کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-24 ساعت 21:52)sonnnna نوشته:  بچه ها هر کسی که ویزا داره ولی قصد رفتن نداره میتونه ویزاشو تحویل سفارت بده و بگه به فلانی که کلیر شده میخوام بدم؟

خودت چی فکر می کنی؟!!
کیس نامبر: 68xx/رویت قبولی: کللی دیر (August)/تعداد افراد کیس:3 /کارنت:April/مصاحبه: هفته اول جون/سفارت: ایروان/وضعیت: دریافت ویزای یک ضرب

تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 00:03)shahin2737 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 15:16)pendleton نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 14:50)ziba_sunset نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:27)shhak نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 11:03)byazdani نوشته:  سلام دوست عزیز
اگر منظورتون تاریخ 23 سپتامبره باید بگم که این تاریخ حتما تاریخ ایشود نیست. مثلا کیس بنده 80 بود و جولای ویزامو گرفتم اما الان شما برید سیس میبینید که به تاریخ 17 سپتامبر آپدیت شده.
ممنون

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده
همانطور که امروزم 6622/6804/3714 آپدیت شدن البته هنوز همه کیسهارو چک نکردم

احتمالا از سفارت تماس گرفتن و گمون نکنم در سفارت بست نشسته باشن واسه ویزا. این واسه 2015 باید عبرت بشه که با طلبکاری و شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن دم در سفارت نه تنها به کسی ویزا نمیدن شاید هم نتیجه معکوس داشته باشه

دوست عزیز
ما هم از بست نه نشسته گانیم.راز این صدور ویزاهای یواشکی چیست؟!!!!
راز خاصی نداره.تمامش از این سرچشمه میگیره که ما مثل یتیما میریم سفارتای مملکت غریب . درجه دوم حساب میشیم.یه چندتا ویزا نگه میدارن فک وفامیلای کله گنده های اون مملکت سفارش کردن بهشون بدن.کیس 12053رو نگاه کن هفتا هفتا ویزا میگیرن!! یا 11037 از ابو ظ بی یهو به چهارتاشون کامل ویزا داده معلومه ایرانی نبودن که بعد از جون که به ایرانیها گفتن تموم شد به اونها دادن.خلاص.
کیس 2014AS5509 در روز 11 سپتامبر ایروان ویزا گرفته و کیس سه نفره 2014AS4956 دیروز 24 سپتامبر دو نفرشون ابوظبی ویزا گرفتن و کیس سه نفره 2014AS4983 دیروز 24 سپتامبر دو نفرشون ابوظبی ویزا گرفتن
تشکر کنندگان: sonyz2 ، mahssa ، azadeh2014 ، smpf ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 05:39)ziba_sunset نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 14:50)ziba_sunset نوشته:  [quote='shhak' pid='551896' dateline='1411541831']

مطمئنم دیروز برای کیس 5546 ویزا صادر شده،چون من تمام شماره کیسهای آنکارا رو دارم ومرتب چک میکنم کیسهایی هم که کامل ویزا گرفتن رو گذاشتم کنار،این کیس تا دیروز در مرحله ap بوده ویزا دیروز صادر شده

احتمالا از سفارت تماس گرفتن و گمون نکنم در سفارت بست نشسته باشن واسه ویزا. این واسه 2015 باید عبرت بشه که با طلبکاری و شلوغ کردن و بدو بیراه گفتن دم در سفارت نه تنها به کسی ویزا نمیدن شاید هم نتیجه معکوس داشته باشه

دوست عزیز
راز خاصی نداره.تمامش از این سرچشمه میگیره که ما مثل یتیما میریم سفارتای مملکت غریب . درجه دوم حساب میشیم.یه چندتا ویزا نگه میدارن فک وفامیلای کله گنده های اون مملکت سفارش کردن بهشون بدن.کیس 12053رو نگاه کن هفتا هفتا ویزا میگیرن!! یا 11037 از ابو ظ بی یهو به چهارتاشون کامل ویزا داده معلومه ایرانی نبودن که بعد از جون که به ایرانیها گفتن تموم شد به اونها دادن.خلاص.
تشکر کنندگان: smpf
(2014-09-25 ساعت 05:49)ziba_sunset نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 14:50)ziba_sunset نوشته:  [quote='shhak' pid='551896' dateline='1411541831']

دوست عزیز

معنی ویزای یواشکی چیه؟ یه تعداد ویزا مونده به هر کی از نظر اونا واجد شرایط بوده دادن
تشکر کنندگان: قصه گو ، aaraam ، nedaba
Dear ......... ,
Thank you for your electronic mail message of Sep. 21, 2014 regarding the diversity visa applications. Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas for you and your family at this time.

The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.
We hope this information will helpful to you.
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
/rm
*** The work week for Embassy Abu Dhabi is Sunday - Thursday; UAE is 8 hours ahead of U.S. Eastern Daylight Savings time ***
بالاخره جواب ما رو هم دادن
خسته نباشند ممنون از لطفشون
تشکر کنندگان: shhak ، قصه گو ، nazanin fatemi ، pari pari ، nedaba
آقایون مدیرا این محروم کردن آقای مومنی اصلا کار قشنگی نبود و نقض کامل آزادی بیان بود بنده خدا داشت محترمانه از خودش دفاع میکرد نه به کسی توهینی کرد و نه جو رو متشنج کرد میذاشتید ادامه بده تا ثابت کنید این سایت ظرفیت شنیدن هر دیدگاهی رو داره
از حق نمیشه گذشت منم بهش زنگ زدم گفت پاسپورت فرستادن فایده ای نداره و تمام شده ولی با مسولیت خودت بفرست که من منصرف شدم لطفا تا دیر نشده محرومیتش رو لغو کنید تا این اخر کار نام بدی از سایت باقی نمونه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
(2014-09-25 ساعت 00:03)shahin2737 نوشته:  [quote='pendleton' pid='551939' dateline='1411555597']
[quote='ziba_sunset' pid='551933' dateline='1411554046']
[quote='shhak' pid='551896' dateline='1411541831
کیس 2014AS5509 در روز 11 سپتامبر ایروان ویزا گرفته و کیس سه نفره 2014AS4956 دیروز 24 سپتامبر دو نفرشون ابوظبی ویزا گرفتن و کیس سه نفره 2014AS4983 دیروز 24 سپتامبر دو نفرشون ابوظبی ویزا گرفتن
کیس نامبرشون شبیه خانم shilan هست اونا هم 4900 بودن و دونفر .. خدا کنه خودشون باشن
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: sonyz2 ، nedaba
آزاده جون دوباره تعداد نفرات رو بخون، كيس ها سه نفره بودن!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، pari pari ، janatirad ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 10:39)alimomen نوشته:  آقایون مدیرا این محروم کردن آقای مومنی اصلا کار قشنگی نبود و نقض کامل آزادی بیان بود بنده خدا داشت محترمانه از خودش دفاع میکرد نه به کسی توهینی کرد و نه جو رو متشنج کرد میذاشتید ادامه بده تا ثابت کنید این سایت ظرفیت شنیدن هر دیدگاهی رو داره
از حق نمیشه گذشت منم بهش زنگ زدم گفت پاسپورت فرستادن فایده ای نداره و تمام شده ولی با مسولیت خودت بفرست که من منصرف شدم لطفا تا دیر نشده محرومیتش رو لغو کنید تا این اخر کار نام بدی از سایت باقی نمونه

علی جان وقتی 7 نفر هر نفر 150درهم بدی و بشینی تو ماشین متوجه میشی چه خبره
وقتی آدرس رو عوض کنی و آدرس خودتو بدی که از طرف پول بیشتری بگیری میفهمی یعنی چی
وقتی الکی و به دروغ و واسه پر کردن جیب خودت محملات ببافی میفهمی با آینده مردم بازی گردن یعنی چی
داداشی حقش بود
واسه 2015 هم باید این مسائل رو واضح گفت تا عاقلانه تصمیم بگیرن

(2014-09-25 ساعت 10:39)alimomen نوشته:  آقایون مدیرا این محروم کردن آقای مومنی اصلا کار قشنگی نبود و نقض کامل آزادی بیان بود بنده خدا داشت محترمانه از خودش دفاع میکرد نه به کسی توهینی کرد و نه جو رو متشنج کرد میذاشتید ادامه بده تا ثابت کنید این سایت ظرفیت شنیدن هر دیدگاهی رو داره

وقتی الکی و به دروغ و واسه پر کردن جیب خودت محملات ببافی میفهمی با آینده مردم بازی کردن یعنی چی
داداشی حقش بود
تشکر کنندگان: avayebahar ، Ali Sepehr
(2014-09-25 ساعت 11:17)azadeh2014 نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 00:03)shahin2737 نوشته:  [quote='pendleton' pid='551939' dateline='1411555597']
[quote='ziba_sunset' pid='551933' dateline='1411554046']
[quote='shhak' pid='551896' dateline='1411541831
کیس نامبرشون شبیه خانم shilan هست اونا هم 4900 بودن و دونفر .. خدا کنه خودشون باشن

اشتباه از من بود. اینا قبلا ناقص ویزا گرفتن و تو سپتامبر فقط آپدیت شدن
تشکر کنندگان: sonyz2 ، reasonable ، nedaba
سلام
دوستانی که هنوز کلیرنس نشدن زودتر به کشورهایی که برای مصاحبه به اونجا رفتن برون زیرا 30 سپتامبر 5 روز دیگر تمام خواهد شد و اگر اقدام نکنید ویزای شما خواهد سوخت.
معمولا 2- 4 روز قبل از روئیت شدن پرونده شما در سایت سفارت تاییدیه شما به سفارت مورد نظر ارسال می گردد.
عجله کنید اگر به مصاحبه رفتید ولی هنوز کلیرنس نشدید ب سفارت برگردید و علت رو جویا بشید وگر نه مثل من ویزاتون از دست می ره.Sad
شماره کیس نامبر : 2012AS00058000
مصاحبه : انکارا
تاریخ مصاحبه : تابستان 2012
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 10:37)m.mirzaee نوشته:  
Dear ......... ,
Thank you for your electronic mail message of Sep. 21, 2014 regarding the diversity visa applications. Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas for you and your family at this time.

The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.
We hope this information will helpful to you.
Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
/rm
*** The work week for Embassy Abu Dhabi is Sunday - Thursday; UAE is 8 hours ahead of U.S. Eastern Daylight Savings time ***
بالاخره جواب ما رو هم دادن
خسته نباشند ممنون از لطفشون

سلام،اپديت هم شديد به تاريخي كه جواب ايميلتونو دادن؟
تشکر کنندگان: sonyz2 ، reasonable ، nedaba
مهدي عزيز نميدونم دوباره سر ميزني به اين تاپيك يا نه، دوستانمون حدوداً بيست و پنج روز يا بيشتره كه به تناوب سفارت بودند ، و عموماً دست خالي برگشتند.امسال ويزاها زودتر سوخت!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: lighter ، sonyz2 ، pari pari ، reasonable ، lida55 ، ffrfar ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 11:51)m.mirzaee نوشته:  

وقتی الکی و به دروغ و واسه پر کردن جیب خودت محملات ببافی میفهمی با آینده مردم بازی گردن یعنی چی
داداشی حقش بود

وقتی الکی و به دروغ و واسه پر کردن جیب خودت محملات ببافی میفهمی با آینده مردم بازی کردن یعنی چی
داداشی حقش بود
عزیز دلم من خودم تو ماشینش نشستم اتفاقا قرار بود 150بگیره من گفتم چون ون اوردی بیشتر از 100 نمیدم که قبول کرد در مورد صحبتهایی هم که میکنه بذار بگه خدا عقل رو واسه همین مواقع داده در ضمن انتخابهای غیر از ایشون هم زیادن و هر کسی مختاره ولی دلیل نمیشه مخالف هامون رو خفه کنیم
case no=4xxx,abu dhabi
تشکر کنندگان: pari pari ، reasonable ، shandiz ، lida55 ، k.shiary ، janatirad ، nedaba
(2014-09-25 ساعت 11:54)mehdiravanbod نوشته:  سلام
دوستانی که هنوز کلیرنس نشدن زودتر به کشورهایی که برای مصاحبه به اونجا رفتن برون زیرا 30 سپتامبر 5 روز دیگر تمام خواهد شد و اگر اقدام نکنید ویزای شما خواهد سوخت.
معمولا 2- 4 روز قبل از روئیت شدن پرونده شما در سایت سفارت تاییدیه شما به سفارت مورد نظر ارسال می گردد.
عجله کنید اگر به مصاحبه رفتید ولی هنوز کلیرنس نشدید ب سفارت برگردید و علت رو جویا بشید وگر نه مثل من ویزاتون از دست می ره.Sad

یاد اون زمانی که این کارا جواب میداد بخیر بهاری بود و بگذشت الان چن ماه هس که سایت شخصی رو اعلام نکرده علت رو هم همه بارها جویا شدن ولی کو گوش شنوا.به پشیزی هم ما رو حساب نکردن
case no=4xxx,abu dhabi
تشکر کنندگان: milad 68 ، pari pari ، reasonable ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان