کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-24 ساعت 09:47)vahidbaq نوشته:  خودتون کنسل کردین؟! هنوز فرایند رسیدگی به برنده های 2014 ادامه داره ولی ارتباطی به دوره های بعدی نداره و با تموم شدنش دیگه تمومه.

ما تقاضای تغییر تاریخ دادیم، موافقت کردن ولی دیگه هرچی تلاش کردیم بهمون تاریخ جدید بدن قبول نکردن!
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-24 ساعت 14:50)ziba_sunset نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:27)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:03)byazdani نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 10:39)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 01:32)alimomen نوشته:  کسانی که ابلاغیه کتبی مرجع اصلی که سفارت باشه رو قبول نمیکنن و حرف و این و اون رو ملاک قرار میدن حالا حالا باید چوبشو بخورن و کلاه سرشون بره آخه بابا به چه زبونی بگن تمام شده لاتاری 2014 حداقل برای ایرانیا.من نمیدونم این ملتی که از اول سپتامبر در سفارت رو ول نمی کنن و اونجا پلاسن دنبال چی هستن؟ واقعا مثل اینکه پولتون زیادی کرده .فکر میکنین معجزه میشه ؟ یا دلشون واستون میسوزه که تو گرمای 40 درجه اونجا رو ول نمیکنین و ویزا میدن؟ خب معلومه تو این شرایط ممکنه بعضیا سو استفاده کنن از شرایط.بابا تا حالا مرده زنده شده؟ اینم همونه برگردین زندگیتونو کنین آخه.واقعا آدم میمونه ملت چی تو مغزشون میگذره

دوست عزیز وقتی نامه اتمام ویزا را کتبا ویا با ایمیل که بطور اتو ریپلای بوده به ما ها ابلاغ می کردن باید می گفتیم دست راستتونو بالا ببرید وقسم بخورید که راست میگید
لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
اگر منظورتون تاریخ 23 سپتامبره باید بگم که این تاریخ حتما تاریخ ایشود نیست. مثلا کیس بنده 80 بود و جولای ویزامو گرفتم اما الان شما برید سیس میبینید که به تاریخ 17 سپتامبر آپدیت شده.
ممنون

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده
همانطور که امروزم 6622/6804/3714 آپدیت شدن البته هنوز همه کیسهارو چک نکردم

احتمالا از سفارت تماس گرفتن و گمون نکنم در سفارت بست نشسته باشن واسه ویزا. این واسه 2015 باید عبرت بشه که با طلبکاری و شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن دم در سفارت نه تنها به کسی ویزا نمیدن شاید هم نتیجه معکوس داشته باشه

دوست عزیز
ما هم از بست نه نشسته گانیم.راز این صدور ویزاهای یواشکی چیست؟!!!!
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: ffrfar ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 15:16)pendleton نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 10:39)shhak نوشته:  دوست عزیز وقتی نامه اتمام ویزا را کتبا ویا با ایمیل که بطور اتو ریپلای بوده به ما ها ابلاغ می کردن باید می گفتیم دست راستتونو بالا ببرید وقسم بخورید که راست میگید
لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
اگر منظورتون تاریخ 23 سپتامبره باید بگم که این تاریخ حتما تاریخ ایشود نیست. مثلا کیس بنده 80 بود و جولای ویزامو گرفتم اما الان شما برید سیس میبینید که به تاریخ 17 سپتامبر آپدیت شده.
ممنون

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده

احتمالا از سفارت تماس گرفتن و گمون نکنم در سفارت بست نشسته باشن واسه ویزا. این واسه 2015 باید عبرت بشه که با طلبکاری و شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن دم در سفارت نه تنها به کسی ویزا نمیدن شاید هم نتیجه معکوس داشته باشه

دوست عزیز

تنها توصیه ای که به دوستان ۲۰۱۵ می شه کرد اینه که تصور اینکه سفارتها قانونمندند
و محلی هست که فقط عدالت وراستگویی ووجدان وقانون حاکم هست رو کلا فراموش کنند.
خصوصا راستگویی رو کلا از برنامه سفارت حذف کنید،وقتی گفتند کیستون رو چند هفته دیگه چک کنید،یا ایمیل زدید جواب دادن که در دست بررسی هست یا یه دفعه شایعه ای مثل خرابی سیستم واینکه بعدش خیلی سریع ویزا ها رو میدیم وسایت رو چک کنید ،هیچکدوم رو باور نکنید ،حتی وقتی گفتن ویزاها تموم شده
بودند کسانی که با التماس ویزاشون صادر شده ،یا به طور خود جوش به سفارت ،محترمانه رفتند و ویزا گرفتند یا با ایمیل وتلفن یا به طور محدود روی سایت !خلاصه انواع روش صدور ویزا هم دیده شده! خلاصه زیادی جدیشون نگیرید که اوضاعی بدتر از خودمون دارن

نهایت هوش واستعدادی هم که برای انتخاب پروسه Ap افراد دارن ۲ تا مورده یکی گذروندن دوره سربازی خصوصا در سپاه ودیگری داشتن شغل دولتی حالا از هر نوعش باشه مثلا یکی که پرستار بخش کنسر کودکان در بیمارستان دولتی بوده برای امریکا میتونه خطرناک باشه!

البته جدیدا کمی از نظر فکری متحول شدن و کسانی که ۲ مورد بالا رو هم ندارن وارد این پروسه میکنن.
تشکر کنندگان: ofr ، ffrfar ، milad.m1986 ، abbas09 ، afra198 ، nedaba ، NEURON
واقعا با حرف دوستمون که گفتن اوضاعی بدتر از خودمون دارن موافقم واقعا نوبرن من فکر نمیکنم اداره های دولتی عقب افتاده ترین کشور ها هم انقدر بد و ناوارد کار کنند اصلا خودشون هم نمیدونستن چی میخوان و برنامشون چیه حتی زحمت های خودشون برای مصاحبه و بررسی پرونده و ... رو هم نادیده گرفتن من که تو همین ایران اصلا تا حالا جایی به این بی برنامگی و در پیتی ندیدم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: shhak ، rezahoorjandi ، rezahoorjandi ، exxedus ، mizan ، sahar66 ، smpf ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 17:50)abbas09 نوشته:  واقعا با حرف دوستمون که گفتن اوضاعی بدتر از خودمون دارن موافقم واقعا نوبرن من فکر نمیکنم اداره های دولتی عقب افتاده ترین کشور ها هم انقدر بد و ناوارد کار کنند اصلا خودشون هم نمیدونستن چی میخوان و برنامشون چیه حتی زحمت های خودشون برای مصاحبه و بررسی پرونده و ... رو هم نادیده گرفتن من که تو همین ایران اصلا تا حالا جایی به این بی برنامگی و در پیتی ندیدم

اتفاقاً اين سفارتها خوب ميدونستن چيكار ميكنند. تا روز آخر وقت براي مصاحبه دادند. به ما اعلام كردند لاتاري تمام شده و ويزا نداريم اما وقت مصاحبه ميذاشتند تا نفري ٣٣٠ دلارشان را بگيرند. اگر كيس هاي كليرنس خورده را كلير اعلام ميكردند سقف ويزا پر ميشد و ديگه نميتونستند از مصاحبه هاي جديد پول در بيارند
ميبينيد كه اونها در پيت نيستند.
يك عمر از ما جهان سومي ها استثمار كردند.
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
تشکر کنندگان: k.shiary ، shhak ، afra198 ، قصه گو ، ffrfar ، mizan ، smpf ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 18:05)Farnood1234 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 17:50)abbas09 نوشته:  واقعا با حرف دوستمون که گفتن اوضاعی بدتر از خودمون دارن موافقم واقعا نوبرن من فکر نمیکنم اداره های دولتی عقب افتاده ترین کشور ها هم انقدر بد و ناوارد کار کنند اصلا خودشون هم نمیدونستن چی میخوان و برنامشون چیه حتی زحمت های خودشون برای مصاحبه و بررسی پرونده و ... رو هم نادیده گرفتن من که تو همین ایران اصلا تا حالا جایی به این بی برنامگی و در پیتی ندیدم

اتفاقاً اين سفارتها خوب ميدونستن چيكار ميكنند. تا روز آخر وقت براي مصاحبه دادند. به ما اعلام كردند لاتاري تمام شده و ويزا نداريم اما وقت مصاحبه ميذاشتند تا نفري ٣٣٠ دلارشان را بگيرند. اگر كيس هاي كليرنس خورده را كلير اعلام ميكردند سقف ويزا پر ميشد و ديگه نميتونستند از مصاحبه هاي جديد پول در بيارند
درود بر دوستان
همه جامانده ها ناراحت و عصباني هستند(منم يكيش) ولي اين تصور دريافت ٣٣٠ دلار و استثمار رو بيخيال
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
تشکر کنندگان: Hassan2014 ، Vendetta ، aaraam ، ali_yari5 ، smpf ، daria ، قصه گو ، smart3461 ، nedaba
از جولای تا الان ، تا میام تو مهاجرسرا اول میام این تاپیک بعد میرم تاپیک 2015
یاد آهنگ" پرنده مهاجر" سیاوش می افتم....
فکر این که این اتفاق سال دیگه واسه من بیفته دیونم میکنه....
میدونم هیچی الان آرومتون نمیکنه ولی همه ایمان من در این جمله خلاصه شده و باهاتون در میون میذارم شاید یه خورده کمکتون کنه :
"هیچ کار خدا یا هیچ اتفاق زندگی بی حکمت نیست"

واسه ما فرقی نداره
هرجا باشیم شب نشینیم
دل خوشیم به اینکه شاید
سحر رو یه روز ببینیم
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
بچه ها هر کسی که ویزا داره ولی قصد رفتن نداره میتونه ویزاشو تحویل سفارت بده و بگه به فلانی که کلیر شده میخوام بدم؟

تشکر کنندگان: parinaz1359 ، smpf ، philter ، milad 68 ، nedaba
سلام.
دوستان خوبم این عجیبترین تجربه زندگی من بود.مهمترین پیامش هم این بود که درشرایطی که هیچ کاری از دستت برنمیاد و درتصمیم گیری نهایی اختیاری نداری
بهتره ازش کوچکترین توقعی نداشته باشی.
هرچند که گذشت ولی خوب تجربیات خوبی هم داشتیم.امیدوارم همه شما در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.
قدر لحظات زندگی رو بدونید و سعی کنید همیشه به آینده امیدوار باشید وبراش برنامه ریزی کنید.
جا داره از تمام دوستانیکه تجربیات خودشونو در این مورد در اختیار من گذاشتند و باعث شدند بتونم مراحل کار را بدون هیچ دردسری طی کنم تشکر و قدر دانی کنم.ضمنا از همه عزیزانیکه بهم رتبه دادند و لطف داشتند بسیار ممنونم.
از مدیران و دست اندرکاران سایت هم که این فضای مجازی رو برای تبادل اطلاعات ایجاد کردند متشکرم و به همشون خسته نباشید میگم.
از همه شما عزیزان حلالیت میطلبم و خداحافظی میکنم.
نیومده رفتیم.
درود و دو صد بدرود

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-23 ساعت 20:52)Farnood1234 نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 06:08)pari pari نوشته:  سلام دوستان .
ايشالا خدا همچين لحظه اى رو نصيب هيچكدومتون نكنه.
همين الان از فرودگاه اومدم. همسرم رو راهى كردم رفت.SadSadSad
حالا من موندمو كلى غصه و دلتنگىSadSadSadSadSadSadSad اينقدر حالم بده كه خدا ميدونه
اينقدر لحظه دردناكى بود كه حتى شوهرمم اشك ميريخت، نميدونم دوباره بايد تا كى منتظر بمونم؟!؟!؟!؟!؟!!

درد مشترك ... همسر و فرزندان من امشب راهي ميشن. چه خانواده هايي كه از هم پاشيدند
خدا رو شکر کنین که حداقل به یکی از اعضای خانوادتون ویزا رسید. ما که ارزو به دل موندیم کاش خدا ما رو هم میدید

تشکر کنندگان: mohammadg846 ، قصه گو ، poem ، smpf ، نسرین ظ ، pari pari ، janatirad ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 11:06)reza.aa نوشته:  دوستان ببخشید اینجا مطرح میکنم میدونم اشتباهه اما اورژانسیه

آیا هراه مدارک ارسالی باید عکس photo هم پست بشه ؟ پشت نویسی میخواد ؟ چی بنویسم ؟
اینجا واینسا که کتک میخوری....Cool
این جمعیت همه عصبانی اند منتظرند یکی یک سوال بی ربط بپرسه تا بریزن سرش تلافی نو و کهنه رو سرش خالی کنندBig Grin
2014AS1$$$
2 نفر
مصاحبه ایروان هفته دوم ژانویه
منتظر تقدیر

کارها به صبر برآید و مستعجل به سر درآید
(2014-09-24 ساعت 15:16)pendleton نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 10:39)shhak نوشته:  دوست عزیز وقتی نامه اتمام ویزا را کتبا ویا با ایمیل که بطور اتو ریپلای بوده به ما ها ابلاغ می کردن باید می گفتیم دست راستتونو بالا ببرید وقسم بخورید که راست میگید
لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
ممنون

دوست عزیز
راز خاصی نداره.تمامش از این سرچشمه میگیره که ما مثل یتیما میریم سفارتای مملکت غریب . درجه دوم حساب میشیم.یه چندتا ویزا نگه میدارن فک وفامیلای کله گنده های اون مملکت سفارش کردن بهشون بدن.کیس 12053رو نگاه کن هفتا هفتا ویزا میگیرن!! یا 11037 از ابو ظ بی یهو به چهارتاشون کامل ویزا داده معلومه ایرانی نبودن که بعد از جون که به ایرانیها گفتن تموم شد به اونها دادن.خلاص.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: mahssa ، shandiz ، sce ، smpf ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 21:52)sonnnna نوشته:  بچه ها هر کسی که ویزا داره ولی قصد رفتن نداره میتونه ویزاشو تحویل سفارت بده و بگه به فلانی که کلیر شده میخوام بدم؟

سوننا تو دیگه خیلی خوبی!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

تشکر کنندگان: smpf ، shhak ، Hassan2014 ، arenfard ، milad 68 ، sonnnna ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 18:05)Farnood1234 نوشته:  

سفارتا خوبه خوب میدونن چیکار میکنن.سفارت پولشو میگیره دکتر هم که کاسبیش سکه اس همه راضین الا اون آدمایی که برنده هستن اما بی ویزا میمونن.3برابر ویزایی که به ایران میدن رو میکشونن مصاحبه.
اونایی که میگن به 300$ ما احتیاج ندارن ساده لوح نباشن چون اونی که خرجش زیاده درامدشم باید بالا باشه.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: shhak ، smpf
واقعا با خوندن صفحات گذشته براي خودمون متاسف شدم كه اينقدر راحت ميتونيم به انسانها تهمت بزنيم و راحت در موردشون قضاوت كنيم. من از مديران خواهش ميكنم اين پستها رو پاك كنن واقعا در خور ماها نيست. من اين آقا كه شما بهشون اين تهمتارو زدين چندين بار داخل سفارت ديدم تا اونجا كه ميتونسته به مردم كمك ميكرده. حالا شما خدماتي ارائه ميكنين پول نميگيرين بحث ديگست. يكم بيشتر ميگيره از همه اونم ماها حق انتخاب داريم البته اينم بگم مكه ما با ايشون نرفتيم سفارت.
اگر كسي بعد كلي توهين مياد نام كاريري درست ميكنه و از خودش دفاع ميكنه ميگه به من زنگ بزنين تا روشن شه قضيه آيا كار بدي كرده؟ دليل محروم شدنشو دوس دارم بدونم. ايشون نه پسرخاله منن نه دوستم ولي وقتي ميبينم اينقدر راحت طي يكسال و نيم دل آدمارو ميشكونيم ميگم حقمون بود اين بلاها سرمون بياد. هركي اومد گفت ويزا تمومه بهش پريديم ، يكي اومد گفت رفتم گرفتم شما هم برين باهاش بدترين برخوردو كرديم ، گفتن هرماه سهميه داره زود برين باهاش دعوا كرديم.... من خيليارو ديدم كه از ترس واكنشاي اينچنيني نيومدن تجربه مثبتشونو بگن.
لطفا اول از خودمون شروع كنيم بعد انگشت اتهام رو به سمت هركي جلومونه بگيريم. چند روز ديگه اين تاپيك قفل ميشه و فقط خوبيا از ما باقي ميمونه نذاريم خاطرات بد از خودمون به جا بمونه حتي تو دنياي مجازي ...
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان