کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
اينجا انكارا
هوا عالى پس از بارانهاى زيباى ديشب
پاسها تو سفارت
خلق اله پشت درهاى سفارت
ويزا محدود
همه اميدوار
ولى اين نبود اون چيزى كه فكر ميكرديم

خيلى دلم گرفته
ببخشيد نتونستم ننويسم
تجربه قشنگى بود

يه روزى از خدا يه چيزايى خواستم
ديدم بابا يه نگاه دوروبرت بنداز
فقط بى اختيار كلمه خداروشكر از دهنم درومد

خدايا شكرت
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
لطفا این کمپین رو لایک کنید تا اثر بخشی ان بیشتر بشه.:.
https://www.facebook.com/dv2014campaign
در کمال ناباوری سفارتهای اروان و ابوظبی پاسخهای نا امید کننده ای به هوطنان دادند.
اینکه به علت بالا بودن تقاضا ویزا زودتر از موعد تمام شد.
این دردناک است بزای انکه درست است لاتاری یک شانس به اصطلاح بی منت است اما یک شانس نا برابر است. به این شکل که ملیتهای مختلف در حالی در پروسه اخذ ویزا یکی پس از دیگری قرار میگیرند که اکثریت ایرانیها در پروسه های بسیار طولانی کلیرنس مانده د و طبیعتا وقتی ایران عملا از این شانس با کلیرنس معلق مانده سایرین ویزاها را به اتمام میزسانند.این یعنی عملا شانس ایرانیها نصف میشود. این تبعیضی واضح علیه ملتست که درصد بالای از برندگانش تحصیلات بالا دارند و در مقایسه با مثلا نپالیها ی درس نخوانده لیاقت بیشتری دارند.اما علیرغم این واقعیت دولت آمریکا با بی عدالتی تمام تقریبا اکثر نپالیها رو در زمانی کوتاه ایشو کرد و ایرانیهای عزیز حتی نصف هر سال هم نگرفتند.(حدود 1500 ویزا برای 6000 برنده)
جالبه در فورومهای خارجی نپالیها بسیار نگران بودند که ایرانیها 3700 ویزا رو بگیزند و سهمشان کم شود..حال میبینیم سهم به حق ایران به انها و سایر ملیتها داده شده.به راستی این بی عدالتی که با ذات لاتاری و فرصت برابر و بسته به شانس کاملا ضدیت دادد چیزی جز تبعیض عمدی است؟
آمریکایی که در سالهای اخیر ادعای همدلی و همراهی با ملت ایران را
داشته و بهترین اشنایی را هم با ایرانی پیدا کرده
با این حرکت بسیار ناپسند بیش از 2000 ایرانی را داغدار و نا امد کرده.
ویزاهای داده شده جز ایجاد نگرانی بیشتر برای زوجهایی که ناچارند به علت دریافت یک ویزا یا جدا شدهو سالها تنهایی را به جان بخرند یا قید آن دیار را بزنند
.این جسارت به شان و تحقیر ملت ما را میبایست طوری جواب دهیم تا هم دنیا بدانند این دولت چقدر با تبلیغاتی که از برابری و دوستی میدهد متفاوت است و هم شاید برای برنده گان اتی اهرم فشاری باشد تا حقشان پامال نشود.
لاتاری شانس است امااگر برای همه یکسان باشد . در غیر ان جز هزینه و فشار روخی و از هم پاشیدن خانواده ها چیزی در بر نداشته و صرفا اقلیتی خاص از ان بهره کامل را میبرند.
CN:2014AS76XX- تعداد اعضای کیس 2نفر - مصاحبه 15جولای، انکارا- خانمم: ویزای یه ضربBig Grin - خودم AP سربازی معاف وپزشک بدون شغل دولتی E -اپدیتها 17 جولای و 28 جولای با ایمیل.

concentrated thoughts produce desired results
تشکر کنندگان: manamilad ، kamranh ، sonyz2 ، nazanin fatemi ، b_argi ، MOHAMMADKHANI ، sahar66 ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 19:20)Ida9012 نوشته:  سلام دوستاي گل
من با بچه هام امريكا هستم ١ هفتست
امروز بهمون ايميل زدن كه ap شرهرم به پايان رسيده ! و بايد بره انكارا
خواستم بگم نا اميد نشيد هنوزم ويزا ميدن به يه تعداد
همه موفق باشيد
اگه سوالي باشه هم جواب ميدم Smile

هوراااااااااا ،تبريك ميگم دوست عزيز

(2014-09-09 ساعت 01:17)zar_arian نوشته:  سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .
فقط اگر کسی میدونه کمک کنه اگر اکی شد من تا دو ساعت دیگه برم فرودگاه یه بلیط گیر بیارم ماهان ۷:۳۰ صبح پرواز داره!!!!!!!

۱ - برای مدیکال مجدد همه واکسن ها و موارد ای که در بار اول مدیکال انجام دادن باز هم باید انجام بدیم یا نه ؟
۲- آنکارا کارت زرد واکسن ها را در مدیکال اول تحویل گرفته و در حال حاضر دست ما چیزی نیست که برای مدیکال مجدد ارایه بدیم ایا من صبح یعنی سه شنبه ۱۸ شهریور با پرواز ماهان برم به انکارا بدون کارت زرد یا فردا برم انیستیتو پاستور مجدد کارت زرد بگیرم اخه کپی کارت قبلی را دارم و چهارشنبه برم انکارا ؟ اصلا کارت زرد برای میکال مجدد تاثیری در هزینه ها داره یا نه؟
۳- عکس مجدد می خوان یا نه؟

هوراااااااااااا ،تبريك فراوان دوست خوب مهاجرسرا
تشکر کنندگان: afra198 ، hadi472 ، Nooshinsalamat ، sad_sad ، nedaba
We realize that the case has been undergoing required processing and that the extended time required for this work causes frustration to many individuals
بچه ها این دقیقا یعنی چی؟نشان میده من کلیر هم نشدم هنوز . درسته؟ نامه من توی صفحات قبل هست. دقیقا همین جواب را به حاجی واشنگتون هم داده اند. ص 2377 هست. یکی لطف کنه بگه دقیق معنی اش چی میشه.ترجمه لطفا زباندان ها!سپاس
تشکر کنندگان: manamilad ، pari pari ، nedaba
سلام
یعنی ویزا گرفتین؟
سفارت پاس ها رو می گیره؟
به نظرتون تاثیر داره حضور در اونجا؟
امیدوارم هرچی خیر و صلاحتونه خدا نصیبتون کنه

(2014-09-09 ساعت 10:50)Hassan2014 نوشته:  سلام
اينجا انكارا
پاسها تو سفارت
خلق اله پشت درهاى سفارت
ويزا محدود
همه اميدوار

خيلى دلم گرفته
ببخشيد نتونستم ننويسم
تجربه قشنگى بود

خدايا شكرت

سلام
یعنی ویزا گرفتین؟
سفارت پاس ها رو می گیره؟
به نظرتون تاثیر داره حضور در اونجا؟
امیدوارم هرچی خیر و صلاحتونه خدا نصیبتون کنه

(2014-09-09 ساعت 10:50)Hassan2014 نوشته:  سلام
اينجا انكارا
پاسها تو سفارت
خلق اله پشت درهاى سفارت
ويزا محدود
همه اميدوار

خيلى دلم گرفته
ببخشيد نتونستم ننويسم
تجربه قشنگى بود

خدايا شكرت
تشکر کنندگان: 20142ddc ، nedaba
دوستان عزیز، یه ایمیل برای من اومده که یه بسته برای شما به پست ارسال شده
ظاهرا پاس سفید را عودت دادن
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: arashmanteghi ، mizan ، rezasadeghi ، pari pari ، abbas09 ، sahar66 ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 11:07)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیز، یه ایمیل برای من اومده که یه بسته برای شما به پست ارسال شده

سلام . انشالله با ویزا باشه
تشکر کنندگان: اسفند89 ، maryam_ros ، Nooshinsalamat ، pari pari ، abbas09 ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 11:09)khalaf01 نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 11:07)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیز، یه ایمیل برای من اومده که یه بسته برای شما به پست ارسال شده

شما لطف دارین ولی دیروز اوایل صبح آپ شدم و دیگه خبری نشده تا الان
فکر نمیکنم اول ایمیل بیاد و بعد از اون تغییری در ap ایجاد بشه
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: lighter ، mizan ، pari pari ، abbas09 ، nedaba
دوستان از ایروان چه خبر؟؟؟؟ به کسی ایمیل یا زنگ نزدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: a.rahaa ، nedaba

انشاالله با ویزا.دلمون هوورا می خواد....
تشکر کنندگان: اسفند89 ، Nooshinsalamat ، maryam_ros ، mizan ، pari pari ، abbas09 ، nedaba
دوستای گلی که ویزا گرفتن، اول توی سیس، ایشود شدین و بعد ایمیل براتون اومد بابت دریافت بسته پست و یااینکه اینطور نبود؟؟
اصلا دوستایی که ویزا گرفتین، ایمیلی براتون اومد با اینمضمون که یه بسته برای شما به پست ارسال شده؟؟
ممنون اگر لطف کنید پاسخ بدین
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: manamilad ، maryam_ros ، milad 68 ، mizan ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 11:09)khalaf01 نوشته:  

ايشاللللا ، ما رو هم در جريان بذاريد.
تشکر کنندگان: اسفند89 ، Sam2012 ، maryam_ros ، Touraj2014 ، abbas09 ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 11:21)اسفند89 نوشته:  دوستای گلی که ویزا گرفتن، اول توی سیس، ایشود شدین و بعد ایمیل براتون اومد بابت دریافت بسته پست و یااینکه اینطور نبود؟؟
اصلا دوستایی که ویزا گرفتین، ایمیلی براتون اومد با اینمضمون که یه بسته برای شما به پست ارسال شده؟؟

دوست عزیز من اول ایشود شدم بعد از پست برام ایمیل اومد
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: اسفند89 ، maryam_ros ، mizan ، Ehsan171 ، abbas09 ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 11:21)اسفند89 نوشته:  دوستای گلی که ویزا گرفتن، اول توی سیس، ایشود شدین و بعد ایمیل براتون اومد بابت دریافت بسته پست و یااینکه اینطور نبود؟؟

من اول ایشود شدم.بعد فردا صبحش ایمیل اومد برای دریافت بسته...
ایشالا که برای شما ویزا باشه...
کیس نامبر:2014AS19XX
نفرات کیس:یک
مصاحبه:16 جون-آنکارا
Ap+فرم 9 سوالی
کلیرنس :27 AUG
تشکر کنندگان: اسفند89 ، avayebahar ، mizan ، Ehsan171 ، pari pari ، abbas09 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان