کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-06 ساعت 17:42)REZAMBI نوشته:  اینم از نامه آنکارا Sad
[عکس: 2j1vdao.jpg]

با سلام

لطفا هدفتونو از اين كار توضيح بدين (photoshop كردن نامه ايروان و تبديلش به انكارا اونم به تاريخي كه سفارت تعطيله و همه ريزه كاري ها و نقاط ريز دو نامه هم مثل هم هست . دوستان زوم كنن Smile )

با تشكر
تشکر کنندگان: alireza2001 ، lida55 ، A_A ، manamilad ، milad 68
این چه حرفیه فوتوشاپ کدومه اقای رضا با 200 ارسال که نمیاد اینجا از این کارها بکنه اگر کسی قصد و قرضی داشته باشه بعضی از تازه وارد ها هستند در ضمن ایشون قبلا گفته بودن که دارن میرن انکارا و الان خودشون شرایطو بهتر توضیح میدن الان وقت این صحبتها نیست
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: nedaba
بابا يكي جواب بده اون نامه فتوشاپو ول كنيد!!!!!
دوستان اينكه ميكن ٢٠١٤ ديگه تمام شد پس چرا اين سفارت دست از سرمون بر نميداره ما بي خيال شديم سفارت بي خيال نميشه باز هم امروز ما اپديت شديم صبح نبود بعد از ظهر اپ شدم؟؟؟؟
کیس : **2014AS ، آنکارا
(2014-09-06 ساعت 18:05)Sam2012 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 17:42)REZAMBI نوشته:  اینم از نامه آنکارا Sad
[عکس: 2j1vdao.jpg]

با سلام

لطفا هدفتونو از اين كار توضيح بدين (photoshop كردن نامه ايروان و تبديلش به انكارا اونم به تاريخي كه سفارت تعطيله و همه ريزه كاري ها و نقاط ريز دو نامه هم مثل هم هست . دوستان زوم كنن Smile )

با تشكر

من با این نکته سنجی شما خیلی موافق نیستم... اما
1- اون غلط گرامری تابلو توی هر دو تا سفارت به عینه تکرار شده که دو تا are پشت سر هم در یک جمله اومده
2- تو پاراگراف اول آب پاکی رو ریخته دست گیرنده نامه اونوقت تو پاراگراف سوم اومده راجع به اینکه سهمیه ویزا برای کسانی که زمان مصاحبشون تعیین شده صحبت کرده و ویزاهارو برای اونا دیده... یخرده عجیبه این منطق!
کم کم دارم به همه چی شک میکنم... و اگر دوشنبه ایروان اعلام نکنه مطمئن میشم ایرانی جماعت موجود خاصی هستش Smile)
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: zepehr ، sonyz2 ، manamilad ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 18:11)abbas09 نوشته:  این چه حرفیه فوتوشاپ کدومه اقای رضا با 200 ارسال که نمیاد اینجا از این کارها بکنه اگر کسی قصد و قرضی داشته باشه بعضی از تازه وارد ها هستند در ضمن ایشون قبلا گفته بودن که دارن میرن انکارا و الان خودشون شرایطو بهتر توضیح میدن الان وقت این صحبتها نیست

وقت كدوم صحبتا نيست دوست عزيز

ايشون اومده يه نامه از سفارت ارايه داده به تاريخ امروز كه هم امريكا تعطيله هم سفارتش تو انكارا بدون توضيح كه نامه رو روز تعطيل از كجا كرفتن. تمامي ريزه كاري ها خارج متنشم برابر با نامه ايروانه.

بعد من ميام توضيح بخوام متهم به قصد و قرض داشتن ميشم
تشکر کنندگان: m.mirzaee ، zepehr ، moein_sg ، majid_eng ، azadeh2014 ، sal0811 ، amir rad ، sonyz2 ، A_A ، manamilad ، nedaba
از خاله سارا چرا خبری نیست. یعنی همه بچه های ایروان رو زنگ زدن بیان پاساشونو بگیرن؟ شاید کلیر نشده ها رو زنگ زده باشند. نظرتون چیه؟
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان: zepehr ، pari pari ، rezahoorjandi ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 18:24)sahar66 نوشته:  از خاله سارا چرا خبری نیست. یعنی همه بچه های ایروان رو زنگ زدن بیان پاساشونو بگیرن؟ شاید کلیر نشده ها رو زنگ زده باشند. نظرتون چیه؟

عزیزم داستان ایروان تموم شد و حتی لاتاری ما امروز رسیدیم تهران و بیشتر بچه ها اونجا بودن خاله سارا - افسی - نسیم و خیلی دیگه از دوستان که دیروز با همه تماس گرفتن که بیاین پاستون را ببرید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: sahar66 ، zepehr ، afra198 ، lighter ، peymanpakd ، pari pari ، EmJay ، nedaba
سلام دوستان
به حول و قوه الهی منم برای اولین بار به صورت رسمی آپدیت شدم!این چه معنی میده؟من هنوز امیدوارم.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-06 ساعت 18:29)me_u نوشته:  سلام دوستان
به حول و قوه الهی منم برای اولین بار به صورت رسمی آپدیت شدم!این چه معنی میده؟من هنوز امیدوارم.

سرافراز باشید.مثل سرو

کدوم سفارت ؟
تشکر کنندگان: zepehr ، pari pari ، nedaba
(2014-09-06 ساعت 18:32)kaaren نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 18:29)me_u نوشته:  سلام دوستان

سرافراز باشید.مثل سرو

کدوم سفارت ؟

ابوظبی
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: SabSor ، lighter ، nazanin fatemi ، pari pari ، azadeh2014 ، sonyz2 ، کیانوش2 ، arash1392 ، pari pariaaa ، nedaba
سلام
ممنون میشم اگه به سوالم دوستانی که در جریان هستن جواب بدن هر چند اگه سوالم مربوط به این تاپیک خیلی نباشه یا اینکه مبتدیانه باشه

راستش ما از برندگان 2013 بودیم و ایروان آخر سپتامبر گفت که ویزا تمومه و نداد و امسال میبینم که 1 ماه هم زود تر آب پاکی رو ریخته!
خواستم بشرسم که آیا برندگان 2013 که پارسال ویزا بهشون نرسید بعضیاشون میشه امسال اقدامی بکنن راجع به این موضوع که فرجی بشه؟اصلا میشه؟ دوستان 2013 ای پیگیرش بودن کاری تونستن بکنن آیا؟
توی نامه ایی که دست همه با پاسشون میدادن نوشته که سهمیه 50000 تا پر شده و حرفی از اتمام سهمیه ایران نزده من فقط موندم که این چه سیاستی بود
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: zepehr ، peymanpakd ، pari pari ، azadeh2014 ، nedaba ، milad 68
سلام ممنون میشم اگه به سوالم دوستانی که در جریان هستن جواب بدن هر چند اگه سوالم مربوط به این تاپیک خیلی نباشه یا اینکه مبتدیانه باشه راستش ما از برندگان 2013 بودیم و ایروان آخر سپتامبر گفت که ویزا تمومه و نداد و امسال میبینم که 1 ماه هم زود تر آب پاکی رو ریخته! خواستم بشرسم که آیا برندگان 2013 که پارسال ویزا بهشون نرسید بعضیاشون میشه امسال اقدامی بکنن راجع به این موضوع که فرجی بشه؟اصلا میشه؟ دوستان 2013 ای پیگیرش بودن کاری تونستن بکنن آیا؟

سایت سفارت ایروان برای شما هم باز نمیشه؟
(2014-09-06 ساعت 17:51)mehdialvandi نوشته:  از نظر من که پروسه لاتاری تموم شدست و دیگه دنبالشم نیستم ولی چند تا نکته هست که میخام بگم:
1. واقعا برام خیلی جالبه هنوزم بعضی ها دلشون میخاد یه جوری تحلیل کنند که بازم امید داشته باشند که ویزا میگیرند. انگار خیلی رو این قضیه حساب کردند . ولی باور کنین من از لحظه ای که نامه قبولی دستم اومد و با دیدن این جمله که" این به معنی این نیست که شما قطعی ویزا میگیرید "فهمیدم که این قضیه بو دراه و نباید خیلی روش حساب کنم و همه امورات زندگیمو تو ایران ادامه دادم مثلا مدرک نظام مهندسی رو گرفتم یا دنبال سرمایه گذاری بودم . کلا بر عکس بقیه اصلا روش حساب باز نمیکردم.
2. برای من خیلی جالبه که سفارت ارمنستان به هر کدومشون از اون 200 الی 300 نفر آدم یه برگه پرینت شده دادند. چون روز مصاحبه من شناسنامه خودمو برده بودم ولی کپی شناسنامه رو نبرده بودم و اونا برام نقص مدرک زدند تا رفتم بیرون سفارت و داخل شهر کپی گرفتم و انداختم تو صندوق سفارت . حتی وفتی به اون دختره که مدارک رو میگرفت گفتم خوب خودتون یه کپی بگیرید یه نگاه سفیه اندر عاقلی به من کرد که انگار میخام کل بودجه دولت فدرال آمریکا رو با این کپی گرفتن و برگه و جوهرش بالا بکشم. میگفت خودتون باید بگیرید و بیارید. الان شما تو بایگانی بخشداری دوقوز آباد سفلا هم برید یه دستگاه کپی داره که براتون در همون لحظه بی منت کپی میکنه .
2014as4248 yerevan مصاحبه 20march

سلام دوست من
در پاسخ به نکات شما منم چند تا نکته براتون بگم:
برای منم خیلی جالبه که دوستانی مثل شما که از ماه می 2013 عضو بودن تو دومین ارسالشون براشون امبد داشتن دیگران جالبه! اگه از نظر شما لاتاری امسال تموم شده اشکالی نداره اما من و امثال من از همون اول تلاش کردیم که روحیه مثبت داشتن و امید داشتن رو تو بقیه زنده نگه داریم و اگه حداقل تو این یک سال اینجا حضور داشتین میدیدین که چطور همه همراه هم بودیم و تو سخت ترین شرایط هوای همدیگرو داشتیم اگرچه که گاهی بحث هایی پیش میومد اما خوشحالم که هنوزم امید تو خیلیا زندس. در ضمن خواهش میکنم امید رو با امیدواری واهی و خیال پردازی اشتباه نگیرین.
شاد باشین.
تئوری من با احتمال پایین اینه:
1- اینها خودشون نمیدونند چند تا ویزا صادر کردن چرا که هنوز نرم افزارشون کامل و درست وحسابی اطلاعات رو بازیابی نکرده بعلاوه اینکه آمار فایل سیس تقریبا دقیقه
2- به مرگ گرفتن که ملت ایران به تب راضی بشن و دور و بر سفار رو خلوت کنن. وجود غلط املایی در نامه تحویلی به دوستان نشون میده که این نامه توسط یک انگلیسی زبان درست و حسابی نوشته نشده بلکه جمع آوری یکسری اطلاعات کلی یه در پاراگراف اول به 55000 تا و در پاراگراف سوم به 50000 تا اشاره میکنه پس نامه رسمی نیست حتی اسم و امضا نداره
3- همیشه در ارتباط با امریکاییها این رو متوجه شدم که دقیقه 90 هم مفهوم داره
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت: