کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-26 ساعت 19:01)afshin4749 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 18:37)S.gh نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 09:03)raam12000 نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 01:56)S.gh نوشته:  سلام به تمام دوستان مهاجرسرا
من تازه عضو این سایت شدم و یه سری سوال داشتم که امیدوارم شماها بتونید کمی از استرس منو به خاطر نداشتن اطلاعات کم کنید.
همسر من یکی از برندگان 2014 هستش. کیس نامبر ما متاسفانه بالاست(7xxx) و دوباره متاسفانه اینکه من در دو سال اخیر یک سالشو فرانسه زندگی کردم (تنها بدون همسرم)
میخواستم بدونم با این تفاسیر پروسه کلیر ما خیلی طول خواهد کشید؟
و احتمال اینکه من هیچ وقت کلیر نشم (پایان سپتامبر) خیلی زیاده؟
احتمال این وجود داره که همسر من زودتر کلیر شه و جداگانه ویزای ایشون را بدن؟(البته همسر من هم به خاطر شغلش و هم به خاطر اینکه من مدتی ایران نبودم مسافرت خارج از کشور زیاد داشته و دارند)
و یه یوال دیگه، ما بعد از شرکت در قرعه کشی صاحب فرزند شدیم، تنها کاری که کردیم این بود که موقع فرستادن فرم ها برای اونم فرم فرستادیم، همین کافیه؟؟؟؟
خیلی خیلی مرسی
دوست عزیز پروسه کلیرنس به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست. کیس بالا بودن هم هیچ موضوع مهمی نیست. خارج زندگی کردن یا سفرهای زیاد هم حتما باعث کلیر طولانی نمیشه. در کل همه موارد میتونن دخیل باشن یا نباشن. الان بهش فکر نکنین.
در مورد نوزاد تازه متولد شده هم تنها فرستادن فرمهای آپدیت شده برای خودتان و بچه کافیست

مرسی بابت دلگرمیتون، فقط جواب یه سوالم را ندادید.
آیا اگه پروسه کلیر همسرم زودتر تموم شه به ما خبر میدن که ایشون ویزاشونو بگیرن یا نه، منتظر میمونن تمام افراد کیس کلیر بشند و بعد خبر میدهند؟
مرسی
دوست عزیز ،
اولاً اگر هرکدام از شما به نوعی بیشتر از شش ماه در کشوری بغیر از ایران زندگی کرده باشید ، باید از سفارت آن کشور عدم سوء پیشینه تهیه کنید . پس توجه داشته باشید که اگر سوء پیشینه تهیه نکنید ، کیس شما ممکن است با مشکل مواجه شود . کما اینکه در سال 2011 یک نفر به همین دلیل کیسش باطل شد .
اگر برنده اصلی که همسرتان است زودتر از شما کلیر شد ، خب ، میتواند برای دریافت ویزا اقدام نماید . البته با توجه به تجربه 2013 بهتر است که ویزایشان را دریافت کنند . اگر هم شما زودتر کلیر شدین ، دریافت ویزا برای شما که برنده اصلی نیستید ، هیچ فایده ای ندارد . برای اینکه شما باید با برنده اصلی وارد آمریکا شوید و اعتبار ویزای شما به اعتبار ویزای برنده اصلی مرتبط خواهد بود . البته بنده هنوز شاهد این قضیه نبوده ام که برنده اصلی ویزا نگیرد و به افراد تابعه ویزا بدهند !!! . به هر صورت نه به شماره کیستان توجه کنید و نه به مسائل حاشیه ای . فقط سعی کنید که مدارکتان کامل باشد که فرصتهای پایانی ، بسیار کوتاه و زود گذرند .
موفق باشید .

ممنون بابت اطلاعاتتون، من همون موقع که فهمیدم اسممون دراومده عدم سوء پیشینه رو از کشور فرانسه گرفتم. امیدوارم با مساله خاصی روبرو نشیم. باز هم ممنون Smile
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: afshin4749 ، ali1220 ، زری وحدتی ، behfaza ، soli asali ، nedaba
(2013-10-23 ساعت 15:11)amaka747 نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 14:54)H Pier نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 11:16)amaka747 نوشته:  
(2013-10-23 ساعت 03:15)زری وحدتی نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز.
من در ابتدا بابت تاخیر در بروز کردن جدول عذر خواهی میکنم و امیدوارم درک کنید که ممکنه برای من هم مشکلاتی پیش بیاد.
به هرحال خواستم اطلاع رسانی کنم جدول 2014 اپدیت شماره6 در سایت قرار گرفته شد.
فقط متاسفانه اخرین اعلام کارنتی ها در اون ذکر نشد که در اول....
Big Grin

خانم وحدتی این عددهایی که ستاره دارهستند رو میشه یه توضیح بدید در موردش

سوال سختی پرسیدی دوست عزیز... کسی جز برندگان کیس و صاحبان شماره کیس که نام کاربر...

نه دوست عزیز شما متوجه نیستی منظورم چیه . منظور من کیس نامبر نیست . منظورم تعداد افراد کیس بود .چرا بالای بعضی از عدد ها ستاره داره
دوست عزیز من کیس نامبر ستاره دار نمیبینم در جدول اما بعضی از دوستان که سفارتشون با اونچه خودشون میخواستم فرق داشته ستاره دار شدن و همچنین بعضی از دوستان که در انتظار نوزادی هستند در تعداد افراد کیس ستاره خوردن و یا قراره ازدواج کنند و بشوند 2 نفر هم ستاره خوردن. امیدودارم توضیحم واضح بوده باشه.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: masuodrh ، exxedus ، azadeh2014 ، aghaghia ، soli asali ، گل نهال ، afshin4749 ، behfaza ، nedaba ، ojee ، shayesteh ، آلیس-1980
سلام به همه
من اصلا نفهمیدم بچه هایی که کلیر شدن چرا کلیر شدن آخه فقط نوشتن کلیر شدن همین!
از بچه های ایروان امسال کسی هست که سربازی ارتش رفته باشه یا کلا سربازی رفته باشه اما یه ضرب گرفته باشه؟
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza
سلام به همه دوستان که ما رو تو این مسیر کمک و راهنمایی کردن و همچنین تشکر می‌کنم از مدیران و پیشکسوتهایی که قبول زحمت کردن و دارن با تمام مشکلات به همه دوستان کمک میکنند. ما به عنوان یه عضو کوچیک از این خانواده بزرگ با اینکه ویزا گرفتیم ولی‌ همچنان در کنار شما میمونیم و خوشحال میشیم اگر بتونیم کار کوچکی برای دوستان انجام بدیم . به امید اینکه همه دوستان در این مسیر موفق باشن .
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
دوستان آیا در مهاجر سرا تاپیکی وجود داره تا بتونیم تعداد ویزاهای یه ضرب 2014(تا حالا) رو بدونیم؟اگر نه چه جوری می تونیم پیدا کنیم؟(البته بدون آپ دیت خانم وحدتی)
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، arash12 ، قصه گو
سلام ببخشيد اگه يوالم تكراري هست كلير يعني اين كه مدارك كامل نيست؟ و مدت اش يعني چي اونا تعيين ميكنن؟
(2013-10-27 ساعت 00:26)Alireza 2014 نوشته:  سلام ببخشيد اگه يوالم تكراري هست كلير يعني اين كه مدارك كامل نيست؟ و مدت اش يعني چي اونا تعيين ميكنن؟

یعنی که یک سری تحقیقات در مورد شما میکنند مدتش هم کاملا نامعلوم هست از دو سه روز تا چندین ماه متفاوت هست کلا کاملا ناشناخته و غیر قابل پیش بینی هست پس عاقلانه است بهش فکر نکنید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، aghaghia ، pari pariaaa ، قصه گو ، nedaba ، amin arefi ، محبت
(2013-10-27 ساعت 00:34)alimomen نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:26)Alireza 2014 نوشته:  سلام ببخشيد اگه يوالم تكراري هست كلير يعني اين كه مدارك كامل نيست؟ و مدت اش يعني چي اونا تعيين ميكنن؟

یعنی که یک سری تحقیقات در مورد شما میکنند مدتش هم کاملا نامعلوم هست از دو سه روز تا چندین ماه متفاوت هست کلا کاملا ناشناخته و غیر قابل پیش بینی هست پس عاقلانه است بهش فکر نکنید

سلام دوست عزیز ما کیس ۳ نفره بودیم که رفتیم مصاحبه خانومم کیس اصلی‌ بود ولی‌ اونجا آفیسر به من گفت باید یک سری مدارک بفرستی‌ که من همون‌جا مدارک رو بهشون دادم و وارد کامپیوتر کرد و ما بعد از ۱۴ روز ویزا گرفتیم این پروسه برای هر کیسی متفاوت است . موفق باشید.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
(2013-10-26 ساعت 23:50)meisam14 نوشته:  دوستان آیا در مهاجر سرا تاپیکی وجود داره تا بتونیم تعداد ویزاهای یه ضرب 2014(تا حالا) رو بدونیم؟اگر نه چه جوری می تونیم پیدا کنیم؟(البته بدون آپ دیت خانم وحدتی)

خیر وجود نداره... اصل منطق داشتن همچین جدولی برای همین موارد هست ولی خب اگر دوستان اطلاعات ندن غیر قابل انجام میشه و تاپیکی هم برای این منظور ایجاد نمیشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، گل نهال ، pari pariaaa ، soli asali ، mehdir ، nedaba ، behfaza ، ojee
یک سوال
اگه کلیر خوردیم باید بمونیم همون کشور که مصاحبه بوده تا کلیر بشیم یا برگردیم؟و اگر بعد کلیر شدیم حتما بازم باید بریم سفارت؟یا میشه پاسمونو پست کنیم؟
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
(2013-10-27 ساعت 14:03)mohamad92 نوشته:  یک سوال
اگه کلیر خوردیم باید بمونیم همون کشور که مصاحبه بوده تا کلیر بشیم یا برگردیم؟و اگر بعد کلیر شدیم حتما بازم باید بریم سفارت؟یا میشه پاسمونو پست کنیم؟
هيچ لزومي نداره اونجا بمونين، چون ممكنه كليرانستون طول بكشه.
بعد از كلير شدن حتما"بايد پاسپورت به سفارت تحويل داده بشه، يا خودتون يا 1شخص مطمئن. براي ابوظبي اگه خودتون نرين نياز به وكالت نيست ولي براي آنكارا لازمه. با پست نميشه
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، azadeh2014 ، mehdir ، tenese ، mohamad92 ، behfaza
(2013-10-26 ساعت 21:55)mohamad92 نوشته:  سلام به همه
از بچه های ایروان امسال کسی هست که سربازی ارتش رفته باشه یا کلا سربازی رفته باشه اما یه ضرب گرفته باشه؟
محمد جان كلير شدن يعني اينكه تحقيقاتشون در مورد شما با موفقيت به پايان رسيده و شما ميتوني ويزاتو بگيري.
معمولا"كساني كه خدمت سربازي رفتن 1 ضرب ويزا نميگيرن.
**2013AS61-مصاحبه 16 آپريل-كليرانس 13 آگوست-تعداد كيس2نفر
تو خود آفتاب خود باش، طلسم كار بشكن
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، قصه گو ، azadeh2014 ، soli asali ، nedaba ، mohamad92 ، behfaza ، محبت ، pari pariaaa
سلام دوستان. من شغلم آزاد بود موقعی که فرمهای سری اول رو فرستادادم. اما الان بنا به دلایلی 2 ماهه که توی یه شرکت خصوصی کار میکنم. از اونجایی که این 2 ماه بیمه رد شده واسم میخوام ببینم الان که مصابه دارم بگم که کارم عوض شده یا نه؟ ممکنه چک کنن از بیمه بفهمن که کارم عوض شده؟
کیس نامبر : 8xx( همسرم)| ارسال فرمهای اولیه : 7جون| تایید : 16 جون|
کارنت : 13 آگوست نامه دوم : 13 سپتامبر |تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر ( هفته آخر آبان ) | محل مصاحبه : آنکارا | ویزا : یه ضرب Big Grin
اولین سفر به us : **
تشکر کنندگان: soli asali ، behfaza ، pari pariaaa
(2013-10-27 ساعت 01:20)far572000 نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:34)alimomen نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 00:26)Alireza 2014 نوشته:  سلام ببخشيد اگه سوالم تكراري هست كلير يعني اين كه مدارك كامل نيست؟ و مدت اش يعني چي اونا تعيين ميكنن؟

سلام دوست عزیز ما کیس ۳ نفره بودیم که رفتیم مصاحبه خانومم کیس اصلی‌ بود ولی‌ اونجا آفیسر به من گفت باید یک سری مدارک بفرستی‌ که من همون‌جا مدارک رو بهشون دادم و وارد کامپیوتر کرد و ما بعد از ۱۴ روز ویزا گرفتیم این پروسه برای هر کیسی متفاوت است . موفق باشید.
يعني امدين ايران بعد ١٤ روز با چي به شما گفتن ويزا امدست؟
واين كه اكه.ويزا يك ضرب بدن همون موقع ميگن؟
احتمال اين كه كسي مستقيما ريجكت شه هست؟
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
(2013-10-27 ساعت 14:18)hosseinshokri نوشته:  
(2013-10-26 ساعت 21:55)mohamad92 نوشته:  سلام به همه
محمد جان كلير شدن يعني اينكه تحقيقاتشون در مورد شما با موفقيت به پايان رسيده و شما ميتوني ويزاتو بگيري.
معمولا"كساني كه خدمت سربازي رفتن 1 ضرب ويزا نميگيرن.

من کسیو میشناسم سربازی رفته بوده اتفاقا سپاه هم بوده، کارش هم دولتی بوده تو بیمه ایران کار میکرد ویزا ۱ ضرب هم گرفته.

من ۱ بار یه متن اینجا گذشتم در مورد کیلیرنس به نظر میاد کسی‌ توجهی‌ نکرده. این مقوله هیچ ربطی‌ به سربازیو اینا نداره! هرچند سربازی بی‌ تاثیر نمیتونه باشه. کیلیرنس یه پکیج و چندین لایه و آیتم برای بررسی‌ داره.

لطفا فرا فکنی‌ نفرمائید
خوشحالم.
تشکر کنندگان: H Pier ، masuodrh ، mohamad92 ، nedaba ، azadeh2014 ، pari pariaaa ، ojee ، مسافر تنها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان