیر کنند
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرامتر از آهو بی باکتر از شیرم.............

هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر.. رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر........
***2014AS3 ‫-مصاحبه مارچ-ابوظبی.
تشکر کنندگان: maryam_ros ، sonyz2 ، pari pari ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 13:13)milad 68 نوشته:  امید امید امید...بچه ها ی انکارا امید داشته باشین...خبرای خیلی خوب در راهن...

دوباره نباید الکی همدیگه رو امیدوار کنیم باید کم کم اینو قبول کنیم که ویزا تموم شده.اگه معجزه ای هم شد که چه بهتر.
زنده ایم با امید
(2014-09-06 ساعت 14:06)zzarin نوشته:  بچه ها باور کنید من چون کار بانکی داشتم تو ایروان میدونم کارمندای اون جا چقدر تنبل هستن به خدا داشتن سر یک کار کوچیک همدیگر رو می زدند ، کارمندای سفارت هم ارمنی هستند من که مطمئن هستم با این نامه ا فقط میخواستن یک موج ناامیدی راه بندازند تا دیگ کسی نره اونجا ،بعد هم وقتی تونستن یک لیست رو اعلام کنند که همه خوشحال بشن به عبارتی به تب بگیرن که به مرگ راضی بشیم

بخدا حرفش حرف حسابه...
تورو خدا یکم به خودتون مسلط باشید ، اینقد جو سنگین شده که آدم نمیتونه بیاد یه پست خشک و خالی بذاره!!! این به معنی این نیست که شما رو درک نمیکنم ولی دیگه روم نمیشه چیزی بنویسم Sad
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، pari pariaaa ، pari pari ، nedaba
یه زمانی اینجا بازدید کننده زیاد داشت مطمئن هستم خیلی ها ویزاشون رو گرفتند و نمیان اعلام کنند . شاید بیشتر کسایی که پاسشون رو داده بودند ویزاشون رو گرفتند تعداد اندکی بازمانده موند که ویزا بهشون نرسید . یه حسی بهم میگه که هر کی زودتر رفت ویزاش رو زودتر گرفت مثل صف نانوایی ... متاسفم بخاطر این سیستم در پیت سفارت ها ... پس این مامورین اداره مهاجرت وظیفشون چیه ؟ نظم حکم فرما نیست ؟ آفسیرها هم یه مشت آدم های دروغگو هستند اونا دلشون به حال منو شما نمیسوزه اونم حقوقش رو میگیره .... دقیقا عین جمله ای که خانم سارا آفسیر ابوظبی بهم زد این بود : شما مشمول ویزا هستید و ویزا بهتون تعلق میگیره فقط یکسری مراحل اداری هست که یک ماهه تموم میشه .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: mahssa ، afra198 ، rezasadeghi ، zepehr ، pari pari ، nedaba ، exxedus
دوستان منتظر سرا باز نمیشه؟؟؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
زندگی باید کرد !

گاه با یک گل سرخ گاه با یک دل تنگ گاه با سوسوی امیدی کمرنگ زندگی باید کرد !

گاه با غزلی از احساس گاه با خوشه ای از عطر گل یاس زندگی باید کرد !

گاه با ناب ترین شعر زمان گاه با ساده ترین قصه یک انسان زندگی باید کرد !

گاه با سایه ابری سرگردان

گاه با هاله ای از سوز پنهان

گاه باید روئید از پس آن باران گاه باید خندید بر غمی بی پایان

لحظه­ هایت بی غم

روزگارت آرام ........
اینم تک مصرعی که من بهش اضافه کردم : تا سپتامبر هست زندگی باید کرد گاه با قطره ای اشک گاه با لبخندی سرد Sad Rolleyes Cool
تشکر کنندگان: sonyz2 ، janatirad ، maryam_ros ، rezasadeghi ، farhad9000 ، babak12 ، zepehr ، nedaba ، rezahoorjandi
مثله اینکه اونای که تو انکارا یا ابوظبی مصاحبه شدند وضعیت بهتری از ما که تو ایروان مصاحبه شدیم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسایی که ویزا می گیرن مبارکشون باشه ولی چرا سفارتها سیاستشون یکی نیست؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، zepehr ، pari pari ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 14:24)afra198 نوشته:  مثله اینکه اونای که تو انکارا یا ابوظبی مصاحبه شدند وضعیت بهتری از ما که تو ایروان مصاحبه شدیم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسایی که ویزا می گیرن مبارکشون باشه ولی چرا سفارتها سیاستشون یکی نیست؟

سیاست همهشون یکیه
ناراحت نباشید فقط طرز بیانشون با هم فرق داره
به امید خدا هنوز وقت واسه سهمیه سپتامبر هست و هنوز اعلامیه رسمی ندارن
تا حالا که نشستیم و صبر کردیم پس مننتظر باشیم
تشکر کنندگان: maryam_ros ، zepehr ، nedaba ، NarCssuS ، nazanin fatemi
(2014-09-06 ساعت 00:49)lida55 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 00:26)sayeh_m نوشته:  سلام

انرژی تون رو بیخود هدر ندید . FB و نامه نگاری و امثال اینا هیچ دردی رو دوا نمیکنه . این اولین سال نیست که اتفاقات بد تو لاتاری میفته , اخرین سال هم نخواهد بود . گرچه که فکر میکنم 2015 اخرین سال لاتاری باشه . خیلیهاتون عصبانی هستین ولی هیچ کدومتون به این مسئله توجه نمیکنید که تقصیر اونها نیست که شماها یکسال و نیمتون هدر شده ! اونها میگن ما توی سایت نوشتیم که تا زمانی که ویزا نگرفتین تغییری در زندگیتون ندین , و هزار بار هم تو ایمیلهاشون گفتن پس شکایت فایده ای نداره فقط اعصاب خودتون داغون میشه . اینها برای هر کاری هزار تا راه در رو براش میذارن . اینجا یه دکتر معمولی بری صد تا امضا ازت میگیرن مبادا که یه وقت ازشون شکایتی بشه !کلا" برای هر کاری یه طومار جلوت میذارن که امضا کنی !
زندگی همیشه در جریانه پس مثل اون دوستمون در چند پست بالاتر سعی کنید بچسبید به کار و زندگیتون . من از خدامه که همه شماها ویزا بگیرین و بیایین اینجا رو از نزدیک ببینید , مطمئنا" نصف بیشترتون بر میگردین و خیلیهاتون میمونین چون راه برگشت ندارین , فقط عده کمی با لذت و خوشی اینجا زندگی میکنن .
تو ایران سیستم اداری واقعا" بدی داریم ولی حداقلش اینه که میتونی بری چند تا هوار سر طرف بزنی و خودتو خالی کنی و یا یه زیر میزی بدی و قضیه رو تموم کنی ولی اینجا یه سیستم اداری مزخرف داره که نه میتونی هوار بزنی , نه زیر میزی بدی , و نه دستت به جایی بنده ! نتیجه اینکه زیادی از اینجا برای خودتون بت نسازید .
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم .

مامان سایه هنوز متنی که اول این تاپیک گذاشتین یادمه لطفا برای 2015 ای ها هم بزارین شما 300 تا بدون ویزا داشتین اما ما گمانم بالای 2000 تا بودن
امسال کلیر های بیش از حد طولانی بالای 6 ماه اکثرا دوستانمون رو جا گذاشت
به نظر من اصلا ضرورتی نداره از اول برای 2015 ای ها ایه یاس بخونیم مثل اونچیزی که لطف کردن و برای ما از اول هی تکرار کردن و کسی نیومد بگه خیلی 2013 سال خوبی بود و حتا بیشتر از ظرفیت هم به ایران اختصاص داده شد همه اومدن و چیزای خلاف واقعیت تو گوش 2014 خوندن ... 2015 راه خودش و برنامه خودش داره و خودشون بهتر میدونن چطور ایم مسیر برن
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: poem ، rbrb-2015 ، maryam_ros ، morteza-dm ، HERMES7 ، zepehr ، sonyz2 ، nedaba
سلام بچه ها، من یک ساعته که از ایروان رسیدم، تعداد زیادی از دوستان به دلیل پر بودن پروازها هنوز نتونستند برگردند و من هم به همراه دایی پیمان و خانواده م- نیک پرواز زمینی برگشتیم. این چند روز خیلی سخت گذشت ، مخصوصا از وقتی که شروع کردند به تماس گرفتن با تک تک بچه ها !! بعضی وقتا لحظه هایی هست که آدم وسط گود نشسته و درگیره و مثل شطرنج بازی که نمی تونه بازی را با دید باز ببینه خیلی حساس تر و سریع تر و پر اشتباه تر از بیننده بازی عمل میکنه! وقتی هم که از گود میاد بیرون و بازی خودشو تحلیل میکنه میفهمه که کجا ها ممکنه ایراد داشته باشه!! ما با تلفن یک منشی مایوس شدیم و سرضرب برگشتیم ایران.
نمی خوام امید واهی به دوستان بدم!! همچنین نمی خوام خارج از منطق حرفی زده باشم ولی چند تا نکته هست که در زیر می نویسم و یک نتیجه تحلیلی که در انتها اضافه میکنم :
1- سیستم سفارت امریکا نه تنها در ایروان بلکه در تمام کشور ها لایه بندی شده است. به این معنی که هر لایه از لایه داخل تر بی اطلاعه و نمی تونه به اطلاعات حفاظت شده لایه داخلی دسترسی داشته باشه. این مسئله از رفتار و گفتار افرادی که در گیت ورودی سفارت هستند و همچنین کسانی که کار ایمیل زدن را انجام میدهند و همچنین کسانی که تماس میگیرند کاملا مشخص است. و همچنین کاملا واضح است که این افراد منعکس کننده گفتار یا نوشتاری هستند که به ایشان ابلاغ میشود و گاهی تناقض در پاسخها و تماسهای آنها نشان دهنده دخیل بودن نوع تحلیل هر یک از آنها در انعکاس مطالب و پاسخها است.
(دقت کنید که نگفتن حقیقت برابر با دروغ نیست! و انعکاس اخبار اشتباه که مکتوب نبوده میتواند حاکی از دخالت منطق و طرز تفکر و برداشت افراد مختلف از یک سخن باشد)
2- در نامه ای که از ایروان تحویل دوستان شده حرفی از 5000 نفر سهمیه مازاد که هر ساله ابلاغ میشود نزده اند!!!
3- نامه تحویل شده به ما با سربرگ واشینگتن ولی به امضاء سفیر ایروان است!!!
4- هنوز صراحتا چیزی در خصوص ایران گفته نشده!!!!پ
5- درج مطلب در سایت بسیار ساده تر و سریعتر از تماس تلفنی با چند صد نفر است و با توجه به اینکه انعکاس مطلب در سایت برای مسئولین سفارت مسئولیت آور است، عدم درج اطلاعیه در سایت جای سوال و شبهه دارد!!!!
6- ازدحام دوستان در ایروان باعث به هم ریختگی اعصاب آقایان شده بود و نتوانسته بودند در این شلوغی به آشفتگی کار خود سر و سامان دهند و این موضوع هم در رفتار ایشان منعکس بود و هم در کردار ایشان در روز 4 شنبه که هر کس از سفارت خارج میشد از به هم ریختگی اعصاب و برخورد نامناسب پرسنل تعریف میکرد!!

و اما نتیجه گیری از این 6 مورد : باز هم نمی خواهم امید واهی بدهم یا غیر منطقی حرفی زده باشم!! ولی اگر دوشنبه به جای مشاهده اطلاعیه در سایت، کلییر شدن و آپدیت شدن برخی از دوستان را مشاهده کردید تعجب نکنید!!!!
همه شما را دوست دارم. ارادتمند آرش
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
دوستان
می دونم که هیپکس دل و حوصله نداره
فقط همین امشب 110 بار بگید
اللهم صل علی علی ابن موسی الرضا
ساعت 1030
10 دقیقه وقتتون رو بیشتر نمیگیره
یا حق
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
(2014-09-06 ساعت 14:20)morteza-dm نوشته:  یه زمانی اینجا بازدید کننده زیاد داشت مطمئن هستم خیلی ها ویزاشون رو گرفتند و نمیان اعلام کنند . شاید بیشتر کسایی که پاسشون رو داده بودند ویزاشون رو گرفتند تعداد اندکی بازمانده موند که ویزا بهشون نرسید . یه حسی بهم میگه که هر کی زودتر رفت ویزاش رو زودتر گرفت مثل صف نانوایی ... متاسفم بخاطر این سیستم در پیت سفارت ها ... پس این مامورین اداره مهاجرت وظیفشون چیه ؟ نظم حکم فرما نیست ؟ آفسیرها هم یه مشت آدم های دروغگو هستند اونا دلشون به حال منو شما نمیسوزه اونم حقوقش رو میگیره .... دقیقا عین جمله ای که خانم سارا آفسیر ابوظبی بهم زد این بود : شما مشمول ویزا هستید و ویزا بهتون تعلق میگیره فقط یکسری مراحل اداری هست که یک ماهه تموم میشه .
شغل شما آزاد بوده و سربازی معاف؟
می خواستم بدونم آفیسر به این دلیل به شما گفته کلیرنستون 1 ماه؟
(2014-09-06 ساعت 14:43)bobo_ir نوشته:  سلام بچه ها، من یک ساعته که از ایروان رسیدم، تعداد زیادی از دوستان به دلیل پر بودن پروازها هنوز نتونستند برگردند و من هم به همراه دایی پیمان و خانواده م- نیک پرواز زمینی برگشتیم. این چند روز خیلی سخت گذشت ، مخصوصا از وقتی که شروع کردند به تماس گرفتن با تک تک بچه ها !! بعضی وقتا لحظه هایی هست که آدم وسط گود نشسته و درگیره و مثل شطرنج بازی که نمی تونه بازی را با دید باز ببینه خیلی حساس تر و سریع تر و پر اشتباه تر از بیننده بازی عمل میکنه! وقتی هم که از گود میاد بیرون و بازی خودشو تحلیل میکنه میفهمه که کجا ها ممکنه ایراد داشته باشه!! ما با تلفن یک منشی مایوس شدیم و سرضرب برگشتیم ایران.
نمی خوام امید واهی به دوستان بدم!! همچنین نمی خوام خارج از منطق حرفی زده باشم ولی چند تا نکته هست که در زیر می نویسم و یک نتیجه تحلیلی که در انتها اضافه میکنم :
1- سیستم سفارت آمریکا نه تنها در ایروان بلکه در تمام کشور ها لایه بندی شده است. به این معنی که هر لایه از لایه داخل تر بی اطلاعه و نمی تونه به اطلاعات حفاظت شده لایه داخلی دسترسی داشته باشه. این مسئله از رفتار و گفتار افرادی که در گیت ورودی سفارت هستند و همچنین کسانی که کار ایمیل زدن را انجام میدهند و همچنین کسانی که تماس میگیرند کاملا مشخص است. و همچنین کاملا واضح است که این افراد منعکس کننده گفتار یا نوشتاری هستند که به ایشان ابلاغ میشود و گاهی تناقض در پاسخها و تماسهای آنها نشان دهنده دخیل بودن نوع تحلیل هر یک از آنها در انعکاس مطالب و پاسخها است.
(دقت کنید که نگفتن حقیقت برابر با دروغ نیست! و انعکاس اخبار اشتباه که مکتوب نبوده میتواند حاکی از دخالت منطق و طرز تفکر و برداشت افراد مختلف از یک سخن باشد)
2- در نامه ای که از ایروان تحویل دوستان شده حرفی از 5000 نفر سهمیه مازاد که هر ساله ابلاغ میشود نزده اند!!!
3- نامه تحویل شده به ما با سربرگ واشینگتن ولی به امضاء سفیر ایروان است!!!
4- هنوز صراحتا چیزی در خصوص ایران گفته نشده!!!!پ
5- درج مطلب در سایت بسیار ساده تر و سریعتر از تماس تلفنی با چند صد نفر است و با توجه به اینکه انعکاس مطلب در سایت برای مسئولین سفارت مسئولیت آور است، عدم درج اطلاعیه در سایت جای سوال و شبهه دارد!!!!
6- ازدحام دوستان در ایروان باعث به هم ریختگی اعصاب آقایان شده بود و نتوانسته بودند در این شلوغی به آشفتگی کار خود سر و سامان دهند و این موضوع هم در رفتار ایشان منعکس بود و هم در کردار ایشان در روز 4 شنبه که هر کس از سفارت خارج میشد از به هم ریختگی اعصاب و برخورد نامناسب پرسنل تعریف میکرد!!

و اما نتیجه گیری از این 6 مورد : باز هم نمی خواهم امید واهی بدهم یا غیر منطقی حرفی زده باشم!! ولی اگر دوشنبه به جای مشاهده اطلاعیه در سایت، کلییر شدن و آپدیت شدن برخی از دوستان را مشاهده کردید تعجب نکنید!!!!
همه شما را دوست دارم. ارادتمند آرش

دوست عزیز به خاطر این توضیخات خوبتون ممنون من هم به این موضوع ها فکر میکردم امیدوارم روز دوشنبه اول از همه اسم خودتون رو ببینیم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان