کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان در جواب ايميل من به سفارت ابوظبي
Dear Shirin,

Thank you for your electronic mail message of Sep. 4, 2014 regarding the diversity visa applications. Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas for you at this time.

The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.
We hope this information will helpful to you.
Communication Unit
Consular Section
Case Number: 2014AS73XX/ تعداد افراد کیس: 1 نفر/مدیکال: 31may/ زمان و مکان مصاحبه: 1-5 جون، ابوظبی/ ویزا: xxxxxx/ مقصد نهایی: xxxxx
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 06:53)elnazgh نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 01:17)zar_arian نوشته:  سلام بچه ها به من ایمیل زدند که بیا برای مدیکال مجدد و پاست را تا دوشنبه تحویل بده اگر از دوستان کسی اطلاع داره در رابطه با سوالات زیر به من کمک کنه .
فقط اگر کسی میدونه کمک کنه اگر اکی شد من تا دو ساعت دیگه برم فرودگاه یه بلیط گیر بیارم ماهان ۷:۳۰ صبح پرواز داره!!!!!!!

۱ - برای مدیکال مجدد همه واکسن ها و موارد ای که در بار اول مدیکال انجام دادن باز هم باید انجام بدیم یا نه ؟
۲- آنکارا کارت زرد واکسن ها را در مدیکال اول تحویل گرفته و در حال حاضر دست ما چیزی نیست که برای مدیکال مجدد ارایه بدیم ایا من صبح یعنی سه شنبه ۱۸ شهریور با پرواز ماهان برم به انکارا بدون کارت زرد یا فردا برم انیستیتو پاستور مجدد کارت زرد بگیرم اخه کپی کارت قبلی را دارم و چهارشنبه برم انکارا ؟ اصلا کارت زرد برای میکال مجدد تاثیری در هزینه ها داره یا نه؟
۳- عکس مجدد می خوان یا نه؟

سلام دوست عزیز. با عرض تبریک:
1. اون برگه ی واکسیناسیونی که پزشک سفارت به خودتون رو داده بود ببرین. اگه واکسن هاتون رو کامل زده بوده باشین واکسن جدیدی نمیخورین.
عکس مجدد به هیچ عنوان برای صدور ویزا نمیخوان.

سلام دوست من
حتماً قبل از رفتن يه ايميل به سفارت بزنين و ازشون در مورد عكس جديد و تمديد مديكال سوال كنين.
از ما كه ايروان بوديم هردوشو خواستن.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 01:33)بهنامي نوشته:  [quote='zar_arian' pid='547959' dateline='141020
۳- عکس مجدد می خوان یا نه؟

دوشنبه كه تموم شد دوست من، الان ديگه سه شنبه است احتمالا هفته آينده منظور شما هست به هر حال اگر اينجوري است وقت دارين به اندازه كافي در ضمن اگه نياز به عكس باشه خودشون عكس مي گيرن برا مديكال اما سفارت عكس جديد ببرين
[/quote]

سلام عکس برا مدیکال لازمه ولی سقارت عکس نمی خواد. خیر پیش
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba
سلام دوستان
من الان تو امریکا هستم
نمیخواهم به هیچ کسی امیدواری الکی بدم
اما من 99% احتمال کلیرنسم بود
همیشه ته قلبم میگفتم که یه ضرب میگیرم
ته قلب شما ها چی میگه؟
میکه ویزا رو میگیرید یا نه
به ندای قلبتون لیشتر از هر چیزی اعتماد و اطمینان کنید
قلب من گفت به ضرب و من هم یه ضرب گرفتم
و اونهایی که ویزا دارین میگیرین یا اینکه گرفتین :
امریکا بهشت نیست به خدا بهشت نیست
خودتون رو برای روزهای فوق العاده سخت آماده کنید چون اینجا یعنی کار کار کار
همه فکر میکنن انتظار ویزا سخته
اما تو امریکا هر روزتون انتظاره
البته تلاش که کنید و انتخاب هاتون درست باشه حتما موفق میشید
به خدا اگه اینطوری که اینجا باید کار کنید و دقت و برنامه ریزی داشته باشید تو ایران کار کنید قول میدم سر 3 سال وضعتون عالی میشه
در ضمن اینجا آب میخوری باید مالیات بدی یعنی دولت شریک جیبتونه و بیمه دزد دوست داشتنیه و پزشک قاتل پولتون
به امید بهترین ها برای همه
قبل از هر چیز اطمینان قلبی توست که آینده را برایت می سازد[/font][/b][/i][/font][/size][/size[font=Courier]][/font][/size]
دوستی که از انکارا ایمیل گرفتین میشه کمی از شرایطتون بگین شغل و سربازی و چیزای دیگه ؟
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: a.rahaa ، Touraj2014 ، MOHAMMADKHANI ، maryam_ros ، Nooshinsalamat ، arashmanteghi ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 22:26)اسفند89 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 22:01)pendleton نوشته:  آقای اسفند89 چه خبر از آنکارا؟

عرض ادب
باور کنید من امروز سفارت نرفتم
ولی حدود ساعت 9 تا 10 صبح آپدیت شدم و چون بعدش دیگه هیچ خبری نشده بود، حس کردم ممکنه پاس سفید ارسال شده به پست و آپ شدم
پست هم رفتم ولی خبری نبود
حقیقتا حس میکنم خیلی احتمال ویزای من زیاد نباشه
اگر میخواست اتفاقی بیفته، تا حالا باید انجام میشد
البته آپ امروز جای امیدواری داره تا مجدد فردا هم سرکار باشیم تا خدا چی بخواد

اتفاقات سفارت هم دوستان زحمت کشیدن و گفتن
پاس را تحویل میگیرن و اگر اصرار کنید ظاهرا کیس را چک هم میکنن برای اطمینان
که من این اشتباه را کردم و روزی که مدارک را تحویل دادم، این موضوع را یاد آوری نکردم به اون بنده خدا
البته بهش گفتم که من اومدم تمدید مدیکال را تحویل بدم و اون بنده خدا گفت ایرادی نداره و پاس و مدارک را بده

یه مطلب دیگه هم دوستانی که میان به این شکل و بدون تماس سفارت پاس و مدارک را تحویل میدن، البته جای نگرانی نیست ولی برای اطمینان، از برگه صورتی خودتون حتما کپی داشته باشین

منم از ديروز به اعتكاف شما ملحق شدم . امروز update شدم. شما از موقعي كه باستونو تحويل دادين چند بار
آپدیت شدين ؟
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، اسفند89 ، Nooshinsalamat ، maryam_ros ، manamilad ، nedaba
سلام دوستان
من از برنده های 2013 هستم که سال گذشته با وضعیت مشابه امسال مواجه شدیم و ویزا بهمون نرسید .
متأسفم که دوباره این کار تلخ تکرار شد اما اگه می خواید هیچ وقت افسوس نخورید بهترین کار اینه که تا آخرین لحظه نا امید نشید
اگر شرایطشو دارید حتماً برید دم سفارتتاتون و پاستونو تحویل بدید .
پارسال با اینکه آنکارا تو سایت اعلام کرده بود که ویزا تموم شده و لی وقتی با تجمع آرام بیش از 200-300 ایرانی جلوی سفارت مواجه شد
مجبور شد پاسهارو بگیره و به 3-4 تا کیس هم ویزا داد ، ما پاسمونو سفید تحویل گرفتیم ولی همیشه خوشحالیم که همه تلاشمونو کردیم و نشد !!!!!
(2014-09-09 ساعت 01:12)Behzad_alonee نوشته:  من يقين دارم ويزا ميگيرم
اينم [emoji736] خطو نشونش

Interview :Yerevan
20 feb
Case :2014as3XXX
Last update: 2 sep

بهزاد جان من ديروز رفتم پاسو ازم نگرفت چطوري اميدوار شيم؟
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba
سلام بچه ها!روزتون خوش و روزگارتون خوشتر!خبر بذارید لطفا! سپاسگزار میشیم از وضع سه سفارت خبرهای دقیق و موثق بذارید(خودمو لو دادم. این یعنی دندون طمع من از همه تیزترهBig Grin) همه اینجا منتظر خبریم.
تشکر کنندگان: MOHAMMADKHANI ، milad 68 ، mohamad2014 ، aaraam ، lighter ، pari pari ، nedaba
Big GrinBig GrinBig Grin
سلام به همه دوستان گل و صبورم
عزیزان، من هم از جامونده های 2013 هستم. ولی تا وقتی که در 26 سپتامبر رسما گفتن پرونده 2013 تموم شده، دست از تلاش برنداشتم و الان خیال و وجدانم راحته.
با آرزوی اینکه 2014 ختم به خیر بشه و خبرای خوش بشنویم...تقاضا می کنم این چند روز هم صبور باشید و تمام تلاشتون رو در حد توان انجام بدین....یا علی

ارادتمند همه - بابک عاشق افیسر سفارت ایروان
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
(2014-09-09 ساعت 09:57)avayebahar نوشته:  سلام بچه ها!روزتون خوش و روزگارتون خوشتر!خبر بذارید لطفا! سپاسگزار میشیم از وضع سه سفارت خبرهای دقیق و موثق بذارید(خودمو لو دادم. این یعنی دندون طمع من از همه تیزترهBig Grin) همه اینجا منتظر خبریم.
فعلا که سایت سفارت ابوظبی باز نمی شه....!!!!
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: nedaba
من صد درصد مطمئنم سفارتا براي ايرانيا تعداد معدودي ويزا دارن كه با تلفن يا ايميل خبر ميدن بيان بگيرن. مداركشم موجوده
تشکر کنندگان: zzarin ، Hassan2014 ، milad 68 ، avayebahar ، abbas09 ، manamilad ، azadeh2014 ، nedaba
یه چیزی که خیلی واسم جالبه اینه که اون دوست من که با من اومده بود مصاحبه 5 روزه پشت سر هم اپدیت میشه ولی من نه...اصلا مگه میشه...انکارا
تشکر کنندگان: avayebahar ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 08:27)morteza.gh نوشته:  سلام دوستان
من الان تو آمریکا هستم
نمیخواهم به هیچ کسی امیدواری الکی بدم
اما من 99% احتمال کلیرنسم بود
همیشه ته قلبم میگفتم که یه ضرب میگیرم
ته قلب شما ها چی میگه؟
میکه ویزا رو میگیرید یا نه
به ندای قلبتون لیشتر از هر چیزی اعتماد و اطمینان کنید
قلب من گفت به ضرب و من هم یه ضرب گرفتم
و اونهایی که ویزا دارین میگیرین یا اینکه گرفتین :
آمریکا بهشت نیست به خدا بهشت نیست
خودتون رو برای روزهای فوق العاده سخت آماده کنید چون اینجا یعنی کار کار کار
همه فکر میکنن انتظار ویزا سخته
اما تو آمریکا هر روزتون انتظاره
البته تلاش که کنید و انتخاب هاتون درست باشه حتما موفق میشید
به خدا اگه اینطوری که اینجا باید کار کنید و دقت و برنامه ریزی داشته باشید تو ایران کار کنید قول میدم سر 3 سال وضعتون عالی میشه
در ضمن اینجا آب میخوری باید مالیات بدی یعنی دولت شریک جیبتونه و بیمه دزد دوست داشتنیه و پزشک قاتل پولتون
به امید بهترین ها برای همه

ا‌‌ی داداش گل گفتی‌ و درد دل مرو هم بیان کردی.دمت گرم.
تو آمریکا هر روزتون انتظاره.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba
دوستان ابوظبی چه خبرا؟ بابا یه خبری هم به ما بدید وگرنه خودم پا میشم میاما...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: avayebahar ، sonyz2 ، pari pari ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان