کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
از شدت ناراحتی دیگه حتی توانایی حف زدن هم ندارم تمام تنم ،کمرم درد میکنه خدا ازشون نگزره کاشکی به من هم ویزا نمیدادند که الان سر دوراهی نمی موندم ولی میدونم اگر الان نرم به تک تک شما ها که منتظر ویزا بودین خیانت کردم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-07 ساعت 17:10)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 16:43)morteza-dm نوشته:  دوستان یه چیزی که این وسط خیلی مهمه اینه که اینا که میگن ویزا تموم شده و برگه میدن دست بچه ها پس چرا نمیان تو سایتشون اعلام کنند مثل نپال ، همچنین مثل سالهای قبل که بمحض تموم شدن ویزا تو سایتشون سریع اعلام میکردند .من میگم یه جای قضیه بو داره ولی ممکنه ویزا خیلی خیلی محدود باشه یا شایدم اصلا نباشه ولی اینکه چرا از هفته پیش به کسایی که رفتند سفارت گفتند ویزا تموم شده و هنوز اعلام نکردند واسم جای سواله ، دوستان شما چه فکر میکنید ؟
يك دليلش ممكنه اين باشه كه ما ايرانيها تابع قوانين نيستيم و سر خود مراجعه ميكنيم و مزاحم سفارت ميشيم.
من شخصاً روز مصاحبه يكي از هموطنان را ديدم كه با حالت طلبكارانه اي صحبت ميكرد كه روز قبل مراجعه كرده و او را راه ندادند و به ايراني ها بي احترامي ميكنند
من و همسرم در كمال ناباوري از او پرسيديم كه شما ديروز وقت مصاحبه داشتيد و شما را راه ندادند ؟ايشان فرمودند:""" نخير. قرار بود امروز بيايم اما ديروز هم اومدم و با من برخورد بد كردند و گفتند روي چمن ها نشين و ...."""
خوب دوست عزيزي كه نميداند روي چمن سفارت نبايد بشيند و اينجا مراسم ١٣ به در نيست ، يا اينكه زماني كه به ما وقت مصاحبه ميدهند بايد در زمان تعيين شده مراجعه كنند ... نبايد از اينكه با ايشان برخورد غير متعارف ميشود ناراحت بشوند ...
در ضمن هر مسافري كه به كشورشان بيايد كلي درآمد زايي دارد. پس براي جذب توريست هم بهتر است.
اما طبق قوانين ، سفارت تا آخر سپتامبر ويزا خواهد داد اما نه با زور و تجمع و التماس و مراجعه و ....
پس صبور باشيد و اميدوار
دوست عزیز فقط یک نکته رو خدمت شما بگم که امروز هیچ کسی با زور یا خواهش و یا التماس وارد سفارت نشد...همه به راحتی با نشون دادن برگه ابی و پاسپورت وارد سفارت شدند و کارمندهای سفارت هم تا جاییکه ممکن بود همکاری کردند...لطفا وقتی از چیزی اطلاع کافی ندارید پیشداوری نفرمایید...
البته شما می تونید تا اخر سپتامبر همچنان امیدوار و منتظر باقی بمونید به همون اندازه که من حق داشتم شخصا و حضوری کارمو پیگیری کنم...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: maryam_ros ، پدی ، pari pariaaa ، shahriar2002 ، nedaba ، آلیس-1980
سولی اسلی چرا تو گریه کردی اون ها باید ناراحت باشند فقط من از خدا میخوام یک ویزا از یکجای جور بشه بدن به پری پری چون میدونم الان چی داره میکشه ارزو میکنم کاشکی میشد من ویزا مو بهت میدادم چون حقت بود انروز بیشتر از خودم لدم برای تو سوخت پری جون
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: lighter ، L_haam ، rezahoorjandi ، Nooshinsalamat ، pari pariaaa ، Narvan ، nedaba ، pari pari ، rbrb-2015 ، قصه گو
به امریکا و امریکایی نمیشه اعتماد کرد اقا راست می گفت!!!!!!!
تشکر کنندگان: alireza2001 ، eng.civil.81 ، kamranh ، کیانوش2 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 22:24)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 22:04)Shahabm58 نوشته:  من واقعن نمی فهمم از سهمیه دنیا آسیا ایران همش مونده یعنی جا داره بعدن این همه متقاضی بابا 7% چرا ندادین؟! حالا اینکه کمتر بدن حرفی نیست ولی وقتی که موچود نباشه!!!!!!! اما آخه از این می سوزم جا داره بدن؟!!!!!!!! واقعن این روش برحورد گه سه ما همه رو چشم انتظار گذاشتن بدون ی جواب درست درمونی آخه شبیه اذیت کردنه؟! اینا ادم های قانون مندی بودن!؟ شانس ما رو ببین بعد اینو بگو.... بدترین شکل ممکن چرا مثل ادم رو سایت اعلام نمیکنید این کاعذ بازی ها یعنی چی؟!!!!!!! من که اصلن جوابی به ذهنم نمی رسه

با این ازدحام بی موردی که هر روز تو سفارت ها بوجود آوردن و همه رو اونجا کلافه کردن، می خواستین نتیجه ای غیر از این بگیرن. وضعیت همه کیس ها رو هم مختل کردن.
اول از همه که کسی نباید می رفت.
خیلی جالبه که بعضی ها تو این سایت میگن این مساله شخصیه و هر کسی دلش بخواد میتونه بره. !!
این مساله وقتی شخصیه که صحبت از سرنوشت افراد دیگه نباشه.
حالا که رفتید، هر کسی تنها باید پاسشو می نداخت و می رفت و منتظر تماس می شد یا ایمیلشو چک میکرد و یک نفر تو سفارت ازدحام نمی کرد. واقعا کسی این کار رو کرد؟
اگه روز دوشنبه اتمام ویزا اعلام نشه، باز هم همین برنامه رو اجرا می کنن.
بس کنید دیگه..

دوستان عزیز اگه فردا رو سایت اعلام کردن که تمام دیگه حرفی نمی مونه اما اگر غیر از این شد خواهشن از تجمع جلوی سفارت جدن خوداری کنیم بابا ایم مساله فقط از طریق ایمیل و سایت قابل پیگیری هستش. چونکه بهرجال اونا موظفن هر کی میره اونجا پاسشو بگیرن و باید بررسی کنند اما وقتی میبیینن که بابا اینا لاتاری هستن و اعلام رسمی نشدن پاشدن امدن قاطی میکنن چونکه عملن ما باعث شدیم وقتشون گرفته بشه ازدجام روشن بخدا کار بیشتر برای اونا تراشیدیم و این درست نیست ممکن واکنش های عیر طبیعی آنها رو در بر داشته باشه نکنید لطفن
به امید یک دوشنبه رویاییییییییییییییی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
**2014AS00056
مصاحبه 8 می ایروان
اپدیت 13و 14 می، 4 اوت با ایمیل، 2سپتامبر، 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: نسرین ظ ، khalaf02 ، rezahoorjandi ، nedaba ، rbrb-2015
دوستان خوبم سلام Ab2014چقدر زیبایی .فقط میتونم بگم خدا رو بعضی وقتا میشه با چشم دید .امیدوارم همیشه موفق وپیروز باشید .
خدایا چه بگویم .....
این نوشته فریدون مشیری رو هرروز بخو​نیم​ ​!

یاد من باشد فردا دم صبح
جور دیگر باشم
بد نگویم به هوا، آب ، زمین...
مهربان باشم، با مردم شهر
و فراموش کنم، هر چه گذشت
خانه ی دل، بتکانم ازغم
و به دستمالی از جنس گذشت ،
بزدایم دیگر،تار کدورت، از دل
مشت را باز کنم، تا که دستی گردد
و به لبخندی خوش
دست در دست زمان بگذارم
یاد من باشد فردا دم صبح
به نسیم از سر صدق، سلامی بدهم
و به انگشت نخی خواهم بست
تا فراموش، نگردد فردا
زندگی شیرین است، زندگی باید کرد
گرچه دیر است ولی
کاسه ای آب به پشت سر لبخند بریزم ،شاید
به سلامت ز سفر برگردد
بذر امید بکارم، در دل
لحظه را در یابم
من به بازار محبت بروم فردا صبح
مهربانی خودم، عرضه کنم
یک بغل عشق از آنجا بخرم
یاد من باشد فردا حتما
به سلامی، دل همسایه ی خود شاد کنم
بگذرم از سر تقصیر رفیق ، بنشینم دم در
چشم بر کوچه بدوزم با شوق
تا که شاید برسد همسفری ، ببرد این دل مارا با خود
و بدانم دیگر قهر هم چیز بدیست
یاد من باشد فردا حتما
باور این را بکنم، که دگر فرصت نیست
و بدانم که اگر دیر کنم ،مهلتی نیست مرا
و بدانم که شبی خواهم رفت
و شبی هست، که نیست، پس از آن فردایي
یه پیشنهاد دارم توپ!
بیایید حساب کنیم چند تا ویزا باقی مونده..... چند تاش به ایرانی ها میرسه..........از بین ما ایرانی ها هم........ ماها همه مون واجد صلاحیت و شرایطیم....... پس قرعه کشی می کنیم(من پیشنهاد دادم اول اسم من)..................و بین خودمون تقسیم کنیم............... بعد یکی همه پاسها را ببره سفارت........... تحویل بده....... اسم واجدین هم بنویسه بهشون بده.......... اونها که نمی دونن چکار کنند. ما خودمون یه فکری کنیم........... بسه رویاپردازی کردم.... یه راه مقابله با ناراحتیه. آی دلم می خواد......آی دلم دلم میخواد گیس های سارا جونو بکشم با کلیرنس زدن به من ........ دختر خوب نونه نبود آبت نبود کلیرنس زدن من چه کاری بود!
تشکر کنندگان: abbas09 ، rezahoorjandi ، babak12 ، nedaba ، قصه گو
"ﺧﺐ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ؟ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﺍﺯ ﺁﻧﺠﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﮐﻪ
ﮔﻔﺘﯿﻢ ﻣﺎ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ
ﯾﮑﯽ ﻣﺎﻥ ﭘﺮﺳﯿﺪ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ؟
ﺁﻥ ﯾﮑﯽ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﺮ ﺑﻼﯾﯽ ﺳﺮﺕ ﺁﻣﺪ،
ﺻﺪﺍﯾﺖ ﺩﺭ ﻧﯿﺎﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺷﺪ ﮐﻪ ﯾﺎﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺻﺪﺍﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﯿﺎﻣﺪ
ﻋﺰﯾﺰﻣﺎﻥ ﻣﺮﺩ ﻭ ﺻﺪﺍﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﻧﯿﺎﻣﺪ
ﻋﺸﻖ ﻣﺎﻥ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺻﺪﺍﻣﺎﻥ ﺩﺭ .... ﻧﯿﺎﻣﺪ
ﺗﻮﯼ ﺧﺎﻧﻪ، ﺳﺮ ﺧﺎﮎ، ﻭﺳﻂ ﺳﺎﻟﻦ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﺍﻣﺎﻡ ..
ﺑﺠﺎﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﮔِﻞ ﺳﺮﻣﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﻭ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﭼﻨﮓ
ﺑﺰﻧﯿﻢ ﻭ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺑﮑﺸﯿﻢ ﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺸﮑﻨﯿﻢ ﺗﺎ ﻧﺸﮑﻨﺪ،
ﻧﺮﻭﺩ، ﺑﻤﺎﻧﺪ، ﻫﯽ ﻣﻨﻄﻘﯽ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﮐﺮﺩﯾﻢ . ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﯾﻢ
ﻭ ﺑﻐﺾ ﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﻗﻮﺭﺕ ﺩﺍﺩﯾﻢ ﻭ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺯﺩﯾﻢ . ﻣﺜﻞ
ﺍﺣﻤﻖ ﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﮑﺎﻥ ﺩﺍﺩﯾﻢ ﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﻢ ﺭﻓﺘﻨﯽ ﻫﺎ
ﺑﺮﻭﻧﺪ، ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻪ، ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ، ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ... ."
(این متن فوق العاده از حسین وحدانی ست به گمانم )
تشکر کنندگان: abbas09 ، lighter ، rezahoorjandi ، AB2014 ، babak12 ، maryam_ros ، nedaba ، قصه گو
بچه های ابوظبی اگه جایی هستین که قراره همدیگه رو ببینید به منم پیغام بدید ما هم بیایم البته منظورم برا قضیه ویزا و اینا نیستا برا دور هم بودن میگم. اگه میشه بگید من دوس داشتم شماهارو ببینم ولی نمیشد بیام امروز سفارت فقط شو هرم اومد.
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: mjarim ، lighter ، rezahoorjandi ، babak12 ، nedaba ، pari pari ، قصه گو
ولی من از سفارت به اداره مهاجرت شکایت می کنم که اقلا به ایمیل من جواب نداد. الان همه تون چند تا ایمیل یادگاری دارید و ده 12 تا آپدیت. من چی؟ 3 تا آپ عمومی. و تازه به ایمیلم هم جواب نداده اند.چرا آخه. من فکر می کنم کلیر شده ام و گذاشته اند آخرای سپتامبر ویزامو با بلیط دو ماه رفت و برگشت برام بفرستند در خونه که سورپرایز بشم. نظر شما چیه؟ کاش دست بالا بگیرم بگم محل اقامتم هم کاخ سفید باشه، و یه تور هالیوود ونیز آمریکای جنوبی با هلی کوپتر بذارن برام.آره بهتره.
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، nedaba
دوستان عزیزم. لطف کنید این متن بخونید و تصمیم بگیرید. نمیدونم کسی تاحالا از من شایعه یا حرف الکی شنیده تو این تاپیک؟ اگه شنیده بیاد بگه. اگه نشنیده پس باور کنین. من هم تا دیروز دلم رویا پردازی میخواست. اینکه شاید شاید شاید یه معجزه ای بشه. ولی امروز فضای ابوظبی متفاووت بود. کسانی که رفتن ادمهای خیلی خیلی محترمی بودن. صحبتها کاملا محترمانه بود . کسانی که سفارت ابوظبی دیدن مبدونن حتی اجازه ایستادن تو اون سالن ندارین. سکوریتی ها داعم میگن بشین بشین. ولی امروز اخر وقت همه واستاده بودیم. بحث میکردیم . همه جلوی باجه ای که نغمه کارمند ایرانی بود . از همه منطقی تر marsein عزیر که کاملا بحث کرد. گفت چرا تو سایت نزدین حواب داد چون حتی امرور هم کنسول از وزارت خارجه خواسته سهمیه بدن ولی اونا مخالفت کردن. گفت این مال ایرانی هاس جواب داد نه . هرکس دیگه بره وبزا نمیگیره. گفت ما کجا میتونیم شکایت کنیم جواب داد نمیدونم. گفت میخوایم در حمایت از درخواست کنسول پتیشن پر کنیم حواب داد من اینجا یه کارمندم و اطلاعی ندارم . من گفتم ینی شمت جلوی همه این بچه ها اعلام میکنید حتی یک نفر دیگه ویرا نخواهد گرفت جواب داد حتی یک نفر . فقط تنها شانس اینه که کسی که ویزا بهش اختصاص داده شده نیاد. همه سوال کردن و جواب گرفتن. حتی گفتیم بگید کلیر شدیم جواب داد فرقش چیه. گفتیم شماره بگیر گفت نیازی نیست. گفتن مدیکال دادیم خرج کردیم گفت اگه سهمیه ویرا میدادن به درد میخورد الان نه.
ضمنا من اول با یه اقای دیگه پشت باجه حرف زدم. انگلیسی و برگه رو دادم. بلافاصله برگه رو با اون برگه سفید تحویل داد. گفتم من سوال دارم ارجاع داد به نغمه خانم

خلاصه کلام
1.. از نظر تمام کسانی که امروز حضوری ابوظبی بودن پروسه تمومه. اگه کسی بوده و غیر نظر من داره بگه؟ نمیدونم حالا چرا بعضیا دنبال رویا پرداری هستن. اشکالی نداره باشبن. بیست و پنج روز ویگم رو یه سال و نیم
2.اگه شانسی قراره باشه قطعا از طرف سفارتها نیست. بلکه تصمیم وزارت خارجه اس پس من شخصا از هر پتیشن یا نامه یا هرچبزی استقبال میکنم حداقل کمک کنه به برنده های 2015 .
3. هرکس پول زیادی داره قطعا مختاره به سفارتها مراجعه کنه ولی کسانی که پولشون براشون مهمه اکیدا اکیدا اکیدا نرن سفارت چون هیچ جوابی نخواخند گرفت.

در پایان ارزومه ازون معجزاتی که میگین براتون رخ بده. من یکی دندون لاتاری رو کندم تمام. ولی اگه ته دلتون فک میکنید حرفای ما الکیه امتحانش مجانی نیست: پنج شیش تومن پول+ایستادن حلوی در سفارت + یه حس پوچی وحشتناک

ممنونم از همه دوستام. امرور خیلی هارو دیدم و ازته دل برای کشورم تاسف خوردم که چرا چنین بچه های گلی باید فکر رفتن ازش باشن. همتون دوست دارم. من یاد گرفتم حق خور نباشم. اگه تک و توک ویزایی هم باشه حق علی مومن. حق پری پری و حق اون سه چهار نفر دوستانمه که شمارشون از من کمتره. پس هیچوقت سعی نمیکنم با کارای مسخره و لابی و پول به این و اون حق اونارو ناحق کنم.خدا نگه دار
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-07 ساعت 19:17)me_u نوشته:  سلام.
دوستان واقعا نمیدونم چی بگم!اما باورتون نمیشه حس درونیه من میگه یک اتفاقاتی میوفته.مثل ماه قبل به بعضی از دوستان خبر رسانی خواهند کرد.
این دقیقا به اداره مهاجرت بستگی داره.
دوستان من نمیدونم چه جوری میشه باهاشون مکاتبه کرد.ولی بنظر من بهتره خیلی رسمی و بدون اعتراض شدید این مورد رو بگوش اداره مهاجرت برسونیم.(هر چند دقیقا از این موضوع باخبرند)
اونها این قدرت رو دارند که اجازه صدور ویزا رو بدن!پارسال هم از سقف 50000 تا بیشتر اعلام شد.
بیاین همفکری کنیم و یک متن برای اداره مهاجرت بفرستیم.23 روز باقی مونده.
حتی اگه اقدامی نکنند.ماسعی خودمونو کردیم.
موافقین دکمه تشکر را بزنند.

سرافراز باشید.مثل سرو

من تشكر ندارم جناب ولي موافقم و همكاري خودمو اعلام ميكنم

66xx ankara 12 joun
راستی دوستانی که امرور ابوظبی و تو ماشین بودن اگه دوست دارن پیام بدن که تو ف ی س ب و ک اد کنمشون. باعث افتخارمه اگه باهاشون در ارتباط باشم. راضی ام اگه سهم من از لاتاری 2014 اشتا شدن با همین دوستان باشه

راستی دوستانی که امرور ابوظبی و تو ماشین بودن اگه دوست دارن پیام بدن که تو ف ی س ب و ک اد کنمشون. باعث افتخارمه اگه باهاشون در ارتباط باشم. راضی ام اگه سهم من از لاتاری 2014 اشتا شدن با همین دوستان باشه
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-07 ساعت 21:44)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 21:14)AB2014 نوشته:  داستان این یکسال و اندی برای من بیشتر از این صحبتهاست
...
دست آقایون مدیر درد نکنه که میذارن درد دل کنیم.

دوست نازنین و اهل دلم
از خوندن متن شما بسیار لذت بردم و صد البته حیرت که هنوزم انسان هایی مثل شما پیدا میشن که دلشون دریاست و مهرورزی برای همه تو دلشون زندس.
خیلی خوشحالم که این قضیه تاثیر منفی روتون نذاشته و شما رو به ادامه مسیر زندگی امیدوارتر کرده (هرچند هنوزم به پایانی خوشتر برای این پروسه امیدوارم).
من کوچیکتر از اونم که بخوام به شما چیزی یاد بدم بلکه از این دید وسیع و پر از امیدتون درس گرفتم و امیدوارم منم زمانی که روزگار روی سختی شو بهم نشون داد مثل شما خودم رو نبازم و بتونم با امید و تلاش به ساحل آرامش برسم.
براتون آرزوی شادی و امید میکنم و امیدوارم لبخند رو لبای هممون و شادی تو دلای هممون جاری باشه.
شاد باشین و روان مثل رود.

واي آقاي ab خيلي خوشحالم كه خداوند به شما انقدر روح بزرگي هديه داده و براي كوچولوهاتون خوشحالم چون شما واقعا به بزرگواري يك "پدر " هستيد.

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: AB2014 ، lida55 ، lighter ، nedaba ، قصه گو ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان