کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-07 ساعت 18:19)mohamad2014 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 17:44)hamed shayan نوشته:  دوستان 2014 یی با پیگیزی داستان ناراحت کننده شماباور کنید که الان من بالشخصه دل ودماغ ادامه کارامو توی همین ابتدای کار یک جورایی از دست دادم.مخصوصا که شماره کیسم بالاست .کاش جوری میبود که از روند کار سال قبلی هامون بیخبر میبودیم وراحتتر کارامونم پیگیری میکردیم.امیدوارم سرانجام کارتون با یه اتفاق مثل گل خداداد عزیزی به خوشحالی تبدیل بشه

دوست عزیز 2015
آگه میخوای آسیب نبینی از عدم دریافت ویزا نکات زیر را رعایت کن
1- به هیچ کس نگو لاتاری برنده شدی و جواب سوالاتتو توی همین سایت سعی کن پیدا کنی.
2- هیچ چیز زندگیتو بخاطر لاتاری تغییر نده فقط بیشتر زبان بخون.
3- کاملا به زندگی عادیت ادامه بده...مثلا اگه برنامه مهاجرتی دیگه ای هم داری اونو هم ادامه بده هر کدوم شد خوب می چسبی بهش.
4- اگه سربازی رفتی یا کار دولتی داشتی یا تحصیلات بالای فوق لیسانس داری احتمال یکضرب گرفتن ویزات 1%
شاید ناراحت شدی اما داروی تلخ بهتر از حلوای شیرینه
با همه اینها واقعا همش یک شانسه از اول تا اخرش...یادمه قبل از مصاحبه توی سایت همش می پرسیدیم سربازی رفته ها تکلیفشون چیه؟ ممکنه ویزا بگیرن یکضرب... یا میگفتن طرز برخورد ادم با افیسر ممکنه مثلا منجر به ویزای یکضری بشه اما همش حرفه...یه فرمول سادس هرکی سربازی رفته کلیرنس میخوره. هرکی کار دولتی داشته کلیرنس میخوره...

براتون ارزو می کنم 2015 مثل امسال نشه که واقعا ظلم شده بهمون...با یه نگاه ساده به منتظرسرای 2014 میبینیم 60% هم امسال کلیر نشدیم در صورتی که پارسال 95% کلیر شدن...
اینم از شانس منه.بدشانس ترین ادم دنیا ...به هر کاری زدم ضرر کردم...
دوست گرامی از اینکه توی این شرایط نه جندان زیبا منو راهنمایی کردی بسیار ممنونم.بنظر من شیرینیه عمر کوتاه انسان فقط همون دوران کودکیه.الباقی مشقت.مگر اینکه بتونی یکجوری الکی هم که شده خوش باشی.متشکرم
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: nedaba ، lighter ، کیانوش2
چقدر سوت و كوره اينجا
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: nedaba ، lighter
(2014-09-07 ساعت 19:37)amir rad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:23)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:01)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:34)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:30)amir rad نوشته:  والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم

این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.

حتي امريكا هم كه ميخواستيد تشريف ببريد بايد با جيپ پر ميرفتيد. نكنه انتظار داشتيد از طريق لاتاري بدون هزينه مهاجرت كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!

نه ولی نه ۵۰۰،۰۰۰ دلار نفری.نکنه شما داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم منظورم نفری نبود واضح ننوشتم... نه اگه داشتم که یا کامل نمیرفتم اونجا همینجا حالشو میبردم یا خیلی وقته پیش رفته بودمبالاخره هر جوری که میخواسی بری استرسای خودشو داشت ولی این لعنتی ز همش راحت ترو امن ترو بی استرس تر بود

پس شما هم مشکل بقیه افراد مهاجرسرا یا ایرانیارو داری.وقتی ارزش پولمون انقدر کمه.واقعا انقدر الان اعصاب ندارم که بخوام بحث کنم.خسته تر از این حرفام.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: mohamad2014 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 19:57)Touraj2014 نوشته:  چقدر سوت و كوره اينجا
بابا مگه دیگه رمقی مونده با این حرکت انتحاریشون که ضربه فنمون کردن
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: nedaba ، milad.m1986 ، maryam_ros ، rezahoorjandi ، کیانوش2 ، pari pari
(2014-09-07 ساعت 19:47)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:09)Sam2012 نوشته:  من با روحيه كامل امروز صبح اومدم انكارا Big Grin حالا فردا صبح به اتفاق بقيه دوستانى كه هستن بريم سفارت ببينيم كارى ميشه كرد يا نه.

خبرشو تا فردا ظهر ميزارم.

همین شماها هستین که سفارت ها رو حساس کردین. بازم درس عبرت نشد. گروهی رفتن دیگه چیه؟ ازدحام در اطراف سفارت بوجود آوردن دیگه چه مفهومی داره؟ خوب هر کسی تنها بره اون پاسپورتشو بندازه تو اون صندوق و یا پست یا هر چی و بعد بره منتظر تماس باشه.
شماها وضعیت همه کیس ها رو مختل کردین.

شما اصلا تعداد ما رو ميدونين كه قضاوت ميكنين . كلا سه نفر !!!! شما به اين ميكين كروهي !! بعدشم سفارت امريكا تو انكارا صندوق ندارهBig Grin
تشکر کنندگان: nedaba ، maryam_ros ، Touraj2014 ، کیانوش2
سفر بی خطر دوست عزیز امیدوارم سفارت انکارا خبر بهتری بده.
تشکر کنندگان: nedaba ، alitab ، lighter ، manamilad ، avayebahar ، maryam_ros ، Touraj2014 ، کیانوش2 ، milad 68
(2014-09-07 ساعت 20:04)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:37)amir rad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:23)amohammadi348 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:01)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:34)amohammadi348 نوشته:  این ۱۰۰۰ تا راه رو دوستان دیگه میگن که هست وگرنه شما راست میگی که هر جا بخوای بری باید یه جیب پر پول داشته باشی اون موقع همه جا جاته.

حتي امريكا هم كه ميخواستيد تشريف ببريد بايد با جيپ پر ميرفتيد. نكنه انتظار داشتيد از طريق لاتاري بدون هزينه مهاجرت كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!

نه ولی نه ۵۰۰،۰۰۰ دلار نفری.نکنه شما داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم منظورم نفری نبود واضح ننوشتم... نه اگه داشتم که یا کامل نمیرفتم اونجا همینجا حالشو میبردم یا خیلی وقته پیش رفته بودمبالاخره هر جوری که میخواسی بری استرسای خودشو داشت ولی این لعنتی ز همش راحت ترو امن ترو بی استرس تر بود

پس شما هم مشکل بقیه افراد مهاجرسرا یا ایرانیارو داری.وقتی ارزش پولمون انقدر کمه.واقعا انقدر الان اعصاب ندارم که بخوام بحث کنم.خسته تر از این حرفام.

این نیز بگذرد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: nedaba ، maryam_ros ، majid_eng
كيانوش جان شرمنده اخه دوستمونم ميگفت تو مهاجرسرا كيانوشه

تشکر کنندگان: nedaba ، lighter ، maryam_ros ، کیانوش2 ، milad 68
امیدوارم به 200 نفر فردا زدگ بزنن بگن پاشید بیاید ویزاتون بگیرید...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
201380xx مصاحبه: 3 جون،ايروان/ فقط برنده اصلی: ویزا 18 سپتامبر
امید را نباید از دست داد.به نظر من ویزا به تعداد کم هست که باز با تلفن خبر میدن.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

(2014-09-07 ساعت 20:08)Sam2012 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:47)نسرین ظ نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 19:09)Sam2012 نوشته:  من با روحيه كامل امروز صبح اومدم انكارا Big Grin حالا فردا صبح به اتفاق بقيه دوستانى كه هستن بريم سفارت ببينيم كارى ميشه كرد يا نه.

خبرشو تا فردا ظهر ميزارم.

همین شماها هستین که سفارت ها رو حساس کردین. بازم درس عبرت نشد. گروهی رفتن دیگه چیه؟ ازدحام در اطراف سفارت بوجود آوردن دیگه چه مفهومی داره؟ خوب هر کسی تنها بره اون پاسپورتشو بندازه تو اون صندوق و یا پست یا هر چی و بعد بره منتظر تماس باشه.
شماها وضعیت همه کیس ها رو مختل کردین.

شما اصلا تعداد ما رو ميدونين كه قضاوت ميكنين . كلا سه نفر !!!! شما به اين ميكين كروهي !! بعدشم سفارت امريكا تو انكارا صندوق ندارهBig Grin
اولا که وقتی دوستان معتبر به صورت خودجوش و با برنامه های تحلیل شده تو این تاپیک رفتن اونجا و بهشون گفتن تمومه دیگه بعیده . ولی اینکه یه ذفعه حجم عظیمی پاسپورت بدید تحویل اونم معلوم نیست واقعا همه کلیر شدن یا نه بنظرم درست نیست
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: آيلار ، کیانوش2 ، nedaba
منو بگو داشتم برای استرالیا اقدام میکردم که وقتی لاتاری قبول شدم اونو بی خیال شدم...یکسال و 4 ماه از برنامم عقب افتادم...
[/quote]

ما هم ميخواستيم دانشجویی اقدام کنیم و يک سال و نيم عقب افتاديم . زيادي به خدا اعتماد کرديم !
تشکر کنندگان: alireza2001 ، milad.m1986 ، Touraj2014 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 20:21)آيلار نوشته:  منو بگو داشتم برای استرالیا اقدام میکردم که وقتی لاتاری قبول شدم اونو بی خیال شدم...یکسال و 4 ماه از برنامم عقب افتادم...

سلام دوستان می شه بگید case number تون چند بود؟؟؟؟ چرا کلیر نشدین؟؟؟؟
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 20:29)جعفر60 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 20:21)آيلار نوشته:  منو بگو داشتم برای استرالیا اقدام میکردم که وقتی لاتاری قبول شدم اونو بی خیال شدم...یکسال و 4 ماه از برنامم عقب افتادم...

ما هم ميخواستيم دانشجویی اقدام کنیم و يک سال و نيم عقب افتاديم . زيادي به خدا اعتماد کرديم !
سلام دوستان می شه بگید case number تون چند بود؟؟؟؟ چرا کلیر نشدین؟؟؟؟
[/quote]
دوست عزیز اصلا اصلا اصلا دنبال پیدا کردن فرمول و ریاضی و کیس نامبر پایین و این چیزا نباش. کسیو داریم اینجا که بالای سیصد روز منتظره. به هر حال امیدوارم 2015 ای ها این بلایی که سر ما اومد سرشون نیاد.کلیرنس خوردمم خیلی حساب کتاب نداره، بیشتر کیس ها به خاطر سربازی و کار دولتی کلیرنس خوردن. البته بودن کسایی که نه کار دولتی داشتن نه سربازی و کلیرنس خوردن. ضمنا خیلیا هم کلیر شدن به خاطر خرابی سیستم ویزا بهشون نرسید.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: lida55 ، maryam_ros ، جعفر60 ، pari pariaaa ، nedaba ، rbrb-2015 ، manamilad
با اینکه سفارتها جوابمون کردن اما من هنوز امیدوارم...فکر کنم خیلی پوست کلفتمBig Grin
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان