کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-23 ساعت 23:18)pari pari نوشته:  
(2014-09-23 ساعت 21:23)حاجی واشنگتن نوشته:  خانواده های عزیزی که امسال نصفه و نیمه ویزا گرفتن؛

آقای پدی از باز ماندگان لاتاری 2013 تقریبا بعد از یک سال ویزاشون رو گرفتند...
تبریک می گم بهتون... هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

http://www.mohajersara.com/thread-6831-p...#pid551716

آقاى پدى عزيز تبريك ميگم بهتون. هورااااااااااااااااااااااا.

هورااااااااا واقعا باید به خانومشون افرین گفت که به تنهایی تو این مدت تو امریکا موند و بچه ها رو اداره کرد دکتر جان ویزات مبارک
کسانی که ابلاغیه کتبی مرجع اصلی که سفارت باشه رو قبول نمیکنن و حرف و این و اون رو ملاک قرار میدن حالا حالا باید چوبشو بخورن و کلاه سرشون بره آخه بابا به چه زبونی بگن تمام شده لاتاری 2014 حداقل برای ایرانیا.من نمیدونم این ملتی که از اول سپتامبر در سفارت رو ول نمی کنن و اونجا پلاسن دنبال چی هستن؟ واقعا مثل اینکه پولتون زیادی کرده .فکر میکنین معجزه میشه ؟ یا دلشون واستون میسوزه که تو گرمای 40 درجه اونجا رو ول نمیکنین و ویزا میدن؟ خب معلومه تو این شرایط ممکنه بعضیا سو استفاده کنن از شرایط.بابا تا حالا مرده زنده شده؟ اینم همونه برگردین زندگیتونو کنین آخه.واقعا آدم میمونه ملت چی تو مغزشون میگذره
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: mahssa ، Hassan2014 ، sia 1306 ، smpf ، nedaba
سلام
من از اول سپتامبر هفته اي دوبار رفتم ابوظبي و برگشتم و از همون روز ٤ سپتامبر هر روز از آقاي مومني سوال كردم جوابش يك كلام بود ويزا تمام شده اميدي نداشته باش، تو اين مدت يكبار با ايشون رفتم كه خودم تو ماشين از بچه ها شنيدم كه به ايشون پيشنهاد دادن. واقعا برام مهم نيست كه باور كنيد يا نه ولي توي اين يكماه سعي كردم به هيچ وجه به مهاجر سرا سرنزنم چون برخلاف اون چيزي كه من تصور مي كردم اينجا به آدم آرامش نمي ده يه سري هستن كه جز حاشيه سازي كاري ندارن ، ٩٩٪ حرفهاي حاشيه اي كه اينجا زده شد روي حدس و گمان بود ،ولي آنچنان به اين حدسها دامن زديم كه واسمون به يقين تبديل مي شد. قصد من دفاع از آقاي مومني نيست ولي خواهر من ، برادر من همون قدر كه من و شما مي دونيم ايشون تو دبي زندگي مي كنه يعني پليس و دولت دبي نمي دونه،( يكي از دوستان من ديده همين پاستور خودمون تو ايران توي مهاجرسرا كاربر داره پس به نظرتون سفارتها ندارن اونم سفارت ابوظبي كه كارمند ايراني داره........!!!!) ،فرض كه ايشون ريگ به كفشش هست واقعا در اين صورت ميتونه تو دبي زندگي كنه و كار كنه؟؟ تو اين چند هفته من ديدم ايشون مثل ما وارد سفارت مي شدن و كارشون رو انجام مي دادن حالا بهر دليل امروز نيومدن تو سفارت ، يكي از دوستان من هفته اول سپتامبر اينجا بود بعد برگشت باآقاي مومني صحبت كرد كه پاسمو بفرستم ايشون بهش گفت نه ،حتي خود من از ايشون خواستم كه پاس منو بگير بهم گفت وقتي ويزا نيست من چرا پاس بگيرم ؟ بهش گفتم بمونم تا آخر سپتامبر گفت پولتو دور مي ريزي ، ولي من به خاطر اينكه بعدا خودم پشيمون نشم با تمامه هزينه هاي سنگينش موندم. واقعا نمي دونم چيزهايي كه به چشم خودم ديدم و با گوش خودم شنيدم و براي خودم اتفاق افتادرو باور كنم يا حرفهاي ديگران و منم دختر خاله مومني نبودم يه برنده درمانده بودم ،هركسي كه مومني و مليكا براشون قدمي برداشت ازشون تشكر كردن بقيه حرفهاي ديگه ،توي اين جامعه كوچيك به من ثابت شد ما آدمها يا بهتر بگم ما ايرانيها عادت داريم سرمون تو زندگي همه باشه الا خودمون، بعضيها منتظرن از آب گل آلود ماهي بگيرن و جو سازي كنن . من واقعا متاسفم كه با اين اخلاق و روحيات انتظار پيشرفت مملكتمون رو داريم.
اگه مثل خيلي حرفهاي حقيقتي كه توي اين تاپيك مطرح شد و پاك شد لازمه كه اينم پاك بشه اينم پاك كنين. ولي از واقعيتها فرار نكنيم. مثل زمانيكه فقط و فقط گفتيم حرفهاي نااميد كننده نزنيم فقط و فقط اميد داده شد و اين سراب خيلي ها رو بيچاره كرد ، تو اين مدت يكماه من حداقل با سه نفر آشنا شدم كه از كارشون استعفا دادن چون دل بستن به اين سرابي كه بهر دليلي به واقعيت نپيوست.
يا حق
موفق و پيروز باشيد
شماره کیس:2014AS0006XXX تاریخ رویت قبولی:5 MAY. کنسولگری:آنکارا___>ابوظبی تعداد افرادکیس:1نفر. ارسال فرمها:May 27, 2013 mail دريافت تاييديه فرمها:Jun 4 کارنت شدن کیس:March 18. تاريخ مصاحبه : هفته اول مي. آپدیت:8می,9می,8جولای,17جولای با ایمیل Tongue كلير
همواره لبخند بزنید, روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد
من بران سئوال اینجاست چرا اینا از اواسط می کلیر رو متوقف کردن در جالی که تا همین اواخر داشتن ویزا می دادن؟؟ واقعن چرا؟
**2014AS00056
مصاحبه 8 می ایروان
اپدیت 13و 14 می، 4 اوت با ایمیل، 2سپتامبر، 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: smpf ، NIKKI ، reasonable ، nedaba
گرچه اینجا بیشتر به بزن بزن تبدیل شده ولی برای دوستانی که هنوز دنبال پیگیری فاجعه ای که سرمون اومد هستن. این هفته الن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه ا م ر ک ا مهمان کامبیز حسینی در برنامه پولتیکه. گرچه بارها من به هردو نفر پیام دادم و متاسفانه برام ثابت شد اکثر این ایران دوستی ها و طنازی ها نمایشی بیشتر نیست ولی میشه حداقل با مراجعه به صفحه برنامه تو فیسبوک ازش بصورت واضح بخوایم که جواب بده. بخصوص 2015 ها که بیشتر در استانه همچین اتفاقی قرار دارن. شاید حداقل یه جواب درستی داد.
https://www.facebook.com/kambizhosseini/...32/?type=1

4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، rezasadeghi ، sonyz2 ، h_s2108 ، H Pier ، smpf ، nedaba
دوستان امکانش هست کسایی که این مشکلات واسشون پیش اومد توی دوره بعدی دوباره بخوانشون؟
ما تاریخ مصاحبمون رو کنسل کردیم و تاریخ جدید بهمون ندادن دیگه Sad
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-24 ساعت 09:34)fatimafam نوشته:  دوستان امکانش هست کسایی که این مشکلات واسشون پیش اومد توی دوره بعدی دوباره بخوانشون؟
ما تاریخ مصاحبمون رو کنسل کردیم و تاریخ جدید بهمون ندادن دیگه Sad

نه متاسفانه !!! پرونده لاتاری امسال دیگه تقریبا بسته شده و شما باید مجددا شانس خودتون را در سالهای بعد امتحان کنید.
همچنین نه تنها به ایرانی ها دیگه ویزا نمیدن بلکه بسیاری از سفارتخانه های امریکا در اروپا هم از ابتدای سپتامبر دیگر ویزای ورودی برای برندگان لاتاری صادر نکرده اند و به پرونده های لاتاری رسیدگی نمی کنند.
موفق باشیدWink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: manamilad ، aaraam ، fatimafam ، pari pariaaa ، nedaba
خودتون کنسل کردین؟! هنوز فرایند رسیدگی به برنده های 2014 ادامه داره ولی ارتباطی به دوره های بعدی نداره و با تموم شدنش دیگه تمومه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
(2014-09-24 ساعت 10:39)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 01:32)alimomen نوشته:  کسانی که ابلاغیه کتبی مرجع اصلی که سفارت باشه رو قبول نمیکنن و حرف و این و اون رو ملاک قرار میدن حالا حالا باید چوبشو بخورن و کلاه سرشون بره آخه بابا به چه زبونی بگن تمام شده لاتاری 2014 حداقل برای ایرانیا.من نمیدونم این ملتی که از اول سپتامبر در سفارت رو ول نمی کنن و اونجا پلاسن دنبال چی هستن؟ واقعا مثل اینکه پولتون زیادی کرده .فکر میکنین معجزه میشه ؟ یا دلشون واستون میسوزه که تو گرمای 40 درجه اونجا رو ول نمیکنین و ویزا میدن؟ خب معلومه تو این شرایط ممکنه بعضیا سو استفاده کنن از شرایط.بابا تا حالا مرده زنده شده؟ اینم همونه برگردین زندگیتونو کنین آخه.واقعا آدم میمونه ملت چی تو مغزشون میگذره

دوست عزیز وقتی نامه اتمام ویزا را کتبا ویا با ایمیل که بطور اتو ریپلای بوده به ما ها ابلاغ می کردن باید می گفتیم دست راستتونو بالا ببرید وقسم بخورید که راست میگید
لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
اگر منظورتون تاریخ 23 سپتامبره باید بگم که این تاریخ حتما تاریخ ایشود نیست. مثلا کیس بنده 80 بود و جولای ویزامو گرفتم اما الان شما برید سیس میبینید که به تاریخ 17 سپتامبر آپدیت شده.
ممنون
ایالت مورد نظر برای ورود: تگزاس
تاریخ اولین ورود: ان شاء الله اوایل دسامبر
تشکر کنندگان: EmJay ، aaraam ، nedaba
دوستان ببخشید اینجا مطرح میکنم میدونم اشتباهه اما اورژانسیه

آیا هراه مدارک ارسالی باید عکس photo هم پست بشه ؟ پشت نویسی میخواد ؟ چی بنویسم ؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-09-24 ساعت 01:32)alimomen نوشته:  کسانی که ابلاغیه کتبی مرجع اصلی که سفارت باشه رو قبول نمیکنن و حرف و این و اون رو ملاک قرار میدن حالا حالا باید چوبشو بخورن و کلاه سرشون بره آخه بابا به چه زبونی بگن تمام شده لاتاری 2014 حداقل برای ایرانیا.من نمیدونم این ملتی که از اول سپتامبر در سفارت رو ول نمی کنن و اونجا پلاسن دنبال چی هستن؟ واقعا مثل اینکه پولتون زیادی کرده .فکر میکنین معجزه میشه ؟ یا دلشون واستون میسوزه که تو گرمای 40 درجه اونجا رو ول نمیکنین و ویزا میدن؟ خب معلومه تو این شرایط ممکنه بعضیا سو استفاده کنن از شرایط.بابا تا حالا مرده زنده شده؟ اینم همونه برگردین زندگیتونو کنین آخه.واقعا آدم میمونه ملت چی تو مغزشون میگذره

‌ علي جان بعد اينكه اعلام كردند تموم شده دوستاي من حداقل دو نفر از آنكارا ويزا گرفتن بنظرم حق هر كسيه كه تا آخرين لحظه وايسته تا ببينه كه آيا ميتونه بگيره يا نه ....... خوب بعضيا استطاعت مالي شو دارن وا مي ايستن دوبي بعضيا مثل من ندارند و بر ميگردن
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: reasonable ، mahssa ، afra198 ، کیانوش2 ، pari pariaaa ، Hassan2014 ، S.gh ، mpas89 ، nedaba
(2014-09-23 ساعت 21:23)حاجی واشنگتن نوشته:  خانواده های عزیزی که امسال نصفه و نیمه ویزا گرفتن؛

تبریک می گم بهتون... هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مبارکه. ظاهرا امسال مدت انتظار دو سال شده. در مورد این آقای مومنی هم پیشنهاد میکنم یه نامه خطاب به سفارت تنظیم بشه و سواستفاده ها و کلاهبرداری های ایشون از کیسهای مهاجرتی به اطلاع مقامات سفارت رسونده بشه تا حداقل کیس های بعدی به پست این آدم نخورن
تشکر کنندگان: m.mirzaee ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 12:43)masoud92 نوشته:  

مبارکه. ظاهرا امسال مدت انتظار دو سال شده. در مورد این آقای مومنی هم پیشنهاد میکنم یه نامه خطاب به سفارت تنظیم بشه و سواستفاده ها و کلاهبرداری های ایشون از کیسهای مهاجرتی به اطلاع مقامات سفارت رسونده بشه تا حداقل کیس های بعدی به پست این آدم نخورن
موافقم و تشکر از این پیشنهادتون
(2014-09-24 ساعت 11:27)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:03)byazdani نوشته:  

دوست عزیز وقتی نامه اتمام ویزا را کتبا ویا با ایمیل که بطور اتو ریپلای بوده به ما ها ابلاغ می کردن باید می گفتیم دست راستتونو بالا ببرید وقسم بخورید که راست میگید
لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
اگر منظورتون تاریخ 23 سپتامبره باید بگم که این تاریخ حتما تاریخ ایشود نیست. مثلا کیس بنده 80 بود و جولای ویزامو گرفتم اما الان شما برید سیس میبینید که به تاریخ 17 سپتامبر آپدیت شده.
ممنون

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده
همانطور که امروزم 6622/6804/3714 آپدیت شدن البته هنوز همه کیسهارو چک نکردم

قطعا ویزاشون دیروز صادر شده.شرم آوره کار سفارت
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: EmJay ، ffrfar ، تارا ریحانه ، exxedus ، nedaba
(2014-09-24 ساعت 11:27)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:03)byazdani نوشته:  

لطفا کیس 5546 رو چک کنید

سلام دوست عزیز
ممنون

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده
همانطور که امروزم 6622/6804/3714 آپدیت شدن البته هنوز همه کیسهارو چک نکردم

احتمالا از سفارت تماس گرفتن و گمون نکنم در سفارت بست نشسته باشن واسه ویزا. این واسه 2015 باید عبرت بشه که با طلبکاری و شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن دم در سفارت نه تنها به کسی ویزا نمیدن شاید هم نتیجه معکوس داشته باشه
تشکر کنندگان: sm2015 ، afra198 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان